Both Elementary and Middle

2019/2020 Re-registration

Please review the available slots below and click on the button to sign up. Thank you!

Created by:   Tanessa Fisher
 
Already signed up? You can change your sign up.

Date (mm/dd/yyyy) Time (EDT) Available Slot
08/05/2019 (Mon.) 7:00am - 7:15am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
28 of 60 slots filled
greg fisher
Alberta Horne
Wesley Linker (3)
Linker
Lauren Jones
Lauren Jones 7
Mary Platts
Mary Platts/ Natalie Platts -2
Stephanie Tidwell
Stephanie Tidwell/Jacob Tidwell 8th
Catharine Teeple
Catharine Teeple
Cassandra Foster (2)
Laura Patrick
Melanie Aycock
MelanieAycock/Aidan Aycock/7th
Jennifer Duke
Jennifer Duke/Jacie Grade 5
Nicole Pilch
Renee Contreras
Lillian N Smalls
Lillian N Smalls
Carolina Francés-Coll
Elena Kubinyi(7)/Gabriel Kubinyi (4)
Jee Youn Fickling
David Jennings (2)
Emily Sims
Kristin Gaylard (3)
Kristin Gaylard / Emma 8th, Jackson 4th, Austin 4th
Chrissy Delk (2)
7:15am - 7:30am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
9 of 60 slots filled
Carie St. Onge
Heather Whitton
Aidan creel 7th
Jennifer Buddin
Jennifer Buddin/William Buddin (3rd Grade)
Ashley Perry
Hillary Repik
Hillary Repik/ Ian Repik/ 7th
Latoya Lyles (2)
Karen Thompson
Lillian N Smalls
7:30am - 7:45am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
8 of 60 slots filled
Debbie Graf
Tyrik, alaina,Tiana Graf and Ellie Mae Shumper
Elaena Whitman
Joseph Lawrence
Anna Sandifer
Teresa Radcliffe
Teresa Radcliffe/Maddux Radcliffe
Bridget Runyon
Zach Runyon
Heather Sharkey
Erin Boudolf
7:45am - 8:00am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
14 of 60 slots filled
Kimberly McLaughlin (2)
Helen Dovell
Adam Webb
Mike Tremann
4th grade
Kelly Madden
whitney ingram
Katie Matthews
Jana Smalls
4th grade
Venetia Stavrinakis
David Boudolf
Jaynie Weathers (2)
Heather Sharkey
8:00am - 8:15am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
11 of 60 slots filled
Sarah Jackson
Michael Grass
Teairra Gibbs
Jie Zhang
Jie Zhang/Yidong Ye 5th
Noelle Westbury
Azim Hossain
1st grade
Megan Schwerin
Megan Schwerin-Mia Schwerin 7th
Lauren Brandon
Eric Saleme (2)
Caroline Nash
8:15am - 8:30am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
13 of 60 slots filled
Angela McSwain
Angela McSwain Lily (8), Hugh (6), Owen (4), Drew (4K)
Patti Nickerson
Taylor Moore
Dilnozahon Arzikulova (3)
I have 3 kids who will attend to this school. Two of them are new students and one of them was attended last year. She previously attended here.
