MARDI GRAS SOUTHEAST TEXAS 2020

KREWE OF SERVICE 2020 - Event Center, Beaumont TX

Sign ups for this event are now closed. 

Please contact Lisa New to volunteer at

409-721-8701 office

409-474-0091 cell

[email protected] email

 

Created by:   LISA NEW
 
Already signed up? You can change your sign up.

PLEASE NOTE: The sign up period for this event has ended. Contact the creator for more details.

Date (mm/dd/yyyy) Location Time (CST) Available Slots
02/20/2020 (Thu.) #1 Beverage Cashiers Main Lenzi  4:55pm - 10:00pm  

Volunteers (9)

 
All slots filled
Paula Teller
Elexctor Eggins
Small
Lashonda Woods Lewis
Small
Carolyn Tullis
CHR
Lisa Weber (2)
XL
Erin Foley
Christus
SHANNON MOORE
CHR XL SHIRT
FALLON ANDERSON
XL CHRISTUS
#1 Beverage Main Jennifer  4:55pm - 10:00pm  

Volunteers (10)

 
All slots filled
Michelle Johnson
CHR Medium
JACQUES RAMIREZ
CHR XL
STACIE FERGUSON
CHR Medium
Pat Naymik
CHR- Large
Allison Teller
CHRISTUS LARGE
Crescencia Zumel
christus medium
sierra haygood
CHR
Cliff Coleman
Xxl
Tenea Ambers
Small
Terrell Reed
2x
#2 Beverage Cashier Lake Vicki  4:55pm - 10:00pm  

Volunteers (3)

 
All slots filled
VIKKI LYTLE
RMA XL
Lori Abney
Cecilia Lu
CHR medium
#2 Beverage Lake Vicki  4:55pm - 10:00pm  

Volunteers (9)

 
All slots filled
LINDSAY THERIOT
CHRISTUS MED.
SHELLI SEYMOUR
CHRISTUS LARGE
JENNIFER NGUYEN
CHR Small
NGA PHAM
CHR SMALL
MAI TRUONG
CHR MEDIUM
WENDI STANLEY
CHR. XL
Shirleen Fernandez
Serena Girolamo
CHRISTUS SETX
Monica Harville
WOMENS large
#4 Beverage Booth Great Lawn Sheryl  4:55pm - 10:00pm  

Volunteers (9)

 
All slots filled
Kathy Walker
St Catherine School-2xl
Carmen Walker
St Catherine’s School-XL
Christina Green
Sophia Riggs
Sophie Gonzales Riggs 2xl
Sheresse Conner
Sacred Heart 2XL
juanita GONZALES
RMA
Lynell DeCuir
Krewe Le Bon Vie
TANISHA THOMAS
RMA
JERMAINE NORMAN
RMA
#4 Beverage Cashier Great Lawn Sheryl  4:55pm - 10:00pm  

Volunteers (3)

 
All slots filled
Nita Story
Krewe Le Bon Vie
Tina Ledoux
Krewe Le Bon Vie
Sheryl Channell
Sacred Heart 2XL
#1 Gate Cashier and Attendant Don  5:00pm - 10:00pm  

Volunteers (10)

 
All slots filled
RICHARD CROPPER
ESER
BARBARA CROPPER
ESER
RONNIE CROPPER
ESER
BECKY CROPPER
ESER
CAROLYN BECK
ESER
MARGIE STAFFORD
ESER
JOE BECK
ESER
AARON MATTE
ESER
DON VARING
ESER
DON VARING
ESER
#2 Gate Cashier and Attendant Bertha  5:00pm - 10:00pm  

Volunteers (10)

 
All slots filled
Heather Aguilar
KDLB 3X
Sara Gazaway
KDLB 2X
STEPHANIE KOROLKO
KDLB 2X
Frank Korolko
KDLB 2X
Teddy Adams
kdlb 2X
Kristin Dennis
KDLB 2XL
Angie Cates
XL
Melanie Stehle
KDLB 2xl
Brenda Jones
Medium
Josefina Bertumen
Christus - Large
#3 Bud Bar  5:00pm - 10:00pm  

Volunteers (4)

 
3 of 4 slots filled
CARLA FRANSAW
RMA
KKAMISHA JAYASUNDARA
RMA
Dineka Jayasundara
#3 Gate Cashier and Attendant Tim  5:00pm - 10:00pm  

Volunteers (10)

