Podreczniki

Podreczniki na rok szkolny 2019/2020

ZAMOWIENIA MUSZA BYC ZROBIONE DO 20 SIERPNIA

PO 20 SIERPNIA TEN SIGN-UP NIE BEDZIE DZIALAL

Nowa lista na zamowienie podrecznikow bedzie dostepna 08/26/2019

Prosze zaznaczyc podreczniki ktore potrzebuje uczen.  Prosze uzywac imienia i nazwiska rodzica.  Zamowione podreczniki beda do zakupu i odbioru w pierwszym dniu szkoly 22, 23, 24 sierpnia.  Prosimy uwaznie skladac zamowienie poniewaz sa panstwo odpowiedzialni finansowo za kazdy zamowiony podrecznik.

(*) Podreczniki nie zamowione do 8/20/19 i nie oplacone/nie odebrane do 08/24/19 podlegaja dodatkowym oplatom.

 

 

Date: 08/06/2019 (Tue.)

Created by:   Polska Szkola Slowackiego
 
Already signed up? You can change your sign up.
PLEASE NOTE: The sign up period for this event has ended. Contact the creator for more details.

Available Slot

Przedszkole

Maja uczy sie i bawi - czesc 1 - $18

 
6 slots filled - more available
Kasia Korta
Kasia Korta
Renata Kocol
Magdalena Ciukaj
Margaret Chmielewski
Justyna Kisiel

Przedszkole

Maja uczy sie i bawi - czesc 2 - $18

 
6 slots filled - more available
Kasia Korta (2)
Renata Kocol
Magdalena Ciukaj
Margaret Chmielewski
Justyna Kisiel

Zerowka

Kubus idzie do szkoly (I) - $18

 
33 slots filled - more available
Anna Podlipnia
Kasia Korta (2)
Kasia Cwikla
Anna Stefan
Jacob Hucko
Dla: Jacob Hucko
Aneta Bajorek
Magdalena Popiwniak
Monika Badocha
Dorota Wilusz
Diana Gondek
Radoslaw Galezowski Galezowski
Paulina Nenadovic
Radoslaw Uchacz
Marta Kuczewski
Tom Krozel
Olivia Krozel
Magdalena Baumgart
Agnieszka Kachnic
Agnieszka Adamczyk
Sylwia Wnuk
Kasia Kruczek
Dorota Croegaert (2)
Justyna Niewinska
Zofia Dudek Dudek
Karoline Calia
edyta mazur
Magdalena Rokita
Monika Boczek
Anna Pomykacz
Ewa Link
Karolina Pacula
Urszula Budziosz

Zerowka

Kubus idzie do szkoly (II) - $18

 
31 slots filled - more available
Anna Podlipnia
Kasia Korta (2)
Kasia Cwikla
Anna Stefan
Aneta Bajorek
Magdalena Popiwniak
Monika Badocha
Dorota Wilusz
Diana Gondek
Radoslaw Galezowski Galezowski
Paulina Nenadovic
Radoslaw Uchacz
Marta Kuczewski
Tom Krozel
Olivia Krozel
Magdalena Baumgart
Agnieszka Kachnic
Sylwia Wnuk
Kasia Kruczek
Dorota Croegaert (2)
Justyna Niewinska
Zofia Dudek Dudek
Karoline Calia
edyta mazur
Magdalena Rokita
Monika Boczek
Anna Pomykacz
Ewa Link
Karolina Pacula
Urszula Budziosz

Zerowka

Religia - KL "0" - $18

 
33 slots filled - more available
Anna Podlipnia
Kasia Korta (2)
Kasia Cwikla
Anna Stefan
Jacob Hucko
Dla: Jacob Hucko
Aneta Bajorek
Magdalena Popiwniak
Monika Badocha
Dorota Wilusz
Diana Gondek
Radoslaw Galezowski Galezowski
Paulina Nenadovic
Radoslaw Uchacz
Marta Kuczewski
Tom Krozel
Olivia Krozel
Magdalena Baumgart
Agnieszka Kachnic
Agnieszka Adamczyk
Sylwia Wnuk
Kasia Kruczek
Dorota Croegaert (2)
Justyna Niewinska
Zofia Dudek Dudek
Karoline Calia
edyta mazur
Magdalena Rokita
Monika Boczek
Anna Pomykacz
Ewa Link
Karolina Pacula
Urszula Budziosz

