Philadelphia Skating Club & Humane Society

PSCHS Summer Skating

Please review the available slots below and click on the button to sign up. Thank you!

Created by:   Regina Barr
 
Already signed up? You can change your sign up.


Date (mm/dd/yyyy) Time (EDT) Available Slot
06/29/2020 (Mon.) 6:30am - 7:30am  

Skater's Name (12)

 
6 of 12 slots filled
Nina & Allie Hollin (2)
Blake Gilman
Julia Epps
Alexander Colucci
Alexander Colucci
Cameron Colucci
7:40am - 8:40am  

Skater's Name (12)

 
8 of 12 slots filled
Juliette Schad
Amelia Boerner
Joshua Soto
Mila Guberman
Blake Gilman
Julia Epps
Drake Tong
Anna Bogdashevsky
8:50am - 9:50am  

Skater's Name (12)

 
11 of 12 slots filled
Helena & Chloe Polk (2)
Sydney Horenstein
Juliette Schad
Amelia Boerner
Ava Thompson
Joshua Soto
Mila Guberman
MARY SCHUCKER
Anna Bogdashevsky
Drake Tong
10:15am - 11:15am  

Skater's Name (12)

 
11 of 12 slots filled
Gabi Godin
Helena & Chloe Polk (2)
Sydney Horenstein
Mary Schucker
Becky Stolker
Julia Xu
Cavan Claire Cilian Cusick (3)
Ashlynn Grant
11:30am - 12:30pm  

Skater's Name (12)

 
9 of 12 slots filled
Amy Backstrom
Starr Simpson
Andrea Isaacson
Christine Woyshner
Laura Mitchell
Karen Knutson
Monica Nicosia
Cynthia Conger
Ella Conger
Hope Goldman
3:00pm - 4:00pm  

Skater's Name (12)

 
9 of 12 slots filled
Matt Jacoby
Mackenzie Gillespie
Dustin Wilf
Sarah Cohen
Sophie Silverman
Clare McLaughlin
Emilia Pramatarova
Jordan Hoppy
Krista Frank
4:15pm - 5:15pm  

Skater's Name (12)

 
7 of 12 slots filled
Morgan Ross
Dustin Wilf
Simone Levy
Bianca Marrero
Kylie Sun
Jordan Hoppy
Juliet Misciagna
5:45pm - 6:45pm  

Skater's Name (12)

 
8 of 12 slots filled
Ella Nevo
Lily Nevo
Simone Levy
Bianca Marrero
Sydney Jacoby
Amy Lee
Juliet Misciagna
Anna Bogdashevsky
7:00pm - 8:00pm  

Skater's Name (12)

 
8 of 12 slots filled
Eileen Rong
Maureen Carrigan
Vivienne Song
Anna Bogdashevsky
Emily Adler
Cameron Colucci
Eleanor Hao
Ellen Thompson
8:20pm - 9:20pm  

Skater's Name (12)

 
8 of 12 slots filled
Helga Yang
Robyn Carpenter
Tracy Carson
Andrea Lloyd
Marianna Thomas
Andrea Tolman
Andrea Tolman
Andrea Bergeron
Jessica Penrose
9:30pm - 10:30pm  

Skater's Name (12)

 
3 of 12 slots filled
Andrea Bergeron
Irina Trifanova
Andrea Tolman
Andrea Tolman
06/30/2020 (Tue.) 6:30am - 7:30am  

Skater's Name (12)

 
7 of 12 slots filled
Aubyn & Anna Mackey (2)
Blake Gilman
Julia Epps
Alexander Colucci
Alexander Colucci
Cameron Colucci
Joshua Epps
7:40am - 8:40am  

Skater's Name (12)

 
10 of 12 slots filled
Juliette Schad
Nessia Nelson
Amelia Boerner
Hana Boulware
Joshua Soto
Mila Guberman
Blake Gilman
Julia Epps
Cordelia Pride
Joshua Epps
8:50am - 9:50am  

Skater's Name (12)

 
10 of 12 slots filled
Juliette Schad
Helena & Chloe Polk (2)
Sydney Horenstein
Nessia Nelson
Amelia Boerner
Julia Xu
Joshua Soto
Mila Guberman
Cordelia Pride
10:15am - 11:15am  

Skater's Name (12)

 
9 of 12 slots filled
Janet Rosen
Helena & Chloe Polk (2)
Sydney Horenstein
Cavan Claire Cilian Cusick (3)
Monica Nicosia
Krista Frank
11:30am - 12:30pm  

Skater's Name (12)

 
9 of 12 slots filled
Eileen Cannon
Starr Simpson
Liam Coleman
Robin Currie
Anderson Morgan
Samantha Tey
Samantha Tey
Suzanne Rehl (2)
Reese And Sutton Rehl
Adrienne Doddy
3:00pm - 4:00pm  

