Want no ads? View Plans
Want no ads? View Plans
Robert A. Millikan Affiliated Charter & Performing Arts Magnet

2020-2021 Registration Process Update

2020 - 2021 Enrollment Information

Welcome to the Millikan family we are excited that you and your child are joining us this coming school year.  We also want to thank you for your patience and understanding during these unprecedented times as we recently received guidance on enrollment procedures.

RETURNING ENROLLMENT PACKETS:

Can be done via drive-thru model on the following two days. Please enter the parking lot thru Magnolia Avenue and exit thru the Sunnyslope Avenue.

  • Tuesday, May 19, 2020 between the hours of
        1 p.m. to 4 p.m.
     
  • Friday, May 22, 2020 between the hours of
         8 a.m. to 12 noon
     

Enrollment packets can also be mailed back to Millikan Middle School to the address below:

Millikan Middle School
Affiliated Charter & Performing Arts
ATT:  Attendance Office Register
5041 Sunnyslope Avenue
Sherman Oaks, CA 91423-1445
  
OR use the envelope that will be provided to you on the drive-thru, please remember to include the following:

  • LAUSD Student Enrollment Form
  • LAUSD Student Emergency Information Form
  • LAUSD Student Housing Questionnaire

PROVIDE VERIFICATION DOCUMENTS FOR:

  • Proof of Residence

(i.e. utility service contract, property tax payment receipts, rental lease agreement, official government mail, current pay stub, voter registration)

  • Proof of Student’s Age

(i.e. birth certificate, baptismal certificate, court order, health office/vital statistics record of birth certificate, dated Department of Public Social Services (DPSS) letter verifying birthdate and an explanation of how this was verified)

  • Identity Verification of Parent/Guardian/Educational Rights Holder/Caregiver (“parent”)

(i.e. student’s birth certificate, baptismal certificate, adult’s government-issued photo identification (driver’s license, department of motor vehicle identification card))

  • Proof of Immunization
  • For students with IEP’s (PLEASE ALSO PROVIDE COPIES OF):

(i.e. Transcripts or recent grade reports. Copy of most recent Individual Educational Plan (IEP)* or Section 504 Plan £ Department of Children and Family Services (DCFS) 1399 Form or minute order)

Please email your questions to [email protected] or [email protected].  Please allow 24 hours for a response.

During the School Closure questions can also be answered by by phone during the hours of 8 a.m. to noon on Monday – Friday by dialing (818) 570-1313

Location: ATTENDANCE OFFICE

Created by:   REINA LETONA
 
Already signed up? You can change your sign up.

Available Slot Date (mm/dd/yyyy) Time (PDT)

