Want no ads? View Plans
Want no ads? View Plans
St. Robert Annual Festival

2019 SR Festival

The annual festival at St. Robert's is a great opportunity for everyone to get together as a community, have fun, and get to know each other.  By volunteering in a booth you can help make it another successful year.  Please sign-up to work 2-hour shifts.  School families: Each family is required to sign-up to work one 2-hour shift for each child in school during the 2019-20 school year.

Food booths need your help too, if your class is full or you would like more hours, please sign up to help the Food Booths.  Questions please contact Sandra Salazar by clicking on the CONTACT link below (envelope).

Please make sure to scroll down all the way to the end!
Thank you so much for your support!  We couldn't do this without you!

Created by:   Sandra Salazar
 
Already signed up? You can change your sign up.

Available Slot Date (mm/dd/yyyy) Time (PDT)

Garlic Fries Booth _ Sandra and Mike Salazar

Please contact Sandra Salazar [email protected]

09/20/2019 (Fri)
6:00pm - 8:00pm (3)  
1 of 3 slots filled
John Miller
8:00pm - 9:30pm (3)  
1 of 3 slots filled
Mirta Aranki
9:30pm - 11:00pm (3)  
1 of 3 slots filled
Mirta Aranki
09/21/2019 (Sat)
1:00pm - 3:00pm (3)  
2 of 3 slots filled
Trish Casey
Leonor Miramontes- Blanco
5:00pm - 7:00pm (3)  
All slots filled
Ryan Vandenbroeck
Tom Arthur
Kevin Nerney
7:00pm - 9:00pm (3)  
All slots filled
Trish Casey
MaryAnn and Bob Saisi (2)
9:00pm - 11:00pm (3)  
09/22/2019 (Sun)
1:00pm - 3:00pm (3)  
2 of 3 slots filled
Mirta Aranki
Leonor Blanco
3:00pm - 5:00pm (3)  
5:00pm - 7:00pm (3)  
1 of 3 slots filled
Trish Casey

8th Grade - JUMPER

Kimberley Welch Family - Chair

09/20/2019 (Fri)
6:00pm - 8:00pm (2)  
All slots filled
AnneMarie Smith
Courtney Gomez
8:00pm - 9:30pm (2)  
1 of 2 slots filled
Waltraud Ryan
Michael Ryan
09/21/2019 (Sat)
1:00pm - 3:00pm (2)  
1 of 2 slots filled
Susan Mchale
3:00pm - 5:00pm (2)  
All slots filled
Anne Quintana
Nubia Caoili
5:00pm - 7:00pm (2)  
All slots filled
Anne Quintana (2)
7:00pm - 9:00pm (2)  
09/22/2019 (Sun)
1:00pm - 3:00pm (2)  
3:00pm - 5:00pm (2)  

8th Grade - Ker-Plunk Booth

Need One Family or 2 Families to Chair Booth (40 Hrs for one family / 20 hrs for 2 families)

09/20/2019 (Fri)
6:00pm - 8:00pm (2)  
All slots filled
Danielle Rivieccio
Jeanine Toomey
8:00pm - 9:30pm (2)  
All slots filled
Corinne Alfaro (2)
Alfaro Family
9:30pm - 11:00pm (2)  
All slots filled
Jasmin Weaver (2)
Weaver Family
09/21/2019 (Sat)
1:00pm - 3:00pm (2)  
All slots filled
Leonora Madera (2)
Madera Family
3:00pm - 5:00pm (2)  
All slots filled
susan mchale
Catherine Kalagayan
Catherine Kalagayan
5:00pm - 7:00pm (2)  
All slots filled
Josie Patricio (2)
7:00pm - 9:00pm (2)  
All slots filled
Rita Lee (2)
9:00pm - 11:00pm (2)  
09/22/2019 (Sun)
1:00pm - 3:00pm (2)  
All slots filled
Corinne Alfaro (2)
Alfaro Family
3:00pm - 5:00pm (2)  
All slots filled
Waltraud Ryan (2)
Wal and Mike Ryan
5:00pm - 7:00pm (2)  

