Want no ads? View Plans
Want no ads? View Plans
Church of the the Good Shepherd

Good Shepherd Pool

Welcome back to the pool!  For the next several months, we are requiring all swimmers to make an appointment to swim.  Our operating days/hours are Mon-Fri 5:00am-8:00pm.  Each "appointment" will be one hour in length.  Please respect the other swimmers and adhere to your time slot.  The available slots are listed below.  Click on the button to sign up.  Thank you for your understanding during these unsettling times!

Created by:  Pool at Good Shepherd
 
Already signed up? You can change your sign up.

Date (mm/dd/yyyy) Location Time (EDT) Available Slot
10/26/2020 (Mon.) Good Shepherd Pool  5:00am - 6:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Keelin Cassidy
  Susan Seagraves
  Paul Arrington
  Andrew Hammock
6:00am - 7:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Mitchell Ritchie
  David Roberts
  Tom Gallacher
  Bruce Page
7:00am - 8:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Chris Jackson
  Paul Morgan
  ROXANNE HENKLE
  Raychel McLendon
8:00am - 9:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Margaret Schiffers
  charles prentice
  Dawn Stubblefield
  Lauren Kipta
9:00am - 10:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Iris Eisenberg
  Robert Blade
  Jean Henderson
  tib miller
10:00am - 11:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Claudia Neal
  Anne deForrest
  Carol Tyson Call
11:00am - 12:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Maggie Thoeni
  charles prentice
12:00pm - 1:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Carey Hepler
  Jon Thompson
  Barbara Adcock
  Susan Callender
1:00pm - 2:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Lee Edgar
  Chuck/Melanie Montford
  Kelly Newman
  Barbara Marshall
2:00pm - 3:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Nick Morrison
  Chuck/Melanie Montford
  Matt Sterman
  Kelly Newman
3:00pm - 4:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Jack Roberts
  Jon Thompson
4:00pm - 5:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Kerry Wick Swim lessons
  Greg Dietrich
  Zachary Brown
  Beth Mixson
5:00pm - 6:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Kerry Wick Swim lessons (2)
  Milena /James
Family plan 2 ppl 1 lane
  Joanna Wiedeman
6:00pm - 7:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Kerry Wick Swim lessons (2)
  Tom Harper Boy Scouts
7:00pm - 8:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  william cochran
  Matthew Wittmer
  Alex K
  Boy scouts
10/27/2020 (Tue.) Good Shepherd Pool  5:00am - 6:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Paul Arrington
  Sally Cannon (2)
  Kevin Washington
6:00am - 7:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  David Roberts
  Raychel McLendon
  Kevin Kipta
7:00am - 8:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Chris Jackson
  Paul Morgan
  ROXANNE HENKLE
8:00am - 9:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Lauren Kipta
9:00am - 10:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Iris Eisenberg
  Rebecca
10:00am - 11:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Jean Henderson
  Andrew Hammock
11:00am - 12:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Karen Finan
  Susan Callender
12:00pm - 1:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Kelly Newman
1:00pm - 2:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Chuck/Melanie Montford
  Sea School (2)
For stair lane
  Kelly Newman
2:00pm - 3:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Maggie Thoeni
  Chuck/Melanie Montford
  Sea School
3:00pm - 4:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Barbara Marshall
  Carey Hepler
  Kate Levitz
4:00pm - 5:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Greg Dietrich
5:00pm - 6:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Cherie Mooney
  Joanna Wiedeman
6:00pm - 7:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Terry Swain
7:00pm - 8:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Michael Murphy
  william cochran
10/28/2020 (Wed.) Good Shepherd Pool  5:00am - 6:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Keelin Cassidy
  Susan Seagraves
  Kevin Kipta
6:00am - 7:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Mitchell Ritchie
  David Roberts
  Tom Gallacher
  Raychel McLendon
7:00am - 8:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Paul Morgan
  ROXANNE HENKLE
  Bruce Page
  Lauren Kipta
8:00am - 9:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Margaret Schiffers
  charles prentice
  Dawn Stubblefield
9:00am - 10:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Iris Eisenberg
  Robert Blade
  Carol Tyson Call
  tib miller
10:00am - 11:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Maggie Thoeni
  Claudia Neal
  Anne deForrest
11:00am - 12:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Karen Finan
  Andrew Hammock
12:00pm - 1:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Carey Hepler
  Barbara Adcock
  Susan Callender
1:00pm - 2:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Lee Edgar
  Chuck/Melanie Montford
2:00pm - 3:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Chuck/Melanie Montford
  Adriana King
3:00pm - 4:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Jack Roberts