Skater's Name (12)

 
All slots filled
Matt Jacoby
Mackenzie Gillespie
Dustin Wilf
Sophie Silverman
Sydney Jacoby
Clare McLaughlin
Soojin Vivian Claire Farwell (3)
Becky Stolker
Bethann Kagan
Sophia Kagan
Eli Sparrow
4:15pm - 5:15pm  

Skater's Name (12)

 
9 of 12 slots filled
Morgan Ross
Dustin Wilf
Simone Levy
Katherine Mitchell
Becky Stolker
Kylie Sun
Juliet Misciagna
Eli Sparrow
Eileen Rong
5:45pm - 6:45pm  

Skater's Name (12)

 
9 of 12 slots filled
Eileen Rong
Simone Levy
Amy Lee
Lila Boerner
Juliet Misciagna
Eleanor Hao
Farah Jimenez
For my lesson
Katherine Mitchell
Siena Copeland
7:00pm - 8:00pm  

Skater's Name (12)

 
7 of 12 slots filled
Catherine Tian
Julia Jones
Lila Boerner
Anna Bogdashevsky
Cameron Colucci
Drake Tong
Andrea Tolman
8:20pm - 9:20pm  

Skater's Name (12)

 
6 of 12 slots filled
Kathleen McGowan
Tracy Carson
Andrea Lloyd
Sara Corse
Irina Bogdashevsky
Anna Bogdashevsky
Drake Tong
9:30pm - 10:30pm  

Skater's Name (12)

 
2 of 12 slots filled
Andrea Bergeron
MARY SCHUCKER
07/01/2020 (Wed.) 6:30am - 7:30am  

Skater's Name (12)

 
7 of 12 slots filled
Aubyn & Anna Mackey (2)
Blake Gilman
Julia Epps
Alexander Colucci
Alexander Colucci
Cameron Colucci
Maureen Carrigan
7:40am - 8:40am  

Skater's Name (12)

 
10 of 12 slots filled
Juliette Schad
Eileen Rong
Amelia Boerner
Hana Boulware
Joshua Soto
Mila Guberman
Blake Gilman
Julia Epps
Cordelia Pride
Cameron Colucci
8:50am - 9:50am  

Skater's Name (12)

 
10 of 12 slots filled
Juliette Schad
Ella Nevo
Amy Backstrom
Andrea Isaacson
Sydney Horenstein
Amelia Boerner
Joshua Soto
Mila Guberman
Eli Sparrow
Cordelia Pride
10:15am - 11:15am  

Skater's Name (12)

 
9 of 12 slots filled
Janet Rosen
Gabi Godin
Sydney Horenstein
Becky Stolker
Julia Xu
Eli Sparrow
Cavan and Claire Cusick (2)
MARY SCHUCKER
11:30am - 12:30pm  

Skater's Name (12)

 
11 of 12 slots filled
Eileen Cannon
Starr Simpson
Gabi Godin
Ronnie Klein
Julianna Haddad
Becky Stolker
Hope Goldman
Monica Nicosia
Cynthia Conger
Ella Conger
Christine Woyshner
Laura Mitchell
3:00pm - 4:00pm  

Skater's Name (12)

 
6 of 12 slots filled
Sophie Silverman
Sydney Jacoby
Syrena Chung
Emilia Pramatarova
Jordan Hoppy
Juliet Misciagna
4:15pm - 5:15pm  

Skater's Name (12)

 
9 of 12 slots filled
Simone Levy
Avery Adelman
Bianca Marrero
Katherine Mitchell
Emma Luk
Kylie Sun
Siena Copeland
Jordan Hoppy
Juliet Misciagna
5:45pm - 6:45pm  

Skater's Name (12)

 
7 of 12 slots filled
Julianna Scherzer
Simone Levy
Bianca Marrero
Amy Lee
Lila Boerner
Anna Bogdashevsky
Katherine Mitchell
7:00pm - 8:00pm  

Skater's Name (12)

 
7 of 12 slots filled
Anna Bogdashevsky
Eleanor Hao
Andrea Tolman
Risa Boerner
Lila Boerner
Vivienne Song
Vivienne Song
Alexander Colucci
Cameron Colucci
8:20pm - 9:20pm  

Skater's Name (12)

 
6 of 12 slots filled
Marcy Wasserman
Kathleen McGowan
Robyn Carpenter
Tracy Carson
Andrea Lloyd
Marianna Thomas
9:30pm - 10:30pm  

Skater's Name (12)

 
4 of 12 slots filled
Andrea Bergeron
Heather McCarty
Jessica Hughes
Helga Yang
07/02/2020 (Thu.) 6:30am - 7:30am  

