Want no ads? View Plans
Want no ads? View Plans
Yearbook

Contactless Yearbook Pick-up

Kris Bilardi will be offering contactless drive thru pick up of the year books.  You will drive up and pop the trunk or put down the rear window.  Please review the available slots below and click on the button to sign up. Thank you!

Location: ISLA

Created by:   ISLA Admin
 
Already signed up? You can change your sign up.

Date (mm/dd/yyyy) Time (CDT) Available Slot
07/27/2020 (Mon.) 8:15am - 8:30am  

Name (12)

First & Last Name

 
All slots filled
Anne McIver
Henry Gnerlich
Brenda Barker
Elizabeth Barker 1st and Nicholas Barker 3rd
Paola Gonzalez
Ale Terry
Sarah Foster (2)
Clara & Mary Foster
Isabelle Krisch
Isabelle Krisch
Jennifer Morocho
Elio Morocho
Sheilla Chua
Briseis chua 6th grade
Jaiah Kamara (2)
Audrey & Isaac Kamara
Ginnie Pollen
Charlie Pollen (6) Jack Pollen (4)
Mayra Flodstrom
Carlos Flodstrom 6th grade
8:30am - 8:45am  

Name (12)

First & Last Name

 
All slots filled
Anna Lovas
Jacob & Edison Lovas
Katie David Almquist (2)
Dalton and Vivian Almquist
Steve Koenig
Izabel Koenig
betsey palmgren
Jax and Hank Palmgren
Sherry or Tony Amelse (2)
AJ and Joe Amelse
Jennifer McCormack (2)
Ella and Graham Johnson
Aaron Merritt (2)
Logan & Reese Merritt 2nd & 3rd grade (now 3rd&4th)
Christina Toran
Gia toran 3rd Noah Toran 1st
8:45am - 9:00am  

Name (12)

First & Last Name

 
All slots filled
Amanda Schutz
Kaler Schutz
Robyn Saphir
William Cruey
Rose Ramirez
Ethan Schulman
Brianna Wallace
Tiarah Tevis
Jina Hagen
Emmett Hagen (3rd) Ila Hagen (5th) Miriam McCabe (5th) Lottie McCabe (3rd)
Pamela Lundequam
Emma & Chloe, 4th & 2nd
Monica Paris (2)
Sofia (6 grade) & Camila (5 Grade) Bowers
Jen Koontz (2)
Finlay and Theo Beam
Chantel Zielke
Brekken Zielke 1st
Kari Kopischke
joseph kopischke 2
9:00am - 9:15am  

Name (12)

First & Last Name

 
All slots filled
Rebecca Wright
Rebecca Wright
Kristin Baquero
Elena Baquero
Liz Crouse
Nathan & Laura Sherburne-Crose
Mary Jo De Villers (2)
Bristow (incoming 5th) and Knox Mahowald (incoming 3rd)
Juliana Martinez-Ibarra
Alejandro Ibarra 4th Grade
Macie Oshaughnessy (2)
Santiago Fernandez & Maximo Fernandez
SABRINA KOESTER
Nellie koester 1st. Violet koester k
Alison Ryan
Andres Ryan - 6th
Dana Provus (2)
Cooper Provus KG, Xochilt Cruz LA
9:15am - 9:30am  

Name (12)

First & Last Name

 
All slots filled
Christine Baker
Leila Baker
Sebastian Reusch
Sebastian Reusch-Devers
Shannon Rosati
Harley Rosati
Kim Gelperin (3)
Picking up for Holmgren family too
Amanda MacPhail (2)
Shay (6th) and Finn (2nd)
Carolina Lloyd
Max Lloyd
Tasha Bredeson (2)
Taytum Bredeson, (4th) & Makyla Bredeson (2nd)
Jorden Swanson
Liliana and Marley Swanson 3rd and 6th grade
9:30am - 9:45am  

Name (12)

First & Last Name

 
4 of 12 slots filled
Jeremy Wilker
Theo Wilker
Vanessa Orwick
Abigail Orwick
Sean Murray
Briar Murray, just finished Kindergarten
April Searle
Aya Zahi
9:45am - 10:00am  

Name (12)