  Beth Mixson
  Alex K
  Patrick O'Donoughue
4:00pm - 5:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Kerry Wick Swim lessons
  Greg Dietrich
  Marilyn Eckstine
  Barbara Marshall
5:00pm - 6:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Kerry Wick Swim lessons (2)
  Zachary Brown
  Milena /James
Family plan 2 ppl 1 lane
6:00pm - 7:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Kerry Wick Swim lessons (2)
  KS AS
7:00pm - 8:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  william cochran
  Matthew Wittmer
10/29/2020 (Thu.) Good Shepherd Pool  5:00am - 6:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Paul Arrington
  Sally Cannon (2)
  Kevin Washington
6:00am - 7:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  David Roberts
  Raychel McLendon
  Kevin Kipta
7:00am - 8:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Chris Jackson
  Paul Morgan
  ROXANNE HENKLE
  Lauren Kipta
8:00am - 9:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  charles prentice
9:00am - 10:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Iris Eisenberg
10:00am - 11:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Rebecca
11:00am - 12:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Karen Finan
  Carey Hepler
12:00pm - 1:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Susan Callender
  Alex K
1:00pm - 2:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Chuck/Melanie Montford
  Focus PT (2)
  Kelly Newman
2:00pm - 3:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Maggie Thoeni
  Chuck/Melanie Montford
  Donna Lewis
  Kelly Newman
3:00pm - 4:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Kelly Newman
  Barbara Marshall
  Adriana King
4:00pm - 5:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Jennifer Walton Swim lessons
  Greg Dietrich
  Amy Varnell
5:00pm - 6:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Jennifer Walton Swim lessons
  Milena /James
2 ppl 1 lane
  cherie mooney
  Andrew Hammock
6:00pm - 7:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Jennifer Walton Swim lessons
  Terry Swain
7:00pm - 8:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
10/30/2020 (Fri.) Good Shepherd Pool  5:00am - 6:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Sally Cannon (2)
  Kevin Washington
  Keelin Cassidy
Keelin Ayer
6:00am - 7:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Mitchell Ritchie
  David Roberts
  Tom Gallacher
  Katie Sawaya
7:00am - 8:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Chris Jackson
  Paul Morgan
  ROXANNE HENKLE
  Bruce Page
8:00am - 9:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Margaret Schiffers
  Andrew Hammock
  charles prentice
  Dawn Stubblefield
9:00am - 10:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Iris Eisenberg
  Robert Blade
  Susan Davis
10:00am - 11:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Maggie Thoeni
  Claudia Neal
  Anne deForrest
  Rebecca
11:00am - 12:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Karen Finan
  Raychel McLendon
  Kate Levitz
  Alex K
12:00pm - 1:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Carey Hepler
  Terry Swain
  Barbara Adcock
  Susan Callender
1:00pm - 2:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Lee Edgar
  Chuck/Melanie Montford
  Beth Mixson
2:00pm - 3:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Nick Morrison
  Chuck/Melanie Montford
  Matt Sterman
  Patrick O'Donoughue
3:00pm - 4:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Jennifer Walton Swim lessons
  Jack Roberts
  Zachary Brown
  Barbara Marshall
4:00pm - 5:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Jennifer Walton Swim lessons
  Greg Dietrich
  Marilyn Eckstine
  Joanna Wiedeman
5:00pm - 6:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Jennifer Walton Swim lessons
  cherie mooney
  KS AS
6:00pm - 7:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Jennifer Walton Swim lessons
7:00pm - 8:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Michael Murphy
  william cochran
  Matthew Wittmer
11/01/2020 (Sun.)   12:00pm - 1:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Roxanne Henkle
  Andrew Hammock
  Cherie Mooney
  Lauren Kipta
1:00pm - 2:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Lauren Cannon
  Barbara Marshall
  Derrick Holland
2:00pm - 3:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Mark Stone
  Mark Stone
3:00pm - 4:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Sandy Ingle
4:00pm - 5:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Greg Dietrich
5:00pm - 6:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Cherie Mooney
6:00pm - 7:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
7:00pm - 8:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Matthew Wittmer
  William Cochran
11/02/2020 (Mon.)   5:00am - 6:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Sally Cannon
  Keelin Cassidy
  M Brady
  Andrew Hammock
6:00am - 7:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  David Roberts
  Mitchell Ritchie
  Tom Gallacher
  Katie Sawaya
7:00am - 8:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Roxanne Henkle
  Chris Jackson
  Bruce Page
  Paul Morgan
8:00am - 9:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Margaret Schiffers
  charles prentice
  Dawn Stubblefield
  Lauren Kipta