Skater's Name (12)

 
9 of 12 slots filled
Farah Jimenez
Aubyn & Anna Mackey (2)
Maureen Carrigan
Blake Gilman
Julia Epps
Alexander Colucci
Alexander Colucci
Cameron Colucci
Ava Thompson
7:40am - 8:40am  

Skater's Name (12)

 
9 of 12 slots filled
Juliette Schad
Amelia Boerner
Ava Thompson
Joshua Soto
Mila Guberman
Blake Gilman
Julia Epps
Cordelia Pride
Angelina Li
8:50am - 9:50am  

Skater's Name (12)

 
11 of 12 slots filled
Juliette Schad
Helena & Chloe Polk (2)
Sydney Horenstein
Anna Lisa Mariani
Esther Urffer
Nessia Nelson
Amelia Boerner
Joshua Soto
Mila Guberman
Cordelia Pride
10:15am - 11:15am  

Skater's Name (12)

 
9 of 12 slots filled
Helena & Chloe Polk (2)
Sydney Horenstein
Laura Mitchell
Nessia Nelson
Julianna Haddad
Becky Stolker
Julia Xu
MARY SCHUCKER
11:30am - 12:30pm  

Skater's Name (12)

 
11 of 12 slots filled
Starr Simpson
Andrea Isaacson
Becky Stolker
Liam Coleman
Robin Currie
Anderson Morgan
Sara Corse
Adrienne Doddy
Monica Nicosia
Liam Coleman
Karen Knutson
3:00pm - 4:00pm  

Skater's Name (12)

 
10 of 12 slots filled
Matt Jacoby
Mackenzie Gillespie
Dustin Wilf
Sophie Silverman
Clare McLaughlin
Soojin Vivian Claire Farwell (3)
Eleanor Hao
Angelina Lincoln
4:15pm - 5:15pm  

Skater's Name (12)

 
7 of 12 slots filled
Reese & Sutton Rehl (2)
Simone Levy
Sydney Jacoby
Kylie Sun
Juliet Misciagna
Olga Nechaeva
5:45pm - 6:45pm  

Skater's Name (12)

 
8 of 12 slots filled
Morgan Ross
Simone Levy
Amy Lee
Lila Boerner
Juliet Misciagna
Anna Bogdashevsky
Ellen Thompson
Joanne McLean
Lily Nevo
7:00pm - 8:00pm  

Skater's Name (12)

 
7 of 12 slots filled
Eileen Rong
Catherine Tian
Lila Boerner
Anna Bogdashevsky
Emily Adler
Cameron Colucci
Alexander Colucci
8:20pm - 9:20pm  

Skater's Name (12)

 
3 of 12 slots filled
Kathleen McGowan
Eileen Rong
Christina LeFebvre
9:30pm - 10:30pm  

Skater's Name (12)

 
1 of 12 slots filled
Andrea Bergeron
07/03/2020 (Fri.) 6:30am - 7:30am  

Skater's Name (12)

 
7 of 12 slots filled
Blake Gilman
Julia Epps
jordan kotler
Alexander Colucci
Alexander Colucci
Cameron Colucci
Eli Urffer
Joshua Epps
7:40am - 8:40am  

Skater's Name (12)

 
11 of 12 slots filled
Juliette Schad
Eileen Rong
Amelia Boerner
Ava Thompson
Joshua Soto
Mila Guberman
Blake Gilman
Julia Epps
Cordelia Pride
Cameron Colucci
Julia Xu
8:50am - 9:50am  

Skater's Name (12)

 
11 of 12 slots filled
Helena & Chloe Polk (2)
Sydney Horenstein
Amelia Boerner
Juliette Schad
Yasmin Schmeider
Joshua Soto
Mila Guberman
Cordelia Pride
Christine Woyshner
Katherine Mitchell
10:15am - 11:15am  

Skater's Name (12)

 
10 of 12 slots filled
Gabi Godin
Helena & Chloe Polk (2)
Sydney Horenstein
Katherine Mitchell
Julianna Haddad
Joy Dubost
Krista Frank
Angelina Lincoln
Andrea Lloyd
Andrea Lloyd
11:30am - 12:30pm  

Skater's Name (12)

 
10 of 12 slots filled
Starr Simpson
Anna Lisa Mariani
Mary Schucker
Ronnie Klein
Sydney Jacoby
Hope Goldman
Monica Nicosia
Linshuang Lu
Cynthia Conger
Ella Conger
Kristin Touchstone
3:00pm - 4:00pm  

Skater's Name (12)

