Polska szkola w Algonquin

Dyzury

Zapraszamy do zapisania sie na dyzury. Po odpracowaniu dwoch dyzurow, szkola zwraca czek na kwote $80, ktory bedzie do odebrania w dniu drugiego dyzuru w biurze. Ponizej nalezy zaznajomic sie z obowiazkami i zadaniani osoby dyzurujacej zarowno w budynku nowej szkoly jak i starej szkoly.

http://www.nasza-szkola.com/images/pdf/obowiazki-dyzurnych_2016.pdf  Prosimy o punktualnosc.

Pierwsze przybyle osoby beda mialy mozliwosc wyboru miejsca dyzurowania.   Dziekujemy za wspolprace!

Created by:   Anna Przybylski
 
Already signed up? You can change your sign up.

Date (mm/dd/yyyy CDT) Available Slot
09/14/2018
(Fri. 4:45pm - 9:00pm)

Dyzurny (9)

 
All slots filled
Patrycja Surowiec
Agnieszka Stoch
Kasper Nowacki
Dorota Brzozko
Halina Roszkowski
Jacob
Renata Olchawa
Vicky
Monika Bryja
Jake
Anna Tekien
Aneta Praczkowska
Izabela Handzel
09/21/2018
(Fri. 4:45pm - 9:00pm)

Dyzurny (9)

 
All slots filled
Patrycja Surowiec
Dorota Brzozko
Barbara Furman
Anna Tekien
Aneta Praczkowska
Justyna Johnson
Hanna Turos
Elzbieta Stuck
Ilona Sowinski
09/28/2018
(Fri. 4:45pm - 9:00pm)

Dyzurny (9)

 
All slots filled
Agnieszka Stoch
Kasper Nowacki
Barbara Furman
Justyna Johnson
Aneta Dorociak
Izabela Obrycki
Hanna Turos
Elzbieta Stuck
Agnieszka Nowak
Ilona Sowinski
10/05/2018
(Fri. 4:45pm - 9:00pm)

Dyzurny (9)

 
8 of 9 slots filled
Monika Bryja
Vs
Halina Roszkowski
David
Renata Olchawa
Francesca
Jola Kasperek
Jola Konieczek
Magdalena Kierzkowski
Elzbieta Laskowska
Agnieszka Nowak
Martin
10/12/2018
(Fri. 4:45pm - 9:00pm)

Dyzurny (9)

 
8 of 9 slots filled
Izabela Obrycki
Aneta Dorociak
Jola Kasperek
Jola Kanieczek
Irena Bialek
Tomasz Bialek
Iwona Lowery
Magdalena Aniol
10/19/2018
(Fri. 4:45pm - 9:00pm)

Dyzurny (9)

 
8 of 9 slots filled
Ewa Kosiak
Iwona Lowery
Renata Sereda
Veronica Sereda
Magdalena Aniol
Iwona Chrzastowska
Monica Chloe
Ania Tyrka
Lidia Wojcik
Jacek Wojcik 3Lo
Justyna Salnis
10/26/2018
(Fri. 4:45pm - 9:00pm)

Dyzurny (9)

 
8 of 9 slots filled
Ewa Kosiak
Renata Sereda
Veronica Sereda
Iwona Chrzastowska
Monica Chloe
Ania Tyrka
Lidia Wojcik
Jacek Wojcik 3Lo
Justyna Salnis
Wioletta Krawcewicz
Wioletta Krawcewicz
11/02/2018
(Fri. 4:45pm - 9:00pm)

Dyzurny (9)

 
8 of 9 slots filled
Aneta Pociecha
Evelyn Perkowski
Karolina Perkowski
Grzegorz Pociecha
Wioletta Krawcewicz
Monika Rut
Olivia Wilk 0A
Katarzyna Gawron
Beata Graba
Beata Graba
11/09/2018
(Fri. 4:45pm - 9:00pm)