9:00am - 10:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Robert Blade
  tib miller
  Iris Eisenberg
  Susan Davis
10:00am - 11:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Maggie Thoeni
  Claudia Neal
  Anne deForrest
  Doris Green
11:00am - 12:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Karen Finan
  kathleem McHugh
12:00pm - 1:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Carey Hepler
  Barbara Adcock
  Susan Callender
  Jon Thompson
1:00pm - 2:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Lee Edgar
  Barbara Marshall
  Chuck/Melanie Montford
  Derrick Holland
2:00pm - 3:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Nick Morrison (2)
  Chuck/Melanie Montford
  Adriana King
3:00pm - 4:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Jack Roberts
  Sandy Ingle
  Jerry Rivkind
4:00pm - 5:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Kerry Wick Swim lessons
  Greg Dietrich
  Zachary Brown
  Beth Mixson
5:00pm - 6:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Kerry Wick Swim lessons (2)
  Milena /James
  cherie mooney
6:00pm - 7:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Kerry Wick Swim lessons (2)
  KS AS
  Boy scouts
7:00pm - 8:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  william cochran
  Matthew Wittmer
11/03/2020 (Tue.)   5:00am - 6:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Sally Cannon (2)
  Paul Arrington
  Kevin Washington
6:00am - 7:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  David Roberts
  Andrew Hammock
  Raychel McLendon
7:00am - 8:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Roxanne Henkle
  Chris Jackson
  Paul Morgan
  cherie mooney
8:00am - 9:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Rebecca Good Shepherd
9:00am - 10:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Iris Eisenberg
  Cherie Mooney
10:00am - 11:00am  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
11:00am - 12:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Karen Finan
  Susan Callender
12:00pm - 1:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Carey Hepler
  Derrick Holland
1:00pm - 2:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Barbara Marshall
  Chuck/Melanie Montford
  Kelly Newman
2:00pm - 3:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Maggie Thoeni
  Chuck/Melanie Montford
  Kelly Newman
3:00pm - 4:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
4:00pm - 5:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Greg Dietrich
  Patrick O'Donoughue
5:00pm - 6:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Milena /James
  Lauren Cannon
  Mark Stone
  Cherie Mooney
6:00pm - 7:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Lauren Kipta
  Terry Swain
7:00pm - 8:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  michael murphy murphy
  william cochran
11/04/2020 (Wed.)   5:00am - 6:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Sally Cannon
  Keelin Cassidy
  M Brady
  Andrew Hammock
6:00am - 7:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  David Roberts
  Mitchell Ritchie
  Tom Gallacher
  Raychel McLendon
7:00am - 8:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Roxanne Henkle
  Chris Jackson
  Bruce Page
  Paul Morgan
8:00am - 9:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Margaret Schiffers
  charles prentice
  Dawn Stubblefield
9:00am - 10:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Robert Blade
  tib miller
  Iris Eisenberg
10:00am - 11:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Maggie Thoeni
  Anne deForrest
  Doris Green
11:00am - 12:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Kathleen McHugh
12:00pm - 1:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Carey Hepler
  Barbara Adcock
  Susan Callender
1:00pm - 2:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Lee Edgar
  Barbara Marshall
  Chuck/Melanie Montford
2:00pm - 3:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Nick Morrison (2)
  Chuck/Melanie Montford
3:00pm - 4:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Jack Roberts
  Sandy Ingle
  Zachary Brown
4:00pm - 5:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Kerry Wick Swim lessons
  Greg Dietrich
  Marilyn Eckstine
  Beth Mixson
5:00pm - 6:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Kerry Wick Swim lessons (2)
  Milena /James
  cherie mooney
6:00pm - 7:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Kerry Wick Swim lessons (2)
  KS AS
  Lauren Kipta
7:00pm - 8:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Kathleen McHugh
  william cochran
  Matthew Wittmer
11/05/2020 (Thu.)   5:00am - 6:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Sally Cannon (2)
  Paul Arrington
  Kevin Washington
6:00am - 7:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  David Roberts
  Andrew Hammock
  Raychel McLendon
7:00am - 8:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Roxanne Henkle
  Chris Jackson
  Paul Morgan
8:00am - 9:00am  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
9:00am - 10:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Iris Eisenberg
10:00am - 11:00am  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
11:00am - 12:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Karen Finan
12:00pm - 1:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Carey Hepler