 
All slots filled
Sophie Silverman
Jordan Hoppy
ELIZABETH Abercrombie
Matt Jacoby
Rebecca Stolker
Samantha Tey
Eleanor Hao
Heba Guirgis
Sophia Farajallah
Gul Madison (4)
Gul Madison
Laura Whipple
4:15pm - 5:15pm  

Skater's Name (12)

 
9 of 12 slots filled
Simone Levy
Emma Luk
Siena Copeland
Jordan Hoppy
Juliet Misciagna
Rebecca Stolker
Julia Spooner
Blake Gilman
Julia Epps
5:45pm - 6:45pm  

Skater's Name (12)

 
5 of 12 slots filled
Julianna Scherzer
Simone Levy
Amy Lee
Juliet Misciagna
Anna Bogdashevsky
7:00pm - 8:00pm  

Skater's Name (12)

 
5 of 12 slots filled
Anna Bogdashevsky
Cameron Colucci
R. Elizabeth Latham
Alexander Colucci
Julia Jones
8:20pm - 9:20pm  

Skater's Name (12)

 
6 of 12 slots filled
Joanne McLean (2)
Ella Nevo and Joanne McLean
Kathleen McGowan
Sara Corse
Andrea Lloyd
Andrea Lloyd
Robyn Carpenter
9:30pm - 10:30pm  

Skater's Name (12)

 
1 of 12 slots filled
Irina Trifanova
07/06/2020 (Mon.) 6:30am - 7:30am  

Skater's Name (12)

 
6 of 12 slots filled
Nina & Allie Hollin (2)
Blake Gilman
Julia Epps
Cameron Colucci
Alexander Colucci
7:40am - 8:40am  

Skater's Name (12)

 
6 of 12 slots filled
Juliette Schad
Cordelia Pride
Amelia Boerner
Blake Gilman
Julia Epps
Julia Xu
8:50am - 9:50am  

Skater's Name (12)

 
10 of 12 slots filled
Juliette Schad
Helena & Chloe Polk (2)
Sydney Horenstein
Cordelia Pride
Maria Persaud
Amelia Boerner
Ava Thompson
Eli Sparrow
Katherine Mitchell
10:15am - 11:15am  

Skater's Name (12)

 
9 of 12 slots filled
Helena & Chloe Polk (2)
Sydney Horenstein
Sophie Silverman
Mary Schucker
Becky Stolker
Eli Sparrow
Joy Dubost
Katherine Mitchell
11:30am - 12:30pm  

Skater's Name (12)

 
9 of 12 slots filled
Amy Backstrom
Starr Simpson
Andrea Isaacson
Ronnie Klein
Laura Mitchell
Becky Stolker
Karen Knutson
Monica Nicosia
Hope Goldman
3:00pm - 4:00pm  

Skater's Name (12)

 
10 of 12 slots filled
Matt Jacoby
Dustin Wilf
Sarah Cohen
Sophie Silverman
Clare McLaughlin
Emilia Pramatarova
Jordan Hoppy
Olga Nechaeva
Julia Epps
Blake Gilman
4:15pm - 5:15pm  

Skater's Name (12)

 
6 of 12 slots filled
Morgan Ross
Dustin Wilf
Simone Levy
Jordan Hoppy
Juliet Misciagna
Cameron Colucci
5:45pm - 6:45pm  

Skater's Name (12)

 
7 of 12 slots filled
Ella Nevo
Lily Nevo
Simone Levy
Sydney Jacoby
Amy Lee
Juliet Misciagna
Anna Bogdashevsky
7:00pm - 8:00pm  

Skater's Name (12)

 
6 of 12 slots filled
Eileen Rong
Maureen Carrigan
Vivienne Song
Anna Bogdashevsky
Emily Adler
Eleanor Hao
8:20pm - 9:20pm  

Skater's Name (12)

 
6 of 12 slots filled
Helga Yang
Robyn Carpenter
Tracy Carson
Andrea Lloyd
Kate Sweeney
Kate Sweeney
Kara Sweeney
Kara Sweeney
9:30pm - 10:30pm  

Skater's Name (12)

 
2 of 12 slots filled
Andrea Bergeron
Jessica
07/07/2020 (Tue.) 6:30am - 7:30am  

Skater's Name (12)

 
7 of 12 slots filled
Blake Gilman
Julia Epps
Cameron Colucci
Joshua Epps
Alexander Colucci
Kate Sweeney
Kate Sweeney
Kara Sweeney
Kara Sweeney
7:40am - 8:40am  

Skater's Name (12)

 
9 of 12 slots filled
Juliette Schad
Cordelia Pride
Nessia Nelson
Amelia Boerner
Hana Boulware
Joshua Soto
Mila Guberman
Blake Gilman
Julia Epps
8:50am - 9:50am  

Skater's Name (12)