INHONG KANG
Ashley Dorsey
Britton Delis (2)
Britton Delis/Colton Delis 4, Lillian McDowell 6
Joanne Harley
Stone Harley
Stephanie Johnson
Student: CJ Johnson
Lauren Zeigler/ Cooper Zeigler 1st
8:30am - 8:45am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
8 of 60 slots filled
Jennifer Cull
Jennifer Cull / Briarly Grace Cull Grade 1
Erin Wilson
Elizabeth Parker
Elizabeth Parker
Sara Ancrum
Kristin Cook
Erica Hall
Noelle Westbury
Noelle westbury/Tyler Russ 6th grade
8:45am - 9:00am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
13 of 60 slots filled
Andy Lange
Courtney Trevino
Jennifer Willcox
Amy Hill
Stephanie Auwaerter
Laura Altman (2)
Tyler (5th) & Carter (3rd) Altman
Andrea Daniels (2)
John Daniels 4th, Emily Daniels 7th
Brenda Sanders
Michael Byers
Chris Gentry
Tajinder Dhammu
Tajinder Dhammu/ Eknoor Dhammu 1F
9:00am - 9:15am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
14 of 60 slots filled
Cassandra Tollens
Chad Murdock
Tapley Baxter (2)
Tapley Baxter
Angelica Cruz
Sarah Creed (2)
Sarah Creed/Aubrey Hughes 8th, Hannah Creed 1st
Jill Smith (2)
Jenny Corbett
Kristen Colvin
Kristen Colvin/Ian Colvin (7)
Rebecca LeHew
Piper and Merritt LeHew - 6th grade
Jennifer Moore (2)
9:15am - 9:30am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
17 of 60 slots filled
Liz Wilhoit
Liz Wilhoit- Beckett 3rd/ Charlie 2nd
Allison Compton
Allison Compton/ Sophie-4th & Anna- 2nd
Emre Scarlata
Ashley Cooper (2)
Anna Kowalski (6)
Anna Kowalski/Avah Mallek
Chantel Fitzsimmons
dana rothschild
dana rothschild
Landry Brown
Jacob Brown (4th)
Melissa Whetzel
Robin Alexander
Tara Scozzaro
9:30am - 9:45am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
8 of 60 slots filled
Nicola Adams
Riley/Lucas Adams 4th/2nd
Michael Johnston
Anne Klingshirn
Gordon Maier
Gordon Maier/Isabelle Maier
Melinda Albright
Ronneca Watkins
Emmy Brooks (2)
Emmy Brooks (parson - 3rd, teller - 1st)
9:45am - 10:00am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
11 of 60 slots filled
Elizabeth Sahijram
Elizabeth Sahijram (Jai 3rdg
Brenda Farnsworth (5)
Brenda Farnsworth/ Candice Johnson
Lisa Young
Lisa Young/Pierce Young K
Tobin Guerry (3)
Christa Price
10:00am - 10:15am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
12 of 60 slots filled
Amanda Nettles
Amanda Nettles/ Bradley (2nd) Annie (K)
Amanda Deaton
Amanda Deaton/Taven Wilson 6 Cora Wilson 4
Kim Harkins (2)
Ryan Harkins - 8 / Caroline Harkins - 4
Shana Swain
Residency was verified in May when applying for CD, please advise
April Lovorn
T.A. Fulmer
Kelly Reeves
Kelly Reeves / Brett Reeves 2nd grade
Emily Peper
Leah Mosqueda
Leah Mosqueda/Jackson Mosqueda-6
Sarah Evans (2)
10:15am - 10:30am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
1 of 60 slots filled
ginn maiers
10:30am - 10:45am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
9 of 60 slots filled
Carla Frenkel
Maedene Pearsey (2)
Maedene Pearsey/Zoey Smalls/ Danielle Parker
Allison Hopkins
Allison Hopkins/Miriam Hopkins 3rd grade
Shannon Robbins
Erin Sohns
Allison Williamson
Jennifer Barnett (2)
Parker & Laurel Barnett
10:45am - 11:00am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
8 of 60 slots filled
Frances Bowman
Frances Bowman/Natalia Bowman 2nd
John Therres
Johnny Therres 2nd grade
Charlene Moskos (2)
Blake-1st/CJ-8th
Joy Ethredge (3)
Joy Ethredge
Jen Fletcher
12:00pm - 12:15pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
9 of 60 slots filled
Kristina Mulaeva (2)
Kristina Mulaeva/ Constantine Muzraev-4, Lidia Muzraev-2
Natalie Campbell (3)
Barrett Campbell 4, Elle Campbell 2, Griffin Campbell K