 
9 of 10 slots filled
KATIE PERKINS
CHR XL
GORDON GEORGE
PORT ARTHUR NSER
TAYLOR BERG
JIM SILVERNAIL XL
PANSERTOMA
DARRELL SUGI XL
PANSERTOMA
AJ LEMOINE XL
PANSERTOMA
Timothy Romero
PANSERTOMA
GEOFFERY DAVIS
RMA
Walter Molenda
Awesome
#4 Gate Balloons Don  5:00pm - 10:00pm  

Volunteers (10)

 
2 of 10 slots filled
Vicki Brown
KELLY MCCLELLAND
CHR
Security  5:00pm - 10:00pm  

Volunteers (2)

 
Souvenir  5:00pm - 10:00pm  

Volunteers (4)

 
All slots filled
Zenaida Laserna
CHR medium
Albert Hinola
CHR
ELIZABETH FERGUSON
CHR
Danielle Stevens
CHR Medium
02/21/2020 (Fri.) #1 Beverage Main Cashier Lenzi  5:55pm - 9:00pm  

Volunteers (9)

 
All slots filled
Olivia Simmons
CHR 2XL
Cecilia Lu
CHR medium
DUSTIN YU
RMA
Sophia Riggs
2xl
Rania Banerjee
Medium
JUANITA GONZALES
RMA xl
Teress Benites (2)
Jadyn Alexander
Large
#1 Beverage Main Jennifer  5:55pm - 9:00pm  

Volunteers (18)

 
All slots filled
JAN WALKER
RMA
saige richardson
RMA
MARIANNE PETRY
RMA
ALLISON TELLER
NAUTASHIA POLIDORE
CHR
KATHY NEAL
CHR
GAY RICHARDSON
DIXIE RICHARDSON
LISA CRENSHAW
STCAT
LISA DRAGO
STCATS
AURORA NORTMAN
STCATS
SANDRA VAZQUEZ
STCATS
RENEE TOLIN
STCATS
BRENDA CHAVARRIA
STCATS
BARBARA UMPHREY
STCATS
DONNA BIHM
STCATS
ALAN BIHM
STCATS
JULIE GLEINSER
STCATS
#2 Beverage Cashier Lake Vicki  5:55pm - 9:00pm  

Volunteers (3)

 
All slots filled
VIKKI LYTLE
RMA XL
Sandra Womack
RMA 3X
Kimberly Artis
#2 Beverage Lake Vicki  5:55pm - 9:00pm  

Volunteers (9)

 
8 of 9 slots filled
Michael Johnson
CHR
Michelle Johnson
CHR medium
Patricia Thomas
CHR
TAYLOR JAYNES
CHR
SANTANA OLVERA
CHR XL
LaTasha Franklin
Xlarge
MARIA GUNTER
CHR-MEDIUM
STEPHANIE PEDDY
CHR-LARGE
#4 Beverage Great Lawn Sheryl  5:55pm - 9:00pm  

Volunteers (9)

 
All slots filled
Monica Harville
L
ELIZABETH SIFUENTES
CHR XL
KIMBERLY RICHARDSON
CHR XL
JACQUES RAMIREZ
CHR XL
Sierra Haygood
XL CHR
Sheresse Conner
Sacred Heart
Johnita Conner
Sacred Heart 2XL
Ella Dee Conner
Sacred Heart
Lorene Wilson
Small
#4 Beverage Cashier Great Lawn Sheryl  5:55pm - 9:00pm  

Volunteers (3)

 
2 of 3 slots filled
Charlotte LeJune
Christus
Sheryl Channell
Sacred Heart 2XL
#1 Gate Cashier and Attendant Don  6:00pm - 9:00pm  

Volunteers (10)

 
All slots filled
VI WARD
ESER
CAROLYN BECK
ESER
MARGIE STAFFORD
ESER
NORMA JORDAN
ESER
ODETTE HILL
ESER
LINDA FOSTER
ESER
GARY FOSTER
ESER
AARON MATTE
ESER
DON VARING (2)
ESER
#2 Gate Cashiers and Attendant Bertha  6:00pm - 9:00pm  

Volunteers (10)

 
8 of 10 slots filled
Nancy Cardenas
CHR Medium
Madelynn Marlow
CHRISTUS Large
Harriett D Fontenot
2 X T shirt
Tenea Ambers
Small
Terrell Reed
2x
Elexctor Eggins
small
Lashonda Woods Lewis
Small
Rachel Richardson
#3 Bud Bar  6:00pm - 9:00pm  

Volunteers (4)

 
All slots filled
Israel Nicolás
GEOVDANI LUGO
KAMISHA JAYASUNDARA
RMA
Dineka Jayasundara
Large
#3 Gate Cashier and Attendant Tim  6:00pm - 9:00pm  

