Want no ads? View Plans
Want no ads? View Plans
Cherrybrook Little Athletics

Zone Parent Duty Roster

Please review the available slots below and click on the button to sign up. All families must choose a duty for each day they have a child competing. Thank you!

Please note for track and field it is a specific event that you are signing up for and times are only approximate. Please ensure you follow the program on the day to cover your duty.

Photography duty may only be selected by experienced photographers with an appropriate camera.  Unfortunately a mobile phone isn't suitable.

Created by:   Ang Maclaine
 
Already signed up? You can change your sign up.

Date (dd/mm/yyyy) Location Time (AEDT) Available Slot
29/01/2022 (Sat.) Cherrybrook Desk  6:30am - 8:30am  

Set up & sign in desk (2)

Cherrybrook Sign in Desk

 
1 of 2 slots filled
Kandi Lee
Circular track Umpire - 200/300m Hurdles  8:00am - 9:15am  

200/300m Hurdles circular track (6)

 
All slots filled
Neridah Burke
Olivia Dixon
Hayley Brown
Chris Shannon
Natasha Bennett
Denise Dewar
Field - Discus 1  8:00am - 9:30am  

U14 Boys Discus (4)

Discus cage 1

 
3 of 4 slots filled
Nicholas Smith
Naomi Moore
Andrew Russell
Field - Long jump 1  8:00am - 9:30am  

U9 Boys Long jump (4)

Long jump 1

 
All slots filled
Chamila De Mel
Nick Wyatt
Dave Tabrett
Meera Kumaran-Ingram
Straight track Umpire  8:00am - 9:30am  

8,9 & 10yrs 60m Hurdles (4)

Straight track

 
All slots filled
Brendan Maher
Jennifer Vercoe
Dounia Alkhateeb
Tania Piper
Cherrybrook desk  8:00am - 10:00am  

Sign in desk (2)

Cherrybrook Sign in Desk

 
All slots filled
Martin Lubrano
Erin Sharma
Field - Discus 1  9:30am - 11:00am  

U15 Girls Discus (4)

Discus cage 1

 
All slots filled
Adam Price
Johl Storey
Milla Krivozhnya
Nicole Frykberg
Field - Long jump 1  9:30am - 11:00am  

U17 Boys Long jump (4)

Long jump 1

 
All slots filled
Jenny Koot
Karen Connell
Anthony Penn
Cathy Hennessey
Cherrybrook Desk  10:00am - 12:00pm  

Sign in desk (2)

Cherrybrook Sign in Desk

 
All slots filled
Erin Mansell
Amy O’Connell
Field - Discus 1  11:00am - 12:30pm  

U13 Boys Discus (4)

Discus cage 1

 
All slots filled
William Darby
Martin Redhead
Raaf Tawbe
Jose De Sacadura
Field - Long Jump 1  11:00am - 12:30pm  

U14 Girls Long jump (4)

Long jump 1

 
All slots filled
Adele Durheim
Gavin Paul
Braden Timms
Craig Harris
Straight track - 100m  11:30am - 1:30pm  

U7, 8, 9 & 10 100m (4)

Straight track

 
All slots filled
Mya Hollins
Sonia Sehli
Wendy Jones
Gosia Wheat
Cherrybrook Desk  12:00pm - 2:00pm  

Sign in desk (2)

Cherrybrook Sign in Desk

 
All slots filled
Julie Semaganda
Cassandra Billingsley
Circular track Umpire - 400m  12:15pm - 1:45pm  

U13, U14, U10, U9, U8 400m circular track (6)

Circular track

 
All slots filled
Brendan Maher
Karen Lettice
Saima Bangash
Kerrie Dunstan
Amit Singh
Christine Dagg
Field - Discus 1  12:30pm - 2:00pm  

U17 Girls Discus (4)

Discus cage 1

 
All slots filled
Karim Burkhardt
Andrew Fisher
Karen Mitchell
Enzie Coppolelli
Field - Long jump 1  12:30pm - 2:00pm  

U11 Boys Long jump (4)

Long jump 1

 
1 of 4 slots filled
Michael Cox
Field - Discus 1  2:00pm - 3:30pm  

U9 Boys Discus (4)

Discus cage 1

 
All slots filled
Sarah Leivesley
Elsa Wu
Romesh Liyanage
Mark & Virginia Moresi
Cherrybrook desk  2:00pm - 4:00pm  

