Want no ads? View Plans
Want no ads? View Plans
Yee Haw Day

Yee Haw Day

Thank you all for signing up to volunteer for Yee Haw day on October 12th.  There will be games/food/ride booths listed by teacher/teachers name to volunteer to help run for a 30 minute span.  In addition, we will need help setting up, ticket sales, cleaning up, and other concession stands.  Please remember this is a parent run volunteer day so we will need as much help as you can provide.  The kids and school truly appreciate all your hard work and support.

Date: 10/12/2019 (Sat.)

Created by:   Palisades Enrichment Programs 2019-20
 
Already signed up? You can change your sign up.

Available Slot Date (mm/dd/yyyy) Location Time (PDT)

Mailänder-Kinder

(2) Middle School Volunteers

10/12/2019 (Sat) Alien Pinball 
2:00pm - 2:30pm (3)  
All slots filled
Andrew Holt
Janie Schwartz
Hannah Benharash
Tami Gear
2:30pm - 3:00pm (3)  
All slots filled
Alison Mochizuki
Mia’s mommy
Jennifer Miller
Hannah Benharash
Tami Gear
3:00pm - 3:30pm (3)  
2 of 3 slots filled
Ashley Perez (2)
3:30pm - 4:00pm (3)  
2 of 3 slots filled
Tara Grove
Kristin McKee
4:00pm - 4:30pm (3)  
2 of 3 slots filled
Andrea Melton
Irina (summer’s Mom )
4:30pm - 5:00pm (3)  
2 of 3 slots filled
Jamie Ridgley
Isla Moran
5:00pm - 5:30pm (3)  
1 of 3 slots filled
Isla Moran
5:30pm - 6:00pm (3)  
1 of 3 slots filled
Isla Moran

Gayer-Kinder

1-Adult, 2-Middle School Volunteers

10/12/2019 (Sat) Flap Attack Booth 
2:00pm - 2:30pm (3)  
All slots filled
Shadi Aryabod
Stephen Nakamura
I won’t be able to make it today as I am taking the kids away from from the area due to the poor air quality.
Hazel Irving
2:30pm - 3:00pm (3)  
All slots filled
miwako takiguchi
Hazel Irving
Ella Kraynak
3:00pm - 3:30pm (3)  
All slots filled
Kim Jaime (Luke Roozen)
Hazel Irving
Ella Kraynak
3:30pm - 4:00pm (3)  
All slots filled
Elizabeth Sporleder
Hazel Irving
Ella Kraynak
4:00pm - 4:30pm (3)  
1 of 3 slots filled
ashley kavayiotidis
4:30pm - 5:00pm (3)  
1 of 3 slots filled
Krista Santino
5:00pm - 5:30pm (3)  
5:30pm - 6:00pm (3)  

Lam-Kinder

1-Adult, 2-Middle School Volunteers

10/12/2019 (Sat) Teddy Bear Toss Booth 
2:00pm - 2:30pm (3)  
All slots filled
Ashley Perez (2)
Caitlyn Cherry
Alex Dahlberg
2:30pm - 3:00pm (3)  
2 of 3 slots filled
Mark Doskow
Kari Lipson
3:00pm - 3:30pm (3)  
2 of 3 slots filled
Alison Mochizuki
Brooke Crosman’s mommy
Kelly Sullivan
Kelly T Sullivan
3:30pm - 4:00pm (3)  
2 of 3 slots filled
Amanda Achen (2)
4:00pm - 4:30pm (3)  
All slots filled
Cary Sinnott (2)
Danielle Daniele
4:30pm - 5:00pm (3)  
All slots filled
libby bush (2)
Danielle Daniele
5:00pm - 5:30pm (3)  
All slots filled
Lauren Miura
Katrina DeBonis
Danielle Daniele
5:30pm - 6:00pm (3)  
2 of 3 slots filled
Lauren Miura
Danielle Daniele

