Want no ads? View Plans
Want no ads? View Plans
2019 Petrolia Regional Silver Stick

2019 Petrolia Silver Stick Sign-up

2019 Petrolia Silver Stick Sign-up

WELCOME to the 2019 52nd Annual Earle Trevail Memorial Midget Regional Silver Stick Volunteer Sign-up - PMHA's biggest fundraiser! Work off your PMHA volunteer requirements by signing up for: admission booth, raffle table, Silver Stick office/runner, home and visitor penalty boxes, game sheet, game clock and announcer positions. 

**Please note**:

1. That game sheet and score clock volunteers  must attend a mandatory 30 minutes training session to qualify for the position**

2. All game positions (penalty boxes, game clock, game sheet and announcer positions) will  receive 2 hours credit minimum for each game worked. If a game is under two hours you will receive 2 hours credit. If a game is over 2 hours (very rare) you will receive credit for any time over the 2 hours allotted.

3. Volunteers for all positions must be 18 years of age older.

The tournament raises $16,000 - $20,000 per year to assist in keeping registration cost down each season. Many hands make light work! Thank you for you dedication and support of the tournament. Please contact Nick Salaris [email protected] with any questions.

Thank you

PMHA

Created by:   Nick Salaris
 
Already signed up? You can change your sign up.

Date (mm/dd/yyyy) Location Time (EST) Available Slot
12/27/2019 (Fri.) Petrolia Arena  7:15am - 10:15am  

Admission Booth

Child's Name & Team

 
Ashley Pocock
Trace Pocock Atom

Silver Stick Office/Runner

Child's Name & Team

 
Judy Hull
Tanner Hull midget rep

Raffle Table

Child's Name & Team

 
Alicia Hunter
Maddox Hunter IP- white
Game #1 - Petrolia Arena  8:15am - 10:15am  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Paul DiLosa
Logan O’Leary DiLosa. Bantam Rep

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Dan Carron
Hunter Carron midget ae

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Dan Rolph
EMMETT ROLPH ATOM AE

Game Clock

Child's Name & Team

 
Stasia Carron
Hunter Carron

Announcer

Child's Name & Team

 
Terry Warwick
TBA
Game #2 - Petrolia Arena  9:45am - 11:45am  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Paul Dilosa
Logan O’Leary-DiLosa bantam rep

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Craig Helps
Carter Helps Bantam QC

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Dan Rolph
EMMETT ROLPH ATOM AE

Game Clock

Child's Name & Team

 
Terry Warwick
TBA

Announcer

Child's Name & Team

 
John McCharles
Nick to choose
Petrolia Arena  10:15am - 1:15pm  

Admission Booth

Child's Name & Team

 
Sandra OLeary-dilosa
Logan Oleary-dilosa

Silver Stick Office/Runner

Child's Name & Team

 
Joel Edwards
Kaiden Edwards

Raffle Table

Child's Name & Team

 
Jill Edwards
Kaiden Edwards Peewee Rep
Game #3 - Petrolia Arena  11:15am - 1:15pm  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Dan Carron
Hunter Carron midget ae

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Craig Helps
Carter Helps Bantam QC

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Dan Rolph
EMMETT ROLPH ATOM AE

Game Clock

Child's Name & Team

 
Stasia Carron
Hunter carron

Announcer

Child's Name & Team

 
Terry Warwick
TBA
Game #4 - Petrolia Arena  12:45pm - 2:45pm  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Justin Grift
Kaden grift IP grey

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Justen RICHARDS
Tie Richards minor novice 2

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Dan Rolph
EMMETT ROLPH ATOM AE

Game Clock

Child's Name & Team

 
Terry Warwick
TBA

Announcer

Child's Name & Team

 
Kevin Blake
Tyler Dumont peewee AE
Petrolia Arena  1:15pm - 4:15pm  

Admission Booth

Child's Name & Team

 
Tyler Welsh
Carter welsh , novice

Silver Stick Office/Runner

Child's Name & Team

 
Michelle Greydanus
Jacob Greydanus. PeeWee Rep

Raffle Table

Child's Name & Team

 
Ashley Pocock
Trace Pocock Atom
Game #5 - Petrolia Arena  2:15pm - 4:15pm  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Stasia Carron
Hunter Carron midget ae