Tracy Miller
Jamie Copeland (2)
Ted Copeland (Ryleigh Copeland 1st, Beckett Blum 7th)
HuiChen Stavros
HuiChen Stavros/Samuel Stavros (4th)
12:15pm - 12:30pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
4 of 60 slots filled
Jamie Conner
John Duffy
Vicky Miller
Mandy Ronchetto
Myla, 7th
12:30pm - 12:45pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
5 of 60 slots filled
Shawn Barfield
Shawn Barfield/Eliza Barfield
Maggie Kilgore
andrella washington
Jen Young
Charlie Young
Amy Plott
12:45pm - 1:00pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
1 of 60 slots filled
Lauren Boone
1:00pm - 1:15pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
6 of 60 slots filled
Angela Emory
Jodi Cummings (2)
Trelacsha Spillers
Andrella Washington
Sheeneque Bailey
1:15pm - 1:30pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
2 of 60 slots filled
Emkly Santellan
Emily Santellan/Zaeda Santellan 3
Crystal Knox
1:30pm - 1:45pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
3 of 60 slots filled
Brian/Alicia Webb
Nichelle Milton (2)
Malachi (8th) and Kirsten (6th) Milton
1:45pm - 2:00pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
2:00pm - 2:15pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
11 of 60 slots filled
Kim Burris (2)
Kim burris- keaton burris 5th, veronica burris 8th
Jennifer Moore (2)
Komal Patel (5)
Kortney Wright
Chloe, Clark, Addison Wright
jigness patel
2:15pm - 2:30pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
5 of 60 slots filled
Jennifer Holley
Samantha Wurthmann
Kristin Gaylard (3)
Kristin Gaylard
2:30pm - 2:45pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
5 of 60 slots filled
Linda Simmons
Megan Dearing
Robert Suggs (2)
Logan and Tyler Suggs
Anne-Marie Klatt
I signed up for 1:00 and I don’t know if it canceled that automatically - I hope I’m not signed up twice
2:45pm - 3:00pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
10 of 60 slots filled
Lequanna Mack
Alex Gadsden
Joseph Tune
Joseph Tune
Allison Chappell
Summer Staley
Daniel Torrelio
Daniel Torrelio/Ethan Torrelio B. 1st Grade
Amy Plott
Sandie burbage (2)
2 kids
08/06/2019 (Tue.) 7:00am - 7:15am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
5 of 60 slots filled
Casey O'Dell
Carolyn O'Dell, 7th grade
Riitta Widelski
Will Moore
ASHLEY KEENAN
AIGNING UP LILLIAN AND CALEB KEENAN
Karen Thompson
7:15am - 7:30am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
8 of 60 slots filled
Sarah Kimble
Jessica Hill
Jessica Hill/Cj Hill 1st
Cynthia Norton
Elizabeth Thompson (3)
Kelsie, Dylan and Brayden Thompson
Kelly Stace (2)
Stace Kids
7:30am - 7:45am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
5 of 60 slots filled
Nancy Bright
Nancy Bright/Anderson Bright/4th
Kathi Wilks
Kathi Wilks / Bradley Wilks 8th
Beatrice Brown
Kendall Ramsay
Kendall Ramsay/Jillian (2) and Henry Ramsay (1)
Stephen Lynn
7:45am - 8:00am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
6 of 60 slots filled
Patti Hoffman
Rachel Platt
Tricia Sandusky
Chandler Sandusky 1st
Liz Burton
Arnold Postell
Riley (7)and Chase(5)
whitney ingram
8:00am - 8:15am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
3 of 60 slots filled
Sally Fletcher
Sally Fletcher/ Gregory Fletcher 6th
Holly Chesser
Ashlee Parra
Ashlee Parra/ Lucas Parra
8:15am - 8:30am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
2 of 60 slots filled
Ashley King
Ashley King/Ava King/8th
Mandy Lingle
8:30am - 8:45am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
3 of 60 slots filled
Carl Fehr
Angela McSwain
Angela McSwain/Lily 8, Hugh 6, and Owen 4.
