2019 volunteers

2019 MGSA Volunteer Opportunities

This Sign up is for all MGSA families to complete their 2019 mandatory volunteer duty.  Only 1 head coach from each team is exempt.  Every family needs to complete a 3 hour volunteer shift per player to full-fill this obligation or their deposit will be forfeited.

This sign up includes Mulch, Cub Brat Stand and Legacy Concessions for the regular season games. 

There are a few other opportunities that will be sent out separately.

1.  TBall families will do concessions at Bennett Family Park - date and times TBD

2. 8U fastpitch families will work the 8U Tournament May 18 - 19

3.  Youngtedt's car wash in the Fall (Sept date TBD) and the Minnetonka Diamond Club Bingo event on November 4, 2019 will have separate sign ups that come out in the fall. 

Rainouts do not full-fill your obligation, if games are rained out and do not require you to arrive at the field, you will need to re-select another volunteer slot.  If you "no-show" for your shift without 48 hour notice, you will forfeit your deposit.  If you need to alter your selection in the 48 hours prior to the shift, you will need to try and find your own replacement, but can contact our volunteer coordinators, to let them know and to see if they can assist you.  

For Questions and Assistance, please contact:  Stephanie McCarthy or Wendy Gabler at [email protected]

For Urgent issues:  Wendy can be reached at 612-325-6872, please text (vs calling) if during the regular work day.

Contact info for the Legacy Concession Manager:  Ruth Galvan 612-382-6236

 

 

 

 

Sync Entire Sign Up to My Calendar

Created by:   Minnetonka Softball
 
Already signed up? You can change your sign up.

Date (mm/dd/yyyy) Location Time (CDT) Available Slot
04/27/2019 (Sat.) Mulch - Cub Minnetonka (101 & 7)  8:00am - 11:00am  

Mulch Driver (Truck/Trailer) (6)

Include cell Phone and what type vehicle

 
All slots filled
Shannon Risacher
Colorado truck - no trailer
Josh Tunks
Van with 5x8 trailer
Eric Nordin
Yukon XL + 5x8 Trailer (10U)
Rachel Walker
Dodge Ram - 612-203-3097
Christine Ritchie
xterra w/ trailer (Duke Ritchie for Genevieve Ritchie 10UFP)
Mike Broyles
Mike Broyles Toyota 4Runner with hitch. No trailer.

Mulch Delivery workers (14)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Cindy Scanlon (2)
Kenzie Scanlon 12U Kullberg
Gabe Sojka
Holly Ashmore
Holly Ashmore (Celesté Hay)
Gretchen Padget
For Katelyn Padget 10U
Angie Fenske
Jason Fenske
Heather (Halle) Mignone
Paula Madel
Completing for Olivia Madel 10U
Christine Ritchie
Christine Ritchie for Penelope Ritchie (MP)
Kris Kilgard
Keira Kilgard 10U
Joe Seifert
Bella Seifert 10U
Katie Born
Quinn Born 12u onyx
Elizabeth Wendt
Riley Wendt
Jamie Seifert
Brooklyn Seifert 8U
Legacy Concessions (MHS)  10:15am - 1:15pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Sara Bryant
Brooklyn Bryant MP4
Stacy Cranbrook
Audrey Cranbrook
1:15pm - 4:15pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Sarah Ostendorf
For 10U McKenzie Ostendorf
Cathy Berger
Ellie berger
04/28/2019 (Sun.) Legacy Concessions (MHS)  11:30am - 2:30pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Erika Nordin
Brynlee Nordin MP3
Allison Taffe
Lilly Taffe
4:45pm - 7:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Julie Carlson
Clara Carlson 12U
Denise Cantwell
for Lily Cantwell 12U
05/04/2019 (Sat.) Legacy Concessions (MHS)  10:15am - 1:15pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Brooks Deibele
Mackenzie & Vivienne Deibele
Jessica Kurth
Annabel Kurth Tball
1:15pm - 4:15pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Jenny Benowitz
Audrey Benowitz MP3
Nicole Baumel
Dianna Baumel
05/05/2019 (Sun.) Legacy Concessions (MHS)  11:30am - 2:30pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Jill Ross
Tia Simpson
Tball
4:45pm - 7:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Adam Soberski
Raelynn Hounshell
Emma Hounshell
05/07/2019 (Tue.) Legacy Concessions (MHS)  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Judy Jacques
Yvonne Ring
05/08/2019 (Wed.) Legacy Concessions (MHS)  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Eileen Duffy
Jessica Schloss
June Schloss 12U
05/09/2019 (Thu.) Legacy Concessions (MHS)  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Summer Hommerding
Hilary Beckman
Amelia Beckman, 12U SlowPitch
05/11/2019 (Sat.) Legacy Concessions (MHS)  10:15am - 1:15pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Matt Sweetman
Ramona Sweetman
Leif Johnson
For Dagny Johnson
1:15pm - 4:15pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Raelynn Hounshell
Ava Hounshell
Haley Talatinick
Penelope Talatinick - MP
05/12/2019 (Sun.) Legacy Concessions (MHS)  11:30am - 2:30pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Nate Elliott
Sophia Elliott
Becky West
Macy Herwig
4:45pm - 7:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Julie Donaldson
Olivia Donaldson 12U
Andrea Stein
Senna Stein 14U SP
05/13/2019 (Mon.) Legacy Concessions (MHS)  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Melissa Dann
Evelyn Dann 12U SP
Jessica Schloss
Kasey Schloss 10U
05/14/2019 (Tue.) Legacy Concessions (MHS)  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Gracia Pratt
Jill Yohe
05/15/2019 (Wed.) Legacy Concessions (MHS)  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
David Bierly
Peter Lund
05/16/2019 (Thu.) Legacy Concessions (MHS)  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Sarah Yochum
Simone Yochum
Samantha Utecht
Audrey Hauser 10u
05/20/2019 (Mon.) Legacy Concessions (MHS)  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Adrienne Agre
10U Selah Agre
Kate Butitta
10U Tonka Blue Bourgerie
05/21/2019 (Tue.) Legacy Concessions (MHS)  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Jenny Feuerborn (2)
Adley Feuerborn Machine Pitch 4
05/22/2019 (Wed.) Legacy Concessions (MHS)  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Ulrika Perkins
Fiona Sayer
Sophia Sayer (Machine pitch 6)
05/23/2019 (Thu.) Legacy Concessions (MHS)  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Bonnie Vos
12 U slow pitch
Ryan or Courtney Dirks
Amelia Dirks 10U
05/28/2019 (Tue.) Legacy Concessions (MHS)  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Jacob Simms
Noa Simms 10u
Dawn McKenzie Ogle
Addie Ogle 10U White
05/29/2019 (Wed.) Legacy Concessions (MHS)  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Fiona Sayer
For player Maggie Sayer (10U Tonka Blue)
Diane Kearney
05/30/2019 (Thu.) Legacy Concessions (MHS)  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Amber Johnson
Laura Kaczmarek
Chloe Ulrich 14U/slow pitch
05/31/2019 (Fri.) Cub Minnetonka Brat Stand (101 & 7)  10:00am - 1:00pm  