Mollica/Pan-Kinder

1-Adult, 2-Middle School Volunteers

10/12/2019 (Sat) Paradise Jump/Slide 
2:00pm - 2:30pm (3)  
All slots filled
Evan McCormick
Gerhard Lombard (2)
2:30pm - 3:00pm (3)  
All slots filled
Evan McCormick
Eric McCasline
Claire Buchanan-Gaughan
3:00pm - 3:30pm (3)  
All slots filled
Emily Doskow
Tanya Oskanian
Evan McCormick
3:30pm - 4:00pm (3)  
All slots filled
Alyona Douglas
Anna Reed
Evan McCormick
4:00pm - 4:30pm (3)  
All slots filled
Alexander Kornolova
Adam Jaret
Marc Lesser
4:30pm - 5:00pm (3)  
2 of 3 slots filled
Alexander Kornolova
Chris King
5:00pm - 5:30pm (3)  
2 of 3 slots filled
Alexander Kornolova
Jamie Ridgley
Cole's mom
5:30pm - 6:00pm (3)  
1 of 3 slots filled
Alexander Kornolova

De Longe-First

1-Adult, 2-Middle School Students

10/12/2019 (Sat) Go Karts 
2:00pm - 2:30pm (3)  
All slots filled
Claire Cacciapaglia
Jack Czerniewski
Akshay Vishwanath
2:30pm - 3:00pm (3)  
All slots filled
Kirk DeMicco
Alli HoAire
Jack Czerniewski
3:00pm - 3:30pm (3)  
All slots filled
Aimee Cilic
Jack Czerniewski
Akshay Vishwanath
3:30pm - 4:00pm (3)  
All slots filled
Kacy DeMicco
Jack Czerniewski
Akshay Vishwanath
4:00pm - 4:30pm (3)  
All slots filled
Milcer Reyes
Jack Czerniewski
Akshay Vishwanath
4:30pm - 5:00pm (3)  
2 of 3 slots filled
Jack Czerniewski
Akshay Vishwanath
5:00pm - 5:30pm (3)  
All slots filled
Lisa Peier
Wylder Peier
Jack Czerniewski
Akshay Vishwanath
5:30pm - 6:00pm (3)  
2 of 3 slots filled
Jack Czerniewski
Akshay Vishwanath

Barbera-First

1-Adult, 2-Middle School Volunteers

10/12/2019 (Sat) Velcro Wall 
2:00pm - 2:30pm (3)  
All slots filled
Jodi Barbera
Sara Matarazzo
Jimmy Levy
2:30pm - 3:00pm (3)  
All slots filled
Leslie Scarangello
Sara Matarazzo
Jimmy Levy
3:00pm - 3:30pm (3)  
All slots filled
Lynn Connolly
Lynn Connolly (Ella C)
Starr Silver-Baker
Jimmy Levy
3:30pm - 4:00pm (3)  
All slots filled
Jimmy Levy
Donnovan Del Negro
Kaci Williams
4:00pm - 4:30pm (3)  
All slots filled
Hailey Barbera
Riley Barbera
Katie Katz
4:30pm - 5:00pm (3)  
All slots filled
Hailey Barbera
Riley Barbera
Daniel Farasatpour
5:00pm - 5:30pm (3)  
2 of 3 slots filled
Hailey Barbera
Riley Barbera
5:30pm - 6:00pm (3)  
2 of 3 slots filled
Hailey Barbera
Riley Barbera

McKenna-First

1-Adult, 2-Middle School Volunteers

10/12/2019 (Sat) Petting Zoo/Pony Rides 
2:00pm - 2:30pm (3)  
All slots filled
Traci Sacks
Jill Adams
Lily Parlane
Lucy Gilton
2:30pm - 3:00pm (3)  
All slots filled
Shadab Jannatipour
Catherine Elsworth
Lily Parlane
Lucy Gilton
3:00pm - 3:30pm (3)  
All slots filled
Amanda Reynolds
Sarah Gibbons
Lily Parlane
Lucy Gilton
3:30pm - 4:00pm (3)  
All slots filled
Amanda Weitzman
Jamie Branch
Lucy Parlane
Lucy Gilton
4:00pm - 4:30pm (3)  
All slots filled
Cintia Fowlks
Lily Parlane
Jennifer Douglas
Leonora Douglas (MSV)
4:30pm - 5:00pm (3)  
All slots filled
Lucy Gilton
Lily Parlane
Jennifer Douglas
Leonora Douglas
5:00pm - 5:30pm (3)  
2 of 3 slots filled
Lucy Gilton
Lily Parlane
5:30pm - 6:00pm (3)  
2 of 3 slots filled
Lucy Gilton
Lily Parlane