Margaret Aubrey
Ava Aubrey, Aidan aubrey
8:45am - 9:00am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
2 of 60 slots filled
Sarah Haslett
Laurie Busby
9:00am - 9:15am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
7 of 60 slots filled
Yuliana Beltran
tracie mappus
Wendy Farris (2)
Amy Halberda
Amy Halberda/Simon 5th
Brad & Amanda Nettles
Bradley Nettles 2nd Annie Nettles k
Azim Hossain
1st grade
9:15am - 9:30am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
3 of 60 slots filled
Bennett Smithson
Lauren Kiminock
Kayce Smoak
Jackson & Kiki Smoak
9:30am - 9:45am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
4 of 60 slots filled
Ashley Strange
Ashley Strange/Taylor Strange 3
Karyn Norris (2)
Elin Norris 2nd grade, Genevieve Norris Kindergarten
Tina ODonald
9:45am - 10:00am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
5 of 60 slots filled
Stephanie Clyburn
Tammy Graham
Lindsay Eppehimer
Kerry Bowie
ASHLEY JENKINS
10:00am - 10:15am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
4 of 60 slots filled
Brooke Kendrick
Jessica Woolsey
Melissa Tranchida
Melissa Tranchida, Quinn (1st) & Tate Tranchida (CD)
Kimberly Nesmith
grade 3
10:15am - 10:30am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
1 of 60 slots filled
Courtney Snype
10:30am - 10:45am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
8 of 60 slots filled
Courtney Snype
Stephanie Crowder
Selena Stoney
Laura Javier (5)
10:45am - 11:00am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
6 of 60 slots filled
Erin Workman
Erin Workman/Davis (1st grade)
Tiffany Jimerson
Camille Gray
Ailyn Griffin (2)
3rd and 6th grade
Kimberly Nesmith
3
12:00pm - 12:15pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
3 of 60 slots filled
Ann Barnett
Paulann Rhodes (2)
12:15pm - 12:30pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
6 of 60 slots filled
Natalie Campbell (3)
Barrett 4th; Elle 2nd; Griffin K
Jessica Pitts
Lauren McMillan
La' Quandra Rampersant
La’ Rampersant and Jewels Drayton
12:30pm - 12:45pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
2 of 60 slots filled
Danielle Williams
Danielle Williams/Kerek Williams 1st
Tiffany Boyd
12:45pm - 1:00pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
1 of 60 slots filled
Aimee Spencer
Aimee Spencer
1:00pm - 1:15pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
3 of 60 slots filled
Meredith Crawford
Anne-Marie Klatt
Beatrice Brown
1:15pm - 1:30pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
2 of 60 slots filled
Stephanie True
Jahvontenette Simmons
First grade
1:30pm - 1:45pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
1 of 60 slots filled
Stacy Haney
Danyull Haney/8th grade
1:45pm - 2:00pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
2:00pm - 2:15pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
2 of 60 slots filled
jigness patel
Denise Middleton
2:15pm - 2:30pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
1 of 60 slots filled
Kiki Fore
Kiki Fore/chloe fore- 7th/Phoebe Fore-3rd
2:30pm - 2:45pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
1 of 60 slots filled
Robyn Adams
2:45pm - 3:00pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
9 of 60 slots filled
Angela Caraviello
sara Escutia (2)
Sara Escutia
Courtney Pryor
Amy Butler
Jennifer Brown
Gregory Canivan
Angie Crites
08/07/2019 (Wed.) 7:00am - 7:15am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
6 of 60 slots filled
Nick Bianchi
Michele Billings
Rachael Smilowitz
Jodi Rosenberg
Amanda Myers
Erica Erwin
7:15am - 7:30am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
3 of 60 slots filled
Bridget Holder (2)
Bridget Holder for Jacoby and Addyson Holder
Julianne Maerlender
7:30am - 7:45am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
3 of 60 slots filled
Dustin Slider
Dustin Slider/Jacob Slider 1st
Tammy Bowles
Tammy Bowles/Brooke Bowles/5
Angela Johnson
Hunter (8th) Hannah (6th)
7:45am - 8:00am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
1 of 60 slots filled
Katherine Eck
8:00am - 8:15am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
5 of 60 slots filled
Amy Smith
Tambrea McMillan (3)
Delaney McMillan - 1st
Ayuna Gordon
Aria P 1st
8:15am - 8:30am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
2 of 60 slots filled
Amanda Moore
Raymond(3rd grade)
Venetia Stavrinakis
8:30am - 8:45am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
6 of 60 slots filled
Rachael Bruggemann (2)
Sarah Jo Beasley
Palmer 6th
Jenny Bilton
Teyako Woods
Jen fletcher
6th grade
8:45am - 9:00am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
5 of 60 slots filled
Leesa Planton
Leesa Planton/Ada Planton-3rd grade
Janie Bruce
Janie Bruce/Spencer Bruce 2nd Grade
Robert Lavarnway
Saretha Lavarnway/Sydney Lavarnway 6th
Amy Janes (2)
9:00am - 9:15am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
6 of 60 slots filled
Kim Chism-Moore
Kim Chism-Moore/Sabrina Moore 7th
Abigail Kessinger
Bryan Fletcher
Madeline Fletcher, 6th
Amanda Bunting Comen
Harrison Comen, 6th
Katie Torrance (2)
Justin Torrance, Barrett Torrance 4th grade, Walker Torrance 3rd grade
9:15am - 9:30am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
3 of 60 slots filled
Daniela Annibale
Zack and Zoey
Michelle Nichols
Dan Garrison
9:30am - 9:45am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
3 of 60 slots filled
Natalie Luckhart
Erica Capdevila
Sarah Crowe
9:45am - 10:00am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
5 of 60 slots filled
Jason Crosby (2)
Jason Crosby, Christina Crosby. Students: Maddox Crosby (3rd grade). Mekhi Crosby (1st grade).