REGISTRATION

03/16/2020 (Mon)
7:00am - 7:30am   
Angela Castillo
Performing Arts
7:30am - 8:00am   
Samantha Murphy
Performing Arts
8:00am - 8:30am   
Veronique Audouy
Cinematic Arts
8:30am - 9:00am   
Hana Boatman
performing arts
9:00am - 9:30am   
Patricia Nunez
Attendance Office
9:30am - 10:00am   
Denise Fields
Math
10:00am - 10:30am   
Lucas Reeder
Performing Arts
10:30am - 11:00am   
Keri Bruno
Performing Arts
1:00pm - 1:30pm   
Harnisha Dalwadi
Math Academy
1:30pm - 2:00pm   
Monroe Gilbert
Performing Arts
2:00pm - 2:30pm   
Job Fernandez
Magnet
3:00pm - 3:30pm   
YEGISAPET KESHISHYAN
CHARTER
03/17/2020 (Tue)
7:00am - 7:30am   
Joana Sanchez
Math Academy
7:30am - 8:00am   
Sophie Tessier
Performing Arts
8:00am - 8:30am   
Jenny Rosales
Magnet
8:30am - 9:00am   
EMANUEL VARGAS
Cinematic Arts
9:00am - 9:30am   
Isabella Chukulyan
Charter
10:00am - 10:30am   
Amelia Probst
Performing Arts Academy
10:30am - 11:00am   
Zoe Mavrokefalos
Performing Arts
1:00pm - 1:30pm   
Jan Kozlowski
Math Academy
1:30pm - 2:00pm   
Emma Jacobs
Performing Arts
2:00pm - 2:30pm   
Camila Duarte
magnet
2:30pm - 3:00pm   
Kim Licht
Performing arts
3:00pm - 3:30pm   
Samantha Clifton
Performing arts
03/19/2020 (Thu)
7:00am - 7:30am   
hannah barash
performing arts academy-lottery
7:30am - 8:00am   
dolyn gavigan
performing arts
8:00am - 8:30am   
Baron Heredia
Charter
8:30am - 9:00am   
Megan Gefsky
Performing Arts
9:00am - 9:30am   
Lili Fenchel
performing arts magnet
9:30am - 10:00am   
Ramon Sriwichai
Math
10:00am - 10:30am   
kevin polay
Performing Arts Academy
10:30am - 11:00am   
Jaxon Ferguson
Performing Arts Magnet
1:00pm - 1:30pm   
Arman Zoroglyan
Computer Science
1:30pm - 2:00pm   
MILO HOETGER
CHARTER
2:00pm - 2:30pm   
iris hernandez
charter
2:30pm - 3:00pm   
mariah warren
charter
3:00pm - 3:30pm   
wendy linares
performing art academy
03/20/2020 (Fri)
7:30am - 8:00am   
Joseph Movsesian
Performing Arts / Math Academy
8:00am - 8:30am   
diana alvarez
math
8:30am - 9:00am   
Amber Casey
Performing Arts Academy
9:00am - 9:30am   
Michael Terzian
Computer Science
9:30am - 10:00am   
Zoe Lopez
Performing arts
10:00am - 10:30am   
Ismail Bashey
Perfoming Arts Magnet
10:30am - 11:00am   
Dani Shear
Performing Arts
1:00pm - 1:30pm   
Makayla Alvarado
Performing Arts Academy
1:30pm - 2:00pm   
Elizabeth Yngayo
Charter
2:00pm - 2:30pm   
ISABELLA MENDOZA
PERFORMANCE ART
2:30pm - 3:00pm   
Vladka Anderson
Performing Arts Academy
3:00pm - 3:30pm   
Grace Rosa
Performing Arts Academy
03/23/2020 (Mon)
7:00am - 7:30am   
Marissa Rodriguez
Performing Arts
7:30am - 8:00am   
Shereese Battle
Performing Arts
8:30am - 9:00am   
Lulu Feig
Performing Arts Academy
9:00am - 9:30am   
Sonia Reiter
Math Academy
9:30am - 10:00am   
Itza Morales
charter School
10:00am - 10:30am   
Kiara Barrett