Volunteers (10)

 
All slots filled
CLARESSE LITTLE
CHR XL
STACIE FERGUSON
CHR Medium
KATIE PERKINS
CHR XL
RAE GUERRERO L
PORT ARTHUR NSER
JAN LAWRENCE L
PANSERTOMA
BRENDA TENTRUP
PANSERTOMA
TAYLOR BERG
PANSERTOMA
JIM SILVERNAIL
PANSERTOMA
AJ LEMOINE
PANSERTOMA
Timothy Romero
PANSERTOMA
#4 Gate Cashier and Attendant Balloons Don  6:00pm - 9:00pm  

Volunteers (10)

 
6 of 10 slots filled
ANGIE ADAMS
ESER
DAVID ADAMS
ESER
Josefina Bertumen
Christus - Large
AKEEM CHOPANE
RMA
Octavia Reed (2)
Large
Security  6:00pm - 9:00pm  

Volunteers (2)

 
1 of 2 slots filled
Maria Beaumia
Xl
Souvenir  6:00pm - 9:00pm  

Volunteers (4)

 
All slots filled
April Hinola
CHR
Florencia Corne
CHR
Emily Cabalagnan
CHR XLarge
Crescencia Zumel
christus medium
Balloon Krewe  7:00pm - 10:30pm  

Volunteers (20)

 
14 of 20 slots filled
Lorraine Delgado
Large
Fatima Loza
Beaumont Early College High School
Vanessa Valdivia
BRIANNA GREEN
RMA - RUIZ M
ISSAC TORRES
RMA - BMT EARLY COLLEGE HIGH SCHOOL
JACQUELINE GUTIERREZ
RMA - BMT EARLY COLLEGE HIGH SCHOOL
BRIANNA MAGDALENO
RMA - BMT EARLY COLLEGE HIGH SCHOOL
CALEB GREEN
RMA - BMT EARLY COLLEGE HIGH SCHOOL
JOSE HERNANDEZ
RMA - BMT EARLY COLLEGE HIGH SCHOOL
JESUS GALLEGOS
RMA - BMT EARLY COLLEGE HIGH SCHOOL
OMAR CABRERA
RMA - BMT EARLY COLLEGE HIGH SCHOOL
ELIZABETH PONCE-MEZA
RMA - BMT EARLY COLLEGE HIGH SCHOOL
GLADYS OLIVIA-GUILLEN
RMA - BMT EARLY COLLEGE HIGH SCHOOL
JAIMIE LOPEZ-ALVAREZ
RMA - BMT EARLY COLLEGE HIGH SCHOOL
#1 Beverage Main Cashier Lenzi  8:55pm - 12:00am  

Volunteers (9)

 
3 of 9 slots filled
Olivia Simmons
CHR 2XL
Anissa Washington
M
Shannon Moore
CHR - XL
#1 Beverage Main Jennifer  8:55pm - 12:00am  

Volunteers (18)

 
All slots filled
CHUCK BOUND (18)
STORM CHASERS
#2 Beverage Lake Cashier Vicki  8:55pm - 12:00am  

Volunteers (3)

 
1 of 3 slots filled
VIKKI LYTLE
RMA XL
#2 Beverage Lake Vicki  8:55pm - 12:00am  

Volunteers (9)

 
4 of 9 slots filled
Maria Dennis
Christus / Medium
DOLORES ROBLES SONNIER
MYRON SONNIER
GEOFFERY DAVIS after parade
RMA
#4 Beverage Great Lawn Sheryl  8:55pm - 12:00pm  

Volunteers (9)

 
3 of 9 slots filled
Lorene Wilson
Small
Christina Green
M st. Catherine
Michael Bowser
stCATS
#4 Beverage Cashier Great Lawn Sheryl  8:55pm - 12:00pm  

Volunteers (3)

 
2 of 3 slots filled
Sheryl Channell
Sacred Heart 2XL
CARLA FRANSAW
RMA
#1 Gate Cashier and Attendant Don  9:00pm - 12:00am  

Volunteers (10)

 
All slots filled
RICHARD CROPPER
ESER
BARBARA CROPPER
ESER
RONNIE CROPPER
ESER
BECKY CROPPER
ESER
LINDA FOSTER
ESER
GARY FOSTER
ESER
MAE TERRO
ESER
AARON MATTE
ESER
DON VARING (2)
ESER
#2 Gate Cashier and Attendant Bertha  9:00pm - 12:00am  

Volunteers (10)