  Susan Callender
1:00pm - 2:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Focus PT (2)
  Barbara Marshall
  Chuck/Melanie Montford
2:00pm - 3:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Maggie Thoeni
  Chuck/Melanie Montford
3:00pm - 4:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Jennifer Walton Swim lessons
4:00pm - 5:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Jennifer Walton Swim lessons
  Greg Dietrich
5:00pm - 6:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Jennifer Walton Swim lessons
  Milena /James
  Jerry Rivkind
6:00pm - 7:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Jennifer Walton Swim lessons
  Lauren Kipta
  Terry Swain
7:00pm - 8:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
11/06/2020 (Fri.)   5:00am - 6:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Sally Cannon
  Keelin Cassidy
  M Brady
  Susan Seagraves
6:00am - 7:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  David Roberts
  Mitchell Ritchie
  Tom Gallacher
  Andrew Hammock
7:00am - 8:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Roxanne Henkle
  Chris Jackson
  Bruce Page
  Paul Morgan
8:00am - 9:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Margaret Schiffers
  charles prentice
  Dawn Stubblefield
  Lauren Kipta
9:00am - 10:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Robert Blade
  tib miller
  Iris Eisenberg
  Doris Green
10:00am - 11:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Maggie Thoeni
  Claudia Neal
  Anne deForrest
  Rebecca
11:00am - 12:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Kathleen McHugh
  Karen Finan
  Derrick Holland
12:00pm - 1:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Carey Hepler
  Barbara Adcock
  Susan Callender
  Kelly Newman
1:00pm - 2:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Lee Edgar
  Barbara Marshall
  Chuck/Melanie Montford
  Kelly Newman
2:00pm - 3:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Katie Sawaya
  Nick Morrison (2)
  Chuck/Melanie Montford
3:00pm - 4:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Jennifer Walton Swim lessons
  Jack Roberts
  Sandy Ingle
  Zachary Brown
4:00pm - 5:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Jennifer Walton Swim lessons
  Greg Dietrich
  Marilyn Eckstine
5:00pm - 6:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Jennifer Walton Swim lessons
  Terry Swain
6:00pm - 7:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  First Coast Divers (2)
  Jennifer Walton Swim lessons
  Matthew Wittmer
7:00pm - 8:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  First Coast Divers (2)
  michael murphy murphy
  William Cochran
11/07/2020 (Sat.)   5:00am - 6:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Sally Cannon (2)
  Kevin Washington
  M Brady
6:00am - 7:00am  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  David Roberts
  Andrew Hammock
7:00am - 8:00am  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Roxanne Henkle
  Paul Morgan
8:00am - 9:00am  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Patrick O'Donoughue
9:00am - 10:00am  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Jennifer Walton Swim lessons
10:00am - 11:00am  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Jennifer Walton Swim lessons
11:00am - 12:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Jennifer Walton Swim lessons
  Greg Dietrich
  Lauren Kipta
12:00pm - 1:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Jennifer Walton Swim lessons
1:00pm - 2:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Chris Jackson
  Cherie Mooney
  Barbara Marshall
11/08/2020 (Sun.)   12:00pm - 1:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Sally Cannon (2)
  Roxanne Henkle
  Andrew Hammock
1:00pm - 2:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Kathleen McHugh
  Kathleen McHugh
  Anne deForrest
  Lauren Cannon
2:00pm - 3:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Barbara Marshall
  Lauren Kipta
  Katie Sawaya
3:00pm - 4:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Sandy Ingle
4:00pm - 5:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Greg Dietrich
5:00pm - 6:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
6:00pm - 7:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
7:00pm - 8:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
11/09/2020 (Mon.)   5:00am - 6:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Sally Cannon
  Keelin Cassidy
  M Brady
  Susan Seagraves
6:00am - 7:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  David Roberts
  Mitchell Ritchie
  Tom Gallacher
  Andrew Hammock
7:00am - 8:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Roxanne Henkle
  Chris Jackson
  Bruce Page
  Paul Morgan
8:00am - 9:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Margaret Schiffers
  Iris Eisenberg
  Raychel McLendon
9:00am - 10:00am  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Robert Blade
  tib miller
10:00am - 11:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Maggie Thoeni
  Claudia Neal
  Rebecca
  Doris Green
11:00am - 12:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Karen Finan
12:00pm - 1:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Carey Hepler
  Barbara Adcock
  Susan Callender
  Jon Thompson