Performing Arts
10:30am - 11:00am   
Janet Ceja
Magnet / Charter
1:00pm - 1:30pm   
Marley Kondas
Performing Arts Magnet
1:30pm - 2:00pm   
Emmery Mavros
Performing Arts
2:00pm - 2:30pm   
Mark Silverman
Performing Arts
2:30pm - 3:00pm   
Bianca Ceja
Performing arts
3:00pm - 3:30pm   
Emahn Counts Jr.
Math Academy Testing
03/24/2020 (Tue)
7:00am - 7:30am   
Jimmy Harris
Magnet
7:30am - 8:00am   
Kimberly Carli Carli
Math
8:00am - 8:30am   
Natalie Ribeiro
Magnet Performing Arts
8:30am - 9:00am   
Dee Lawrence
Math
9:00am - 9:30am   
Brian Gefsky
Performing Arts
9:30am - 10:00am   
Zara Gemilyan
Math or performing arts
10:00am - 10:30am   
Mansi Dordi
Math Academy
10:30am - 11:00am   
Maria Berry
Performing arts
1:00pm - 1:30pm   
Oona Eddleman
Charter
1:30pm - 2:00pm   
Alison Bygrave
Math
2:00pm - 2:30pm   
Delilah Ceja Garcia
performing arts
2:30pm - 3:00pm   
Jacob Ceja Garcia
magnet
03/25/2020 (Wed)
7:30am - 8:00am   
EDNA ARREDONDO
charter
8:00am - 8:30am   
Caterina Gambaro
Cinematic Arts
8:30am - 9:00am   
Corinne Perkins
Charter lottery
9:00am - 9:30am   
Sophia Goldstein
Performing Arts
9:30am - 10:00am   
Leela Wallace
Performing Arts
10:00am - 10:30am   
Eliza Franklin
Math Academy
10:30am - 11:00am   
Diana Zepeda
Performing Arts
1:00pm - 1:30pm   
Rita Vargas
Performing Arts
1:30pm - 2:00pm   
Genevieve Falco
Performing Arts
2:00pm - 2:30pm   
Nvard Simonyan
Math Academy / Charter
2:30pm - 3:00pm   
Tathev Avanesyan
Math Academy
3:00pm - 3:30pm   
Anishika Spann
Magnet/Charter
03/27/2020 (Fri)
7:00am - 7:30am   
BEAU MELGAR
charter
7:30am - 8:00am   
Larissa Drummond
Affiliated Charter
8:00am - 8:30am   
Atticus Pauley
Math Academy
8:30am - 9:00am   
Abigail Zey
Math
9:00am - 9:30am   
Tsutomu (Ben) Vega
Cinematic Arts
9:30am - 10:00am   
Jill Bardet
Math
10:00am - 10:30am   
Rubi Rivas
Math
10:30am - 11:00am   
Andrew Yalanouzian
Math Academy
1:00pm - 1:30pm   
Ganna Semenova
Performing Arts
1:30pm - 2:00pm   
Alexandra Gershwin
Performing Arts Academy
2:00pm - 2:30pm   
Rene Ridinger
Math Academy
2:30pm - 3:00pm   
Maria Ryazanova
Perfoming Arts Academy
3:00pm - 3:30pm   
Gibs Atienza
Math
03/30/2020 (Mon)
7:00am - 7:30am   
Monica Bean
Charter
7:30am - 8:00am   
Hugo Sanchez
Math Academy
8:00am - 8:30am   
Jean Summer Ava & Ella's Mom
Magnet
8:30am - 9:00am   
Lisa Adler
Math Academy
9:00am - 9:30am   
Bluebelle Saraceno
Performing Arts
9:30am - 10:00am   
emely hernadez
charter
10:00am - 10:30am   
Leander Lewis
Performing Arts Acdemy
10:30am - 11:00am   
erin morris
performing arts
1:00pm - 1:30pm   
Harley Kokoefer
Performing Arts
1:30pm - 2:00pm   
Walaa S
math academy
2:00pm - 2:30pm   
Zack Cohen
Preforming Arts
2:30pm - 3:00pm   
Marley Troy
Performing Arts
3:00pm - 3:30pm   
Gavienne Billups
Performing Arts
03/31/2020 (Tue)