Stamos-First

1-Adult, 3-High School Volunteers

10/12/2019 (Sat) Pumpkin Decorating 
2:00pm - 2:30pm (4)  
All slots filled
christina vo
Kevin Vo
Jen Allen
Audrey Czerniewski
Sydney Geiger
2:30pm - 3:00pm (4)  
All slots filled
Lindsey Kroeger
Robyn Taniguchi
Audrey Czerniewski
Sydney Geiger
3:00pm - 3:30pm (4)  
All slots filled
bruce waxman (2)
Bruce & Rosalie
Audrey Czerniewski
Sydney Geiger
3:30pm - 4:00pm (4)  
All slots filled
Natalia Bradshaw
Jeff Lemen
Audrey Czerniewski
Sydney Geiger
4:00pm - 4:30pm (4)  
All slots filled
Ann Sanchis
Purna Chopra
Audrey Czerniewski
Sydney Geiger
4:30pm - 5:00pm (4)  
3 of 4 slots filled
Audrey Czerniewski
Sydney Geiger
Brady Hall
5:00pm - 5:30pm (4)  
3 of 4 slots filled
Audrey Czerniewski
Sydney Geiger
Brady Hall
5:30pm - 6:00pm (4)  
2 of 4 slots filled
Audrey Czerniewski
Sydney Geiger

Yamamoto-Second

Parents only/no kids

10/12/2019 (Sat) Popcorn Booth 
2:00pm - 2:30pm (2)  
All slots filled
Carol Mayorga
Belinda Ko
2:30pm - 3:00pm (2)  
All slots filled
iva stromilova (2)
3:00pm - 3:30pm (2)  
All slots filled
Gwen Marucci
Deekla Weiss
3:30pm - 4:00pm (2)  
All slots filled
Kim Sandorf
Theresa Corcoran
4:00pm - 4:30pm (2)  
All slots filled
Kyla Schaefer
Susan Spira
4:30pm - 5:00pm (2)  
5:00pm - 5:30pm (2)  
1 of 2 slots filled
Krista Santino
5:30pm - 6:00pm (2)  

Williams-Second

Parent only/No kids

10/12/2019 (Sat) Cotton Candy Booth 
2:00pm - 2:30pm (2)  
All slots filled
Darcy Maki
Patty Barbieri
2:30pm - 3:00pm (2)  
All slots filled
Karin Cabe
Karen Attyah
3:00pm - 3:30pm (2)  
All slots filled
Sophie Squires
Chris Webb
3:30pm - 4:00pm (2)  
All slots filled
Mike Gonzales
Mike Gonzales
Cece Webb
4:00pm - 4:30pm (2)  
1 of 2 slots filled
Laura Gabayan
4:30pm - 5:00pm (2)  
All slots filled
Monica Loya-Clarke
Brian Clarke
5:00pm - 5:30pm (2)  
1 of 2 slots filled
Cassie Malayil
5:30pm - 6:00pm (2)  
1 of 2 slots filled
Daniel Farasatpour

Yettman-Second

1-Adult, 2-Middle School Volunteers

10/12/2019 (Sat) Pop A Shot 
2:00pm - 2:30pm (3)  
All slots filled
Claire Cacciapaglia
Alli HoAire
Declan McCormick
2:30pm - 3:00pm (3)  
All slots filled
MICHELLE MURPHY
MICHELLE MURPHY
Declan McCormick
Jaden Fishman
3:00pm - 3:30pm (3)  
All slots filled
Michelle Gisler
Jennifer Bates
Declan McCormick
3:30pm - 4:00pm (3)  
All slots filled
Galia Daube
Declan McCormick
Jaden Fishman
4:00pm - 4:30pm (3)  
All slots filled
Kim Tyler
Brandon Murphy
Declan McCormick
4:30pm - 5:00pm (3)  
2 of 3 slots filled
Declan McCormick
Jaden Fishman
5:00pm - 5:30pm (3)  
2 of 3 slots filled
Declan McCormick
Jaden Fishman
5:30pm - 6:00pm (3)  
2 of 3 slots filled
Declan McCormick
Jaden Fishman