7th Grade - Pan Ball

Co-Chairs Jacqueline Mendel & Lisa Matthews

09/20/2019 (Fri)
6:00pm - 8:00pm (2)  
8:00pm - 9:30pm (2)  
All slots filled
Leonora Madera (2)
Madera family
9:30pm - 11:00pm (2)  
09/21/2019 (Sat)
1:00pm - 3:00pm (2)  
3:00pm - 5:00pm (2)  
All slots filled
Josie Chang (2)
5:00pm - 7:00pm (2)  
All slots filled
Jackie Zayac
Deanna Hulsmann
7:00pm - 9:00pm (2)  
9:00pm - 11:00pm (2)  
09/22/2019 (Sun)
1:00pm - 3:00pm (2)  
All slots filled
Leonora Madera (2)
Madera family
3:00pm - 5:00pm (2)  
5:00pm - 7:00pm (2)  

7th Grade - Wine & Cheese Booth

Sonya Cacianti & Alexis Shaughnessy

09/20/2019 (Fri)
6:00pm - 8:00pm (2)  
All slots filled
Bonnie Edwards
Deanna Farrugia
8:00pm - 9:30pm (2)  
All slots filled
Jackie Zayac
Jackie Zayac
Julie Cress
9:30pm - 11:00pm (2)  
09/21/2019 (Sat)
1:00pm - 3:00pm (2)  
All slots filled
Deanna Farrugia (2)
Bonnie Edwards
3:00pm - 5:00pm (2)  
All slots filled
Jackie Zayac
Jackie Zayac
Annette Navarro
5:00pm - 7:00pm (2)  
All slots filled
Rachel Crowe
Stephanie Fellion
7:00pm - 9:00pm (2)  
All slots filled
Angie Giomi (2)
Angie & Paul Giomi
9:00pm - 11:00pm (2)  
09/22/2019 (Sun)
1:00pm - 3:00pm (2)  
All slots filled
Lori Parenti (2)
Lori Parenti and Susan McHale
3:00pm - 5:00pm (2)  
All slots filled
Judy Kerrigan (2)
& Gina
5:00pm - 7:00pm (2)  
All slots filled
Sonya Cacianti (2)
Alexis Shaughnessy

6th Grade - Christmas Booth

Co-Chair - Tina Ogden and Elizabeth Duran

09/20/2019 (Fri)
6:00pm - 8:00pm (4)  
All slots filled
Claire Salih (2)
Claire Salih + Leslie Fernandez
Nicole Wind
Christine Charles
8:00pm - 9:30pm (4)  
All slots filled
Claire Salih (2)
Claire Salih + Leslie Fernandez
Maria Koenig
Wes Sharp
for Jack Sharp 5th gr
9:30pm - 11:00pm (4)  
All slots filled
Melanie Santana (2)
Valerie Bojarski
Jessica Tellez
09/21/2019 (Sat)
1:00pm - 3:00pm (4)  
All slots filled
Michele Massis
Sarah Ledesma
Nicole Gehrels
Alanna Aranibar
3:00pm - 5:00pm (4)  
All slots filled
Nicole Wind
Sarah Ledesma
Lisa Carbone
Laurie Scribner
5:00pm - 7:00pm (4)  
All slots filled
Shannon Rohatch (4)
Shannon, Tony, Regina, Nick
7:00pm - 9:00pm (4)  
All slots filled
Shannon Rohatch (4)
9:00pm - 11:00pm (4)  
All slots filled
Melanie Santana (2)
Valerie Bojarski
Jenny Spataro
09/22/2019 (Sun)
1:00pm - 3:00pm (4)  
All slots filled
Anne Murphy (2)
Anne Marie and Mary Murphy (Betancourt)
Sig Murphy
Sigurd Murphy
Shauna Meehan
3:00pm - 5:00pm (4)  
3 of 4 slots filled
Suzette Morales (2)
Suzette and Sebastian
Daniel Sosa
5:00pm - 7:00pm (4)  
1 of 4 slots filled
Brooke Nizuk

