Want no ads? View Plans
Want no ads? View Plans
basisschool jeugd Riethoven

Inschrijving gesloten!

De inschrijving voor de sportweek is gesloten! 

Created by:   Brenda Bosch
 
Already signed up? You can change your sign up.

Date (dd/mm/yyyy) Location Time (CEST) Available Slot
13/07/2020 (Mon.) Van Grotel weiland  10:00am - 12:00am  

Groep 1 t/m 4 spelletjes

zwemkleding meenemen

 
53 slots filled - more available
Laura De Boevere (2)
Janne Aarts en Loek Aarts
monique noten
sven vervest
Nathalie Louwers (2)
Stan en liza louwers
Janneke Van Akere
Bram van Akere
Jojanneke van der Mierden (2)
Roos en Geert
femke jansen
luuk
Cindy Schuimer (2)
Dani en Mila
Françoise Vos (2)
Maerle, Max
Simone van Gerwen
Lois van Rhee
Marieke Willems
Jochem
Linda Spanjers (2)
Bo en Fé Spanjers
Sylvia Rietveld
Fien van Dommelen
Marian Kelders (2)
Jinthe en fayen
han bardoel (2)
Catharina en Valenthina bardoel
Marije Vrijsen (2)
Meike en Niek
Saskia Vd Wijdeven
Lynn
Nicolle Jansen (2)
Lieke en Nienke
Eefke Bruens-Baggen
Sem Bruens
Marga Bergmans
Nessa
Berdien Van Dommelen (3)
Dries, Daantje en Klaas
Hanneke Van Dingenen
Brent van Dingenen
Daniek Van Roij
May
Eline De groot (2)
Sam en jill
Bianca De Kok
David de Kok
Inge Geboers (2)
Jort en Pieter
Femke Mikkers
Bobbi Mikkers
Conny van Herwijnen
Fey
Yvonne Habraken
Wies
Ine Dirx
Lizelot
Camilla Sygall (2)
Holly & Belle Roefs
Shirley van den Bragt
Mees van Veldhoven
Mariëlle Boerboom-Das
Bregje Boerboom
Valerie Jacobs (2)
Joëlle en Esmée
Anne Louwers
Daan Louwers
Noa Mangé
1
Ilse Duisters
Josje Boersma
Stefanie Antonis
Bo
1:00pm - 4:00pm  

groep 5 t/m 8 Sportmiddag

zwemkleding meenemen

 
51 slots filled - more available
Brenda Bosch (3)
FLoris, Julius, Louise
Karolien Manders (2)
Kris en Tessel van Herpen
monique noten
jurre vervest
Sjanet De Kok (2)
Chiem en Seeger
Sindy Antonis
Kyra
Saskia Kennis (2)
Fenne Guus
Carine van Grotel
Sverre van Grotel
Joyce Van Esch
Biënne
Judith Mollen
Nine Mollen
Marieke Willems
Ruben
Simone van Gerwen
Nova van Rhee
Sylvia Rietveld (2)
Joep en Boris van dommelen
Willem Verhees
Lennon
Audrey Sars
Wies sars
han bardoel (2)
Rianna en Guilherme
Saskia Vd Wijdeven
roy
Eefke Bruens-Baggen
Finn Bruens
Alain Vogelzangs
Delano Vogelzangs
Marga Bergmans
Kevin
Berdien Van Dommelen (2)
Guus en Famke
Daniek Van Roij
Senn
Katja Baijens (2)
Fleur en Daphne Hultermans
Inge Geboers
Teun
Claudette van Eijk
Rico
Yvonne Habraken (2)
Sylke Myrthe
Rianne van Oorschot
Luca van Oorschot
Riannw van Oorschot
Mika van Oorschot
Camilla Sygall (2)
Jack & Lily Roefs
Denise van Dalen
Matthijs
Mathijn Jansen
Mathijn
Janny Stevens
Nadya van der Lusdonk
Odette Van Ham
Maud
Femke Dommer
Tijs van Zon
Mariëlle Boerboom-Das
Bram Boerboom
Seppe Boggemann
Seppe
Nanette
Miles
Stefanie van der Beek (2)
Heleen en Lotte
Ilse Duisters
Rover Boersma
Leontine Bollen
Nienke
14/07/2020 (Tue.) Veldje sporthal  10:00am - 12:00am  