1 Klasa

Elementarz - $17

 
37 slots filled - more available
Katarzyna Kusnierz
alan niescior
Natalia Ciesla
Katarzyna Bielinska
Malgorzata Sokolowski
Katarzyna Bochnak
Katarzyna Pieczaba
Aneta Sniadala Sniadala
Anna Mroczkowski
Patrycja Mroczkowski
Marta Kamysz
Anna Kotula
Agata Wasilewska
Agata wasilewska
Brajan Czerwinski
Joanna Barnas
Katarzyna Konieczny
Tom Krozel
Liam Krozel
Kasia Kruczek
Monika Skorski
Justyna Zagorski
Marzen Guzy
Magdalena Sekscinski
Beata Sak
Peter Sak
Ivanna Skorzewska
Joanna Swierczynski
Elzbieta Kopec
BEATA WOLAS
Kasia Lipowski
Monika Koper
Leszek Mscis
Barbara Kruszewska
Joanna Golonka
Kamila Wojtkowski
Monika Lis
Ewelina Boruch
Anna Tyrka
Urszula Kopec

1 Klasa

Cwiczenia elementarzowe - $20

 
53 slots filled - more available
Katarzyna Kusnierz
alan niescior
Natalia Ciesla
Katarzyna Bielinska
Malgorzata Sokolowski
Katarzyna Bochnak
Katarzyna Pieczaba
AGNIESZKA KOZAKIEWICZ
Beata Sak
Peter Sak
Aneta Sniadala Sniadala
Anna Mroczkowski
Patrycja Mroczkowski
Marta Kamysz
Anna Kotula
Marzena Kasperek
agnieszka jaworski
Agnieszka Banas
Dorota Bielska
Agata Wasilewska
Agata wasilewska
Joanna Felis
Dorota Jakubowski
Aneta Dezynska
Dorota Jakubowski
Brajan Czerwinski
Joanna Barnas
Katarzyna Konieczny
Halina Rejdak
Tom Krozel
Liam Krozel
Anna Lapinska
Kasia Kruczek
Monika Skorski
Justyna Zagorski
Marzen Guzy
Magdalena Sekscinski
Ivanna Skorzewska
Joanna Rokosz
Joanna Swierczynski
Agnieszka Bawarski
Elzbieta Kopec
Olivia Kulaga
Beata Wolas
Kasia Lipowski
Monika Koper
Leszek Mscis
Barbara Kruszewska
Justyna Kisiel
Joanna Golonka
Kamila Wojtkowski
Katarzyna Wolan
Monika Lis
Ewelina Boruch
Anna Tyrka
Urszula Kopec

1 Klasa

Religia - Klasa "1" - $18

 
54 slots filled - more available
Katarzyna Kusnierz
alan niescior
Natalia Ciesla
Katarzyna Bielinska
Malgorzata Sokolowski
Katarzyna Bochnak
Katarzyna Pieczaba
AGNIESZKA KOZAKIEWICZ
Beata Sak
Peter Sak
Aneta Sniadala Sniadala
Anna Mroczkowski
Patrycja Mroczkowski
Marta Kamysz
Anna Kotula
Marzena Kasperek
agnieszka jaworski
Jolanta Sowka
Agnieszka Banas
Dorota Bielska
Agata Wasilewska
Agata wasilewska
Joanna Felis
Aneta Dezynska
Dorota Jakubowski
Brajan Czerwinski
Joanna Barnas
Katarzyna Konieczny
Halina Rejdak
Tom Krozel
Liam Krozel
Anna Lapinska
Kasia Kruczek
Monika Skorski
Justyna Zagorski
Marzen Guzy
Magdalena Sekscinski
Ivanna Skorzewska
Joanna Rokosz
Dominika Maksymiuk
Joanna Swierczynski
Agnieszka Bawarski
Elzbieta Kopec
Olivia Kulaga
Beata Wolas
Kasia Lipowski
Monika Koper
Leszek Mscis
Barbara Kruszewska
Justyna Kisiel
Joanna Golonka
Kamila Wojtkowski
Katarzyna Wolan
Monika Lis
Ewelina Boruch
Anna Tyrka
Urszula Kopec

1 Klasa

Zeszyty 2 szt - $3

 
41 slots filled - more available
Katarzyna Kusnierz
Natalia Ciesla
Katarzyna Bielinska
Malgorzata Sokolowski
Katarzyna Bochnak
Aneta Sniadala Sniadala
Anna Mroczkowski
Patrycja Mroczkowski
Marta Kamysz
Anna Kotula
FRANCIS WOLAS
Marzena Kasperek
Agnieszka Banas
Dorota Bielska
Agata Wasilewska
Agata wasilewska
Joanna Felis
Aneta Dezynska
Dorota Jakubowski
Joanna Barnas
Katarzyna Konieczny
Halina Rejdak
Tom Krozel
Liam Krozel
Anna Lapinska
Kasia Kruczek
Monika Skorski
Justyna Zagorski
Marzen Guzy
Magdalena Sekscinski
Ivanna Skorzewska
Joanna Swierczynski
Agnieszka Bawarski
Olivia Kulaga
Beata Wolas
Kasia Lipowski
Leszek Mscis
Barbara Kruszewska
Justyna Kisiel
Joanna Golonka
Katarzyna Wolan
Monika Lis
Ewelina Boruch