Christine Towne
Kate Seningen
Faith Shuler-masindet
10:00am - 10:15am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
8 of 60 slots filled
Courtney Nixon (3)
Jill Brooks
Amanda Ledford
Amanda Ledford/Kayson (5th) & Charles (1st)
Hattie Wallen
Hattie wallen -ruby wallen 7th
Jackson Mazell (2)
10:15am - 10:30am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
3 of 60 slots filled
Shelby Earnst
Shelby Earnst
Mary Edwards
Anu Perera
10:30am - 10:45am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
9 of 60 slots filled
Heather Cuajunco (8)
jamie moulin
10:45am - 11:00am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
2 of 60 slots filled
Cindy Cooksey
Renaud Geslain
12:00pm - 12:15pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
9 of 60 slots filled
Melissa Rowell (3)
Shane Lotah
Kristen Fletcher (3)
Morgan 8th, Brendan 6th, Reagan 2nd
James Petrus
Amy Berman
Amy Berman/Sophie Berman (3rd)
12:15pm - 12:30pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
3 of 60 slots filled
Jenny Robinson
Jenny Robinson/Taye (8th) and Eva (2nd) Robinson
Jessica Hill
Jessica Hill / Charles Hill 1st
Amanda Bishop
Amanda Bishop/ Zoe Bishop 4th
12:30pm - 12:45pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
12:45pm - 1:00pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
2 of 60 slots filled
Karen Campbell
John Boyd
1:00pm - 1:15pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
7 of 60 slots filled
Kristin Freeman
Susan Bowen (2)
Parker Hughes
Erica Erwin (3)
1:15pm - 1:30pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
1 of 60 slots filled
Linda Simmons
1:30pm - 1:45pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
1 of 60 slots filled
Alex Gadsden
1:45pm - 2:00pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
3 of 60 slots filled
Dorothy Kitchens (2)
Zoryana Kakhnovets
2:00pm - 2:15pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
1 of 60 slots filled
Tara Hay
David Hay (6th grade)
2:15pm - 2:30pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
2 of 60 slots filled
Lindsay Welch
Lindsay Welch-Jackson (7th grade) and Cooper (5th grade) Welch
Tyneisha Gilliard
2:30pm - 2:45pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
2 of 60 slots filled
Katherine Kostelnik
Katherine Kostelnik/Jayden Kostelnik 8th grade
Michael Foster
2:45pm - 3:00pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
8 of 60 slots filled
Stephanie Ondo
Meg Branan
Alicia Frayer
Riccado/Alicia Frayer (2)
Michael Payne
Amy Butler
Ava McNeil
Kimberly Stanley
08/08/2019 (Thu.) 7:00am - 7:15am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
7 of 60 slots filled
Lydia Brooks
Eric Bell
Karen Thompson
Sullivan Wood
Callie Lalich
Elna Nieto (2)
7:15am - 7:30am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
1 of 60 slots filled
Natalie Hess
Bryer Hess 7th
7:30am - 7:45am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
1 of 60 slots filled
Kimberly Hallman (Lewis)
7:45am - 8:00am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
6 of 60 slots filled
Andrea Hogan
Andrea Hogan/Henry Hogan (3)
Valerie Ross
Abigail 4th and Nathan 1st
Scott Utsey
Jason Lemieux
Jason Lemieux (Kai 8th/Michael 6th)
Tim/Sarah Trunkle
Telly Palm
8:00am - 8:15am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
4 of 60 slots filled
Taryn Reed
Regina Martin
Kenneth Martin
may be Tim Hoffman
Kenneth Martin Martin
may be Tim Hoffman
8:15am - 8:30am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
4 of 60 slots filled
Melissa Rozar