Grill - at Cub Brat Stand

include name of player completing duty for

 
Nicole Hruby

Lead/Floater - at Cub Brat Stand

include name of player completing duty for

 
Cathy Maser

Food Stand - at Cub Brat Stand (3)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Carrie Botten
Shantel Ratzlaff
Brea Callan
Nick Dolan
1:00pm - 4:00pm  

Grill - at Cub Brat Stand

include name of player completing duty for

 
Jeff Miklethun
(for Annabelle Miklethun)

Lead/Floater - at Cub Brat Stand

include name of player completing duty for

 
Jennifer Wilhelm
For Ava Wilhelm 12u Fastpitch

Food Stand - at Cub Brat Stand (3)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Josh Tunks
Kimberly Lesinski
Briella Lesinski 10U
Sean Kelly
This is for Erin Kelly
4:00pm - 7:00pm  

Grill - at Cub Brat Stand

include name of player completing duty for

 
Justin Johnson
Lauren Johnson 10u slow pitch

Lead/Floater - at Cub Brat Stand

include name of player completing duty for

 
Nate Hatzung
Hannah Hatzung 10U slow pitch

Food Stand - at Cub Brat Stand (3)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Tonya Faundeen
For Player Lillian Jones 10U SP
Stacey Johnson
Grace Johnson-Tball
Colleen Hatzung
Addy Hatzung HS slow pitch
06/01/2019 (Sat.) Cub Minnetonka Brat Stand (101 & 7)  10:00am - 1:00pm  

Grill - at Cub Brat Stand

include name of player completing duty for

 
Stacy Salmi
Aila Salmi

Lead/Floater - at Cub Brat Stand

include name of player completing duty for

 
Whitney Klinck
Whitney Klinck for Evie Klinck 8U Machine Pitch

Food Stand - at Cub Brat Stand (3)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Nancy Anderson
Dasha Anderson
Charles Good
Avery Good
Dave Guggemos
Rachel Guggemos
Legacy Concessions (MHS)  10:15am - 1:15pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Loren Mintz
Annabelle mintz
Erin Head
Liliana Head
Cub Minnetonka Brat Stand (101 & 7)  1:00pm - 4:00pm  