 
#3 Bud Bar  9:00pm - 12:00am  

Volunteers (4)

 
2 of 4 slots filled
KAMISHA JAYASUNDARA
RMA
Verna Rutherford
Verna Rutherford
#3 Gate Cashier and Attendant Tim  9:00pm - 12:00am  

Volunteers (10)

 
8 of 10 slots filled
CLARESSE LITTLE
CHR XL
STACIE FERGUSON
CHR MEDIUM
TIM ROMERO
PORT ARTHUR NSER
DARREL SURGI
NSER
GARY FLOWERS
NSER
VICKIE ROMERO
NSER
SUZANE BAKER
NSER
A. J. LEMONIE
NSER
#4 Gate Cashier and Attendant Balloon Don  9:00pm - 12:00am  

Volunteers (10)

 
Security  9:00pm - 12:00am  

Volunteers (2)

 
Souvenir  9:00pm - 12:00am  

Volunteers (4)

 
All slots filled
April Hinola
CHR
Dinah Yu Tiamco
CHR L
Michael Yu Tiamco
CHR 2XL
Gemarino Corazon
CHR
02/22/2020 (Sat.) #3 Bud Bar  12:00am - 4:00pm  

Volunteers (4)

 
2 of 4 slots filled
KAMISHA JAYASUNDARA
RMA
SANDIE JORDAN
SCATS
#1 Beverage Main Cashier Lenzi  11:55am - 4:00pm  

Volunteers (6)

 
All slots filled
Olivia Simmons
CHR 2XL
Jennifer Kraemer
CHR XL
Cecilia Lu
CHR medium
HARRIETT D FONTENOT
CHR 2X
Yolanda Melancon
Sacred Heart L
Dawn Jolivet
Sacred Heart L
#1 Beverage Main Jennifer  11:55am - 4:00pm  

Volunteers (9)

 
All slots filled
Katrina Dom
CHR
Beverly Stephenson
CHR
Kathy Neal
CHR
LAURA HUNT
CHR
CLIFF COLEMAN
XXL
Tommie Jo McMillan
X Large
Hal Ross
Glynda McCuller
Lindsay Romero
CHR Adult Medium
#2 Beverage Lake Cashier Vicki  11:55am - 4:00pm  

Volunteers (4)

 
3 of 4 slots filled
VIKKI LYTLE
RMA XL
CLARESSE LITTLE
CHR XL
melissa tanton
CHR
#2 Beverage Lake Vicki  11:55am - 4:00pm  

Volunteers (4)

 
3 of 4 slots filled
Carla Davis
CHR extra large
Albert Lee
Sacred Heart L
CHARLOTTE CUNNINGHAM
Charlotte Cunningham, CHR
#4 Beverage Cashier Great Lawn Sheryl  11:55am - 4:00pm  

Volunteers (3)

 
All slots filled
Sophia Riggs
Xl 2xl
Sheryl Channell
Sacred Heart 2XL
JUANITA GONZALES
RMA
#4 Beverage Great Lawn Sheryl  11:55am - 4:00pm  

Volunteers (4)

 
All slots filled
Sheresse Conner
Sacred Heart
Troy Melancon
Sacred Heart 2XL
Johnita Conner
Sacred Heart 2XL
Ella Dee Conner
Sacred Heart
#1 Gate Cashier and Attendant Don  12:00pm - 4:00pm  

Volunteers (10)

 
All slots filled
RICHARD CROPPER
ESER
BARBARA CROPPER
ESER
RONNIE CROPPER
ESER
BECKY CROPPER
ESER
CAROLYN BECK
ESER
JOE BECK
ESER
NORMA JORDAN
ESER
ODETTE HILL
ESER
AARON MATTE
ESER
DON VARING
ESER
#2 Gate Cashier and Attendant Bertha  12:00pm - 4:00pm  

Volunteers (10)

 
9 of 10 slots filled
Cathryn Green
KDLB M
Elissa Welborn
KDLB Large
patricia pagote
CHR
Melinda Dunaway
Christus-L
Kenneth Jenkins
CHR
Tamara Freeman
Christus large
Erin Freeman
CHR Medium
Tenea Ambers
Small
Terrell Reed
2x
#3 Gate Cashiers and Volunteers Tim  12:00pm - 4:00pm  

Volunteers (10)

 
9 of 10 slots filled
Lorelei miranda
CHR L
TIM ROMERO
NSER
Itzel Mercado
NSER
RAE GUERRERO
NSER
Vanessa Valdivia (3)
Small
Kami Nguyen
A.J. LEMONIE
NSER
#4 Gate Cashier and Attendant Balloon Don  12:00pm - 4:00pm  