First & Last Name

 
8 of 12 slots filled
Karen Heuiser
Can I get the 4 Colombian LAs’ yearbooks at this time as well? Thanks for all you do!
Joseph Kosowski
Gabriel Kosowski-Gonzalez (K)
Donelda Ramirez
Gabriel Ramirez 6th
Shannon Guevara
Leonel Guevara-2 nd
Dana Rees
Andre Rees 6th grade
Tammy Kaplan
Iris Kaplan - 6th
Christina Johnson
Elaina Johnson, 4th grade
Claire Van Eps
Bella Van Eps
10:00am - 10:15am  

Name (12)

First & Last Name

 
11 of 12 slots filled
Bethany Bradley (2)
June & Duncan Bradley
Daniel Paucar
Daniel Paucar
Elizabeth Morales
Alexandra, Celeste, Javier & Joshua Morales
Amy Peterson
Samantha and Annie Peterson
Linday Sokolowski
Ruby Sokolowski
Blair Shackle
River Shackle
Dan Lind
Laila Lind
Camille Anthony
Camille Anthony
Amelia Salmon
Amelia Salmon
H.Koski/ T.Schmidt
Raya Koski 5th (going into 6th)
07/28/2020 (Tue.) 8:15am - 8:30am  

Name (12)

First & Last Name

 
11 of 12 slots filled
Dave Lauzon (2)
Joseph & Benjamin Lauzon
Katie Westholter
Ruby Westholter
Sarah Walz
Max (4) and Nat (1) Walz
Maren Jenkins
Hunter Jenkins 6
Teresa Hoppe
Linnea Hoppe
Jaclyn Miller (2)
Landon (2nd) & Micah (K) Miller
Neil Kozlowicz
Clara Kozlowicz (4)
Robbie Smalling
Beckett Smalling (K)
Wendi Anderson
Olivia Anderson 6th
8:30am - 8:45am  

Name (12)

First & Last Name

 
9 of 12 slots filled
Tammy Doll
Jack Doll
Dan West (2)
Nyla West 4th grade, Neve West 2nd grade
Anne Hodgdon
Charllie Hodgdon 1st grade
Megan Wilder Fredrickson
Audrey Fredrickson Kinder
Jacy Grais (3)
Mariella (5), Paige (5), Sasha (2)
SUSAN MALARET
Ava Malaret (5)
8:45am - 9:00am  

Name (12)

First & Last Name

 
7 of 12 slots filled
Traci Elder
Sam & Quinn Elder
Kim (William) Cronen
William Cronen
Kari Kopischke
joseph Kopischke, 2nd last year
Vicky Soukaseum
Leon Hoglund, 3rd; Quinn Hoglund; 1st
sabrina Koester
nellie koester 1st and violet koester k
Jeremy Hale
Ben Hale - Kindergarten
Jena Brandon
Jena Brandon
9:00am - 9:15am  

Name (12)

First & Last Name

 
4 of 12 slots filled
Ashley Bull
Bellamie Bull
Dana OBrien
Kayci Helstrom - 6
Kathleen Farrell
Cecilia Elmer (Kinder)
Leah Jacobson
Dominic Jacobson-Thompson, 5th grade this year
9:15am - 9:30am  

Name (12)

First & Last Name

 
1 of 12 slots filled
Carolynn Mejia
Enryque Mejia
9:30am - 9:45am  

Name (12)

First & Last Name

 
4 of 12 slots filled
Jennifer Schmerler
Elza Schmerler
Annie Borom
Jaxen Osburn (kinder)
Raechel Bailey (2)
Xavier Bailey 4th, a. Bailey -1st
9:45am - 10:00am  

Name (12)

First & Last Name

 
8 of 12 slots filled
Tanya Castillo
Diego Castillo 1st
Scott Wetterland
scott Wetterland
Holly Kassenborg
Ayla Kassenborg, 4
Laura Smith (3)
Everett Smith, Ian Gregory, Miles Gregory
Shannon Guevara
Leonel Guevara 2nd
Jena Brandon
Reese
10:00am - 10:15am  

Name (12)

First & Last Name

 
All slots filled
Akesha Hall
Kamyah Hall
Zsuzsanna Matika (2)
Calvin Owen, Katelyn Owen
Lisa Williams
Clara Williams -first grade
Heidi Estrada
Audrey Estrada (6) Milo Estrada (K)
Jessica Krebs Boie
Benjamin Boie, K
Sari Sanchez (3)
Maya Sanchez-1st, Zoe-4th, Jocelyn-6th
Rob Swanson
John Swanson
Janiece Gray
Avery Gray 3rd
Jamie Arroyo Nunez
Amaya Arroyo Nunez 5th
07/30/2020 (Thu.) 3:30pm - 3:45pm  