groep 1 t/m 3 Speurtocht

Let op: start vanaf sporthal

 
40 slots filled - more available
Laura De Boevere (2)
Janne Aarts en Loek Aarts
Nathalie Louwers (2)
Stan en liza louwers
Janneke Van Akere
Bram van Akere
Jojanneke van der Mierden
Roos
femke jansen
luuk
Cindy Schuimer
Mila
Joanie Botteram (2)
Amy en Gijs Botteram
Françoise Vos
Max
Marieke Willems
Jochem
Linda Spanjers (2)
Bo en Fé Spanjers
Sylvia Rietveld
Fien van dommelen
Marian Kelders (2)
Jinthe en fayen
han bardoel (2)
Catharina en Valenthina
Marije Vrijsen
Niek
Saskia Vd Wijdeven
lynn
Nicolle Jansen (2)
Lieke en Nienke
Hanneke Gilsing
pleun
Eefke Bruens-Baggen
Sem Bruens
Berdien Van Dommelen (2)
Daantje en Klaas
Hanneke Van Dingenen
Brent van Dingenen
Eline De groot
Jill
Bianca De Kok
David de Kok
Inge Geboers (2)
Jort en Pieter
Yvonne Habraken
Wies
Ine Dirx
Lizelot
Annerixt Jansen
Kalle
Mariëlle Boerboom-Das
Bregje Boerboom
Valerie Jacobs
Esmée
Anne Louwers
Daan Louwers
Noa Mangé
1
Stefanie Antonis
Bo
Van Grotel weiland  1:00pm - 3:00pm  

groep 4 t/m 6 Spelmiddag

zwemkleding meenemen

 
44 slots filled - more available
Brenda Bosch (2)
Floris en Julius
Karolien Manders (2)
Kris en Tessel van Herpen
monique noten (2)
jurre en sven
Sjanet De Kok
Seeger
Sindy Antonis
Roy
Saskia Kennis
Guus
Jojanneke van der Mierden
Geert
Joyce Van Esch
Biënne
Cindy Schuimer
Dani
Françoise Vos
Maerle
Marieke Willems
Ruben
Sylvia Rietveld
Boris van dommelen
Simone van Gerwen (2)
Nova en Lois van Rhee
han bardoel
Guilherme
Marije Vrijsen
Meike
Saskia Vd Wijdeven
roy
Loes Lavrijsen
Raff
Hanneke Gilsing
bas
Eefke Bruens-Baggen
Finn Bruens
Alain Vogelzangs
Delano Vogelzangs
Marga Bergmans
Nessa
Berdien Van Dommelen
Dries
Daniek Van Roij
May
Eline De groot
Sam
Katja Baijens
Daphne Hultermans
Inge Geboers
Teun
Claudette van Eijk
Rico
Yvonne Habraken
Sylke
Rianne van Oorschot
Luca van Oorschot
Camilla Sygall (3)
Holly &Belle & Lily Roefs
Femke Dommer
Tijs van Zon
Mariëlle Boerboom-Das
Bram Boerboom
Seppe Boggemann
Seppe
Nanette
Miles
Valerie Jacobs
Joëlle
Stefanie van der Beek
Heleen
Ilse Duisters
Rover Boersma
Leontine Bollen
Nienke
3:15pm - 5:15pm  

groep 7& 8 Spelmiddag

zwemkleding meenemen

 
26 slots filled - more available
Brenda Bosch
Louise Klignet
Karolien Manders (2)
Kris en Tessel van Herpen
Sjanet De Kok
Chiem
Sindy Antonis
Kyra
Saskia Kennis
Fenne
Carine van Grotel
Sverre van Grotel
Judith Mollen
Nine Mollen
Sylvia Rietveld
Joep van dommelen
Willem Verhees
Lennon
Audrey Sars
Wies sars
han bardoel
Rianna
Marga Bergmans
Kevin
Berdien Van Dommelen (2)
Guus en Famke
Daniek Van Roij
Senn
Katja Baijens
Fleur Hultermans
Liesbeth Hartjes
Liesbeth
Yvonne Habraken
Myrthe
Riannw van Oorschot
Mika van Oorschot
Camilla Sygall
Jack Roefs
Denise van Dalen
Matthijs
Mathijn Jansen
Mathijn
Janny Stevens
Nadya van der Lusdonk
Odette Van Ham
Maud
Stefanie van der Beek
Lotte
6:00pm - 8:00pm  