Volunteers (10)

 
8 of 10 slots filled
Elisa Rimando
christus XL
Cecilia Teodosio
CHR MEDIUM
Hannah Waheed
medium
RICHARD LASSEIGNE
ESER
DORIS LASSEIGNE
ESER
Linda Waggoner
XL
Octavia Reed (2)
Large
Security  12:00pm - 4:00pm  

Volunteers (2)

 
Souvenir  12:00pm - 4:00pm  

Volunteers (4)

 
All slots filled
Emily Cabalagnan
Christus XL
Dinah Yu Tiamco
CHR
Michael Yu Tiamco
CHR
Crescencia Zumel
medium
Kidzone  12:00pm - 6:00pm  

Volunteers (40)

 
39 of 40 slots filled
Kelly Brown
CHR
Elexctor Eggins
small
Lashonda Woods Lewis
Small
SOPHIA RIGGS
RMA
juanita GONZALES
RMA XL
LINDA BATISTE
ST JAMES L
CARLEY HO
RMA - KELLY
CARRINGTON JOSEPH
RMA - KELLY
ANDREA SPINA
RMA - KELLY
JENNYFER AGUILAR
RMA - KELLY
ZEENIA PENANGWALA
RMA - KELLY
SOPHIE KIMBALL
RMA - KELLY
COURTNEY GERAC
RMA - KELLY
MARENA WELCH
RMA
SHELLY WELCH
RMA
KENNEDY ROBERTS
RMA - KELLY
BREE BISH
RMA - KELLY
HENA SHAH
RMA - KELLY
VY NGUYEN
RMA - KELLY
RANIA OSMAN
RMA - KELLY
MADISON PLESSALA
RMA - KELLY
JAYLA FONTENETTE
RMA - KELLY
RILEY BOND
RMA - KELLY
AVERY DUQUILL
RMA - KELLY
ISABELL THORTON
RMA - KELLY
KAITLYN ANDRES
RMA - KELLY
ANIHIA MOMIN
RMA - KELLY
IVY TRAN
RMA - KELLY
MADISON GOUDEAUX
RMA - KELLY
Rosie Barnes
medium
ZAN MCGRADE
RMA - KELLY
ASHTON BURCH
RMA - KELLY
NIC STELLY
RMA - KELLY
ALEX MURPHY
RMA - KELLY
KANNON KNOX
RMA - KELLY
ISABELLA ORDONEZ
RMA - KELLY
EMMA HILL
RMA - KELLY
ELIZABETH DRAGO
RMA - KELLY
ABBY WEATHERSON
RMA - KELLY
Balloon Krewe  1:00pm - 5:30pm  

Volunteers (4)

 
All slots filled
Monica Harville
L
ELIZABETH SIFUENTES
CHR XL
kimberly RICHARDSON
Lorraine Delgado
Large
#1 Beverage Main Cashier Lenzi  3:55pm - 8:00pm  

Volunteers (9)

 
8 of 9 slots filled
Sophia Riggs
Yolanda Melancon
Sacred Heart L
Dawn Jolivet
Sacred Heart L
JUANITA GONZALES
RMA XL
beverly stephenson
CHR LARGE
ROSALIE JOHNSON
RMA xl
ROBERTA TRAHAN
RMA
GAY THUL
RMA L
#1 Beverage Main Jennifer  3:55pm - 8:00pm  

Volunteers (9)

 
All slots filled
ALLIE LEE
KREWE OF OUTCAST
STACY HOOKER
KREWE OF OUTCAST
Tabatha Mathewson
Julian Salter Company - XL Shirt
Rania Banerjee
Medium
Albert Lee
Sacred Heart L
Troy Melancon
Sacred Heart 2XL
Keri Praznik
Julian Salter Company
Debbie Daigle
Julian Salter Company
Kaley Norris
Christus St Elizabeth
#2 Beverage Cashier Vicki  3:55pm - 8:00pm  

Volunteers (3)

 
All slots filled
VIKKI LYTLE
RMA XL
TEDDY ADAMS
KDLB
KRISTEN DENNIS
KDLB
#2 Beverage Lake Vicki  3:55pm - 8:00pm  

Volunteers (9)