6th Grade - Face Painting/Tattoo Booth

Annette and Jeffrey Padia

09/20/2019 (Fri)
6:00pm - 8:00pm (2)  
All slots filled
Kathryn Del Rosario
Kathryn Del Rosario
Sharya Bourdet
8:00pm - 9:30pm (2)  
1 of 2 slots filled
Tiffany Simonini
9:30pm - 11:00pm (2)  
09/21/2019 (Sat)
1:00pm - 3:00pm (2)  
3:00pm - 5:00pm (2)  
All slots filled
Imelda Gomez
siohban caesar
Siobhan Caesar Vyas
5:00pm - 7:00pm (2)  
All slots filled
Nicole Ramirez
Rosanne Hugo
7:00pm - 9:00pm (2)  
1 of 2 slots filled
Nicole Ramirez
9:00pm - 11:00pm (2)  
09/22/2019 (Sun)
1:00pm - 3:00pm (2)  
3:00pm - 5:00pm (2)  
5:00pm - 7:00pm (2)  

5th Grade - Golf

Co-Chairs - Karla Hart and McNichol

09/20/2019 (Fri)
6:00pm - 8:00pm (2)  
All slots filled
Raquel Rose (2)
Rose Family
8:00pm - 9:30pm (2)  
All slots filled
S Killeen
K Killeen
9:30pm - 11:00pm (2)  
All slots filled
S Killeen
Karla Hart
09/21/2019 (Sat)
1:00pm - 3:00pm (2)  
All slots filled
Corinne Alfaro (2)
Alfaro Family
3:00pm - 5:00pm (2)  
5:00pm - 7:00pm (2)  
All slots filled
Brent Villalobos
St Robert Confirmation Program
Confirmation Candidate - Jason Kimoto
7:00pm - 9:00pm (2)  
All slots filled
Lily Wong Aguayo (2)
9:00pm - 11:00pm (2)  
1 of 2 slots filled
K Killeen
09/22/2019 (Sun)
1:00pm - 3:00pm (2)  
1 of 2 slots filled
St Robert Confirmation Program
Confirmation - Dominic Jay
3:00pm - 5:00pm (2)  
1 of 2 slots filled
St Robert Confirmation Program
Confirmation - Jack Burrous
5:00pm - 7:00pm (2)  
1 of 2 slots filled
Brian Hambre

5nd Grade - Stuffed Animal Booth

Chair - Quintana Family

09/20/2019 (Fri)
6:00pm - 8:00pm (2)  
All slots filled
Erin Tresmontan
Danielle Krol
8:00pm - 9:30pm (2)  
9:30pm - 11:00pm (2)  
09/21/2019 (Sat)
1:00pm - 3:00pm (2)  
All slots filled
Wes Sharp
Wes Sharp
Kathy Sharp
3:00pm - 5:00pm (2)  
All slots filled
Katrina Melander (2)
5:00pm - 7:00pm (2)  
All slots filled
Francisca Groce
Jessica Tellez
7:00pm - 9:00pm (2)  
All slots filled
Debbie McGraw (2)
9:00pm - 11:00pm (2)  
All slots filled
Debbie McGraw (2)
09/22/2019 (Sun)
1:00pm - 3:00pm (2)  
3:00pm - 5:00pm (2)  
5:00pm - 7:00pm (2)  

4th - Grade - Milk Jug Throw

Booth Chairs: Anna Buckley and Una O'Brien

09/20/2019 (Fri)
6:00pm - 8:00pm (2)  
8:00pm - 9:30pm (2)  
1 of 2 slots filled
St Robert Confirmation Program
Confirmation - Hailey Hoff
9:30pm - 11:00pm (2)  
09/21/2019 (Sat)
1:00pm - 3:00pm (2)  
1 of 2 slots filled
Jerod Aldaya
3:00pm - 5:00pm (2)  
All slots filled
Lily Wong Aguayo (2)
5:00pm - 7:00pm (2)  
All slots filled
Anne Murphy (2)
Anne Marie & Mary Murphy (Betancourt)
7:00pm - 9:00pm (2)  
9:00pm - 11:00pm (2)  
09/22/2019 (Sun)
1:00pm - 3:00pm (2)  
All slots filled
Sarah Ledesma
Joel Ledesma
3:00pm - 5:00pm (2)  
1 of 2 slots filled
Katie Austin-Pipinich
5:00pm - 7:00pm (2)  
All slots filled
Giovanna Ghio
Judy Kerrigan