Horazdovsky-Second

1-Adult, 2-Middle School Volunteers

10/12/2019 (Sat) Drink Booth/Beverage Cart 
2:00pm - 2:30pm (3)  
2 of 3 slots filled
sandra albores
Thomas Landry
2:30pm - 3:00pm (3)  
2 of 3 slots filled
Diana Szymanski
Jacob
Melinda Palinkas
Zalan
3:00pm - 3:30pm (3)  
2 of 3 slots filled
Melanie Harelik
Susan Spira
3:30pm - 4:00pm (3)  
1 of 3 slots filled
Purna Chopra
4:00pm - 4:30pm (3)  
2 of 3 slots filled
Emily Mackay
Amy Bisterzo
4:30pm - 5:00pm (3)  
1 of 3 slots filled
Spencer Lucas
5:00pm - 5:30pm (3)  
2 of 3 slots filled
Ruben Douglas
Ruben Douglas
Plus + Jennifer Douglas
5:30pm - 6:00pm (3)  

Isom-Third

1-Adult, 2-Middle School Volunteers

10/12/2019 (Sat) Can Can Booth 
2:00pm - 2:30pm (3)  
All slots filled
Jordan Moore
MICHELLE MURPHY
MICHELLE MURPHY
Madelien Jochen
2:30pm - 3:00pm (3)  
All slots filled
Magnus Wilson-Webb
Traci Sacks
Madelien Jochen
3:00pm - 3:30pm (3)  
All slots filled
Belinda Ko (2)
Belinda and Noah
Madelien Jochen
3:30pm - 4:00pm (3)  
All slots filled
Amanda Reynolds
Stephanie Dahlberg
Madelien Jochen
4:00pm - 4:30pm (3)  
2 of 3 slots filled
Jill Adams
Carrie Nocas
4:30pm - 5:00pm (3)  
2 of 3 slots filled
Casey McCoy
Julia Kornilova
5:00pm - 5:30pm (3)  
2 of 3 slots filled
Julia Kornilova
Brandon Murphy
5:30pm - 6:00pm (3)  
2 of 3 slots filled
Craig Soller
Michelle Villemaire

Rizza-Third

1-Adult 2-Middle School Volunteers

10/12/2019 (Sat) 5 Pin Bowling 
2:00pm - 2:30pm (3)  
All slots filled
Francie Berns
Sage Denham
Lily Browning
2:30pm - 3:00pm (3)  
2 of 3 slots filled
GOLRIZ Fanai
Sophia Hornby
Sage Denham
3:00pm - 3:30pm (3)  
All slots filled
christina vo
Christina Vo
Shadab Jannatipour
Sage Denham
3:30pm - 4:00pm (3)  
All slots filled
Lisa Peier
Quincy Peier
Sage Denham
Lily Browning
4:00pm - 4:30pm (3)  
1 of 3 slots filled
Katrina DeBonis
4:30pm - 5:00pm (3)  
2 of 3 slots filled
Emily Mackay
Eden Padawer
5:00pm - 5:30pm (3)  
All slots filled
Sage Denham
Mariaa Rood (2)
Marisa and Jon Rood will both volunteer at this time.
5:30pm - 6:00pm (3)  

Soper-Third

1-Adult, 2-Middle School Volunteers

10/12/2019 (Sat) Lollipop Tree 
2:00pm - 2:30pm (3)  
All slots filled
Lindsey Kroeger
Jessica Sklar
Sam Salser-Meyer
2:30pm - 3:00pm (3)  
All slots filled
Sarah Gibbons
Sam Ford
Sam Salser-Meyer
3:00pm - 3:30pm (3)  
2 of 3 slots filled
Madison Kent
Hailey Hammerberg
3:30pm - 4:00pm (3)  
All slots filled
Whitney Roy
Jeff Roy
Madison Kent
4:00pm - 4:30pm (3)  
All slots filled
Spencer Lucas
Nish Fox
Madison Kent
4:30pm - 5:00pm (3)  
All slots filled
Madison Kent
Hailey Hammerberg
Jennifer Leland
5:00pm - 5:30pm (3)  
All slots filled
Madison Kent
Hailey Hammerberg
Jennifer Douglas
Leonora Douglas (MSV)
5:30pm - 6:00pm (3)  
All slots filled
Madison Kent
Hailey Hammerberg
Jennifer Douglas
Leonora Douglas (MSV)