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Dan Carron
Hunter Carron midget ae

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Dan Rolph
EMMETT ROLPH ATOM AE

Game Clock

Child's Name & Team

 
Shawn Font
Wyatt Font minor novice#1

Announcer

Child's Name & Team

 
Kevin Blake
Tyler Dumont peewee AE
Game #6 - Petrolia Arena  3:45pm - 5:45pm  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Josh Irwin
Cole Irwin Midget Rep

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Jared Irwin
Cole Irwin Midget Rep

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Dan Rolph
EMMETT ROLPH ATOM AE

Game Clock

Child's Name & Team

 
Shawn Font
Wyatt Font minor novice 1

Announcer

Child's Name & Team

 
Kevin Blake
Tyler Dumont peewee AE
Petrolia Arena  4:15pm - 7:15pm  

Admission Booth

Child's Name & Team

 
Tyler Welsh
Carter welsh , novice

Silver Stick Office/Runner

Child's Name & Team

 
Michelle Greydanus
Jacob Greydanus. PeeWee Rep

Raffle Table

Child's Name & Team

 
Ashley Pocock
Trace Pocock Atom
Game #7 - Petrolia Arena  5:15pm - 7:15pm  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Eric Jackson
Ryan Jackson IP Green

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Justen RICHARDS
Tie richards minor novice 2

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Thong Tang
Victor Tang - midget rep

Game Clock

Child's Name & Team

 
Shawn Font
Wyatt Font minor novice 1

Announcer

Child's Name & Team

 
Hannah Verdun
Ty Kerr
Game #8 - Petrolia Arena  6:45pm - 8:45pm  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Eric Jackson
Ryan Jackson IP Green

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Justin Grift
Kaden Grift IP grey

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Bobbi-Jo Powell
Tanner Hibma-Powell Peewee AE

Game Clock

Child's Name & Team

 
Anne Krall
Kohl krall Novice County

Announcer

Child's Name & Team

 
Hannah Verdun
Ty Kerr
Petrolia Arena  7:15pm - 9:15pm  

Admission Booth

Child's Name & Team

 
Ashley Pocock
Trace Pocock Atom

Silver Stick Office/Runner

Child's Name & Team

 
Stacey Truman
Xavier Truman Atom rep

Raffle Table

Child's Name & Team

 
Ashley Pocock
Trace Pocock Atom
Game #9 - Petrolia Arena  8:15pm - 10:15pm  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Eric Jackson
Ryan Jackson IP Green

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Justin Grift
Kaden Grift IP Grey

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Thong Tang
Victor Tang - midget rep

Game Clock

Child's Name & Team

 
Matt Gilliland
Miller Gilliland Timbits yellow

Announcer

Child's Name & Team

 
Hannah Verdun
Ty Kerr
12/28/2019 (Sat.) Petrolia Arena  7:00am - 10:00am  

Admission Booth

Child's Name & Team

 
Shelley Gray
Riley Gray Bantam AE

Silver Stick Office/Runner

Child's Name & Team

 
Shelby Laur
Gavin Laur - Novice

Raffle Table

Child's Name & Team

 
Julie Bullock
Seamus Bullock IP White
Game #10 - Petrolia Arena  7:45am - 9:45am  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Darby Moore
Hunter pembleton minor novice 2

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Matt Tunks
Nate Tunks - Atom 4-county

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Bobbi-Jo Powell
Tanner Hibma-Powell Peewee AE

Game Clock

Child's Name & Team

 
Terry Warwick
TBA

Announcer

Child's Name & Team

 
John Mccharles
TBA
Game #11 - Petrolia Arena  9:15am - 11:15am  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Josh Irwin
Cole Irwin Midget Rep