4th Grade - Football Toss Booth

Co-Chairs - Deana Sevigny and Michelle Barlesi

09/20/2019 (Fri)
6:00pm - 8:00pm (2)  
1 of 2 slots filled
Ray Brito
8:00pm - 9:30pm (2)  
All slots filled
Monica Buenrostro (2)
9:30pm - 11:00pm (2)  
All slots filled
Jeff San Miguel
Alfredo Del Rio
09/21/2019 (Sat)
1:00pm - 3:00pm (2)  
All slots filled
Lily Wong Aguayo (2)
3:00pm - 5:00pm (2)  
All slots filled
Michael Bautista
St Robert Confirmation Program
Confirmation Candidate - Dylan Glasgow
5:00pm - 7:00pm (2)  
7:00pm - 9:00pm (2)  
9:00pm - 11:00pm (2)  
09/22/2019 (Sun)
1:00pm - 3:00pm (2)  
All slots filled
Kathryn Del Rosario (2)
Kathryn Del Rosario
3:00pm - 5:00pm (2)  
All slots filled
Anton Falcon (2)
5:00pm - 7:00pm (2)  
All slots filled
Jeff San Miguel (2)
Jeff and Jenell

3rd Grade - Ticket (Ride) Booth

Co-Chair - Sherry Scardino Lopez and Cecille Giessner

09/20/2019 (Fri)
6:00pm - 8:00pm (2)  
All slots filled
Andy Bojarski
Lourin Alayoub
8:00pm - 9:30pm (2)  
All slots filled
Lourin Alayoub (2)
Hatter Family
9:30pm - 11:00pm (2)  
All slots filled
Mike Scardino (2)
09/21/2019 (Sat)
1:00pm - 3:00pm (2)  
All slots filled
Lourin Alayoub (2)
Hatter Family
3:00pm - 5:00pm (2)  
All slots filled
Valerie Bojarski
Lourin Alayoub
5:00pm - 7:00pm (2)  
All slots filled
Lourin Alayoub (2)
Hatter Family
7:00pm - 9:00pm (2)  
All slots filled
Lourin Alayoub (2)
Hatter Family
9:00pm - 11:00pm (2)  
All slots filled
Mike Scardino (2)
09/22/2019 (Sun)
1:00pm - 3:00pm (2)  
All slots filled
Brenda Paton
Lourin Alayoub
3:00pm - 5:00pm (2)  
All slots filled
Lourin Alayoub
Cyndi Medina
5:00pm - 7:00pm (2)  

3rd Grade - Ring Toss

Co-Chairs - Tse Family *NEED ADDITIONAL CO-CHAIR*

09/20/2019 (Fri)
6:00pm - 8:00pm (2)  
All slots filled
Lily Wong Aguayo (2)
8:00pm - 9:30pm (2)  
All slots filled
Leonor Blanco
Leonor Blanco
Mario Reyes
9:30pm - 11:00pm (2)  
All slots filled
Rhiannon Casas
siohban caesar
Akshay Vyas
09/21/2019 (Sat)
1:00pm - 3:00pm (2)  
All slots filled
Amanda Tovar
Dayna Diangson
3:00pm - 5:00pm (2)  
All slots filled
Joy Iwanaga (2)
5:00pm - 7:00pm (2)  
All slots filled
John Zorrilla
John Zorrilla
St Robert Confirmation Program
Confirmation - Raul Castro
7:00pm - 9:00pm (2)  
All slots filled
Brian Hambre
St Robert Confirmation Program
Confirmation Candidate - Jade Ronquilio
9:00pm - 11:00pm (2)  
09/22/2019 (Sun)
1:00pm - 3:00pm (2)  
1 of 2 slots filled
St Robert Confirmation Program
Confirmation - Payton Agius
3:00pm - 5:00pm (2)  
1 of 2 slots filled
St Robert Confirmation Program
Confirmation - Kevin Redmond
5:00pm - 7:00pm (2)  
All slots filled
Rachel Crowe
Christine Charles