Ana Rozar - 2nd grade
Teyako Woods (2)
Verifying for 2 Kids (3rd Grade & 1st Grade)
Josh Gilbert
8:30am - 8:45am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
7 of 60 slots filled
Mark Patrick
Kelly Pollard (3)
Pollard
Nadine Donnell
Josh Gilbert (2)
Registering for 1st grade and 2nd grade
8:45am - 9:00am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
5 of 60 slots filled
Starr Gardy (2)
Starr Gardy/ Trenton Hunter 7/ Amelia Gardy 2
Ashley Richardson
Olivia Vedad
Tajinder Dhammu
Tajinder Dhammu/Eknoor Dhammu 1F
9:00am - 9:15am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
3 of 60 slots filled
Brittany Rivers
Julie Emory
Jill Brooks
9:15am - 9:30am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
2 of 60 slots filled
ASHLEY JENKINS
Sarah Holley
9:30am - 9:45am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
1 of 60 slots filled
Patricia Carney
9:45am - 10:00am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
4 of 60 slots filled
Raygen Aaron Aaron
Emily Helena
Averi (4th grade)
Caroline Walasek
Caroline Walasek Lawson 4, Logan 6
Janya Ratanaaramkul
Paper Drop Off
10:00am - 10:15am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
4 of 60 slots filled
Betsy McLaughlin
Melissa Cole
Shannon Doughty
Elias & Noah & Quinn
Amanda Bishop
Amanda Bishop/ Zoe Bishop 4th
10:15am - 10:30am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
3 of 60 slots filled
Todd Proctor
Melissa Carnecki
Tara Lathan
10:30am - 10:45am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
2 of 60 slots filled
Sarah Brewer
Christa Pinto
10:45am - 11:00am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
3 of 60 slots filled
Tracey Johnson (2)
Lisa Hayes
12:00pm - 12:15pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
6 of 60 slots filled
Laura shieder
Kristy Brittain (2)
Kenzie (4th), Kearyn (2nd)
katie leilich
Brian Brown
Stephanie Jett-Pierce
12:15pm - 12:30pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
6 of 60 slots filled
Susan Gallo
gavin gallo
Sarah Milner
MELISSA ROWELL (3)
Amy Bosman
12:30pm - 12:45pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
3 of 60 slots filled
Shelley Workman
Tiffany Green (2)
12:45pm - 1:00pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
5 of 60 slots filled
Elizabeth Weathers (2)
Lindsay Leifer (2)
Tyler & Cayden Cameron
Emily Mendiola
1:00pm - 1:15pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
3 of 60 slots filled
Joseph Hellebusch
Laura Osborn (2)
1:15pm - 1:30pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
1 of 60 slots filled
ASHLEY JENKINS
1:30pm - 1:45pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
1:45pm - 2:00pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
1 of 60 slots filled
Laura Ferderigos
Reregistering 3 students
2:00pm - 2:15pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
1 of 60 slots filled
Lisa Hayes
2:15pm - 2:30pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
2:30pm - 2:45pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
1 of 60 slots filled
Dan Rockers
2:45pm - 3:00pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
6 of 60 slots filled
Amanda Duke
Britney Smalls
Please disregard a new date and time is needed
Amanda Marzano
Sharon Fletcher (3)
Aaron (8th), Kristyn (5th), Andrew (3rd)
08/09/2019 (Fri.) 7:00am - 7:15am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
9 of 60 slots filled
Catherine Torrance
Paige Merrill
Bryan Luce
Joseph Amman (4)
Mandy & Jason Marzano
Rescheduled from Thurs. 2:45pm.