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Matt Tunks
Nate Tunks - Atom 4-county

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Stacey Truman
Xavier Truman atom

Game Clock

Child's Name & Team

 
Terry Warwick
TBA

Announcer

Child's Name & Team

 
John Mccharles
TBA
Petrolia Arena  10:00am - 1:00pm  

Admission Booth

Child's Name & Team

 
Shelley Gray
Riley Gray Bantam AE

Silver Stick Office/Runner

Child's Name & Team

 
Jill Edwards
Kaiden Edwards Peewee rep

Raffle Table

Child's Name & Team

 
Jill Edwards
Kaiden Edwards Peewee Rep
Game #12 - Petrolia Arena  10:45am - 12:45pm  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Darby Moore
Hunter pembleton minor novice 2

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Matt Tunks
Nate Tunks - Atom 4-county

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Stacey Truman
Xavier Truman atom rep

Game Clock

Child's Name & Team

 
Terry Warwick
TBA

Announcer

Child's Name & Team

 
Hannah Verdun
Ty Kerr
Game # 13 - Petrolia Arena  12:15pm - 2:15pm  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Darby Moore
Hunter pembleton minor novice 2

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Matt Tunks
Nate Tunks - Atom 4-county

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Stephen Krall
Jaxon Krall - Timbits

Game Clock

Child's Name & Team

 
Terry Warwick
TBA

Announcer

Child's Name & Team

 
Hannah Verdun
Ty Kerr
Petrolia Arena  1:00pm - 4:00pm  

Admission Booth

Child's Name & Team

 
Jacki Helps
Owen Nace minor novice

Silver Stick Office/Runner

Child's Name & Team

 
Jacki Helps
Owen Nace minor novice

Raffle Table

Child's Name & Team

 
Shelley Gray
Riley Gray Bantam AE
Game #14 - Petrolia Arena  1:45pm - 3:45pm  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Shane Tayler
Ryan Tayler Midget Rep

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Thong Tang
Victor Tang- Midget rep

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Stephen Krall
Jaxon Krall - Timbits

Game Clock

Child's Name & Team

 
Mark Wilson
Kolby Wilson midget 4 county

Announcer

Child's Name & Team

 
Hannah Verdun
Ty Kerr
Game #15 - Petrolia Arena  3:15pm - 5:15pm  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Shane Tayler
Ryan Tayler Midget Rep

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Corey Chafe
Austin Kerrigan

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Camilla Kerrigan-chafe
Austin Kerrigan midget rep

Game Clock

Child's Name & Team

 
Mark Wilson
Kolby Wilson midget 4 county

Announcer

Child's Name & Team

 
Hannah Verdun
Ty Kerr
Petrolia Arena  4:00pm - 7:00pm  

Admission Booth

Child's Name & Team

 
Jacki Helps
Owen Nace minor novice

Silver Stick Office/Runner

Child's Name & Team

 
Jacki Helps
Owen Nace minor novice

Raffle Table

Child's Name & Team

 
Shelley Gray
Riley Gray Bantam AE
Game #16 - Petrolia Arena  4:45pm - 6:45pm  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Shane Tayler
Ryan Tayler Midget Rep

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Corey Chafe
Austin Kerrigan

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Erin Dillman
Tommy Dillman -Atom AE

Game Clock

Child's Name & Team

 
Mark Wilson
Kolby Wilson midget 4 county

Announcer

Child's Name & Team

 
Erin Dillman
Tommy Dillman -Atom AE
Game #17 - Petrolia Arena  6:15pm - 8:15pm  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Brad Nicholson
Ryan Nicholson Midget Rep

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Christine Anderson
AnaBelle4-county /Nicolai Anderson PW REP

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Erin Dillman
Tommy Dillman -Atom AE