2nd Grade - Duck Hunt Shooting Gallery

Co-Chairs - Kandiss Randolph / Raquel Siordia

09/20/2019 (Fri)
6:00pm - 8:00pm (2)  
All slots filled
Joanne Schulze
St Robert Confirmation Program
Confirmation - Claire Attard
8:00pm - 9:30pm (2)  
All slots filled
Brent Villalobos
John Miller
9:30pm - 11:00pm (2)  
All slots filled
Kandiss Randolph
Raquel Siordia
09/21/2019 (Sat)
1:00pm - 3:00pm (2)  
All slots filled
Joy Iwanaga (2)
3:00pm - 5:00pm (2)  
All slots filled
Brent Villalobos
Raquel Siordia
5:00pm - 7:00pm (2)  
All slots filled
Jen Vella
Raquel Siordia
7:00pm - 9:00pm (2)  
All slots filled
Francisca Groce (2)
James and Eli (Tirado)
9:00pm - 11:00pm (2)  
All slots filled
Kandiss Randolph
Raquel Siordia
09/22/2019 (Sun)
1:00pm - 3:00pm (2)  
All slots filled
Alanna Aranibar
Michele Massis
3:00pm - 5:00pm (2)  
All slots filled
Kandiss Randolph
Raquel Siordia
5:00pm - 7:00pm (2)  
All slots filled
Kandiss Randolph
Raquel Siordia

2nd Grade - Corn Hole (Bean Bag Toss)

Co-Chairs: Johanna Ta and Joanne Sato

09/20/2019 (Fri)
6:00pm - 8:00pm (2)  
All slots filled
Monica Buenrostro (2)
8:00pm - 9:30pm (2)  
9:30pm - 11:00pm (2)  
09/21/2019 (Sat)
1:00pm - 3:00pm (2)  
All slots filled
Johanna Ta
Cyndi Medina
3:00pm - 5:00pm (2)  
All slots filled
Cyndi Medina
Katelyn Ribero
5:00pm - 7:00pm (2)  
All slots filled
Lily Wong (2)
7:00pm - 9:00pm (2)  
9:00pm - 11:00pm (2)  
09/22/2019 (Sun)
1:00pm - 3:00pm (2)  
All slots filled
Joanne Sato
Jerod Aldaya
3:00pm - 5:00pm (2)  
1 of 2 slots filled
Giovanna Ghio
5:00pm - 7:00pm (2)  

1st Grade - GOOOOOOOOAL! (Soccer Booth)

Co-Chairs - Erica Garcia and Athena Labagh

09/20/2019 (Fri)
6:00pm - 8:00pm (2)  
All slots filled
Erica Garcia (2)
ERICA & ATHENA
8:00pm - 9:30pm (2)  
All slots filled
Lily Wong Aguayo (2)
9:30pm - 11:00pm (2)  
All slots filled
Erica Garcia (2)
Garcia
09/21/2019 (Sat)
1:00pm - 3:00pm (2)  
All slots filled
Rosanne Hugo
Lorraine Aldaya
3:00pm - 5:00pm (2)  
All slots filled
James Groce
Jerod Aldaya
5:00pm - 7:00pm (2)  
All slots filled
Kathryn Del Rosario (2)
Kathryn & Byron
7:00pm - 9:00pm (2)  
All slots filled
Christopher Sarantopulos (2)
Gooooooooaaaallll!!!!
9:00pm - 11:00pm (2)  
09/22/2019 (Sun)
1:00pm - 3:00pm (2)  
1 of 2 slots filled
Kristina Meyer
3:00pm - 5:00pm (2)  
1 of 2 slots filled
James Wong
5:00pm - 7:00pm (2)  
1 of 2 slots filled
James Wong