1:00pm - 2:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Lee Edgar
  Barbara Marshall
  Chuck/Melanie Montford
  Beth Mixson
2:00pm - 3:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Nick Morrison (2)
  Barbara Marshall
  Chuck/Melanie Montford
3:00pm - 4:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Jack Roberts
  Sandy Ingle
4:00pm - 5:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Kerry Wick Swim lessons
  Greg Dietrich
5:00pm - 6:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Kerry Wick Swim lessons (2)
  Zachary Brown
  Milena /James
6:00pm - 7:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Kerry Wick Swim lessons (2)
  KS AS
  Boy Scouts Good Shepherd
7:00pm - 8:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  William Cochran
  Matthew Wittmer
11/10/2020 (Tue.)   5:00am - 6:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Sally Cannon (2)
  Paul Arrington
  Kevin Washington
6:00am - 7:00am  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  David Roberts
  Raychel McLendon
7:00am - 8:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Roxanne Henkle
  Chris Jackson
  Paul Morgan
8:00am - 9:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Zachary Brown
9:00am - 10:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Iris Eisenberg
  Doris Green
10:00am - 11:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Jean Henderson
  Rebecca
11:00am - 12:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Kathleen McHugh
  Karen Finan
12:00pm - 1:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Carey Hepler
1:00pm - 2:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Barbara Marshall
  Chuck/Melanie Montford
2:00pm - 3:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Maggie Thoeni
  Nick Morrison (2)
  Chuck/Melanie Montford
3:00pm - 4:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Susan Callender
4:00pm - 5:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Greg Dietrich
  Patrick O'Donoughue
5:00pm - 6:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Milena /James
  Lauren Cannon
6:00pm - 7:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
7:00pm - 8:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  michael murphy murphy
  William Cochran
11/11/2020 (Wed.)   5:00am - 6:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Sally Cannon
  Keelin Cassidy
  M Brady
  Susan Seagraves
6:00am - 7:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  David Roberts
  Mitchell Ritchie
  Tom Gallacher
  Raychel McLendon
7:00am - 8:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Roxanne Henkle
  Paul Morgan
  Chris Jackson
  Bruce Page
8:00am - 9:00am  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Margaret Schiffers
9:00am - 10:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Iris Eisenberg
  Robert Blake
  tib miller
  Chuck/Melanie Montford
Melanie montford
10:00am - 11:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Anne deForrest
  Maggie Thoeni
  Claudia
  Doris Green
11:00am - 12:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Tiger Lily (4)
12:00pm - 1:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Susan Callender
  Carey Hepler
1:00pm - 2:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Lee Edgar
2:00pm - 3:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Barbara Marshall
3:00pm - 4:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Sandy Ingle
  Beth Mixson
4:00pm - 5:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Kerry Wick Swim lessons
  Greg Dietrich
  Marilyn Eckstine
5:00pm - 6:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Kerry Wick Swim lessons (2)
  Milena /James
6:00pm - 7:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Kerry Wick Swim lessons (2)
  KS AS
7:00pm - 8:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Kathleen McHugh
  William Cochran
  Matthew Wittmer
11/12/2020 (Thu.)   5:00am - 6:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Sally Cannon (2)
  Paul Arrington
  Kevin Washington
6:00am - 7:00am  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  David Roberts
  Raychel McLendon
7:00am - 8:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Roxanne Henkle
  Paul Morgan
  Chris Jackson
8:00am - 9:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Zachary Brown
9:00am - 10:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Iris Eisenberg
10:00am - 11:00am  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
11:00am - 12:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Karen Finan
12:00pm - 1:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Susan Callender
  Carey Hepler
1:00pm - 2:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Barbara Marshall
2:00pm - 3:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Maggie Thoeni
3:00pm - 4:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Jennifer Walton Swim lessons
4:00pm - 5:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Jennifer Walton Swim lessons
  Greg Dietrich
5:00pm - 6:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Jennifer Walton Swim lessons
  Milena /James
6:00pm - 7:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Jennifer Walton Swim lessons
  Terry Swain
7:00pm - 8:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
11/13/2020 (Fri.)   5:00am - 6:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Sally Cannon