 
11 of 12 slots filled
Juliette Schad
Helena & Chloe Polk (2)
Sydney Horenstein
Cordelia Pride
Nessia Nelson
Amelia Boerner
Yasmin Schmeider
Joshua Soto
Mila Guberman
Eli Sparrow
10:15am - 11:15am  

Skater's Name (12)

 
9 of 12 slots filled
Helena & Chloe Polk (2)
Sydney Horenstein
Cavan Claire Cilian Cusick (3)
Monica Nicosia
Eli Sparrow
MARY SCHUCKER
11:30am - 12:30pm  

Skater's Name (12)

 
9 of 12 slots filled
Eileen Cannon
Starr Simpson
Liam Coleman
Robin Currie
Anderson Morgan
Linshuang Lu
Karen Knutson
Julianna Haddad
Krista Frank
3:00pm - 4:00pm  

Skater's Name (12)

 
All slots filled
Matt Jacoby
Reese & Sutton Rehl (2)
Mackenzie Gillespie
Dustin Wilf
Sophie Silverman
Sydney Jacoby
Clare McLaughlin
Soojin Vivian Claire Farwell (3)
Becky Stolker
4:15pm - 5:15pm  

Skater's Name (12)

 
9 of 12 slots filled
Morgan Ross
Dustin Wilf
Simone Levy
Becky Stolker
Kylie Sun
Eleanor Hao
Eileen Rong
Kathleen Mackey (2)
Aubyn & Anna Mackey
5:45pm - 6:45pm  

Skater's Name (12)

 
10 of 12 slots filled
Eileen Rong
Simone Levy
Maria Persaud
Amy Lee
Lila Boerner
Anna Bogdashevsky
Julia Epps
Blake Gilman
Mila Guberman (2)
7:00pm - 8:00pm  

Skater's Name (12)

 
8 of 12 slots filled
Maria Persaud
Catherine Tian
Julia Jones
Lila Boerner
Anna Bogdashevsky
Cameron Colucci
Angelina Li
Alexander Colucci
8:20pm - 9:20pm  

Skater's Name (12)

 
6 of 12 slots filled
Andrea Bergeron
Kathleen McGowan
Tracy Carson
Andrea Lloyd
Christina LeFebvre
Jordan Hoppy
07/08/2020 (Wed.) 6:30am - 7:30am  

Skater's Name (12)

 
6 of 12 slots filled
Aubyn & Anna Mackey (2)
Blake Gilman
Julia Epps
Cameron Colucci
Alexander Colucci
7:40am - 8:40am  

Skater's Name (12)

 
10 of 12 slots filled
Juliette Schad
Eileen Rong
Cordelia Pride
Amelia Boerner
Hana Boulware
Joshua Soto
Mila Guberman
Blake Gilman
Julia Epps
Julia Xu
8:50am - 9:50am  

Skater's Name (12)

 
All slots filled
Juliette Schad
Ella Nevo
Amy Backstrom
Andrea Isaacson
Sydney Horenstein
Cordelia Pride
Maria Persaud
Amelia Boerner
Joshua Soto
Mila Guberman
Eli Sparrow
Katherine Mitchell
10:15am - 11:15am  

Skater's Name (12)

 
8 of 12 slots filled
Sydney Horenstein
Becky Stolker
Cavan Claire Cilian Cusick (2)
Eli Sparrow
Krista Frank
Katherine Mitchell
Gabriela Godin
11:30am - 12:30pm  

Skater's Name (12)

 
9 of 12 slots filled
Eileen Cannon
Starr Simpson
Ronnie Klein
Julianna Haddad
Becky Stolker
Hope Goldman
Monica Nicosia
Christine Woyshner
Gabriela Godin
3:00pm - 4:00pm  

Skater's Name (12)

 
All slots filled
Sophie Silverman
Sydney Jacoby
Syrena Chung
Emilia Pramatarova
Jordan Hoppy
Juliet Misciagna
Samantha Tey
Samantha Tey
Natalya Goldshteyn
Julia Epps
Blake Gilman
Mila Guberman (2)
4:15pm - 5:15pm  

Skater's Name (12)

 
10 of 12 slots filled
Simone Levy
Avery Adelman
Samantha Puder
Emma Luk
Kylie Sun
Vivienne Song
Siena Copeland
Jordan Hoppy
Juliet Misciagna
Natalya Goldshteyn
5:45pm - 6:45pm  

Skater's Name (12)

 
6 of 12 slots filled
Julianna Scherzer
Simone Levy
Amy Lee
Lila Boerner
Anna Bogdashevsky
Natalya Goldshteyn
7:00pm - 8:00pm  

Skater's Name (12)