7:00am - 7:30am   
Cifford Favis
Math
7:30am - 8:00am   
jessica ambriz
charter lottery
8:00am - 8:30am   
Paige Fairweather
Performing Arts Academy
8:30am - 9:00am   
Michael Dunn
Cinematic Arts Academy
9:00am - 9:30am   
Sofi Charnelle
Math Academy
9:30am - 10:00am   
Ruzanna Apreyan
Charter
10:00am - 10:30am   
Samantha Hernandez
Charter
10:30am - 11:00am   
Josie Esquivias Fong
Performing Arts
1:00pm - 1:30pm   
Pegah Daaneshrad
Math Academy
1:30pm - 2:00pm   
Josie Ventura
Charter
2:00pm - 2:30pm   
Sutton Schiff
Performing Arts Academy
2:30pm - 3:00pm   
Stephanie Garcia
Charter
3:00pm - 3:30pm   
Rocio Lopez
Charter
04/01/2020 (Wed)
7:00am - 7:30am   
Truman King
Cinematic Arts
7:30am - 8:00am   
Sharmon Goodman
Performing Arts
8:00am - 8:30am   
Angela Seri
unsure
8:30am - 9:00am   
Candyce Carpenter
Math Academy
9:00am - 9:30am   
Scarlett Espinosa
Performing Arts
9:30am - 10:00am   
Trinity Roberts
Cinematic Arts
10:00am - 10:30am   
Lori Hutcherson
SAGE Academy
10:30am - 11:00am   
Isabelle Allen
Cinematic Arts
1:00pm - 1:30pm   
Jennifer Downs
cinematic arts academy
1:30pm - 2:00pm   
Nichole Smith
Performing Arts
2:00pm - 2:30pm   
Wendy linares
performing arts / performing arts academy
2:30pm - 3:00pm   
Lauren Brown
Charter/academy
3:00pm - 3:30pm   
Irina Foshansky
Charter
04/02/2020 (Thu)
7:00am - 7:30am   
GISELLE GRYNSZTEJN
MAGNET
7:30am - 8:00am   
Michele Steinberg
Performing Arts Magnet
8:00am - 8:30am   
Shyneefa Williams
Performing Arts
8:30am - 9:00am   
Jacob Gurevich
Math and Performing Arts
9:00am - 9:30am   
Megan Soule
Cinematic Arts
9:30am - 10:00am   
Veronique Audouy
Cinematic Arts
10:00am - 10:30am   
Shirly Ohaion
Math
10:30am - 11:00am   
Marissa Kennerson
Math
1:00pm - 1:30pm   
Samara Gottlieb
Samara Gottlieb
1:30pm - 2:00pm   
Alejandro Cardoza Majonfe
CharterSchool
2:00pm - 2:30pm   
Stephanie Bayan
Charter
2:30pm - 3:00pm   
Eli Taitz
Magnet/Math Academy
3:00pm - 3:30pm   
Isabella Delgado
Performing Art
04/13/2020 (Mon)
1:00pm - 1:30pm   
Candace Rogers
Performing arts
1:30pm - 2:00pm   
Courtney Torres
Performing Arts Academy
2:00pm - 2:30pm   
Sheyna Alden
Math Academy
2:30pm - 3:00pm   
Zohar Streett
cinematic arts
3:00pm - 3:30pm   
Nataly Aldad
Millikan Affiliated Charter
04/14/2020 (Tue)
8:30am - 9:00am   
Kolbey Kliewer
Performing Arts
1:00pm - 1:30pm   
Jaxson Jelovic
Math Academy
1:30pm - 2:00pm   
Helen Oliva
Magnet
2:00pm - 2:30pm   
Rada Blumkin
Math
2:30pm - 3:00pm   
Ariana Sarraf
Math Academy
3:00pm - 3:30pm   
LUVELLE MENDOZA
MAGNET
04/15/2020 (Wed)
9:00am - 9:30am   
Lucille Johnson
Performing Arts or Charter
1:00pm - 1:30pm   
Chase Perl
Performing Arts
1:30pm - 2:00pm   
Orly Hanun
Performing arts
2:00pm - 2:30pm   
Eddie Pence
Cinema
2:30pm - 3:00pm   
Bobby White
Cinematic Arts
3:00pm - 3:30pm   