Sign in desk

Cherrybrook Sign in Desk

 
Simon Cansdale
30/01/2022 (Sun.) Team Manager  6:00am - 4:30pm  

Team Manager

Cherrybrook Desk

 
Kylie Bickerstaff
Cherrybrook Desk  6:45am - 8:30am  

Set up & sign in desk (2)

Cherrybrook Sign in Desk

 
All slots filled
Bryony Brennan
Clive Brennan parent
Gosia Wheat
Field - Discus 1  8:00am - 9:30am  

U8 Boys Discus (4)

Discus cage 1

 
All slots filled
Dave Tabrett
Nicholas Smith
Andy Su
Charle Lombos
Field - Shot 2  8:00am - 9:30am  

U11 Boys Shot Put (4)

Shot 2

 
2 of 4 slots filled
Natasha Bennett
Kerrie Dunstan
Cherrybrook Desk  8:00am - 10:00am  

Sign in desk (2)

Cherrybrook Sign in Desk

 
All slots filled
Olivia Dixon
Sarah Wyatt
Circular track - Walks  8:00am - 10:00am  

700m & Walks (6)

Circular track

 
4 of 6 slots filled
Erin Mansell
Anthony Penn
Karen Lettice
Chris Shannon
Recording Assistant - Finish line  8:00am - 10:00am  

Recording Assistant (4)

Finish line

 
1 of 4 slots filled
Shannon Whiteley
Field - Discus 1  9:30am - 11:00am  

U17 Boys Discus (4)

Discus cage 1

 
3 of 4 slots filled
Adele Durheim
Karen Taylor Gurney
Romesh Liyanage
Field - Shot 2  9:30am - 11:00am  

U12 Boys Shot Put (4)

Shot 2

 
All slots filled
Cassandra Billingsley
Sarah Leivesley
Naomi Moore
Meera Kumaran-Ingram
Straight track - Hurdles  9:45am - 10:30am  

80, 90, 100 and 110m Hurdles finals

Straight track

 
Julie Semaganda
Cherrybrook Desk  10:00am - 12:00pm  

Sign in desk (2)

Cherrybrook Sign in Desk

 
All slots filled
Martin Lubrano
Hayley Brown
Recording Assistant - Finish line  10:00am - 12:00pm  

Recording Assistant (4)

Finish line

 
All slots filled
Jane Miles
Erin Sharma
Simon Cansdale
Michael Armstrong
Field - Discus 1  11:00am - 12:15pm  

Multi class Discus (4)

Discus cage 1

 
All slots filled
Jenny Koot
Cathy Hennessey
Jose De Sacadura
Denise Dewar
Field - Shot 2  11:00am - 12:30pm  

U14 Boys Shot Put (4)

Shot 2

 
All slots filled
Kandi Lee
Andrew Fisher
Craig Harris
Karen Mitchell
Cherrybrook Desk  12:00pm - 2:00pm  

Sign in desk (2)

Cherrybrook Sign in Desk

 
All slots filled
Olivia Solomom
Zen Wijeyesinghe
Recording Assistant - Finish line  12:00pm - 2:00pm  

Recording Assistant (4)

Finish line

 
All slots filled
Johl Storey
Mark & Virginia Moresi
Chamila De mel
Wendy Jones
Field - Discus 1  12:15pm - 1:30pm  

U9 Girls Discus (4)

Discus cage 1

 
All slots filled
William Darby
Raaf Tawbe
Dylan Connell
Rebecca Mance
Rebecca Mance
Field - Shot 2  12:30pm - 2:00pm  

U7 Girls Shot Put (4)

Shot 2

 
3 of 4 slots filled
Braden Timms
Andrew Russell
Shamira Austin Horsley
Field - Discus 1  1:30pm - 2:45pm  

U11 Girls Discus (4)

Discus cage 1

 
All slots filled
Neridah Burke
Karim Burkhardt
Pankaj Minhas
I will be available
Christine Dagg
Field - Shot 2  2:00pm - 3:30pm  

U8 Girls Shot Put (4)

Shot 2

 
1 of 4 slots filled
Jennifer Vercoe
Cherrybrook Desk  2:00pm - 4:00pm  

Sign in desk & Pack up (2)

Cherrybrook Sign in Desk

 
Recording Assistant - Finish line  2:00pm - 4:00pm  

Recording Assistant (2)

Finish line

 
1 of 2 slots filled
Jun Liu
Want no ads? View Plans
Want no ads? View Plans
©2022 SignUpGenius.
All Rights Reserved.
Privacy Policy | Terms of Service  |