 
7 of 12 slots filled
Anna Bogdashevsky
Eleanor Hao
Lila Boerner
Natalya Goldshteyn
Cameron Colucci
Kate Sweeney
Kate Sweeney
Kara Sweeney
Kara Sweeney
8:20pm - 9:20pm  

Skater's Name (12)

 
6 of 12 slots filled
Kathleen McGowan
Helga Yang
Robyn Carpenter
Andrea Lloyd
Tracy Carson
Marcy Wasserman
9:30pm - 10:30pm  

Skater's Name (12)

 
4 of 12 slots filled
Andrea Bergeron
Carolyn Rhodes
Jessica
Andrea Lloyd
07/09/2020 (Thu.) 6:30am - 7:30am  

Skater's Name (12)

 
10 of 12 slots filled
Farah Jimenez
Aubyn & Anna Mackey (2)
Maureen Carrigan
Blake Gilman
Julia Epps
Cameron Colucci
Kate Sweeney
Kate Sweeney
Kara Sweeney
Kara Sweeney
Lindsey Jovanovski
7:40am - 8:40am  

Skater's Name (12)

 
9 of 12 slots filled
Juliette Schad
Cordelia Pride
Amelia Boerner
Ava Thompson
Joshua Soto
Mila Guberman
Blake Gilman
Julia Epps
Angelina Li
8:50am - 9:50am  

Skater's Name (12)

 
All slots filled
Juliette Schad
Lily Nevo
Helena & Chloe Polk (2)
Sydney Horenstein
Cordelia Pride
Anna Lisa Mariani
Esther Urffer
Nessia Nelson
Amelia Boerner
Joshua Soto
Mila Guberman
10:15am - 11:15am  

Skater's Name (12)

 
All slots filled
Helena & Chloe Polk (2)
Sydney Horenstein
Laura Mitchell
Nessia Nelson
Julianna Haddad
Becky Stolker
Julia Xu
Cavan Claire Cilian Cusick (2)
Eli Sparrow
emily young
Emily Young
11:30am - 12:30pm  

Skater's Name (12)

 
10 of 12 slots filled
Starr Simpson
Becky Stolker
Liam Coleman
Robin Currie
Anderson Morgan
Eli Sparrow
MARY SCHUCKER
Karen Knutson
Samantha Rofsky
Aoife Meacle
3:00pm - 4:00pm  

Skater's Name (12)

 
10 of 12 slots filled
Matt Jacoby
Mackenzie Gillespie
Dustin Wilf
Sophie Silverman
Clare McLaughlin
Soojin Vivian Claire Farwell (3)
Olga Nechaeva
Krista Frank
4:15pm - 5:15pm  

Skater's Name (12)

 
All slots filled
Reese & Sutton Rehl (2)
Simone Levy
Sydney Jacoby
Emma Luk
Kylie Sun
Juliet Misciagna
Eleanor Hao
Julia Epps
Blake Gilman
Mila Guberman (2)
5:45pm - 6:45pm  

Skater's Name (12)

 
8 of 12 slots filled
Ella Nevo
Morgan Ross
Simone Levy
Maria Persaud
Amy Lee
Lila Boerner
Juliet Misciagna
Anna Bogdashevsky
7:00pm - 8:00pm  

Skater's Name (12)

 
6 of 12 slots filled
Eileen Rong
Maria Persaud
Catherine Tian
Lila Boerner
Anna Bogdashevsky
Emily Adler
8:20pm - 9:20pm  

Skater's Name (12)

 
5 of 12 slots filled
Kathleen McGowan
Helga Yang
Monica Nicosia
Andrea Lloyd
Eileen Rong
9:30pm - 10:30pm  

Skater's Name (12)

 
2 of 12 slots filled
Andrea Bergeron
Carolyn Rhodes
07/10/2020 (Fri.) 6:30am - 7:30am  

Skater's Name (12)

 
5 of 12 slots filled
Blake Gilman
Julia Epps
Eli Urffer
Joshua Epps
Cameron Colucci
7:40am - 8:40am  

Skater's Name (12)

 
All slots filled
Juliette Schad
Eileen Rong
Cordelia Pride
Amelia Boerner
Lila Boerner
Ava Thompson
Joshua Soto
Mila Guberman
Blake Gilman
Julia Epps
Julia Xu
Joshua Epps
8:50am - 9:50am  

Skater's Name (12)

 
All slots filled
Juliette Schad
Helena & Chloe Polk (2)
Sydney Horenstein
Cordelia Pride
Amelia Boerner
Lila Boerner
Yasmin Schmeider
Joshua Soto
Mila Guberman
Eli Sparrow
Katherine Mitchell
Katherine Mitchell
10:15am - 11:15am  

Skater's Name (12)