Jade Rodriguez
Performing Arts
04/17/2020 (Fri)
7:00am - 7:30am   
Caitlin Wright
Performing Arts Academy
7:30am - 8:00am   
Delilah Pugh
Magnet/ performing arts
8:00am - 8:30am   
Madeline Mills
Performing Arts Academy
8:30am - 9:00am   
Esbelyn Coronado
Charter
9:00am - 9:30am   
Ryder Beeler
Math Academy
9:30am - 10:00am   
Ana Dziengel
Performing Arts Academy
10:00am - 10:30am   
Alexandria Pashayan-Arell
Performing Arts
04/20/2020 (Mon)
7:00am - 7:30am   
Lilit Sargsyan
magnet
7:30am - 8:00am   
Araceli Torres
Rober A. Millikan
8:00am - 8:30am   
Isabella Popovich
Affiliated Charter
8:30am - 9:00am   
Newsha Kuhbanani
Math Academy
9:00am - 9:30am   
Jasmine Yun
Math
9:30am - 10:00am   
Patricia Vela
Registration
10:00am - 10:30am   
Henry Margolis
Cinematic Arts
10:30am - 11:00am   
Thomas Roden
Performing Arts
11:00am - 11:30am   
Joseph Movsesian
Performing Arts / Math Academy
1:00pm - 1:30pm   
Anthony Sorasithi
Robert A. Millikan Affiliated Charter & Performing Arts
1:30pm - 2:00pm   
Anthony Sorasithi
Robert A. Millikan Affilated Charter & Performing Arts
2:00pm - 2:30pm   
Jung Lee
Math
2:30pm - 3:00pm   
Eleanora Spuehler
Performing Arts
3:00pm - 3:30pm   
Jake Tingson
Magnet
3:30pm - 4:00pm   
Austin Hackett
Cinematic
4:00pm - 4:30pm   
Lian Chamir
Performing art
4:00pm - 4:30pm   
Kelcee Perry
Performing Arts
04/21/2020 (Tue)
7:00am - 7:30am   
Kathryn Pitt
Cinematic Arts Academy
7:30am - 8:00am   
Shira E
Math Academy
8:00am - 8:30am   
Malia Thomas
Performing Arts Magnet
8:30am - 9:00am   
julian gerber
Math Academy
9:00am - 9:30am   
Marisol Rivas
Math Academy: Mateo Zazueta
9:30am - 10:00am   
Kamran Petersen
Millikan Middle School - Cinematic Academy
10:00am - 10:30am   
Iset Powers
Performing Arts/Charter
10:30am - 11:00am   
Victoria Goodman
Math Academy
11:00am - 11:30am   
Salinger Polay
Performing Arts
1:00pm - 1:30pm   
Lynette Casas
Math Academy
1:30pm - 2:00pm   
Annie Hung
Magnet
2:00pm - 2:30pm   
Andrea Sipos
Math Academy
2:30pm - 3:00pm   
Hila Aron
Math academy
3:00pm - 3:30pm   
Lourdes Gutierrez
Charter/Magnet
3:30pm - 4:00pm   
Camila Duarte
Magnet
4:00pm - 4:30pm   
Lucette Feig
Performing Arts
04/22/2020 (Wed)
7:00am - 7:30am   
Amy Hytowitz
Math Academy
7:30am - 8:00am   
Lindsay Sarnoff
Cinamatic Arts
8:00am - 8:30am   
Lailah Willis
Performing Arts
8:30am - 9:00am   
Adam Zitser
Math Academy
9:00am - 9:30am   
Liam Guttman
Math Academy
9:30am - 10:00am   
Daniel Knafo
math academy
10:00am - 10:30am   
Elizabeth Mennemeyer
Performing Arts
10:30am - 11:00am   
Anna Maria Spiro
Math Academy
11:00am - 11:30am   
Hana Boatman
Performing Arts Acadamy
1:00pm - 1:30pm   
Sonia Reiter
Math Academy
1:30pm - 2:00pm   
Leah Isaacs
Math academy
2:00pm - 2:30pm   
Lili Fenchel
performance art/ switching the appointment from 3/19