1st Grade - Cake Booth

Co-Chairs: Marissa Coughlin and Chantilli Reeder

09/20/2019 (Fri)
6:00pm - 8:00pm (2)  
All slots filled
Marissa & Chantilli Have Sign-ups (2)
8:00pm - 9:30pm (2)  
All slots filled
Marissa & Chantilli Have Sign-ups (2)
9:30pm - 11:00pm (2)  
All slots filled
Marissa & Chantilli Have Sign-ups (2)
09/21/2019 (Sat)
1:00pm - 3:00pm (2)  
All slots filled
Marissa & Chantilli Have Sign-ups (2)
3:00pm - 5:00pm (2)  
1 of 2 slots filled
Hudielle de Souza
5:00pm - 7:00pm (2)  
All slots filled
Marissa & Chantilli Have Sign-ups (2)
7:00pm - 9:00pm (2)  
All slots filled
Marissa & Chantilli Have Sign-ups (2)
9:00pm - 11:00pm (2)  
All slots filled
Kathryn Del Rosario (2)
Kathryn Del Rosario
09/22/2019 (Sun)
1:00pm - 3:00pm (2)  
All slots filled
Marissa & Chantilli Have Sign-ups (2)
3:00pm - 5:00pm (2)  
All slots filled
Marissa & Chantilli Have Sign-ups (2)
5:00pm - 7:00pm (2)  
All slots filled
Marissa & Chantilli Have Sign-ups (2)

0 Kinder - Dime Toss

Co-chairs - Lorena Aviles & Krista Martinelli

09/20/2019 (Fri)
6:00pm - 8:00pm (2)  
All slots filled
Mirta Aranki
St Robert Confirmation Program
Confirmation - Melissa Cuevas
8:00pm - 9:30pm (2)  
All slots filled
Robert Navarro
Oscar Abucay
9:30pm - 11:00pm (2)  
All slots filled
Fernando Sanchez
Jason Alcantara
09/21/2019 (Sat)
1:00pm - 3:00pm (2)  
1 of 2 slots filled
St Robert Confirmation Program
Confirmation - Gabby Ravelo
3:00pm - 5:00pm (2)  
All slots filled
Veronica Mendoza
Angelica Navarro
5:00pm - 7:00pm (2)  
All slots filled
Pauline Sanchez
Kevin Carey
7:00pm - 9:00pm (2)  
All slots filled
Wally Hanhan
St Robert Confirmation Program
Confirmation - Sailosi Malani
9:00pm - 11:00pm (2)  
09/22/2019 (Sun)
1:00pm - 3:00pm (2)  
All slots filled
Vanessa Raboli
Nicole Gehrels
3:00pm - 5:00pm (2)  
All slots filled
Melanie Kuhls
Jenna Arthur
5:00pm - 7:00pm (2)  

0 Kinder - Candy Booth and Toy Booth

Durazo Family

09/20/2019 (Fri)
6:00pm - 8:00pm (2)  
All slots filled
TAMARA Baqleh
Kimberly Welch
8:00pm - 9:30pm (2)  
All slots filled
Pauline Sanchez
Wally Hanhan
9:30pm - 11:00pm (2)  
All slots filled
Robert Navarro
Oscar Abucay
09/21/2019 (Sat)
1:00pm - 3:00pm (2)  
All slots filled
Audrey Vandenbroeck
Stephanie Nerney
3:00pm - 5:00pm (2)  
All slots filled
Jennifer Falcon
Anton Falcon
5:00pm - 7:00pm (2)  
All slots filled
Danielle Krol
Katrina Melander
7:00pm - 9:00pm (2)  
All slots filled
Mirta Aranki
Kristen Chavez
9:00pm - 11:00pm (2)  
All slots filled
Wally Hanhan (2)
Wally and Spiro Hanhan will be working at the candy booth
09/22/2019 (Sun)
1:00pm - 3:00pm (2)  
All slots filled
Chawntay Deo (2)
Leslie
3:00pm - 5:00pm (2)  
All slots filled
Vanessa Raboli
Kristen Chavez
5:00pm - 7:00pm (2)  
All slots filled
Catherine Sobrejuanite (2)

Food Booth - Cotton Candy

Co-Chair - Tonya Katches & Heather Sotomyer

09/20/2019 (Fri)
6:00pm - 8:00pm (2)  
8:00pm - 9:30pm (2)  
1 of 2 slots filled
St Robert Confirmation Program
Confirmation - Sofia Cava
9:30pm - 11:00pm (2)  
09/21/2019 (Sat)
1:00pm - 3:00pm (2)  
All slots filled
Roxana Zorrilla
St Robert Confirmation Program
Confirmation - Cassidy Ravelo
3:00pm - 5:00pm (2)  
All slots filled
Roxana Zorrilla
St Robert Confirmation Program
Confirmation - Katherine Tse
5:00pm - 7:00pm (2)  
All slots filled
Roxana Zorrilla
Julie Doyle
7:00pm - 9:00pm (2)  
1 of 2 slots filled
St Robert Confirmation Program
Confirmation - Nicolas Cilia
9:00pm - 11:00pm (2)  
09/22/2019 (Sun)
1:00pm - 3:00pm (2)  
3:00pm - 5:00pm (2)  
5:00pm - 7:00pm (2)  