groep 4 t/m 6

avondspel

 
39 slots filled - more available
Brenda Bosch (2)
Floris, Julius Klignet
monique noten (2)
jurre en sven
Sjanet De Kok
Seeger
Sindy Antonis
Roy
Saskia Kennis
Guus
Jojanneke van der Mierden
Geert
Joyce Van Esch
Biënne
Françoise Vos
Maerle
Marieke Willems
Ruben
Sylvia Rietveld
Boris van dommelen
Simone van Gerwen (2)
Nova en Lois van Rhee
han bardoel
Guilherme
Marije Vrijsen
Meike
Saskia Vd Wijdeven
roy
Eefke Bruens-Baggen
Finn Bruens
Alain Vogelzangs
Delano Vogelzangs
Marga Bergmans
Nessa
Berdien Van Dommelen
Dries
Daniek Van Roij
May
Eline De groot
Sam
Katja Baijens
Daphne Hultermans
Sjack Boudewijns
Aniek
Inge Geboers
Teun
Claudette van Eijk
Rico
Yvonne Habraken
Sylke
Rianne van Oorschot
Luca van Oorschot
Annerixt Jansen
Mette-Marit
Camilla Sygall (3)
Lily & holly & Belle Roefs
Mariëlle Boerboom-Das
Bram Boerboom
Seppe Boggemann
Seppe
Nanette
Miles
Valerie Jacobs
Joëlle
Stefanie van der Beek
Heleen
Ilse Duisters
Rover Boersma
15/07/2020 (Wed.) Van Grotel weiland  10:00am - 12:00am  

gr 1 t/m 3 Spelletjesochtend

 
43 slots filled - more available
Laura De Boevere (2)
Janne Aarts en Loek Aarts
Nathalie Louwers (2)
Stan en Liza Louwers
Janneke Van Akere
Bram van Akere
Jojanneke van der Mierden
Roos
femke jansen
luuk
Cindy Schuimer
Mila
Joanie Botteram (2)
Amy en Gijs Botteram
Françoise Vos
Max
Marieke Willems
Jochem
Linda Spanjers (2)
Bo en Fé Spanjers
Sylvia Rietveld
Fien van dommelen
Marian Kelders (2)
Jinthe en fayen
han bardoel (2)
Catharina en Valenthina
Marije Vrijsen
Niek
Saskia Vd Wijdeven
lynn
Nicolle Jansen (2)
Lieke en Nienke
Hanneke Gilsing
pleun
Eefke Bruens-Baggen
Sem Bruens
Berdien Van Dommelen (2)
Daantje en Klaas
Hanneke Van Dingenen
Brent van Dingenen
Eline De groot
Jill
Bianca De Kok
David de Kok
Inge Geboers (2)
Jort en Pieter
Femke Mikkers
Bobbi Mikkers
Conny van Herwijnen
Fey
Yvonne Habraken
Wies
Ine Dirx
Lizelot
Annerixt Jansen
Kalle
Shirley van den Bragt
Mees van Veldhoven
Mariëlle Boerboom-Das
Bregje Boerboom
Valerie Jacobs
Esmée
Noa Mangé
1
Ilse Duisters
Josje Boersma
Stefanie Antonis
Bo
1:00pm - 3:00pm  

groep 4 t/m 6

Crazy 88

 
43 slots filled - more available
Brenda Bosch (2)
Floris en Julius
monique noten (2)
jurre en sven
Sjanet De Kok
Seeger
Sindy Antonis
Roy
Saskia Kennis
Guus
Jojanneke van der Mierden
Geert
Joyce Van Esch
Biënne
Cindy Schuimer
Dani
Françoise Vos
Maerle
Marieke Willems
Ruben
Sylvia Rietveld
Boris van dommelen
Simone van Gerwen (2)
Nova en Lois van Rhee
han bardoel
Guilherme
Marije Vrijsen
Meike
Saskia Vd Wijdeven
roy
Loes Lavrijsen
Raff
Hanneke Gilsing
bas
Eefke Bruens-Baggen
Finn Bruens
Alain Vogelzangs
Delano Vogelzangs
Marga Bergmans
Nessa
Berdien Van Dommelen
Dries
Daniek Van Roij
May
Eline De groot
Sam
Katja Baijens
Daphne Hultermans
Sjack Boudewijns
Aniek
Inge Geboers
Teun
Claudette van Eijk
Rico
Yvonne Habraken
Sylke
Rianne van Oorschot
Luca van Oorschot
Annerixt Jansen
Mette-Marit
Camilla Sygall (3)
Lily &holly & Belle Roefs
Mariëlle Boerboom-Das
Bram Boerboom
Seppe Boggemann
Seppe
Nanette
Miles
Valerie Jacobs
Joëlle
Stefanie van der Beek
Heleen
Ilse Duisters
Rover Boersma
Leontine Bollen
Nienke
3:15pm - 5:15pm  