Game Clock

Child's Name & Team

 
Jesse Milner
Hunter Pembleton minor novice 2

Announcer

Child's Name & Team

 
Erin Dillman
Tommy Dillman -Atom AE
Petrolia Arena  7:00pm - 10:00pm  

Admission Booth

Child's Name & Team

 
Brooklynne Osthoff
Hunter Pembleton Minor Novice #2

Silver Stick Office/Runner

Child's Name & Team

 
Justin Grift
Kaden Grift IPGrey

Raffle Table

Child's Name & Team

 
Ashleigh Grift
Kaden Grift IP grey
Game #18 - Petrolia Arena  7:45pm - 9:45pm  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Brad Nicholson
Ryan Nicholson Midget Rep

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Christine Anderson
AnaBelle4-county /Nicolai Anderson PW REP

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Erin Dillman
Tommy Dillman -Atom AE

Game Clock

Child's Name & Team

 
Matt Gilliland
Miller Gilliland timbits yellow

Announcer

Child's Name & Team

 
Erin Dillman
Tommy Dillman -Atom AE
Game #19 - Petrolia Arena  9:15pm - 11:15pm  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Brad Nicholson
Ryan Nicholson Midget Rep

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Christine Anderson
AnaBelle4-county /Nicolai Anderson PW REP

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Jesse Milner
Hunter Pembleton minor novice 2

Game Clock

Child's Name & Team

 
Matt Gilliland
Miller Gilliland timbits yellow

Announcer

Child's Name & Team

 
Hannah Verdun
Ty Kerr
12/29/2019 (Sun.) Petrolia Arena  7:15am - 10:15am  

Admission Booth

Child's Name & Team

 
Jillian Welsh
George Welsh Novice 1

Silver Stick Office/Runner

Child's Name & Team

 
Andrew Dunlop
Andrew Dunlop- Miller Dunlop- Atom 4 County

Raffle Table

Child's Name & Team

 
Julie Bullock
Seamus Bullock IP White
Game #20 C Elim - Petrolia Arena  8:15am - 10:15am  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Christine Anderson
AnaBelle4-county /Nicolai Anderson PW REP

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Matt Tunks
Nate Tunks - Atom 4-county

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Terry Warwick
TBA

Game Clock

Child's Name & Team

 
Tim Terpstra
Logan and Dylan atom rep

Announcer

Child's Name & Team

 
John Mccharles
TBA
Game #21 C QF- Petrolia Arena  9:45am - 11:45am  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Christine Anderson
AnaBelle4-county /Nicolai Anderson PW REP

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Matt Tunks
Nate Tunks - Atom 4-county

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Terry Warwick
TBA

Game Clock

Child's Name & Team

 
Tim Terpstra
Logan and Dylan Terpstra atom rep

Announcer

Child's Name & Team

 
Petrolia Arena  10:15am - 1:15pm  

Admission Booth

Child's Name & Team

 
Kevin Ireland
Jace Ireland - Timbit

Silver Stick Office/Runner

Child's Name & Team

 
Andrew Dunlop
Andrew Dunlop - Miller Dunlop-Atom 4 county

Raffle Table

Child's Name & Team

 
Alicia Hunter
Maddox Hunter -IP white
Game #22 C QF - Petrolia Arena  11:15am - 1:15pm  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Kevin Smits
Connor Smits Timbit Yellow

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Christine Anderson
AnaBelle4-county /Nicolai Anderson PW REP

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Terry Warwick
TBA

Game Clock

Child's Name & Team

 
Tim Terpstra
Logan and Dylan Atom rep

Announcer

Child's Name & Team

 
Hannah Verdun
Ty Kerr
Game # 23 C QF - Petrolia Arena  12:45pm - 2:45pm  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Kevin Smits
Connor Smits Timbit Yellow

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Brad Nicholson
Ryan Nicholson Midget Rep