Food Booth - Lumpia

Co-Chairs: Jose and Wettstein Family

09/20/2019 (Fri)
6:00pm - 8:00pm (6)  
All slots filled
Courtney Johns (Pascual)
Jocelyn Wettstein
Julius Ravelo
Rowena Ayers (2)
Ro & Gary
Jayjay Jose
8:00pm - 9:30pm (6)  
All slots filled
Rana Lotti (2)
Rana & Chris
Rosanne Hugo
Lorraine Aldaya
Rachyl Alcantara
Catherine Kalagayan
Theresa Guevara
9:30pm - 11:00pm (6)  
5 of 6 slots filled
Rosanne Hugo
Lorraine Aldaya
Rachyl Alcantara
Julius Ravelo
Jayjay Jose
09/21/2019 (Sat)
1:00pm - 3:00pm (6)  
5 of 6 slots filled
Josie Patricio (2)
Angelica Navarro (2)
Aura Jose
Jayjay or Aura
3:00pm - 5:00pm (6)  
All slots filled
Donna Claudio (4)
Donna/Ray/Noida/Raymond
Jeff Hugo
Lorraine Aldaya
5:00pm - 7:00pm (6)  
All slots filled
Michael Bautista (2)
Michael & Clarissa
Cynthia Dasho
Seth Dasho
Catherine Kalagayan (2)
Theresa Guevara
7:00pm - 9:00pm (6)  
All slots filled
Courtney Johns (Pascual)
Nat Pascual
Audrey Vandenbroeck
Ryan Vandenbroeck
Jocelyn Wettstein
Rowena Ayers
Ro & Gary
9:00pm - 11:00pm (6)  
4 of 6 slots filled
Rowena Ayers (2)
Ro & Gary
Aura Jose (2)
Aura & Jayjay
09/22/2019 (Sun)
1:00pm - 3:00pm (6)  
All slots filled
Rosanne Hugo
Marianne Bulaong
Jocelyn Wettstein
Suzette Morales (2)
Suzette and Sebastian
Adrian Sangalang
3:00pm - 5:00pm (6)  
All slots filled
Jeff Hugo
Jerod Aldaya
Jocelyn Wettstein
Catherine Sobrejuanite (2)
Catherine & Lawrence
Aura Jose
Jayjay or Aura
5:00pm - 7:00pm (6)  
4 of 6 slots filled
Kathryn Del Rosario
Jocelyn Wettstein
Aura Jose (2)
Jayjay & Aura

Food Booth - BBQ

Chair - Peckham Family

09/20/2019 (Fri)
3:00pm - 5:00pm (6)  
All slots filled
Matt Canty
Matt Rardin
Filled Wardell
Frank Betancourt
Frank Betancourt
Kelly Norman
Antonio Chavez
5:00pm - 7:00pm (6)  
All slots filled
Bill Toomey
Chris Randolph
Alexis Baker
Ronny Tarazi
Matt Schaukowitch
Brian Guiney
7:00pm - 9:00pm (6)  
All slots filled
Matt Canty
Bill Toomey
Chris Randolph
Alexis Baker
Ronny Tarazi
Brian Guiney
9:00pm - 11:00pm (6)  
5 of 6 slots filled
Matt Canty
Jorge Aranibar
Andrew Bojarski
Bill Toomey
Nate Riley
09/21/2019 (Sat)
11:00am - 1:00pm (6)  
3 of 6 slots filled
Filled Wardell
Sig Murphy
Sig Murphy
Kelly Norman
1:00pm - 3:00pm (6)  
All slots filled
Simone Rodrigues
Andrew Kranitz
Steve Ribero
Filled Wardell
Jason Deo
Roberto Luna
3:00pm - 5:00pm (6)  
All slots filled
Matt Canty
Jorge Aranibar
Andrew Kranitz
Chris Randolph
Nate Riley
Filled Wardell
5:00pm - 7:00pm (6)  
All slots filled
Matt Canty
Bill Toomey
Alexis Baker
Ronny Tarazi
Kevin Zouzounis
Filled Wardell
7:00pm - 9:00pm (6)  
All slots filled
Matt Canty
Bill Toomey
Alexis Baker
Ronny Tarazi
Kevin Zouzounis
Filled Wardell
9:00pm - 11:00pm (6)  
5 of 6 slots filled
Matt Canty
Andrew Bojarski
Bill Toomey
Jorge Aranibar
Filled Wardell
09/22/2019 (Sun)
11:00am - 1:00pm (6)  
5 of 6 slots filled
Andrew Bojarski
Filled Wardell
Kurt Wettstein
Kevin Carey
Kevin Nerney
1:00pm - 3:00pm (6)  
4 of 6 slots filled
Andrew Kranitz
Andrew Bojarski
Filled Wardell
Kurt Wettstein
3:00pm - 5:00pm (6)  
4 of 6 slots filled
Andrew Kranitz
Kevin Zouzounis
Filled Wardell
Kurt Wettstein
5:00pm - 7:00pm (6)  
3 of 6 slots filled
Kevin Zouzounis
Filled Wardell
Kurt Wettstein