  Keelin Cassidy
  M Brady
  Susan Seagraves
6:00am - 7:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  David Roberts
  Mitchell Ritchie
  Tom Gallacher
  Katie Sawaya
7:00am - 8:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Roxanne Henkle
  Chris Jackson
  Bruce Page
  Paul Morgan
8:00am - 9:00am  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Margaret Schiffers
9:00am - 10:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Robert Blade
  tib miller
  Iris Eisenberg
  Doris Green
10:00am - 11:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Jean Henderson
  Maggie Thoeni
  Claudia Neal
  Rebecca
11:00am - 12:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Kathleen McHugh
  Anne deForrest
  Karen Finan
12:00pm - 1:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Carey Hepler
  Barbara Adcock
  Susan Callender
1:00pm - 2:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Lee Edgar
  Barbara Marshall
2:00pm - 3:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Nick Morrison (2)
3:00pm - 4:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Jennifer Walton Swim lessons
  Jack Roberts
  Sandy Ingle
4:00pm - 5:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Jennifer Walton Swim lessons
  Greg Dietrich
  Marilyn Eckstine
  Patrick O'Donoughue
5:00pm - 6:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Jennifer Walton Swim lessons
  Terry Swain
6:00pm - 7:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Jennifer Walton Swim lessons
7:00pm - 8:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  michael murphy murphy
  William Cochran
  Matthew Wittmer
11/14/2020 (Sat.)   5:00am - 6:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Sally Cannon (2)
  Kevin Washington
  M Brady
6:00am - 7:00am  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  David Roberts
7:00am - 8:00am  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Roxanne Henkle
  Paul Morgan
8:00am - 9:00am  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Patrick O'Donoughue
9:00am - 10:00am  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Jennifer Walton Swim lessons
10:00am - 11:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Jennifer Walton Swim lessons
  KS AS
  Rebecca
11:00am - 12:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Jennifer Walton Swim lessons
  Greg Dietrich
12:00pm - 1:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Jennifer Walton Swim lessons
1:00pm - 2:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Chris Jackson
  Barbara Marshall
11/15/2020 (Sun.)   12:00pm - 1:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Sally Cannon (2)
  Roxanne Henkle
  Kathleen McHugh
1:00pm - 2:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Kathleen McHugh
  Lauren Cannon
2:00pm - 3:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Katie Sawaya
3:00pm - 4:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  David Roberts
  Sandy Ingle
4:00pm - 5:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Greg Dietrich
  Terry Swain
5:00pm - 6:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
6:00pm - 7:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
7:00pm - 8:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Matthew Wittmer
  William Cochran
11/16/2020 (Mon.)   5:00am - 6:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Sally Cannon
  Keelin Cassidy
  M Brady
  Susan Seagraves
6:00am - 7:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  David Roberts
  Mitchell Ritchie
  Tom Gallacher
  Bruce Page
7:00am - 8:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Roxanne Henkle
  Chris Jackson
  Paul Morgan
8:00am - 9:00am  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Margaret Schiffers
  Raychel McLendon
9:00am - 10:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Robert Blade
  tib miller
  Iris Eisenberg
  Doris Green
10:00am - 11:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Jean Henderson
  Maggie Thoeni
  Claudia Neal
  Anne deForrest
11:00am - 12:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Karen Finan
12:00pm - 1:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Carey Hepler
  Rebecca
  Barbara Adcock
  Jon Thompson
1:00pm - 2:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Lee Edgar
  Barbara Marshall
  Chuck/Melanie Montford
2:00pm - 3:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Nick Morrison (2)
  Chuck/Melanie Montford
3:00pm - 4:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Sandy Ingle
  Beth Mixson
4:00pm - 5:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Kerry Wick Swim lessons
  Greg Dietrich
  Zachary Brown
5:00pm - 6:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Kerry Wick Swim lessons (2)
  Milena /James
6:00pm - 7:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Kerry Wick Swim lessons (2)
  Boy Scouts Good Shepherd
7:00pm - 8:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Katie Sawaya (2)
  William Cochran
  Matthew Wittmer
11/17/2020 (Tue.)   5:00am - 6:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Sally Cannon (2)
  Paul Arrington
  Kevin Washington
6:00am - 7:00am  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  David Roberts
  Raychel McLendon
7:00am - 8:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Roxanne Henkle