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Terry Warwick
TBA

Game Clock

Child's Name & Team

 
Ryan Stokes
Owen Stokes - Midget AE

Announcer

Child's Name & Team

 
Hannah Verdun
TBD
Petrolia Arena  1:15pm - 4:15pm  

Admission Booth

Child's Name & Team

 
Danielle Ireland
Jace Ireland - Timbit

Silver Stick Office/Runner

Child's Name & Team

 
Jason Irwin
Lochlan Irwin - Novice Quad County

Raffle Table

Child's Name & Team

 
Tiffany Irwin
Lochlan Irwin - Novice Quad County
Game #24 C QF - Petrolia Arena  2:15pm - 4:15pm  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Kevin Smits
Connor Smits Timbit Yellow

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Brad Nicholson
Ryan Nicholson Midget Rep

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Paula Stokes
Owen Stokes - Midget AE

Game Clock

Child's Name & Team

 
Ryan Stokes
Owen Stokes - Midget AE

Announcer

Child's Name & Team

 
Hannah Verdun
TBD
Game #25 B Elim - Petrolia Arena  3:45pm - 5:45pm  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Brad Nicholson
Ryan Nicholson Midget Rep

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Kevin Smits
Connor Smits Timbit Yellow

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Paula Stokes
Owen Stokes - Midget AE

Game Clock

Child's Name & Team

 
Ryan Stokes
Owen Stokes -Midget Ae

Announcer

Child's Name & Team

 
Hannah Verdun
TBD
Petrolia Arena  4:15pm - 7:15pm  

Admission Booth

Child's Name & Team

 
Thong Tang
Victor Tang- Midget rep

Silver Stick Office/Runner

Child's Name & Team

 
Jason Irwin
Lochlan Irwin - Novice Quad

Raffle Table

Child's Name & Team

 
Tiffany Irwin
Lochlan Irwin - Novice Quad
Game #26 A Elim - Petrolia Arena  5:15pm - 7:15pm  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Steven Welsh
George Welsh - Novice 1

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Kevin Smits
Connor Smits Timbit Yellow

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Paula Stokes
Owen Stokes - Midget Ae

Game Clock

Child's Name & Team

 
Ryan Stokes
Owen Stokes -Midget AE

Announcer

Child's Name & Team

 
Tim Cumming
Cumming boys ip
Game #27 C SF - Petrolia Arena  6:45pm - 8:45pm  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Kevin Smits
Connor Smits Timbit Yellow

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Shane Tayler
Ryan Tayler Midget Rep

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Anne Krall
Garrison krall Ip

Game Clock

Child's Name & Team

 
Anne Krall
Garrison krall-grey ip

Announcer

Child's Name & Team

 
Tim Cumming
Cumming boys ip
Petrolia Arena  7:15pm - 9:15pm  

Admission Booth

Child's Name & Team

 
Kelly Williams
Grayden Williams Timbit

Silver Stick Office/Runner

Child's Name & Team

 
Shelby Laur
Gavin Laur - Novice

Raffle Table

Child's Name & Team

 
Tracie Schmelzle
Zack Schmelzle Midget Quad County
Game #28 C SF - Petrolia Arena  8:15pm - 10:15pm  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Jen Leckie
Parker Leckie Novice 4

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Jen Leckie
Parker Leckie Novice 4

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Anne Krall
Kohl krall

Game Clock

Child's Name & Team

 
Anne Krall
Jordan richards

Announcer

Child's Name & Team

 
Tim Cumming
Cumming boys ip
12/30/2019 (Mon.) Game #29 A SF - Petrolia Arena  8:15am - 10:15am  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Shane Tayler
Ryan Tayler Midget Rep

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Steve Hull
Tanner Hull - Midget Rep

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Stephen Krall
Jaxon Timbits

Game Clock

Child's Name & Team

 
Jon Racicot
Jon Racicot

Announcer

Child's Name & Team

 
Daniel Hyatt
..
Game #30 A SF - Petrolia Arena  9:45am - 11:45am  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Shane Tayler
Ryan Tayler Midget Rep

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Jen Leckie
Parker Leckie Novice 4