2 Klasa

Asy z II klasy - podrecznik - $17

 
31 slots filled - more available
Renata Ocytko
Sylwia Szlachta
Dorota Wandycz
Renata Kocol
Katarzyna Lazarczuk (2)
Jagoda Sosnowski
Jolanta Pytlak
Margaret Chmielewski
agnieszka marchelewicz
Daria Simonoff
Magdalena Baumgart
Anna Pieczarka
Iwona Ostapinski
iwona zubrowski
Justyna Owerczuk
Adam Lukasik
Urszula Wec
Paulina Sawicki
Malgorzata Franczyk
Marzena Rapciak
Katarzyna Bakalarek
Maria Soltys
Tomasz Waksmundzki
Barbara Kotula
Anna Gniedziejko
Renata Dyrda
Ewelina Pomorska
Emilia Wadych
sylvia huryn
PAWEL WNUK

2 Klasa

Asy z II klasy - cwiczenia - $28

 
52 slots filled - more available
Katarzyna Padol
Beata Beata (2)
Renata Ocytko
Sylwia Szlachta
Dorota Wandycz
Renata Kocol
Katarzyna Lazarczuk (2)
Bogumila Makowski
Jagoda Sosnowski
Jolanta Pytlak
Margaret Chmielewski
agnieszka marchelewicz
Daria Simonoff
justyna grudzien
Diana Gondek
Paulina Nenadovic
KATARZYNA BARCZAK
Kasia Sulewski
Kasia Sulewski
Natan Malikowski
Magdalena Baumgart
Maria Kurowski
Sylwia Winnicki
Anna Pieczarka
Iwona Ostapinski (2)
iwona zubrowski
Bozena Skamelska
Agata Skorska
Darius Krupski
Ewa Gut
Justyna Owerczuk
Adam Lukasik
Urszula Wec
Ewa Danielczak
Paulina Sawicki
Ma?gorzata Franczyk (2)
Marzena Rapciak
Monika Wiktorowski
Katarzyna Bakalarek
Maria Soltys
Tomasz Waksmundzki
Grzegorz Ogiba
Barbara Kotula
Anna Gniedziejko
Renata Dyrda
Ewelina Pomorska
Emilia Wadych
sylvia huryn
PAWEL WNUK

2 Klasa

Religia - Klasa "2" - $18

 
51 slots filled - more available
Katarzyna Padol
Beata Beata
Renata Ocytko
Sylwia Szlachta
Dorota Wandycz
Renata Kocol
Katarzyna Lazarczuk (2)
Bogumila Makowski
Jagoda Sosnowski
Jolanta Pytlak
Margaret Chmielewski
agnieszka marchelewicz
Daria Simonoff
justyna grudzien
Diana Gondek
Paulina Nenadovic
KATARZYNA BARCZAK
Kasia Sulewski
Kasia Sulewski
Natan Malikowski
Magdalena Baumgart
Maria Kurowski
Sylwia Winnicki
Anna Pieczarka
Iwona Ostapinski (2)
iwona zubrowski
Bozena Skamelska
Agata Skorska
Darius Krupski
Ewa Gut
Justyna Owerczuk
Adam Lukasik
Urszula Wec
Ewa Danielczak
Paulina Sawicki
Ma?gorzata Franczyk (2)
Marzena Rapciak
Monika Wiktorowski
Katarzyna Bakalarek
Maria Soltys
Tomasz Waksmundzki
Grzegorz Ogiba
Barbara Kotula
Anna Gniedziejko
Renata Dyrda
Ewelina Pomorska
Emilia Wadych
sylvia huryn
PAWEL WNUK

2 Klasa

Zeszyty 2 szt - $3

 
49 slots filled - more available
Beata Beata
Renata Ocytko (2)
Sylwia Szlachta
Dorota Wandycz (2)
Renata Kocol
Katarzyna Lazarczuk (2)
Bogumila Makowski
Jagoda Sosnowski
Jolanta Pytlak
Margaret Chmielewski
agnieszka marchelewicz
Daria Simonoff
justyna grudzien
Diana Gondek
KATARZYNA BARCZAK
Kasia Sulewski
Kasia Sulewski
Natan Malikowski
Magdalena Baumgart
Sylwia Winnicki
Anna Pieczarka
Iwona Ostapinski (2)
iwona zubrowski
Bozena Skamelska
Agata Skorska
Darius Krupski
Ewa Gut
Justyna Owerczuk
Adam Lukasik
Ewa Danielczak
Paulina Sawicki
Ma?gorzata Franczyk (2)
Marzena Rapciak
Monika Wiktorowski
Katarzyna Bakalarek
Tomasz Waksmundzki
Magda Filipowicz
Grzegorz Ogiba
Barbara Kotula
Anna Gniedziejko
Renata Dyrda
Ewelina Pomorska
Emilia Wadych
sylvia huryn
PAWEL WNUK

