Scoggins Middle School Band

Instrument Selection

Date: 02/02/2019 (Sat.)

Created by:   Rose Brinkman
 
Already signed up? You can change your sign up.

Location Time (CST) Available Slot
  9:00am - 9:20am  

Group 1 (8)

 
All slots filled
Deshonda Recasner
Neha Deshpande
For Akshat Deshpande
Linda Mosley
Nathina Cannon
Brenda Friedman
Catherine Hartman
Kerry Shields
Sameera Ghauri
9:20am - 9:40am  

Group 1 (8)

 
All slots filled
Prasanthi Budda
Scott Anderson
madhavi Balapanuru
Sandhya Gunti
Pradhyumb Budda
Robin Still
AHMED ELONY
Siddharth Mahodaya
9:40am - 10:00am  

Group 1 (8)

 
All slots filled
Ms Chelsey
Sherman White
Sean Brannon
Parag Prabhune
For Raghav
Mechelle Dixon
Amy Alley
Andrew George
Stefanie Jacobs
10:00am - 10:20am  

Group 2 (8)

 
All slots filled
Marcy Kujak
Tracy Martinez-Crespo
Lori Guerin
Shweta Shetty
Iris Newport
Emily Kim
Candice Story
Abhin Sivakumar
10:20am - 10:40am  

Group 2 (8)

 
7 of 8 slots filled
Amber Despain
Kathy Gagnon
Paula Weber
Jessica Culver
Amanda McGuire
Tracy Jenkins
Lisa Leonardson
Scoggins Middle School 10:40am - 11:00am  

Group 2 (8)

 
7 of 8 slots filled
Emily Burch
Carrie Rohde
Bhavya Kallam
Ruchi Sapre
James Dixon
Lauren Webster
Clay Davis
  11:00am - 11:20am  

Group 3 (8)

 
All slots filled
Carrie Kelly
Prasanthi Budda
Juliana Richa
Padmavathi Devarajugettu
Arham Rashed
Stacey Wilkinson
Amy Beck
Colette Sweeney
11:20am - 11:40am  

Group 3 (8)

 
2 of 8 slots filled
Donghe Kang
Rachele Reyna
11:40am - 12:00am  

Group 3 (8)

 
7 of 8 slots filled
Joseph Chathampadathil
Julie Willingham
Meenakshi Sharma
Rob Buie
Michelle Arguello
Dana Park
Jennifer Draffen
12:20pm - 12:40pm  

Group 4 (6)

 
All slots filled
Drenushe Dibra
Upma Arora
David Bober
Kelly Benjamin (2)
Addison Benjamin and Natalie Herera
Jimmy Wilkerson
12:20pm - 12:40pm  

Group 4 (6)

 
2 of 6 slots filled
Karri Luna
Veronica Rodriguez
Gabriel Rodriguez
12:40pm - 1:00pm  

Group 4 (6)

 
5 of 6 slots filled
Minjung Kim
Laura Burley
Grant would like to check out percussion
Siddharth Mahodaya
Michelle Arguello
Michele craig
1:00pm - 1:20pm  

Group 5 (6)

 
All slots filled
Saminah Chaudhry
Carla Hinnant
Rachel Sweatman
Alisha Evans
Manohar Gandra
Andrea Smith
1:20pm - 1:40pm  

Group 5 (6)

 
4 of 6 slots filled
KiranKumar Bathula
Jeongime Yi
Jihoo kim
Gautam Panguluri
Joyce Wang
1:40pm - 2:00pm  

Group 5 (6)

 
5 of 6 slots filled
Jasmin Mccoy
Loreen Locsin
Aayan Hoque
Jenny Tang
Danielle Thompson


©2019 SignUpGenius.
All Rights Reserved.
Privacy Policy | Home