 
All slots filled
MARIA EMMERY DENNIS
CHR
ROSEMARY IYERE
CHR
Allison Ross
stcc M
NICOLE NETHERLAND
KDLB L
CHELSEA SEYMOOR
KDLB XL
STEPHANIE KOROLKO
KDLB 2X
FRANK KOROLKO
KDLB 2X
MELANIE STEHLE
KDLB 2X
ROBERT STEHLE
KDLB XL
#4 Beverage Cashier Great Lawn  3:55pm - 8:00pm  

Volunteers (10)

 
#4 Beverage Cashier Great Lawn Sheryl  3:55pm - 8:00pm  

Volunteers (3)

 
2 of 3 slots filled
Sheryl Channell
Sacred Heart 2XL
Lorene Wilson
Small
#4 Beverage Great Lawn Sheryl  3:55pm - 8:00pm  

Volunteers (11)

 
All slots filled
Rita Hurt
Large
Paula Wnzer
Julie Scott
Large
TONY RESENDEZ
CAMEAUX
CLAUDE WHITAKER
CAMEAUX
KERRY WHITIKER
CAMEAUX
JAMES FRISBY
CAMEAUX
GLORIA KLINE
CAMEAUX
JERRI MCCOWN
CAMEAUX
DENISE PERKINS
CAMEAUX
NANCY RESENDEZ
CAMEAUX
#1 Gate Cashier and Attendant Don  4:00pm - 8:00pm  

Volunteers (10)

 
All slots filled
RICHARD CROPPER
ESER
BARBARA CROPPER
ESER
RONNIE CROPPER
ESER
BECKY CROPPER
ESER
MARGIE STAFFORD
ESER
CAROLYN BECK
ESER
JOE BECK
ESER
NORMA JORDAN
ESER
ODETTE HILL
ESER
DON VARING
ESER
#2 Gate Cashier and Attendant Bertha  4:00pm - 8:00pm  

Volunteers (10)

 
7 of 10 slots filled
Marva Craig
XL
Kristel Plander
RMA
FIFI PASSMORE
RMA
Vanessa Valdivia (3)
Small, Medium
Kami Nguyen
Small
#3 Bud Bar  4:00pm - 8:00pm  

Volunteers (4)

 
1 of 4 slots filled
KAMISHA JAYASUNDARA
RMA
#3 Gate Cashier and Attendant Tim  4:00pm - 8:00pm  

Volunteers (10)

 
9 of 10 slots filled
lorelei miranda
CHR L
KATIE PERKINS
CHR XL
TIM ROMERO
NSER
BRENDA TENTRUP
NSER
RAE GUERRERO
NSER
GORDON GEORGE
NSER
TAYLOR BERG
NSER
AJ LEMOINE
NSER
JAN LAWRENCE
NSER
#4 Gate Cashier and Attendant Balloon Don  4:00pm - 8:00pm  

Volunteers (10)

 
3 of 10 slots filled
Teddy Adams
KDBL 2xl
Kristin Dennis
KDLB 2XL
AKEEM CHOPANE
RMA
Security  4:00pm - 8:00pm  

Volunteers (2)

 
Souvenir  4:00pm - 8:00pm  

Volunteers (4)

 
All slots filled
Danielle Stevens (2)
CHR Medium
Crescencia Zumel
medium
Corazon Gemarino
CHR
Security  6:00pm - 9:00pm  

Volunteers (2)

 
Balloon Krewe  7:00pm - 10:00pm  

Volunteers (20)

 
6 of 20 slots filled
BRIANNA GREEN
RMA - RUIZ M
Monica Boucher (5)
#1 Beverage Main Cashier Lenzi  7:55pm - 12:00am  

Volunteers (9)

 
1 of 9 slots filled
CARLA FRANSAW
RMA
#1 Beverage Main Jennifer  7:55pm - 12:00am  

Volunteers (18)

 
All slots filled
CHUCK BOUND (18)
STORM CHASERS
#2 Beverage Lake Vicki  7:55pm - 12:00am  

Volunteers (9)

 
2 of 9 slots filled
Craig Bertrand
STCC
Cara Miller
#2 Beverage Lake Cashier Vicki  7:55pm - 12:00am  

Volunteers (3)

 
1 of 3 slots filled
VIKKI LYTLE
RMA XL
#4 Beverage Cashier Great Lawn Sheryl  7:55pm - 12:00am  

Volunteers (3)

 
1 of 3 slots filled
Sheryl Channell
Sacred Heart 2XL
#4 Beverage Great Lawn Sheryl  7:55pm - 12:00am  

Volunteers (9)

 
2 of 9 slots filled
Lorene Wilson
Small
GEOFFERY DAVIS
RMA
#1 Gate Cashier and Attendant Don  8:00pm - 12:00am  

Volunteers (10)