 
All slots filled
Helena & Chloe Polk (2)
Sydney Horenstein
Katherine Mitchell
Julianna Haddad
Cavan Claire Cilian Cusick (3)
Eli Sparrow
Christine Woyshner
Krista Frank
Gabriela Godin
11:30am - 12:30pm  

Skater's Name (12)

 
8 of 12 slots filled
Starr Simpson
Anna Lisa Mariani
Ronnie Klein
Sydney Jacoby
Hope Goldman
Monica Nicosia
Linshuang Lu
Karen Knutson
3:00pm - 4:00pm  

Skater's Name (12)

 
All slots filled
Sophie Silverman
Jordan Hoppy
ELIZABETH Abercrombie
Matt Jacoby
Samantha Tey
Eleanor Hao
jordan kotler
Natalya Goldshteyn
Nadja Peter
Michaela Jaeger
Julia Epps
Blake Gilman
Mila Guberman (2)
4:15pm - 5:15pm  

Skater's Name (12)

 
8 of 12 slots filled
Simone Levy
Samantha Puder
Emma Luk
Siena Copeland
Jordan Hoppy
Juliet Misciagna
Natalya Goldshteyn
Nadja Peter
Michaela Jaeger
5:45pm - 6:45pm  

Skater's Name (12)

 
7 of 12 slots filled
Julianna Scherzer
Simone Levy
Maria Persaud
Amy Lee
Juliet Misciagna
Anna Bogdashevsky
Natalya Goldshteyn
7:00pm - 8:00pm  

Skater's Name (12)

 
4 of 12 slots filled
Maria Persaud
Anna Bogdashevsky
Natalya Goldshteyn
Julia Jones
8:20pm - 9:20pm  

Skater's Name (12)

 
3 of 12 slots filled
Andrea Lloyd
Joanne McLean (2)
Ella Nevo and Joanne McLean
9:30pm - 10:30pm  

Skater's Name (12)

 
2 of 12 slots filled
Andrea Bergeron
Irina Trifanova
07/11/2020 (Sat.) 7:00am - 8:00am  

Skater's Name (12)

 
6 of 12 slots filled
Farah Jimenez
Drake Tong
Julia Epps
Blake Gilman
Mila Guberman (2)
8:10am - 9:10am  

Skater's Name (12)

 
11 of 12 slots filled
Juliette Schad
Kathleen McGowan
Mary Wallace
Julianna Haddad
Drake Tong
Anna Bogdashevsky
Anna Bogdashevsky
Eileen Rong
Julia Epps
Blake Gilman
Mila Guberman (2)
9:30am - 10:30am  

Skater's Name (12)

 
11 of 12 slots filled
Marcy Wasserman
Eileen Rong
Ella Nevo
Lily Nevo
Julianna Scherzer
Becky Stolker
Julia Xu
Anna Bogdashevsky
Eli Sparrow
Michelle Han
Drake Tong
10:40am - 11:40am  

Skater's Name (12)

 
9 of 12 slots filled
Avery Adelman
Becky Stolker
Lila Boerner
Julia Xu
Tracy Carson
Anna Bogdashevsky
Eli Sparrow
Gabriela Godin
Andrea Miner-Isaacson
12:00pm - 1:00pm  

Skater's Name (12)

 
4 of 12 slots filled
Samantha Puder
Amy Lee
Lila Boerner
Monica Nicosia
1:10pm - 2:10pm  

Skater's Name (12)

 
4 of 12 slots filled
Samantha Puder
Lila Boerner
Eleanor Hao
Nadja Peter
Michaela Jaeger
07/13/2020 (Mon.) 6:30am - 7:30am  

Skater's Name (12)

 
4 of 12 slots filled
Nina & Allie Hollin (2)
Blake Gilman
Julia Epps
7:40am - 8:40am  

Skater's Name (12)

 
8 of 12 slots filled
Juliette Schad
Cordelia Pride
Amelia Boerner
Joshua Soto
Mila Guberman
Blake Gilman
Julia Epps
Julia Xu
8:50am - 9:50am  

Skater's Name (12)

 
11 of 12 slots filled
Juliette Schad
Helena & Chloe Polk (2)
Sydney Horenstein
Cordelia Pride
Maria Persaud
Amelia Boerner
Ava Thompson
Joshua Soto
Mila Guberman
Eli Sparrow
10:15am - 11:15am  

Skater's Name (12)

 
11 of 12 slots filled
Gabi Godin
Helena & Chloe Polk (2)
Sydney Horenstein
Sophie Silverman
Mary Schucker
Becky Stolker
Cavan Claire Cilian Cusick (3)
Eli Sparrow
11:30am - 12:30pm  

Skater's Name (12)