groep 7 & 8

crazy 88

 
26 slots filled - more available
Brenda Bosch
Louise
Karolien Manders (2)
Kris en Tessel van Herpen
Sjanet De Kok
Chiem
Sindy Antonis
Kyra
Saskia Kennis
Fenne
Carine van Grotel
Sverre van Grotel
Judith Mollen
Nine Mollen
Sylvia Rietveld
Joep van dommelen
Willem Verhees
Lennon
Audrey Sars
Wies sars
han bardoel
Rianna
Marga Bergmans
Kevin
Berdien Van Dommelen (2)
Guus en Famke
Daniek Van Roij
Senn
Katja Baijens
Fleur Hultermans
Liesbeth Hartjes
Liesbeth
Yvonne Habraken
Myrthe
Riannw van Oorschot
Mika van Oorschot
Camilla Sygall
Jack Roefs
Denise van Dalen
Matthijs
Mathijn Jansen
Mathijn
Janny Stevens
Nadya van der Lusdonk
Odette Van Ham
Maud
Stefanie van der Beek
Lotte
7:00pm - 9:00pm  

groep 7 & 8 avondspel

 
26 slots filled - more available
Brenda Bosch
Louise
Karolien Manders (2)
Kris en Tessel van Herpen
Sjanet De Kok
Chiem
Sindy Antonis
Kyra
Saskia Kennis
Fenne
Carine van Grotel
Sverre van Grotel
Judith Mollen
Nine Mollen
Sylvia Rietveld
Joep van dommelen
Willem Verhees
Lennon
Audrey Sars
Wies sars
han bardoel
Rianna
Marga Bergmans
Kevin
Berdien Van Dommelen (2)
Guus en Famke
Daniek Van Roij
Senn
Katja Baijens
Fleur Hultermans
Yvonne Habraken
Myrthe
Riannw van Oorschot
Mika van Oorschot
Camilla Sygall
Jack Roefs
Denise van Dalen
Matthijs
Janny Stevens
Nadya van der Lusdonk
Liesbeth Hartjes
Liesbeth
Odette Van Ham
Maud
Femke Dommer
Luuk van Zon
Stefanie van der Beek
Lotte
16/07/2020 (Thu.) van Grotel weiland  2:00pm - 5:00pm  

groep 4 t/m 8 ballencircuit

 
64 slots filled - more available
Brenda Bosch (3)
Floris, Julius en Louise
Karolien Manders (2)
Kris en Tessel van Herpen
monique noten (2)
jurre en sven
Sjanet De Kok
Chiem en Seeger
Sindy Antonis (2)
Kyra, Roy
Saskia Kennis (2)
Fenne Guus
Jojanneke van der Mierden
Geert
Carine van Grotel
Sverre van Grotel
Joyce Van Esch
Biënne
Cindy Schuimer
Dani
Judith Mollen
Nine Mollen
Françoise Vos
Maerle
Marieke Willems
Ruben
Sylvia Rietveld (2)
Joep en boris van Dommelen
Willem Verhees
Lennon
Audrey Sars
Wies sars
Simone van Gerwen (2)
Nova en Lois van Rhee
han bardoel
Rianna en Guilherme
Marije Vrijsen
Meike
Saskia Vd Wijdeven
roy
Loes Lavrijsen
Raff
Eefke Bruens-Baggen
Finn Bruens
Alain Vogelzangs
Delano Vogelzangs
Marga Bergmans (2)
Kevin en Nessa
Berdien Van Dommelen (3)
Guus, Famke en Dries
Daniek Van Roij
May
Daniek Van Roij
Senn
Eline De groot
Sam
Katja Baijens (2)
Fleur en Daphne Hultermans
Sjack Boudewijns
Aniek
Inge Geboers
Teun
Claudette van Eijk
Rico
Yvonne Habraken (2)
Sylke Myrthe
Rianne van Oorschot
Luca van Oorschot
Riannw van Oorschot
Mika van Oorschot
Camilla Sygall (3)
Lily &holly & Belle Roefs
Camilla Sygall
Jack Roefs
Denise van Dalen
Matthijs
Janny Stevens
Nadya van der Lusdonk
Odette Van Ham
Maud
Femke Dommer
Tijs van Zon
Mariëlle Boerboom-Das
Bram Boerboom
Seppe Boggemann
Seppe
Nanette
Miles
Valerie Jacobs
Joëlle
Stefanie van der Beek (2)
Heleen en Lotte
Ilse Duisters
Rover Boersma
Leontine Bollen
Nienke
5:00pm - 7:00pm  