2:30pm - 3:00pm   
Ganna Semenova
Performing Arts
3:00pm - 3:30pm   
Laura Jemison
Performing Arts
3:30pm - 4:00pm   
Zara Gemilyan
Charter
4:00pm - 4:30pm   
Sadie Silverman
Performing Arts
04/23/2020 (Thu)
7:00am - 7:30am   
Rigo Maya
Performing Arts Academy
7:30am - 8:00am   
Dana Hung
Math academy
8:00am - 8:30am   
Jack Snyder
Cinematic Arts
8:30am - 9:00am   
Seung Lee
Math Academy
9:00am - 9:30am   
Mark Tipton
Performing Arts
9:30am - 10:00am   
Angela M. Foster
Math Academy
10:00am - 10:30am   
Veronique Audouy
Cinematic Arts
10:30am - 11:00am   
Shivaan Nigam
Math Academy
11:00am - 11:30am   
dolyn gavigan
performing arts
1:00pm - 1:30pm   
Tucker Chandler
Performing Arts
1:30pm - 2:00pm   
Maria J Juncal
Arts Academy Lottery
2:00pm - 2:30pm   
Vladka Anderson
Livana Anderson Performing Arts
2:30pm - 3:00pm   
Nicholas Galindo
Performing arts
3:00pm - 3:30pm   
Grant Hong
Math
3:30pm - 4:00pm   
Nvard Simonyan
Performing Arts Magnet
4:00pm - 4:30pm   
Abigail Zey
Math academy
04/24/2020 (Fri)
7:00am - 7:30am   
Kareen Wynter-Dyson
Resident student
7:30am - 8:00am   
Amelia Probst
Performing Arts
8:00am - 8:30am   
Ella Shalhoub
Magnet
8:30am - 9:00am   
Carla Janas
Resident
9:00am - 9:30am   
Keri Bruno
Performing Arts
9:30am - 10:00am   
Zachary Kautzky
Math
10:00am - 10:30am   
Leela Wallace
Performing Arts
10:30am - 11:00am   
Rita Vargas
Performing Arts
1:00pm - 1:30pm   
Harnisha Dalwadi
Math Academy
1:30pm - 2:00pm   
Brian Gefsky
Performing Arts
2:00pm - 2:30pm   
Rene Ridinger
Math Academy
2:30pm - 3:00pm   
Kira Isaacs
Performing Arts Academy
3:00pm - 3:30pm   
Ella Haim
Performing Arts Academy
3:30pm - 4:00pm   
Stephanie Harris
Magnet
4:00pm - 4:30pm   
Lucia Sencion
Performaning Arts
04/27/2020 (Mon)
7:00am - 7:30am   
Lusine AVANESYAN
Performing Art Magnet
7:30am - 8:00am   
Mariana Agraz
SAGE
8:00am - 8:30am   
Gvantsa Matiashvili
Math
8:30am - 9:00am   
Dee Lawrence
MATH
9:00am - 9:30am   
Jonathan Safarov
Charter
9:30am - 10:00am   
Cristian Gonzalez
Magnet
11:00am - 11:30am   
Michael Terzian
Computer Science
1:00pm - 1:30pm   
Arman Zoroglyan
Computer Science
1:30pm - 2:00pm   
Michael Terzian
O
2:00pm - 2:30pm   
Patty Nunez
Charter
3:00pm - 3:30pm   
ARISA SESTO
Performing Arts
3:30pm - 4:00pm   
Tara Tavakoli
Math Academy
04/28/2020 (Tue)
8:30am - 9:00am   
Rupal Badani
Karina Jha - Math Academy
9:00am - 9:30am   
Brian Gefsky
Performing Arts
1:30pm - 2:00pm   
Amelia Fletcher
Performing Arts Academy
2:00pm - 2:30pm   
Stacey Uhry
Math/performing arts
2:30pm - 3:00pm   
Naomi Goldman
Performing Arts
3:00pm - 3:30pm   
Nolan Stevenson
Charter
04/29/2020 (Wed)
8:00am - 8:30am   
Kate Taylor
Math (Isaac Taylor)
8:30am - 9:00am   
Eryn Brown
Math Academy/Ben Sonneborn
9:00am - 9:30am   
Sophia Goldstein
Performing Arts Academy
