IHC Wahoos 2019

IHC v. Normandy 2019

Sign up deadline for this AWAY meet:  Monday, June 17th at noon. If you need to make changes, contact Coach Jack and Sarah Hagopian.

Arrive: 5:30 PM and be ready to enter the pool for warm-ups at 5:55 PM. Meet starts at 6:30 PM.

Please note: Each family with a swimmer attending the meet will be assigned a volunteer job. These assignments will be posted the day before the meet.

Theme:

Date: 06/20/2019 (Thu.)

Time: 5:30pm - 9:30pm EDT

Location: Normandy Swim and Tennis Club
9585 Union Cemetery Rd, Loveland, OH 45140

Created by:   Sarah Hagopian
 
Already signed up? You can change your sign up.

Available Slot

Swimmers Attending this Meet

List first and last name of swimmer(s) attending. Include any time constraints for swimmer and/or parent volunteer.

 
67 slots filled - more available
melissa setzekorn (2)
Kathryn Setzekorn (9) & Jack Setzekorn (7)
Sarah Hagopian
Raffi & Mina Hagopian
Ryan Kennebeck
Ryan (13)
Hanneke Faber-Economon (2)
Anna & Athina Economon
Kacey Farrell
Finley Farrell
Jennifer Taylor
Miles Taylor
Karry Wilkes
Claire & Ivy Wilkes
Jessica Replogle
Abby (13)
Mary Suhre (3)
Joey Mac & Jacob
Katie Luther
Chase (8yrs - free and backstroke)
Emily Dixon (2)
Alexis and Annalise Dixon
cathy Levalley
Owen Norwell
Kathryn Grant
Ella Grant (10) Betsy Grant (7) - try back or breast, 25M please
Sarah Jurgensen
Kurt Jurgensen
Rachel Chambers
Michael (Mike can officiate)
Erin Starkey
Ben Starkey
Laura Spurrier
Dakota Spurrier
Bridgette Sharif (2)
Xavier (10), Amaya (8)
Melissa Wu (2)
Zachary (6) & Cameron (8)
Jack Brunner
Jack Brunner
Anna Luther
Miles Luther (11), Simon Luther (8)
Arrianna Sacks (2)
Lily and Sadie
Mary Cady
Piper Cady (9)
Kris Pearson
Josh
Tyler Cross
Addie Cross (7) Freestyle, 25 meters, one race
Donna Zaring (2)
Lauren (fly) and Quintin (breaststroke) Zaring
Sara Tauer
Tommy
Eric Zahn (3)
Freddie (18) warren (15) martin (10)
Leo Whitt
Alexander whitt
amy robbins (3)
katie jack andy
Robert Gruber
James Gruber
Shellie Leder
merrie, abby, gus, Eddie
Sandra Gomez
Cristina & Matthew Dos Santos
Edie Brunner
Robert Brunner (can swim after 7)
Lauren Bergstrom
Claire Bergstrom (back, breast)
Janee Bey
Sarah, Leo, Eli
Laura Roy
Narayan Roy
Nicole Seinen
Ava Seinen, no fly - first half only for parent volunteer (would love to try runner)
Julie Parr
Camilla Parr
Erin Sheehan
Birdie Sheehan (8U Girls)
Becca Schecter (2)
William and Xander
Amy Groh (5)
Ilkin, Osher, Uziah, Yaqar, Aaris
Tricia Gottlieb
Brooklyn & Cameron Gottlieb
Katie Stewart (2)
Colin (8 breaststroke no relay) Dylan (5 freestyle)
Becky Lubitz
Bizzy DeStefano
Danielle mangano
Gabby and Luke
Rachel Cass (2)
Garrett and Dylan Cass

Swimmer NOT attending this Meet

List first and last names of swimmer(s) unable to attend

 
44 slots filled - more available
tracey brachle (2)
Maggie & Mary Kate Brachle
Chris Longbottom (2)
Hayden & Marin
Lauren Bergstrom
Luke Bergstrom
Jessica Replogle
CJ
Shana Waltz
Lillie Waltz
Susie Kushman
John Kushman
Heidi Perry
Grace Perry
Megan Seaman-Kossmeyer (3)
Cole Seaman-Kossmeyer, Neve S-K, Noe S-K
Katie Cousino (2)
Danny and George
Anna Palen
Anna Palen
shari schulhoff (2)
Molly and Whitney
Stephanie McMahon
Darcy
Andrew Byer (2)
Natalia and Callum Byer
Job Augusu
Jessica August
Erin Starkey
James Starkey
Heidi Perry
Grace Perry (10) @camp
Jon August
Jessica August
Lanelle Vance
Ava and Reagan Vance
The Tindales (3)
Isabelle, Sophie, Josephine Tindale
Julie South
Rowan South
Sarah Schilling (3)
Eve, Asher and Jonah Schilling
Dela Ghasemzadeh
Amir Ghasemzadeh
Michelle Decker (2)
Amelia and Roger Decker
Rachel Wiley (2)
Emma & Cole Wiley
Laura Roy
Neil Roy
Amy Bucciere
Max Bucciere
Andreas Pagdadis
Andreas Pagdadis
Becca Slattery
George Slattery
Sophia Lei
Sophia Lei
Emily Greulich
Cole Greulich
Bet Bruck
Ellie and Penny Bruck


©2019 SignUpGenius.
All Rights Reserved.
Privacy Policy | Terms of Service