Name (12)

First & Last Name

 
All slots filled
Chito Arcilla
Leo, Lennox & Luca Arcilla
Karen Hernandez
Romeo Hernandez 1er grado
Rachel Guyah
Hendrix Guyah
Lael Olson
Hannah Lucas 6
Paola Cardenas
Alexander Terry
Angela Mhiripiri (2)
Kaleb (6th) & Nyla (3rd)
Kati Kragtorp
Rose Kragtorp 5th (entering 6th)
Becky Blom
For Titan (4th) and Saylor (2nd). Might only be one book. I can’t remember.
Kelly Zammas
Ian Zammas, 5th
Amy Duffing
Max Duffing was Gr 3 for this YB
Carrie Eckstam
Cody 6th and Laurel Hurwitz incoming 4th
3:45pm - 4:00pm  

Name (12)

First & Last Name

 
All slots filled
Erin Niedermaier
Mira Niedermaier
AMBER TOLCK
Willow Tolck 6
Alexia Pettersen
Owen & Wesley Pettersen, 3rd and 1st respectfully
Sara Weitzel
Isla Weitzel 1st grade
Martin Hoff
Carson Hoff (5th grade)
Abby Johnson
Jada Johnson 3rd grade
Jason Lucas
Isabella Lucas - Grade 5
Gabriela Ball
Alexa Ball (Second Grade)
Yesenia Baeza
Garcia family
Julie Ramirez
Madelynn Ramirez
Anita Thornhill
Ivan Thornhill -3rd grade
Alex Graham
Miranda Graham (K) and Cooper Graham (3)
4:00pm - 4:15pm  

Name (12)

First & Last Name

 
6 of 12 slots filled
Merrie Sjogren (2)
Elsa and Anders Sjogren
Adrienne Schnurr
Naomie Schnurr - 3rd grade, Noelle Schnurr - 1st grade
Oscar Herrera
Zerahiah Linda Herrera kindergarten
Erika Posthumus
Daniel Franco - K
ROBERT SMALLING
Beckett Smalling - K
4:15pm - 4:30pm  

Name (12)

First & Last Name

 
6 of 12 slots filled
Mayra Flodstrom
Carlos Flodstrom 6th grade
stan pohmer (2)
Oscar Pohmer (going into 3rd) & Violet Pohmer (going into 2nd)
Aileen Mercado
Jiliene Mercado 4th grade
Megan Fredrickson
Audrey Fredrickson (Kinder)
Candice Espinosa
Ezekiel Biancardi Grade 4
4:30pm - 4:45pm  

Name (12)

First & Last Name

 
4 of 12 slots filled
Katie Keil
Ana Tapernoux (Kinder)
Jennifer Thomas
Darius Thomas
Joanna Prokes Prokes
Rose Picka
Emilia Betterman
Emilia Betterman
4:45pm - 5:00pm  

Name (12)

First & Last Name

 
3 of 12 slots filled
Emily Wyse Moore
Neve & Nyla Moore
Simone Pepper
Teagan Dwyer 4th Grade Sra. Floe
Krista Stilson
Milo (6) and Niko (3)
5:00pm - 5:15pm  

Name (12)

First & Last Name

 
1 of 12 slots filled
Jill Simons
Raiden (4) and Ryder (1) Simons
5:15pm - 5:30pm  

Name (12)

First & Last Name

 
11 of 12 slots filled
Kerry Salemi
Nicholas Salemi
Wendi Anderson
Olivia Anderson 6th
Lynn Cases
Dahlia Cases -5
Kris Taylor
Owen Byrnes (4), Audrey Byrnes (1)
Erica Erb
Cole Erb
Cindy Koppelman
Luca Koppelman 6
Laura Tellier
Van Tellier - 6
Marcie Bissell (2)
Noah Bissell 3rd and Jonah Bissell 2nd
Jorden Swanson
Marley and Liliana Swanson 6th and 3rd grade
Elizabeth Velasco
Malakai Velasco 1st
Want no ads? View Plans
Want no ads? View Plans
©2020 SignUpGenius.
All Rights Reserved.
Privacy Policy | Terms of Service | Do not sell my info