9:30am - 10:00am   
Mansi Dordi
Math Academy
10:00am - 10:30am   
Carolina Dunn
cinema
10:30am - 11:00am   
Sonja Rakicevic Rakicevic
Cinematic Arts
11:00am - 11:30am   
Hudson Edelman
math academy
1:00pm - 1:30pm   
Kim Licht
Performing Arts
2:30pm - 3:00pm   
Anelim Arvizu
Math
3:00pm - 3:30pm   
Ruby Sherman
performing arts academy
04/30/2020 (Thu)
7:00am - 7:30am   
Atticus Pauley
Math Academy
8:30am - 9:00am   
Pamela Barnes
Math Academy
9:00am - 9:30am   
ava derrick
ava derrick
9:30am - 10:00am   
Samantha McNeal
Performing Arts Academy
10:00am - 10:30am   
ADRIAN MARADIAGA
PERFORMANCE ARTS MAGNET
10:30am - 11:00am   
Hailey Guzman
Hailey Guzman
1:00pm - 1:30pm   
Taslim Manji
Performing Arts Magnet
1:30pm - 2:00pm   
Tal Ben Avi
Math
2:00pm - 2:30pm   
TODD MUNEY MUNEY
Performing arts
2:30pm - 3:00pm   
Tsutomu Vega
Cinematic Arts
3:00pm - 3:30pm   
Sydney Kaye
Performing Arts
05/01/2020 (Fri)
7:00am - 7:30am   
Angela Castillo
Performing Arts
8:00am - 8:30am   
Sydney Forlano
Performing Arts
8:30am - 9:00am   
Stephanie Mighdoll
Math
9:00am - 9:30am   
Doug Penty
Performing Arts Magnet
05/04/2020 (Mon)
9:00am - 9:30am   
Emely Hernandez
Charter
9:30am - 10:00am   
Breneven Guzman
Performing Arts
3:00pm - 3:30pm   
Prema Ball
Cinematic Arts Magnet
4:00pm - 4:30pm   
Oree Swed
Math Acadamy
05/05/2020 (Tue)
8:00am - 8:30am   
Abrianna Reeves
Performing Arts
8:30am - 9:00am   
Dani Shear
Performing Arts Academy
9:30am - 10:00am   
Marisol Rivas
Math Academy
05/06/2020 (Wed)
9:00am - 9:30am   
Megan Gefsky
Performing Arts
05/08/2020 (Fri)
9:00am - 9:30am   
Edson Mejia
Cinematic arts
3:00pm - 3:30pm   
Gagik Grigoryan
Math Academy
05/14/2020 (Thu)
10:00am - 10:30am   
Veronique Audouy
Cinematic Arts
05/18/2020 (Mon)
11:00am - 11:30am   
Orly Hanun
Preforming arts
05/19/2020 (Tue)
8:30am - 9:00am   
Orion Green
Performing Arts Magnet
05/27/2020 (Wed)
3:30pm - 4:00pm   
Noam Estrougo
Math academy
06/01/2020 (Mon)
9:00am - 9:30am   
Alexandra Gershwin
Performing Arts Magnet (waiving Charter)
10:00am - 10:30am   
Sophia Frenkel
Performing Arts Academy
10:30am - 11:00am   
Leo Gragnani
Performing Arts Magnet
3:00pm - 3:30pm   
Lena Chittick
Math
06/02/2020 (Tue)
3:00pm - 3:30pm   
Emahn Counts Jr.
Math Academy
06/03/2020 (Wed)
4:00pm - 4:30pm   
Sabrina Connery
Math - Palmer Connery
06/04/2020 (Thu)
9:30am - 10:00am   
Mari Mulcahey
Cinema
06/05/2020 (Fri)
8:00am - 8:30am   
Alena Reznik
Michael Reznik for Math Academy
06/08/2020 (Mon)
8:30am - 9:00am   
Lila Barnes
MATH ACADEMY
06/15/2020 (Mon)
9:00am - 9:30am   
Nika Haverim
Math Academy
10:00am - 10:30am   
Gibs Atienza
Math Academy
Want no ads? View Plans
Want no ads? View Plans
©2020 SignUpGenius.
All Rights Reserved.
Privacy Policy | Terms of Service | Do not sell my info

NO SLOTS AVAILABLE. SIGN UP IS FULL.