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Anne Krall
Kohl krall

Game Clock

Child's Name & Team

 
Jon Racicot
Jon Racicot

Announcer

Child's Name & Team

 
Daniel Hyatt
..
Petrolia Arena  10:15am - 1:15pm  

Admission Booth

Child's Name & Team

 
Kelly Williams
Grayden Williams Timbit

Silver Stick Office/Runner

Child's Name & Team

 
Shelby Laur
Gavin Laur - Novice

Raffle Table

Child's Name & Team

 
Tracie Schmelzle
Zack Schmelzle Midget Quad County
Game #31 B SF - Petrolia Arena  11:15am - 1:15pm  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Jen Leckie
Parker Leckie Novice 4

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Jen Leckie
Parker Leckie Novice 4

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Daniel Hyatt
..

Game Clock

Child's Name & Team

 
Jon Racicot
Jon Racicot

Announcer

Child's Name & Team

 
Hannah Verdun
TBD
Game #32 B SF - Petrolia Arena  12:45pm - 2:45pm  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Corey Chafe
Austin Kerrigan

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Jen Leckie
Parker Leckie Novice 4

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Bobbi-Jo Powell
Tanner Hibma-Powell Peewee AE

Game Clock

Child's Name & Team

 
Jon Racicot
Jon Racicot

Announcer

Child's Name & Team

 
Hannah Verdun
TBD
Petrolia Arena  1:15pm - 4:15pm  

Admission Booth

Child's Name & Team

 
Jean Bradshaw
Midget Rep

Silver Stick Office/Runner

Child's Name & Team

 
Shelby Laur
Gavin Laur - Novice

Raffle Table

Child's Name & Team

 
Tracie Schmelzle
Zack Schmelzle Midget Quad County
Game #33 C Final - Petrolia Arena  2:45pm - 4:45pm  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Corey Chafe
Austin Kerrigan

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Claude Randall
Austin Kerrigan

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Bobbi-Jo Powell
Tanner Hibma-Powell Peewee AE

Game Clock

Child's Name & Team

 
Ron Henderson
TBD

Announcer

Child's Name & Team

 
Hannah Verdun
Ty Kerr
Petrolia Arena  4:15pm - 7:45pm  

Admission Booth

Child's Name & Team

 
Jean Bradshaw
Jaden Burdett Midget Rep

Silver Stick Office/Runner

Child's Name & Team

 
Shelby Laur
Gavin Laur - Novice

Raffle Table

Child's Name & Team

 
Tracie Schmelzle
Zack Schmelzle Midget Quad County
Game #34 A Final - Petrolia Arena  4:45pm - 6:45pm  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Phil Osmond
Grayson Novice Rep

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Phil Osmond
Bryson Novice Rep

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Bobbi-Jo Powell
Tanner Hibma-Powell Peewee AE

Game Clock

Child's Name & Team

 
Ron Henderson
TBD

Announcer

Child's Name & Team

 
Hannah Verdun
TBD
Game #35 B Final - Petrolia Arena  6:45pm - 8:45pm  

Home Penalty Box

Child's Name & Team

 
Phil Osmond
Bryson Novice Rep

Visitor Penalty Box

Child's Name & Team

 
Phil Osmond
Grayson Novice Rep

Game Sheet

Child's Name & Team

 
Bobbi-Jo Powell
Tanner Hibma-Powell Peewee AE

Game Clock

Child's Name & Team

 
Ron Henderson
TBD

Announcer

Child's Name & Team

 
Hannah Verdun
Ty Kerr
Petrolia Arena  7:15pm - 10:15pm  

Admission Booth

Child's Name & Team

 
Jean Bradshaw
Jonah Burdett Midget

Silver Stick Office/Runner

Child's Name & Team

 
Jon Racicot
Gail Castaldi

Raffle Table

Child's Name & Team

 
Thong Tang
Victor Tang- midget rep
Want no ads? View Plans
Want no ads? View Plans


©2019 SignUpGenius.
All Rights Reserved.
Privacy Policy | Terms of Service