SNOW Swimming

2019 PV LC 12 & Under Champs - TIMER SIGN UP BY SESSION/BY TEAM

Timer signups for all sessions are allocated by team entries.

 

Created by:   Teresa Pliuskaitis
 
Already signed up? You can change your sign up.

Date (mm/dd/yyyy) Location Time (EDT) Available Slot
07/11/2019 (Thu.) Session 1 - Thurs 11-12 Prelims  7:30am - 10:45am  

ASA (2)

 
All slots filled
Kasia Young
Pamela Franklin

FISH (2)

 
All slots filled
Jamie Sample
Sunny Sun

MACH (3)

 
2 of 3 slots filled
Dawn Caicedo
Emily Madden

NCAP, Burke

 
TRACY TAIN
NCAP-BURKE

NCAP, Tysons (2)

 

NCAP, West (2)

 
All slots filled
Olga Crown
Jourdyn Kadie Flinn

OCCS (2)

 
All slots filled
Betsy Stabler
Gene Stahl

RMSC, MC (3)

 
All slots filled
Jennie Phillips
Carrie Begin
Steve Kaiser

RMSC, MLK (2)

 
1 of 2 slots filled
Andrea Riba Miller

RMSC, OL (2)

 
All slots filled
Phillip Webb
Maria Webb
Thanie Kwan

RMSC, ROCK (3)

 
All slots filled
Colleen Polmateer
KSAC
Tom Greeves
RMSC ROCKVILLE
Janice Kwon
Rockville
Session 2 - Thursday 10&Under Prelims  11:50am - 2:30pm  

ASA (3)

 
All slots filled
Jeannie Lorenz
Brooke Thomas
Pamela Franklin

FISH (3)

 
All slots filled
Diane Adams-strickland
Jennifer Bockman
KariJo Fleming

NCAP, BU (2)

 
All slots filled
Melissa Rosade
Shannon DeLacy

NCAP, GP (2)

 
All slots filled
Jennifer Wysocki
Johanna Goetcheus
Johanna Goetcheus

NCAP, Holton Arms

 
kim penn

OCCS (3)

 
1 of 3 slots filled
Gene Stahl

RMSC, GT (3)

 
1 of 3 slots filled
Sari Sunjaya

RMSC, MC (3)

 
2 of 3 slots filled
Michael Bartholomew
Marlon Roxas

RMSC, MLK

 
Stephanie Frank

RMSC, ROCK (3)

 
All slots filled
Daiyuan Luo
Shou
Jinhuan Cui
Jack Yan
Qi Wu
Eva Wu
07/12/2019 (Fri.) Session 4 - Friday 11-12 Prelims  7:30am - 11:00am  

ASA (3)

 
All slots filled
Peter/Trudy Rabley
Rob Morse
Mobile 3015230568
Joseph Woitach

Dragon

 
Ying Zhang
Ying Zhang, timer

FISH (2)

 
All slots filled
Elizabeth Bauernshub
Meggie Scogna

MACH (3)

 
2 of 3 slots filled
Jamie Steider
Amber Mitchell

NCAP, West (2)

 
All slots filled
Greg Cypher
NCAP West
Jourdyn Kadie Flinn

OCCS (2)

 
All slots filled
Betsy Stabler
Adam Daniels

RMSC, MC (3)

 
2 of 3 slots filled
Desiree Drakakis
RMSC KSAC
Irine Nishnianidze
Rmsc/ksac

RMSC, MLK (3)

 
2 of 3 slots filled
Mary Ann Dworak
Andrea Riba Miller

RMSC, OL (2)

 
All slots filled
Valerie Nguyen
Alex Nguyen
Francine Barnett

RMSC, ROCK (3)

 
All slots filled
Haitao Wu
Charles Schwieters
Tatiana Ivanov
Session 5 - Friday 10&Under Prelims  11:50am - 2:30pm  

ASA (3)

 

BWST

 
Kathy Paik
Joshua Song

FISH (3)

 
All slots filled
Harry Sanchez
Paul Sherman
Paul Sherman
Karen Growney Moore

NCAP, GP

 
Jennifer Wysocki

OCCS (3)

 
1 of 3 slots filled
Gene Stahl

RMSC, GT (3)

 
1 of 3 slots filled
Tonya Lyapunova

RMSC, MC (4)

 
3 of 4 slots filled
Amantha Linkie
Chinh Ngo
KSAC
Jeff Carswell
KSAC

RMSC, MLK (3)

 
1 of 3 slots filled
Josh DuLac

RMSC, ROCK (3)

 
2 of 3 slots filled
Fawn Liu
Zhiqiang Li
Reyna Li
07/14/2019 (Sun.) Session 8 - Sunday 11-12 Prelims  7:30am - 10:45am  

ASA (2)

 
All slots filled
Balinda Hinds
Peter Brooks

FISH (2)

 
1 of 2 slots filled
Tracie Watts

MACH (3)

 

NCAP, West (2)

 
All slots filled
Amy Kweon
Matthew Kweon
Katie Kim
Phillip Kim

OCCS (2)

 
All slots filled
Gene Stahl
Steve Augustine

RMSC, GT (2)

 
1 of 2 slots filled
Phelps Rogovoy
GISC

RMSC, MC (3)

 
All slots filled
Arlette Mankemi
Amy Caiazza
or Rick Blum
Margaret Bartholomew

RMSC, MLK (2)

 
All slots filled
Sarah Long
Alice Crawford

RMSC, OL (2)

 

RMSC, ROCK (3)

 
All slots filled
Jun Hou
Henry Chanin
RMSC\ROCK
Min Lee
Session 9 - Sunday 10&Under Prelims  11:50am - 2:15pm  

ASA (2)

 
All slots filled
Pamela Southerling
Pamela Franklin

FISH (2)

 
1 of 2 slots filled
Ratih Sudharto
Ratih Sudharto

MACH (2)

 
1 of 2 slots filled
Nicole Rayson

NCAP, Burke (2)

 

NCAP, GP (2)

 
All slots filled
Jennifer Wysocki
David Arluck

NCAP, West (2)

 
1 of 2 slots filled
Michelle Connor

OCCS (3)

 
All slots filled
Gene Stahl
Jihun Yang
Swimmer - Jayden Yang
Malone Wilder

RMSC, GT (2)

 

RMSC, MC (3)

 
1 of 3 slots filled
Ethan Hua
KSAC

RMSC, MLK (2)

 
All slots filled
Gary Or Stephanie Frank
Mary Lombardo

RMSC, ROCK (2)

 
1 of 2 slots filled
Kristin Conley


©2019 SignUpGenius.
All Rights Reserved.
Privacy Policy | Terms of Service