 
All slots filled
MARGIE STAFFORD
ESER
LINDA FOSTER
ESER
GARY FOSTER
ESER
MAE TERRO
ESER
KAREN NICHOLS
ESER
ALICIA PERMENTER
ESER
AARON MATTE
ESER
DON VARING (3)
ESER
#2 Gate Cashier and Attendant Bertha  8:00pm - 12:00am  

Volunteers (10)

 
#3 Bud Bar  8:00pm - 12:00am  

Volunteers (4)

 
1 of 4 slots filled
KAMISHA JAYASUNDARA
RMA
#3 Gate Cashier and Attendant Tim  8:00pm - 12:00am  

Volunteers (10)

 
8 of 10 slots filled
TIM ROMERO
NSER
ALTON BOREL
NSER
DARRELL SUGI
NSER
GORDON GEORGE
NSER
JAN LAWRENCE
NSER
BRENDA TENTRUP
NSER
RAY PARK
NSER
A.J. LEMONIE
NSER
#4 Gate Cashier and Attendant Balloon Don  8:00pm - 12:00am  

Volunteers (10)

 
1 of 10 slots filled
AKEEM CHOPANE
RMA
Security  8:00pm - 12:00am  

Volunteers (2)

 
Souvenir  8:00pm - 12:00am  

Volunteers (4)

 
3 of 4 slots filled
Lisa Weber (2)
XL
Jessica Janda
Medium
02/23/2020 (Sun.) Gospel Brunch  10:30am - 2:00pm  

Volunteers (4)

 
All slots filled
Marva Craig
BRIANNA GREEN
RMA - RUIZ M
Vicki Cabradilla
KAMISHA JAYASUNDARA
RMA
#1 Beverage Main Cashier Lenzi  11:55am - 4:00pm  

Volunteers (4)

 
3 of 4 slots filled
April Hinola
CHR--Large
Kristin Reeves
CHR
Kimberleigh Dixon
CHR
#1 Beverage Main Jennifer  11:55am - 4:00pm  

Volunteers (6)

 
All slots filled
Jennifer Kraemer
CHR XL
Valerie Reynolds
CHRISTUS large
Mallory Flanagan
CHR XL
Margaret Middleton
Christus XL
ashlei greenfield
CHR
Catherine Bihm
CHR
#2 Beverage Cashier Vicki  11:55am - 4:00pm  

Volunteers (3)

 
All slots filled
VIKKIE LYTLE
RMA XL
Tommie Jo McMillan
X Large
Sandra Womack
RMA 3X
#2 Beverage Vicki  11:55am - 4:00pm  

Volunteers (4)

 
3 of 4 slots filled
Kelly Brown
CHR
katherine forse
CHR
Aimee Lieby
#4 Beverage Cashier Great Lawn Sheryl  11:55am - 4:00pm  

Volunteers (3)

 
All slots filled
Sheryl Channell
Sacred Heart 2XL
Linda Waggoner
XL
Vicki Brown
#4 Beverage Great Lawn Sheryl  11:55am - 4:00pm  

Volunteers (5)

 
All slots filled
TANISHA THOMAS
RMA
JERMAINE NORMAN
RMA
CHRISTELLA NORMAN
RMA
ERIC NORMAN
RMA
ARIELLE GUILLORY
RMA
#1 Gate Cashier and Attendant Don  12:00pm - 4:00pm  

Volunteers (10)

 
All slots filled
RICHARD CROPPER
ESER
RICHARD CROPPER
ESER
RONNIE CROPPER
ESER
BECKY CROPPER
ESER
CAROLYN BECK
ESER
LINDA FOSTER
ESER
GARY FOSTER
ESER
AARON MATTE
ESER
DON VARING (2)
ESER
#2 Gate Cashier and Attendant Bertha  12:00pm - 4:00pm  

Volunteers (10)

 
3 of 10 slots filled
Tenea Ambers
Small
Elexctor Eggins
small
Lashonda Woods Lewis
Small
#3 Bud Bar  12:00pm - 4:00pm  

Volunteers (4)

 
#3 Gate Cashier and Attendant Tim  12:00pm - 4:00pm  

Volunteers (10)

 
6 of 10 slots filled
TIM ROMERO
NSER
Timothy Romero
Nerida Ramirez NSER
Timothy Romero
Samantha Frederick NSER
Timothy Romero
Grecia Garcia NSER
Timothy Romero
Kimberly Boase NSER
GORDON GEORGE
NSER
#4 Gate Cashier and Attendant Balloons Don  12:00pm - 4:00pm  