Food Booth - Snack Shack

Chair: Wardell Family

09/20/2019 (Fri)
3:00pm - 5:00pm (5)  
4 of 5 slots filled
Simone Rodrigues
Sheila Wong
Filled Wardell
filled wardell
Mariziel De Dote
5:00pm - 7:00pm (5)  
4 of 5 slots filled
Simone Rodrigues
SALLY SHAHBAZIAN
Michelle Brooks
Filled Wardell
7:00pm - 9:00pm (5)  
All slots filled
Lisa Hoff
SALLY SHAHBAZIAN
Michelle Brooks
Nicole Ramirez
Filled Wardell
9:00pm - 11:00pm (5)  
All slots filled
Michelle Brooks
Nicole Ramirez
Filled Wardell
Chawntay Deo
Jillian Salamy
09/21/2019 (Sat)
11:00am - 1:00pm (5)  
4 of 5 slots filled
Jill Penna
Sheila Wong
Michelle Brooks
Filled Wardell
1:00pm - 3:00pm (5)  
All slots filled
Dee Kranitz
Jill Penna
Alexis Baker
Michelle Brooks
Filled Wardell
3:00pm - 5:00pm (5)  
All slots filled
Dee Kranitz
Jill Penna
Alexis Baker
Michelle Brooks
Filled Wardell
5:00pm - 7:00pm (5)  
4 of 5 slots filled
Marcie Canty
Lisa Hoff
Alexis Baker
Michelle Brooks
7:00pm - 9:00pm (5)  
All slots filled
Marcie Canty
Lisa Gonzalez
Kristalin Zouzounis
Alexis Baker
Michelle Brooks
9:00pm - 11:00pm (5)  
3 of 5 slots filled
Marcie Canty
Michelle Brooks
Filled Wardell
09/22/2019 (Sun)
11:00am - 1:00pm (5)  
2 of 5 slots filled
Marcie Canty
Filled Wardell
1:00pm - 3:00pm (5)  
3 of 5 slots filled
Marcie Canty
Dee Kranitz
Filled Wardell
3:00pm - 5:00pm (5)  
4 of 5 slots filled
Marcie Canty
Dee Kranitz
Filled Wardell
Julie Cress
5:00pm - 7:00pm (5)  
2 of 5 slots filled
Kristalin Zouzounis
Filled Wardell

Monday Clean Up

Help needed on Monday for clean up and storage

09/23/2019 (Mon)
8:00am - 3:00pm (15)  
12 of 15 slots filled
Rosanne Hugo
Jeff Hugo
James Wong
Attila Timar
Catherine Sobrejuanite
Lawrence Sobrejuanite
Joseph Green
Greg Charles
Akshay Vyas
Fernando Sanchez
Devin Normington
Melanie Kuhls
Judy Mutto
Want no ads? View Plans
Want no ads? View Plans


©2019 SignUpGenius.
All Rights Reserved.
Privacy Policy | Terms of Service