Haga-Fourth

1-Adult, 2-Middle School Volunteers

10/12/2019 (Sat) Stand It 
2:00pm - 2:30pm (3)  
All slots filled
Dessa Franco (2)
Eden Padawer
Page Elliot
2:30pm - 3:00pm (3)  
All slots filled
Cathy Salser
Lynn Connolly
Lynn Connolly
Eden Padawer
Paige Elliot
3:00pm - 3:30pm (3)  
All slots filled
Hope Levin
Joshua Taylor
Adrienne Pabst
Eden Padawer
Page Elliot / Logan Christopher
3:30pm - 4:00pm (3)  
All slots filled
Nish Fox
Eden Padawer
Paige Elliot / Logan Chrisopher
Amanda Larson
Graydon Larson
4:00pm - 4:30pm (3)  
All slots filled
Jennifer Sumner
Eden Padawer
Nathalie Lichtenthaeler
4:30pm - 5:00pm (3)  
1 of 3 slots filled
Eden Padawer
5:00pm - 5:30pm (3)  
1 of 3 slots filled
Eden Padawer
5:30pm - 6:00pm (3)  
1 of 3 slots filled
Eden Padawer

Marceth-Fourth

1-Adult, 2-Middle School Volunteers

10/12/2019 (Sat) Gladiator Joust 
2:00pm - 2:30pm (3)  
All slots filled
David Freeman
Mattias Hernandez
Sutton Culp
2:30pm - 3:00pm (3)  
All slots filled
Mattias Hernandez
Sutton Culp
Laura Gabayan
3:00pm - 3:30pm (3)  
All slots filled
Eva Tabachnikoff
Adam Adair
Mattias Hernandez
Sutton Culp
3:30pm - 4:00pm (3)  
All slots filled
Mattias Hernandez
Sutton Culp
Amanda Larson
Amanda Larson
4:00pm - 4:30pm (3)  
1 of 3 slots filled
Marie Lee-Maduro
4:30pm - 5:00pm (3)  
2 of 3 slots filled
Simone Moran (2)
5:00pm - 5:30pm (3)  
5:30pm - 6:00pm (3)  

Panza-Fourth

1-Adult, 2-Middle School Volunteers

10/12/2019 (Sat) Tic Tac Toe 
2:00pm - 2:30pm (3)  
2 of 3 slots filled
Megan Houghton
Chelle Rhodes
2:30pm - 3:00pm (3)  
All slots filled
Amanda Weitzman
Chelle Rhodes
Paige Elliot
3:00pm - 3:30pm (3)  
All slots filled
Diana Szymanski
Max Szymanski
Erin Gardiner
Keegan Wang
Paige Elliot
3:30pm - 4:00pm (3)  
All slots filled
Corrina Wall
Deirdre Del Negro
Deirdre Del Negro
Paige Elliot
4:00pm - 4:30pm (3)  
All slots filled
Lisa Peier
Atticus Peier
Paige Elliot
Nima Ahmadi
4:30pm - 5:00pm (3)  
2 of 3 slots filled
Paige Elliot
Mila Jimenez
5:00pm - 5:30pm (3)  
2 of 3 slots filled
Paige Elliot
Mila Jimenez
5:30pm - 6:00pm (3)  
2 of 3 slots filled
Laura Abruscato
Paige Elliot

3 Lane Bungee-High/Junior School Volunteers

3-Middle School Volunteers

10/12/2019 (Sat) 3 Lane Bungee  
2:00pm - 2:30pm (3)  
All slots filled
Ashley Pomeroy
Sydney Reid
Zoe Weaver
2:30pm - 3:00pm (3)  
All slots filled
Kari Weaver (2)
Syd, Ashley & Zoe
Sydney Reid
3:00pm - 3:30pm (3)  
All slots filled
Kari Weaver (2)
Syd, Ashley & Zoe
Sydney Reid
3:30pm - 4:00pm (3)  
All slots filled
Kari Weaver (2)
Syd, Ashley & Zoe
Sydney Reid
4:00pm - 4:30pm (3)  
All slots filled
Kari Weaver (2)
Syd, Ashley & Zoe
Sydney Reid
4:30pm - 5:00pm (3)  
All slots filled
Kari Weaver (2)
Syd, Ashley & Zoe
Sydney Reid
5:00pm - 5:30pm (3)  
All slots filled
Kari Weaver (2)
Syd, Ashley & Zoe
Sydney Reid
5:30pm - 6:00pm (3)  
All slots filled
Kari Weaver (2)
Syd, Ashley & Zoe
Sydney Reid