Volunteers (10)

 
3 of 10 slots filled
RICHARD LASSEIGNE
ESER
DORIS LASSEIGNE
ESER
AKEEM CHOPANE
RMA
Security  12:00pm - 4:00pm  

Volunteers (2)

 
Souvenir 1  12:00pm - 4:00pm  

Volunteers (4)

 
All slots filled
Emily Cabalagnan
CHR XL
Zenaida Laserna
CHR
Crescencia Zumel
medium
Corazon Gemarino
CHR
Kidzone  12:00pm - 6:00pm  

Volunteers (30)

 
23 of 30 slots filled
Elexctor Eggins
small
SOPHIA RIGGS
RMA 2X
JUANITA GONZALES
RMA XL
LINDA BATISTE
ST JAMES L
CARLEY HO
RMA - KELLY
CARRINGTON JOSEPH
RMA - KELLY
ANDREA SPINA
RMA - KELLY
JENNYFER AGUILAR
RMA - KELLY
ZEENIA PENANGWALA
RMA - KELLY
SOPHIE KIMBALL
RMA - KELLY
MARENA WELCH
RMA
SHELLY WELCH
RMA
VY NGUYEN
RMA - KELLY
RANIA OSMAN
RMA - KELLY
MADISON PLESSALA
RMA - KELLY
JAZMIN CHESPO
RMA - KELLY
GIOVANNI AGUILAR
RMA - KELLY
ANIHIA MOMIN
RMA - KELLY
EARNESTO VALL
RMA - KELLY
EMMA HILL
RMA - KELLY
JAMIA OTIS
RMA - KELLY
ELIZABETH DRAGO
RMA -KELLY
Vicki Cabradilla
Large
#1 Beverage Main Cashier Lenzi  3:55pm - 8:00pm  

Volunteers (9)

 
1 of 9 slots filled
CARLA FRANSAW
RMA
#1 Beverage Main Jennifer  3:55pm - 8:00pm  

Volunteers (9)

 
5 of 9 slots filled
Rania Banerjee
Medium
Cheryl Ellis
2 large: 1 medium
ELMERA CALAS
LARGE
GLENDA LINDOU
CAROLINE MOTL
#2 Beverage Lake Vicki  3:55pm - 8:00pm  

Volunteers (9)

 
2 of 9 slots filled
GEOFFERY DAVIS
RMA
KAMISHA JAYASUNDARA
RMA
#2 Beverage Lake Cashier Vicki  3:55pm - 8:00pm  

Volunteers (3)

 
2 of 3 slots filled
VIKKI LYTLE
RMA XL
Terrell Reed
2x
#4 Beverage Cashier Great Lawn Sheryl  3:55pm - 8:00pm  

Volunteers (3)

 
#4 Beverage Great Lawn Sheryl  3:55pm - 8:00pm  

Volunteers (9)

 
#1 Gate Cashier and Attendant Don  4:00pm - 8:00pm  

Volunteers (10)

 
All slots filled
CAROLYN BECK
ESER
JOE BECK
ESER
LINDA FOSTER
ESER
GARY FOSTER
ESER
MAE TERRO
ESER
DON VARING (5)
ESER
#2 Gate Cashier and Attendant Bertha  4:00pm - 8:00pm  

Volunteers (10)

 
7 of 10 slots filled
Allison Ross
stcc
Craig Bertrand
stcc
Richard (Hoot) Landry
Henry Totten
STCC
Candice Totten
STCC
Cara Miller
Mary Manuel
STCC
#3 Bud Bar  4:00pm - 8:00pm  

Volunteers (4)

 
#3 Gate Cashier and Attendant Tim  4:00pm - 8:00pm  

Volunteers (10)

 
5 of 10 slots filled
TIM ROMERO
NSER
Timothy Romero
ALTON BOREL NSER
Timothy Romero
DARRELL SURGI NSER
GORDON GEORGE
NSER
RAY PARK
NSER
#4 Gate Cashier and Attendant Balloons Don  4:00pm - 8:00pm  

Volunteers (10)

 
1 of 10 slots filled
MAYRA CEJA
ESER
Security  4:00pm - 8:00pm  

Volunteers (2)

 
Souvenir  4:00pm - 8:00pm  

Volunteers (4)

 
All slots filled
Corazon Gemarino
CHR
patricia pagote
CHR
Melinda Dunaway
CHRISTUS / SIZE L
Octavia Reed
Large
©2020 SignUpGenius. All Rights Reserved. Privacy Policy | Terms of Service | Do not sell my info