Dyzurny (9)

 
8 of 9 slots filled
Katarzyna Gawron
Marta Czaicki
Elzbieta Szeliga
Beata Graba
Malgorzata Kramarz
Magda Zietara
Agnieszka Lenart
Anna Piech
11/16/2018
(Fri. 4:45pm - 9:00pm)

Dyzurny (9)

 
8 of 9 slots filled
Malgorzata Kramarz
Gracjana Pedicone
Edyta Burdzy
Magdalena Donda
Boguslawa Ptaszek
Hanna Zieba
Barbara Waszkiewicz
Marta Rupniewski
11/30/2018
(Fri. 4:45pm - 9:00pm)

Dyzurny (9)

 
7 of 9 slots filled
Monika Rut
Olivia Wilk 0A
Marta Czaicki
Elzbieta Szeliga
Edyta Burdzy
Boguslawa Ptaszek
Elzbieta Lomnicki
Olivia Lomnicki 0A
Anna Piech
12/07/2018
(Fri. 4:45pm - 9:00pm)

Dyzurny (9)

 
7 of 9 slots filled
Magdalena Kierzkowski
Elzbieta Laskowska
Ewelina Burdzy
Maciej Wisniewski
Magda Zietara
Agnieszka Lenart
Magdalena Donda
12/14/2018
(Fri. 4:45pm - 9:00pm)

Dyzurny (9)

 
7 of 9 slots filled
Ewelina Burdzy
Anna Jedraszek
Artur Jedraszek
Monika Ignaciuk
Krzysztof Ignaciuk
Barbara Waszkiewicz
Malgorzata Ciaston
12/21/2018
(Fri. 4:45pm - 9:00pm)

Dyzurny (9)

 
4 of 9 slots filled
Ania Tyrka
Marta Zuwala
Maciej Wisniewski
Izabela Handzel
01/11/2019
(Fri. 4:45pm - 9:00pm)

Dyzurny (9)

 
8 of 9 slots filled
Marta Rupniewski
Monika Pieloch
Anna & Tomasz Burdek (2)
Aneta Ujcik
Dyzur
Agnieszka Noeak (2)
Patrick
Justyna Jurkiewicz
01/18/2019
(Fri. 4:45pm - 9:00pm)

Dyzurny (9)

 
7 of 9 slots filled
Anna I ?ukasz Majocha (2)
Anna i Rafal Bajda (2)
Aneta Ujcik
Dyzur
Justyna Jurkiewicz
Dominika Grot
01/25/2019
(Fri. 4:45pm - 9:00pm)

Dyzurny (9)

 
7 of 9 slots filled
ewa klauza
zbigniew klauza
Kasia Lassila
Dyzury
Aleksandra Sanchez
Dyzury
Justyna Jurkiewicz
Ilona Sowinski
Dominika Grot
02/01/2019
(Fri. 4:45pm - 9:00pm)

Dyzurny (9)

 
8 of 9 slots filled
Izabela Iwanowska (2)
Ewa Kuklo (2)
Kasia Lassila
Dyzury
Aleksandra Sanchez
Dyzury
Magda Stopyra
Malgorzata Ciaston
02/08/2019
(Fri. 4:45pm - 9:00pm)

Dyzurny (9)

 
8 of 9 slots filled
Elzbieta Lomnicki
Jacob Lomnicki 1C
Barbara Zyszkowska
Paulina Kowalski
Agnieszka Czeremuga
Jolanta Wnorowski
Barbara Kasza
Emilia Rogoz
Daniel Wloch
02/15/2019
(Fri. 4:45pm - 9:00pm)

Dyzurny (9)

 
8 of 9 slots filled
Magda Zieba
Zieba 4C
Dariusz Sawicki (2)
Elzbieta Piszcz
Agnieszka Czeremuga
Jolanta Wnorowski
Barbara Kasza
Marta Zuwala
02/22/2019
(Fri. 4:45pm - 9:00pm)