Canon-Fifth

1- Adult, 2-Middle School Volunteers

10/12/2019 (Sat) Off Road Obstacle 
2:00pm - 2:30pm (3)  
All slots filled
Cordula Weisz
suji woo
Max Dorband
2:30pm - 3:00pm (3)  
All slots filled
Sandra Roa
Sofia’s mom
Jordan Harris
Max Dorband
3:00pm - 3:30pm (3)  
All slots filled
Rebecca James
Casey McCoy
Max Dorband
3:30pm - 4:00pm (3)  
All slots filled
Amanda Rastegar
Lindsay Hubbard
Max Dorband
4:00pm - 4:30pm (3)  
All slots filled
Lindsay Hubbard
Max Dorband
Michael Tobin
4:30pm - 5:00pm (3)  
All slots filled
Max Dorband
Michael Tobin
Sharon Federman Wiehl
Trista's Mom
5:00pm - 5:30pm (3)  
All slots filled
Max Dorband
Michael Tobin
Susan Sullivan
5:30pm - 6:00pm (3)  
All slots filled
Max Dorband
Michael Tobin
Susan Sullivan
Brian Sullivan

Hanohov-Fifth

1-Adult, 2-Middle School Volunteers

10/12/2019 (Sat) Plinko 
2:00pm - 2:30pm (3)  
2 of 3 slots filled
Roxanne Tanemori
Sam Ford
2:30pm - 3:00pm (3)  
2 of 3 slots filled
suji woo
sandra albores
3:00pm - 3:30pm (3)  
2 of 3 slots filled
Catherine Elsworth
Melissa Anna
3:30pm - 4:00pm (3)  
2 of 3 slots filled
Carrie Nocas
Rebecca James
4:00pm - 4:30pm (3)  
2 of 3 slots filled
Mara Freedman
Jamie Ridgley
Colin's mom
4:30pm - 5:00pm (3)  
2 of 3 slots filled
Galia Daube
Marnie Schwartz
Sam
5:00pm - 5:30pm (3)  
5:30pm - 6:00pm (3)  

Walker-Fourth/Fifth

1-Adult, 2-Middle School Volunteers

10/12/2019 (Sat) Ricochet 
2:00pm - 2:30pm (3)  
All slots filled
Belinda Ko (2)
Tami Gear and Hannah Benharash
Max Browning
2:30pm - 3:00pm (3)  
All slots filled
Belinda Ko (2)
Tami Gear and Hannah Benharash
Max Browning
3:00pm - 3:30pm (3)  
All slots filled
Melissa Alpers
Jordan Harris
Kaci Williams
3:30pm - 4:00pm (3)  
All slots filled
Hope Levin
Zachary Taylor
Jessica Christopher
Max Browning
4:00pm - 4:30pm (3)  
2 of 3 slots filled
Melanie Harelik
Cassie Malayil
4:30pm - 5:00pm (3)  
1 of 3 slots filled
Tanya Moskalenko O'Donnell
5:00pm - 5:30pm (3)  
2 of 3 slots filled
Laura Gabayan
Daniel Farasatpour
5:30pm - 6:00pm (3)  

Tsap-Fifth

1-Adult, 2-Middle School Volunteers

10/12/2019 (Sat) Ring Toss 
2:00pm - 2:30pm (3)  
1 of 3 slots filled
Leslie Scarangello
2:30pm - 3:00pm (3)  
2 of 3 slots filled
Jennifer Douglas (2)
Leonora and Jennifer Douglas
3:00pm - 3:30pm (3)  
All slots filled
alison burmeister
Marki Costello Costello
Jessica Masterson
3:30pm - 4:00pm (3)  
2 of 3 slots filled
John Gibbons
Dylan Arana
4:00pm - 4:30pm (3)  
2 of 3 slots filled
Monica Loya-Clarke (2)
Brian & Monica Clarke
4:30pm - 5:00pm (3)  
5:00pm - 5:30pm (3)  
1 of 3 slots filled
Mike Gonzales
5:30pm - 6:00pm (3)  