Groep 1 t/m 8 frietkar

frietkar en eindspel

 
102 slots filled - more available
Brenda Bosch (3)
Floris, Julius en Louise
Karolien Manders (2)
Kris en Tessel van Herpen
Laura De Boevere (2)
Janne Aarts en Loek Aarts
monique noten (2)
jurre en sven
Nathalie Louwers (2)
Stan en liza louwers
Sjanet De Kok (2)
Chiem en Seeger
Sindy Antonis (2)
Kyra, Roy
Janneke Van Akere
Bram van Akere
Saskia Kennis
Fenne Guus
Jojanneke van der Mierden (2)
Roos en Geert
Carine van Grotel
Sverre van Grotel
Joyce Van Esch
Biënne
femke jansen
luuk
Cindy Schuimer (2)
Dani en Mila
Joanie Botteram (2)
Amy en Gijs Botteram
Judith Mollen
Nine Mollen
Françoise Vos (2)
Maerle, Max
Marieke Willems (2)
Jochem en Ruben
Linda Spanjers (2)
Bo en Fé Spanjers
Sylvia Rietveld (3)
Joep, Boris, Fien van Dommelen
Willem Verhees
Lennon
Audrey Sars
Wies sars
Simone van Gerwen (2)
Nova en Lois van Rhee
Marian Kelders (2)
Jinthe en fayen
han bardoel (4)
Rianna, Guilherme, Catharina en Valenthina
Marije Vrijsen (2)
Meike en Niek
Saskia Vd Wijdeven
roy en lynn
Nicolle Jansen (2)
Lieke en Nienke
Loes Lavrijsen
Raff
Hanneke Gilsing (2)
pleun en bas
Eefke Bruens-Baggen
Finn en Sem Bruens
Alain Vogelzangs
Delano Vogelzangs
Marga Bergmans (2)
Kevin en Nessa
Berdien Van Dommelen (5)
Guus, Famke, Dries, Daantje en Klaas
Hanneke Van Dingenen
Brent van Dingenen
Daniek Van Roij
May
Daniek Van Roij
Senn
Eline De groot (2)
Jill en sam
Katja Baijens (2)
Fleur en Daphne Hultermans
Bianca De Kok
David de Kok
Sjack Boudewijns
Aniek
Inge Geboers (3)
Teun Jort en Pieter
Claudette van Eijk
Rico
Yvonne Habraken (3)
Wies Sylke Myrthe
Rianne van Oorschot
Luca van Oorschot
Riannw van Oorschot
Mika van Oorschot
Annerixt Jansen (2)
Mette-Marit en Kalle
Camilla Sygall (4)
Jack Lily holly Belle Roefs
Denise van Dalen
Matthijs
Janny Stevens
Nadya van der Lusdonk
Odette Van Ham
Maud
Femke Dommer
Tijs van Zon
Mariëlle Boerboom-Das
Bregje Boerboom
Mariëlle Boerboom-Das
Bram Boerboom
Seppe Boggemann
Seppe
Nanette
Miles
Valerie Jacobs (2)
Joëlle en Esmée
Stefanie van der Beek (2)
Heleen en Lotte
Femke Dommer
Luuk van Zon
Leontine Bollen
Nienke
Stefanie Antonis
Bo
Want no ads? View Plans
Want no ads? View Plans
©2020 SignUpGenius.
All Rights Reserved.
Privacy Policy | Terms of Service | Do not sell my info