Cynthia Norton
7:15am - 7:30am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
2 of 60 slots filled
Rina Limonta
Michael Hodges/Elliot Hodges 1st grade
Ali Burnette
Ali Burnette/Tyler Burnette 7th
7:30am - 7:45am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
4 of 60 slots filled
Meghan Moody
Eric Bell (3)
7:45am - 8:00am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
8:00am - 8:15am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
4 of 60 slots filled
Travis Doverspike
Sarah Swain
Maryana Delaine
Tim Trunkle
8:15am - 8:30am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
8:30am - 8:45am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
3 of 60 slots filled
Elaine Sack
Jenny Werts
Mark Snider
8:45am - 9:00am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
4 of 60 slots filled
Jeff Brown (2)
Amy Janes (2)
9:00am - 9:15am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
4 of 60 slots filled
Becky Bowick
Libby Galloway
Melissa Nicholson
7th grade
Melissa Cofar
9:15am - 9:30am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
7 of 60 slots filled
Stacey deVries
John Parker
Amy Garrard
Jill Patrick
Jennifer Smyth (3)
3 kids
9:30am - 9:45am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
3 of 60 slots filled
Regina Ruopoli
Milan (Milo) Ruopoli, Grade 7
Kristen Cofran
Jennifer Mitchum
Caroline Mitchum 8th grade
9:45am - 10:00am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
2 of 60 slots filled
Kim Stanley
Olivia Vedad
10:00am - 10:15am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
5 of 60 slots filled
Mary Campbell Cohn
Evelyn Ready (2)
Davis Ready and Jack Ready
Eva Jayne (2)
10:15am - 10:30am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
3 of 60 slots filled
Emily Pearson
Amy Hatchet
Candace Sawall
10:30am - 10:45am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
2 of 60 slots filled
Adam Verona
Grade 2
Allison Chappell
10:45am - 11:00am  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
9 of 60 slots filled
Lindy Fabyanic (3)
Mason (3rd) Parker (1st) and Hudson (1st) Fabyanic
Jennifer Bacon
Holly Collins (2)
Holly Collins. Walker Muratore 1 Benne Muratore 4
Jen Fletcher
Marlin Whatley
Marlin Whatley/ Kennedy Whatley 5th/Mrs. Jones
Andrew Cates
12:00pm - 12:15pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
4 of 60 slots filled
Meredith Maki
Kate Lawrence (3)
Parent: Kate Lawrence/Students: Grace Lawrence 8th, Addy Lawrence 6th, Sophia Lawrence 3rd
12:15pm - 12:30pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
2 of 60 slots filled
Julia Dawson
Brian Dixon
12:30pm - 12:45pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
1 of 60 slots filled
Charlotte Oliver
Van Oliver - 6th Grade
12:45pm - 1:00pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
4 of 60 slots filled
Ana Jordan (2)
Emma Rice-4th/Matthew Rice 2nd
Jacqueline Bulanow
Laura Hilbert
1:00pm - 1:15pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
5 of 60 slots filled
Kelly Sharbrough
Kelly Sharbrough/ Natalie Sharbrough/ 3rd Grade
Misty Emslie
Rachel Noonan
Wendi Lane (2)
Anne Marie Lane/6th and Charlotte Lane/2nd
1:15pm - 1:30pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
5 of 60 slots filled
Shermaine Legare
Brooke Miller
Meredith Dieppe (3)
Meredith Dieppe/Joseph Dieppe 6th and Peter Dieppe 3rd
1:30pm - 1:45pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
3 of 60 slots filled
Mindy Mullison
1st Grade, Mrs Porter
Laura Osborn (2)
1:45pm - 2:00pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
2 of 60 slots filled
Courtenay Alsbrook
Courtenay Alsbrook / Piper Skope first grade
Kiah Franklin/white
2:00pm - 2:15pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
4 of 60 slots filled
Kristina Kasarjian
Kristina Kasarjian/ Dylan & Avery
Lucila Irizarry (2)
Edwin Irizarry 4th; Aliyanna Irizarry 2nd
Jenny Brown
Gary Brown/ Joseph Brown
2:15pm - 2:30pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
2 of 60 slots filled
Benjamin Hess
Registration for M. Hess
Kerri Kennedy
2:30pm - 2:45pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
11 of 60 slots filled
Britney Smalls
Nicholas Brown
Heidi Dunagan
Anitra Linsenmeyer (2)
Amy Janes (2)
Ginger Grimes (2)
Ginger Grimes (3)
2:45pm - 3:00pm  

Parent Name/Student Name Grade (60)

 
19 of 60 slots filled
Jordan Sandlin
Jordan Sandlin parent/Elem Sandlin-Sherard student
Rachel Noonan
Richard Conrad
Tiffany Green (2)
Tiffany Green/ Renee Green/ Destinee Jackson
Amanda Felder
Michelle Owens
Janine Jenkins
Benjamin Jenkins/Samuel Jenkins 2
Jessica Easterling (2)
Kevin Thornley (2)
Kiah Franklin-White
Alice Hood (3)
Amanda Allen
Amanda Allen (Kieleigh 7th & Landon 3rd)
Lindsay Leifer (2)


©2019 SignUpGenius.
All Rights Reserved.
Privacy Policy | Terms of Service