 
11 of 12 slots filled
Starr Simpson
Andrea Isaacson
Christine Woyshner
Ronnie Klein
Laura Mitchell
Julianna Haddad
Becky Stolker
Karen Knutson
Kris Touchstone
Monica Nicosia
Hope Goldman
3:00pm - 4:00pm  

Skater's Name (12)

 
9 of 12 slots filled
Matt Jacoby
Mackenzie Gillespie
Dustin Wilf
Sarah Cohen
Sophie Silverman
Clare McLaughlin
Emilia Pramatarova
Jordan Hoppy
Julia Epps
4:15pm - 5:15pm  

Skater's Name (12)

 
7 of 12 slots filled
Morgan Ross
Dustin Wilf
Simone Levy
Bianca Marrero
Kylie Sun
Jordan Hoppy
Juliet Misciagna
5:45pm - 6:45pm  

Skater's Name (12)

 
9 of 12 slots filled
Ella Nevo
Lily Nevo
Simone Levy
Bianca Marrero
Sydney Jacoby
Amy Lee
Coco Jansen
Juliet Misciagna
Anna Bogdashevsky
7:00pm - 8:00pm  

Skater's Name (12)

 
6 of 12 slots filled
Eileen Rong
Maureen Carrigan
Vivienne Song
Anna Bogdashevsky
Emily Adler
Linshuang Lu
8:20pm - 9:20pm  

Skater's Name (12)

 
3 of 12 slots filled
Helga Yang
Robyn Carpenter
Andrea Lloyd
9:30pm - 10:30pm  

Skater's Name (12)

 
2 of 12 slots filled
Andrea Bergeron
Jessica
07/14/2020 (Tue.) 6:30am - 7:30am  

Skater's Name (12)

 
3 of 12 slots filled
Blake Gilman
Julia Epps
Joshua Epps
7:40am - 8:40am  

Skater's Name (12)

 
9 of 12 slots filled
Juliette Schad
Cordelia Pride
Nessia Nelson
Amelia Boerner
Hana Boulware
Joshua Soto
Mila Guberman
Blake Gilman
Julia Epps
8:50am - 9:50am  

Skater's Name (12)

 
All slots filled
Juliette Schad
Helena & Chloe Polk (2)
Sydney Horenstein
Cordelia Pride
Nessia Nelson
Amelia Boerner
Julia Xu
Yasmin Schmeider
Joshua Soto
Mila Guberman
Eli Sparrow
10:15am - 11:15am  

Skater's Name (12)

 
10 of 12 slots filled
Janet Rosen
Helena & Chloe Polk (2)
Sydney Horenstein
Cavan Claire Cilian Cusick (3)
Monica Nicosia
Eli Sparrow
MARY SCHUCKER
11:30am - 12:30pm  

Skater's Name (12)

 
8 of 12 slots filled
Eileen Cannon
Starr Simpson
Liam Coleman
Robin Currie
Anderson Morgan
Kristin Touchstone
Krista Frank
Karen Knutson
3:00pm - 4:00pm  

Skater's Name (12)

 
All slots filled
Matt Jacoby
Reese & Sutton Rehl (2)
Mackenzie Gillespie
Dustin Wilf
Sophie Silverman
Sydney Jacoby
Clare McLaughlin
Soojin Vivian Claire Farwell (3)
Becky Stolker
4:15pm - 5:15pm  

Skater's Name (12)

 
All slots filled
Morgan Ross
Dustin Wilf
Simone Levy
Katherine Mitchell
Becky Stolker
Kylie Sun
Lila Boerner
Juliet Misciagna
Eileen Rong
Kathleen Mackey (2)
Aubyn & Anna Mackey
Sophia Kagan
With Oleg
5:45pm - 6:45pm  

Skater's Name (12)

 
9 of 12 slots filled
Eileen Rong
Simone Levy
Maria Persaud
Amy Lee
Lila Boerner
Juliet Misciagna
Anna Bogdashevsky
Farah Jimenez
Julia Epps
7:00pm - 8:00pm  

Skater's Name (12)

 
5 of 12 slots filled
Maria Persaud
Catherine Tian
Julia Jones
Lila Boerner
Anna Bogdashevsky
8:20pm - 9:20pm  

Skater's Name (12)

 
3 of 12 slots filled
Kathleen McGowan
Lindsey Jovanovski
Andrea Lloyd
9:30pm - 10:30pm  

Skater's Name (12)

 
3 of 12 slots filled
Andrea Bergeron
Melissa Wright
Jessica
07/15/2020 (Wed.) 6:30am - 7:30am  

Skater's Name (12)

 
5 of 12 slots filled
Aubyn & Anna Mackey (2)
Blake Gilman
Julia Epps
jordan kotler
7:40am - 8:40am  

Skater's Name (12)