Grill - at Cub Brat Stand

include name of player completing duty for

 
Vanessa Schmidtlein
Dave Schmidtlein for Scarlett Schmidtlein

Lead/Floater - at Cub Brat Stand

include name of player completing duty for

 
Becky Glander
for Faith Corn

Food Stand - at Cub Brat Stand (3)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Kelly Barnholdt
Lila Barnholdt
Lisa kroening
Ellie Kroening 14U
Karla Stokke
Lucy Stokke
Legacy Concessions (MHS)  1:15pm - 4:15pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Katie Campbell (2)
Kevin and Katie for Audrey Campbell 8U FP and Nora Campbell 12U SP
Cub Minnetonka Brat Stand (101 & 7)  4:00pm - 7:00pm  

Grill - at Cub Brat Stand

include name of player completing duty for

 
Bruce DeJong
For Jenna DeJong

Lead/Floater - at Cub Brat Stand

include name of player completing duty for

 
Anne Regan
Maeve Regan

Food Stand - at Cub Brat Stand (3)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Julie Hiller
Claire Hiller 10USP
Chad Hiller
Carmen Hiller 10U
Dave Guggemos
Greta Guggemos
06/02/2019 (Sun.) Cub Minnetonka Brat Stand (101 & 7)  10:00am - 1:00pm  

Grill - at Cub Brat Stand

include name of player completing duty for

 
Dave Curry
Melanie Curry - 10U Slowpitch

Lead/Floater - at Cub Brat Stand

include name of player completing duty for

 
Joe Mignone
Halle Mignone

Food Stand - at Cub Brat Stand (3)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Chris Leising
Audrey Leising MP6
Matt Stellmacher
Leah Stellmacher 14u
Jessy Tompkins
Maeve Tompkins- 14u
Legacy Concessions (MHS)  11:30am - 2:30pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Ali May
Player- Abigail May
Mary Neill
Ella Neill - 10u
Cub Minnetonka Brat Stand (101 & 7)  1:00pm - 4:00pm  

Grill - at Cub Brat Stand

include name of player completing duty for

 
Heidi Thomas
Marcella Thomas's Parent

Lead/Floater - at Cub Brat Stand

include name of player completing duty for

 
Heidi Thomas
Marcella Thomas's Parent

Food Stand - at Cub Brat Stand (3)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Katie Barnes
For Clara Barnes
Steve Barnes
For Mira Barnes
Danya Venjohn
Tess Venjohn 12U
4:00pm - 7:00pm  

Grill - at Cub Brat Stand

include name of player completing duty for

 
Alicia Faucher
Hailey Critelli

Lead/Floater - at Cub Brat Stand

include name of player completing duty for

 
Sarah Swedlund
Lila Swedlund - 10U Slow pitch

Food Stand - at Cub Brat Stand (3)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Angelia Peterson
carter bebensee
Leah Swartout Buss
Lila Buss MP2
Legacy Concessions (MHS)  4:45pm - 7:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Julie Carlson
Hazel Carlson MP 4
Catherine Kelling
Valerie Kelling 14U
06/03/2019 (Mon.) Legacy Concessions (MHS)  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Andrea Rauk
Lauranna Godfrey
06/04/2019 (Tue.) Legacy Concessions (MHS)  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Barbara Berg
Catherine Windels - 12U slowpitch
Jim Ferrin
Eliana - 10 U
06/05/2019 (Wed.) Legacy Concessions (MHS)  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Rachael Trang
Harper Mrsich
Mary Dolan
Claire Dolan
06/06/2019 (Thu.) Legacy Concessions (MHS)  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Joee Nelson
Lydia Nelson 10U onyx
Jake Or Elise Polt
06/08/2019 (Sat.) Legacy Concessions (MHS)  10:15am - 1:15pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Loren Mintz
Josie Mintz
Trina Volbrecht
Addison Volbrecht 12U
1:15pm - 4:15pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Rebecca Quade
For Chloe Quade 10USP
Saebra Halliday
Olivia Muehlstedt - 12U
06/09/2019 (Sun.) Legacy Concessions (MHS)  11:30am - 2:30pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Amy Grady (2)
Zell Grady - 10U team 3
4:45pm - 7:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Angela Barton
For Mira Barton (12U Slowpitch)
Sandy Souba
For A. Souba 12U Fastpitch
06/10/2019 (Mon.) Legacy Concessions (MHS)  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Jenny Blanchette
For Olivia Blanchette
Jen Bend
Jennifer Bend -Audrey Doyle MP4
06/11/2019 (Tue.) Legacy Concessions (MHS)  5:45pm - 8:40pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Sarah Madson
Jon Rienstra
For player Riley Rienstra
06/12/2019 (Wed.) Legacy Concessions (MHS)  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Lisa Penningroth
Claire Penningroth 12U
Michael Camilli
Maria Camilli
06/13/2019 (Thu.) Legacy Concessions (MHS)  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Jennifer Barhoover
Paige Barhoover
Laura Brubaker
06/15/2019 (Sat.) Legacy Concessions (MHS)  10:15am - 1:15pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Patrick Murray
Taylor Murray (Tb4)
Nikkole or Troy Zierden
Kate Zierden (MP4)
1:15pm - 4:15pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Jill Holter
player Sally Krantz
Amanda Caspers
Autumn Caspers MP2
06/16/2019 (Sun.) Legacy Concessions (MHS)  11:30am - 2:30pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Terry And Emy Manos (2)
Kylie Manos HS, Lily Mae Manos MP2
4:45pm - 7:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Angela Krueger
Nina Krueger HSSP
Angela Hanson
Sydney Hanson TB6
06/17/2019 (Mon.) Legacy Concessions (MHS)  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Jenny Blanchette
For Harper Blanchette
Heather Gehlen
Kaylee Gehlen
06/18/2019 (Tue.) Legacy Concessions (MHS)  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Chad Nelson
Kylee Nelson HS Slow pitch
Mark Sigel
06/19/2019 (Wed.) Legacy Concessions (MHS)  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Kimberly Arndt
Celeste Arndt MP1
Lu Polski
Player: Ella Polski (MP1)
06/20/2019 (Thu.) Legacy Concessions (MHS)  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
1 of 2 slots filled
Resa Schmidt
Laci Schmidt 10U
06/22/2019 (Sat.) Legacy Concessions (MHS)  10:15am - 1:15pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Katie Bright
Mya 10U White
Ben Bright
Abbey MP6