  Chris Jackson
  Paul Morgan
8:00am - 9:00am  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
9:00am - 10:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Iris Eisenberg
10:00am - 11:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Doris Green
  Rebecca
11:00am - 12:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Karen Finan
12:00pm - 1:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Carey Hepler
1:00pm - 2:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Barbara Marshall
  Chuck/Melanie Montford
2:00pm - 3:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Maggie Thoeni
  Chuck/Melanie Montford
3:00pm - 4:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
4:00pm - 5:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Greg Dietrich
  Patrick O'Donoughue
5:00pm - 6:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Milena /James
  Lauren Cannon
6:00pm - 7:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Terry Swain
7:00pm - 8:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  michael murphy murphy
  William Cochran
11/18/2020 (Wed.)   5:00am - 6:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Sally Cannon
  Keelin Cassidy
  M Brady
  Susan Seagraves
6:00am - 7:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  David Roberts
  Mitchell Ritchie
  Tom Gallacher
  Raychel McLendon
7:00am - 8:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Roxanne Henkle
  Chris Jackson
  Bruce Page
  Paul Morgan
8:00am - 9:00am  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Margaret Schiffers
9:00am - 10:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Robert Blade
  tib miller
  Iris Eisenberg
  Doris Green
10:00am - 11:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Jean Henderson
  Maggie Thoeni
  Claudia Neal
  Anne deForrest
11:00am - 12:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Kathleen McHugh
12:00pm - 1:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Carey Hepler
1:00pm - 2:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Lee Edgar
  Chuck/Melanie Montford
2:00pm - 3:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Nick Morrison (2)
  Chuck/Melanie Montford
  Beth Mixson
3:00pm - 4:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Jack Roberts
  Sandy Ingle
  Zachary Brown
4:00pm - 5:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Kerry Wick Swim lessons
  Greg Dietrich
  Barbara Marshall
  Marilyn Eckstine
5:00pm - 6:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Kerry Wick Swim lessons (2)
  Milena /James
6:00pm - 7:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Kerry Wick Swim lessons (2)
  KS AS
7:00pm - 8:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Kathleen McHugh
  William Cochran
  Matthew Wittmer
11/19/2020 (Thu.)   5:00am - 6:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Sally Cannon (2)
  Paul Arrington
  Kevin Washington
6:00am - 7:00am  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  David Roberts
  Raychel McLendon
7:00am - 8:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Roxanne Henkle
  Chris Jackson
  Paul Morgan
8:00am - 9:00am  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
9:00am - 10:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Iris Eisenberg
10:00am - 11:00am  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Rebecca
11:00am - 12:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
12:00pm - 1:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Focus PT Good Shepherd (2)
  Carey Hepler
  Karen Finan
1:00pm - 2:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Focus PT (2)
  Barbara Marshall
  Chuck/Melanie Montford
2:00pm - 3:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Maggie Thoeni
  Chuck/Melanie Montford
3:00pm - 4:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
4:00pm - 5:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Greg Dietrich
  Patrick O'Donoughue
5:00pm - 6:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Milena /James
6:00pm - 7:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
1 of 4 slots filled
  Terry Swain
7:00pm - 8:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
11/20/2020 (Fri.)   5:00am - 6:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Sally Cannon
  Keelin Cassidy
  M Brady
  Susan Seagraves
6:00am - 7:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  David Roberts
  Mitchell Ritchie
  Tom Gallacher
  Katie Sawaya
7:00am - 8:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Roxanne Henkle
  Chris Jackson
  Bruce Page
  Paul Morgan
8:00am - 9:00am  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Margaret Schiffers
  Raychel McLendon
9:00am - 10:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Robert Blade
  tib miller
  Iris Eisenberg
  Doris Green
10:00am - 11:00am  

Appointment to Swim (4)

 
All slots filled
  Jean Henderson
  Maggie Thoeni
  Claudia Neal
  Rebecca
11:00am - 12:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Kathleen McHugh
  Anne deForrest
  Karen Finan
12:00pm - 1:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
2 of 4 slots filled
  Carey Hepler
  Terry Swain
1:00pm - 2:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Lee Edgar
  Barbara Marshall
  Chuck/Melanie Montford
2:00pm - 3:00pm  

Appointment to Swim (4)

 
3 of 4 slots filled
  Nick Morrison (2)