Dyzurny (9)

 
7 of 9 slots filled
Barbara Zyszkowska
Magdalena Zurawska
Marta Zulinski
Christian Zulinski
Piotr Wolan
Elzbieta Piszcz
Kate Lassila
Aleksandra Sanchez
Dyzur
03/01/2019
(Fri. 4:45pm - 9:00pm)

Dyzurny (9)

 
5 of 9 slots filled
Magdalena Zurawska
Paulina Kowalski
Magda Stopyra
Marta Zulinski
Piotr Wolan
03/08/2019
(Fri. 4:45pm - 9:00pm)

Dyzurny (9)

 
8 of 9 slots filled
Magda Zieba
Zieba 4C
Beata Sadowski
Alena Kanafa
Joanna Fisher
Agnieszka Koszykowski
sylwia krasiejko
sandra
Joanna Kopciewski
Dominika Grot
03/15/2019
(Fri. 4:45pm - 9:00pm)

Dyzurny (9)

 
8 of 9 slots filled
Beata Sadowski
Alena Kanafa
Halina Smiech
Elzbieta Budys
Elzbieta Budys
Agnieszka Koszykowski
sylwia krasiejko
sandra sebastian
Joanna Kopciewski (2)
03/22/2019
(Fri. 4:45pm - 9:00pm)

Dyzurny (9)

 
8 of 9 slots filled
Elzbieta Budys
Elzbieta Budys
Andzelika Bijos
Andzelika Bijos
Marta Rupniewski
Ewa Aniolkowski
Dorota Lupa
Joanna Fisher
Maria Lukasik
03/29/2019
(Fri. 4:45pm - 9:00pm)

Dyzurny (9)

 
8 of 9 slots filled
MARIA LUKASIK
Izabela Wrobel (2)
Joanna Fisher
Marta Wojtowicz
ANETA SOWULA (2)
Aneta & Robert Sowula
Beata Sawicki
04/05/2019
(Fri. 4:45pm - 9:00pm)

Dyzurny (9)

 
8 of 9 slots filled
MARIA ?UKASIK
Monika Ratajczak
Erick
Sylwia Olech
Malgorzata Ciaston
Justyna Sobotkowski
Agnieszka Fafrowicz
Agnieszka Fafrowicz
Monika Magielda
Joanna Darlak
04/12/2019
(Fri. 4:45pm - 9:00pm)

Dyzurny (9)

 
All slots filled
Agnieszka Markowski
Monika i Tomek Baginski (2)
Sylwia Olech
Patrycja Gawronski
Gracjana Pedicone
Phillip
Dorota Lupa
Marta Wojtowicz
Aneta Sowula
Aneta & Robert Sowula
04/26/2019
(Fri. 4:45pm - 9:00pm)

Dyzurny (9)

 
All slots filled
Agnieszka Markowski
Agnieszka Gumiennik
anna kamysz
Boguslawa Zawartka
Ewa Aniolkowski
Kate, Ryan
EWA ORAVE
VITO ORAVE
Magdalena Markowski
Monika Ratajczak
Erick Dadej
05/03/2019
(Fri. 4:45pm - 9:00pm)

Dyzurny (9)

 
All slots filled
Izabela Wrobel (2)
Patrycja Gawronski
anna kamysz
BOGUSLAWA ZAWARTKA
Halina Smiech
Marta Wojtowicz
Agnieszka Gumiennik
Magdalena Markowski
05/10/2019
(Fri. 4:45pm - 9:00pm)

Dyzurny (9)

 
8 of 9 slots filled
Monika & Natalia
Agnieszka Fafrowicz
Robert Magielda
Joanna Darlak
Sylwia Olech
Magdalena Markowski
Maria Lukasik
anna kamysz
Beata Sawicki


©2019 SignUpGenius.
All Rights Reserved.
Privacy Policy | Terms of Service