Grill (2)

player completing duty for

 
All slots filled
Rachel Harris
for Celia Harris
Caroline Larson
Olivia Larson
1:15pm - 4:15pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Rob Yanda
Rob for Mollie Yanda 14U
Brooke Jakubov
Ava Jakubov

Grill (2)

player completing duty for

 
06/23/2019 (Sun.) Legacy Concessions (MHS)  11:30am - 2:30pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Kristin Dunlap
Maddy Dunlap -10U
Amy Anderson
Abby Anderson MP

Grill (2)

player completing duty for

 
All slots filled
Barbara Berg
Catherine Windels - 12U
Maria Crosby
4:45pm - 7:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Nathan Wasgatt
Olivia Wasgatt - HSSP
Tyler or Kirsten Bosch
Evelyn Bosch (Tball)

Grill (2)

player completing duty for

 
All slots filled
Betsy Lindgren
Betsy/Skip Lindgren for Frances Lindgren (HS slowpitch)
Kathleen Hollahan
Margie Hollahan, Tonka Black
06/24/2019 (Mon.) Legacy Concessions (MHS)  5:45pm - 8:40pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Tiffany McDonald
Angel Clark
06/25/2019 (Tue.) Legacy Concessions (MHS)  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Ann Sorebo
Madeline Pralle 16U
Kristin Bruhn
06/26/2019 (Wed.) Legacy Concessions (MHS)  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Joshua Lego
For Amina Lego
Brian Pittenger
Payton Pittenger
06/27/2019 (Thu.) Legacy Concessions (MHS)  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Robert Dircks
Julia Dircks 12u
Elia Ayaz (Iris 10U FP)
06/29/2019 (Sat.) HSSP End of Season Tourn  8:30am - 11:00am  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Lynette Stolarzyk
Stolarzyk Sisters
Dan Leary
For Rose Leary
11:00am - 2:00pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Angela Krueger
Libby Krueger 10U White
Mark Rosewarne
Ella Rosewarne

Grill (2)

player completing duty for

 
2:00pm - 4:00pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
1 of 2 slots filled
Jessica Loftus
Jackie Loftus 10U3
06/30/2019 (Sun.) HSSP End of Season Tourn  11:30am - 2:00pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
1 of 2 slots filled
Brady Hokenson
for Sloane Hokenson
11:30am - 2:30pm  

Grill (2)

player completing duty for

 
1 of 2 slots filled
Jesse Roitenberg
Sophia/Mayson Roitenberg
2:00pm - 5:00pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
1 of 2 slots filled
Kristina Ferrin
Eliana Ferrin 10U
07/01/2019 (Mon.) Legacy Concessions  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Mary Guin
For Karina Guin
Marcie DeLuca
Brooklyn DeLuca
07/02/2019 (Tue.) Legacy Concessions  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
Dan Leary
For Anna Leary
Heather Gehlen
Kaylee Gehlen
07/10/2019 (Wed.) Legacy Concessions  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
John Hensley
Ada Hensley. Tball
Gretchen Padget
Katelyn Padget 10U FP
07/17/2019 (Wed.) Legacy Concessions  5:45pm - 8:45pm  

Legacy Concession Stand/Trailer (2)

include name of player completing duty for

 
All slots filled
BRET BARHOOVER
for Paige Barhoover 10U
Hoc Tia
Sloane 12U


©2019 SignUpGenius.
All Rights Reserved.
Privacy Policy | Terms of Service