Check in volunteers

10/12/2019 (Sat) Check In 
1:45pm - 2:45pm (2)  
All slots filled
Kari Weaver (2)
Jordan, Kari, Lesly, Nika & Roxanne
2:45pm - 3:45pm (2)  
All slots filled
Kari Weaver (2)
Jordan, Kari, Lesly, Nika & Roxanne
3:45pm - 4:45pm (2)  
All slots filled
Kari Weaver (2)
Jordan, Kari, Lesly, Nika & Roxanne
4:45pm - 5:45pm (2)  
All slots filled
Kari Weaver (2)
Jordan, Kari, Lesly, Nika & Roxanne

Ticket Sales

10/12/2019 (Sat) Ticket Sales 
1:45pm - 2:45pm (3)  
All slots filled
Carlin Wilson-Webb
Angelica Catalan
Julie Becker
2:45pm - 3:45pm (3)  
All slots filled
Cordula Weisz
Natalia Koegen
Emma Klein
3:45pm - 4:45pm (3)  
2 of 3 slots filled
Laura Abruscato
Eva Tabachnikoff
4:45pm - 5:45pm (3)  
2 of 3 slots filled
Nicole Meyers
Nathalie Lichtenthaeler

Set Up

10/12/2019 (Sat) Set Up 
11:00am - 12:00pm (10)  
6 of 10 slots filled
Chip Houghton
Lana House
John W Gibbons
plus The GibbonsBoys
Ravi Mehra
sara sandefer
Simone McClary
12:00pm - 1:00pm (10)  
5 of 10 slots filled
Belinda Ko
Hannah Benharash
Chip Houghton
John W Gibbons
plus The GibbonsBoys
Elsa Yamamoto
Tami Gear
Simone McClary
1:00pm - 2:00pm (10)  
9 of 10 slots filled
Belinda Ko
Hannah Benharash
Karen Attyah
Heather Lucas
Alli HoAire
Kyla Schaefer
John W Gibbons
plus The GibbonsBoys
Pierce Teichman
Elsa Yamamoto
Tami Gear
Thomas Landry

Clean Up

10/12/2019 (Sat) Clean Up 
6:00pm - 7:00pm (15)  
3 of 15 slots filled
Nicole Meyers
John W Gibbons
Daniel Farasatpour

Bring Baked Goods

Please note what baked item you will bring and if any nuts. Please just sign up for one slot for each plate of baked goods. Thank you

10/12/2019 (Sat) Bake Sale Booth 
1:45pm - 2:30pm (75)  
27 of 75 slots filled
Belinda Ko
Chocolate chip pumpkin muffins
Stephanie Dahlberg (2)
Rice Krispie Treats, Chocolate chip/m&m cookies, NO NUTS
Kim Jaime (Luke Roozen)
Chocolate Chip Cookies
Karen Attyah
Bren Padawer
cookies
Jamie Branch
brownies
Rebekah Shuman (2)
Banana Bread & Pumpkin Bread
Sunny Foroosh
Cookies
Natalie Goldshmidt (2)
Pound cake chocolate and vanilla
Kyla Schaefer
mini cupcakes
Galia Daube
Home made granola bars- no nuts
Jessica Sklar
Amanda Achen
Brownies
Kelly Sullivan
Chocolate chip gluten free cookies
Cassie Malayil
Cupcakes
Brooke Mitchell
cookies or brownies
sara sandefer
cookies
christina vo
cookies
Andrea Greenwood
Banana bread
Theresa Corcoran
K.C. Ryan-Foster
Mini Halloween Cupcakes (50)
Kristin McKee
Brownie Bites
Kristin McKee
Lemon Bites
Kristin McKee
Energy Bites - NO NUTS
Want no ads? View Plans
Want no ads? View Plans


©2019 SignUpGenius.
All Rights Reserved.
Privacy Policy | Terms of Service