3 Klasa

Z usmiechem i sloncem - Wesole lekcje - podrecznik - $17

 
34 slots filled - more available
Anna Podlipnia
Malgorzata Sokolowski
Magdalena Kocjan
Filip Stawierej
Karolina Dmitruk
Olga Masztak
Aneta Iciek
Kamila Ciolkiewicz
Karolina Redesiuk
Monika Badocha
Joanna Szmytka
Joanna Szmytka
Beata Lach
Dorota Citak
Dorota Bielska
Justyna Himley
Barbara Kielar
Klaudia Schimscheiner
Anna Pios
Halina Rejdak
Jakub Cichon
Halina Pieprzycki
Piotr Ciukaj
Sylwia Wnuk
Anna Garlewicz
Monika Skorski
Magdalena Majchrzak
Agnieszka Domanski
Karolina Sehmer
Kinga Maciejewski
Magdalena Slowik
edyta mazur
Marta Teodorczak
Monika Cwikla
Sylwia Panek
Dla Maxa Cygan

3 Klasa

Z usmiechem i sloncem - gramatyka i ortografia - cwiczenia - $23

 
63 slots filled - more available
Anna Podlipnia
Malgorzata Sokolowski
Magdalena Kocjan
Beata Koczaj
Filip Stawierej
Karolina Dmitruk
Olga Masztak
Ma?gorzata Milczarek
Agnieszka Adamska
Podreczniki do klasy 3 - uczen Oscar Marzec
Anna Rataj
Beata Broniek
agnieszka jaworski
Marzena Kasperek
Aneta Iciek
Kamila Ciolkiewicz
Joanna Weglowski
Karolina Redesiuk
Anna Kiszlo Siemionko
Monika Badocha
Joanna Szmytka
Joanna Szmytka
Beata Lach
Dorota Citak
Dorota Bielska
Justyna Himley
ANETA CHWALA
Gosia Chmielewski
Izabela Wiszowaty
Barbara Kielar
Klaudia Schimscheiner
Anna Pios
URSZULA KOCH
JULIA KOCH
Halina Rejdak
Beata Plewa
Agata Skorska
Jakub Cichon
Halina Pieprzycki
Piotr Ciukaj
Piotr Ciukaj
Sylwia Wnuk
Anna Garlewicz
Monika Skorski
Kasia Popiwniak
Magdalena Majchrzak
Beata Legowska
Natalia Lewinski
Agnieszka Domanski
Karolina Sehmer
Anna Lesniewska
Kinga Maciejewski
Dominika Maksymiuk
Magdalena Slowik
Grzegorz Czaplak
edyta mazur
Kasia Baclawski
Anna Pomykacz
Marta Teodorczak
katarzyna zakrzewski
Justyna Alegoz
Wioletta Seta
Malgorzata Ozga (2)
Karina Maruszak
Monika Cwikla
Sylwia Panek
Dla Maxa Cygan

3 Klasa

Religia - Klasa "3" - $18

 
62 slots filled - more available
Anna Podlipnia
Malgorzata Sokolowski
Magdalena Kocjan
beata koczaj
Filip Stawierej
Karolina Dmitruk
Olga Masztak
Ma?gorzata Milczarek
Anna Rataj
Beata Broniek
agnieszka jaworski
Marzena Kasperek
Aneta Iciek
Kamila Ciolkiewicz
Joanna Weglowski
Karolina Redesiuk
Anna Kiszlo Siemionko
Monika Badocha
Joanna Szmytka
Joanna Szmytka
Beata Lach
Dorota Citak
Dorota Bielska
Justyna Himley
ANETA CHWALA
Gosia Chmielewski
Izabela Wiszowaty
Barbara Kielar
Klaudia Schimscheiner
Anna Pios
URSZULA KOCH
JULIA KOCH
Halina Rejdak
Beata Plewa
Agata Skorska
Jakub Cichon
Halina Pieprzycki
Piotr Ciukaj
Karolina Bak
Sylwia Wnuk
Anna Garlewicz
Monika Skorski
Kasia Popiwniak
Magdalena Majchrzak
Beata Legowska
Natalia Lewinski
Agnieszka Domanski
Karolina Sehmer
Anna Lesniewska
Kinga Maciejewski
Dominika Maksymiuk
Magdalena Slowik
Grzegorz Czaplak
edyta mazur
Kasia Baclawski
Anna Pomykacz
Marta Teodorczak
katarzyna zakrzewski
Justyna Alegoz
Wioletta Seta
Malgorzata Ozga (2)
Karina Maruszak
Monika Cwikla
Sylwia Panek
Dla Maxa Cygan

3 Klasa

Zeszyty 2 szt - $3

 
48 slots filled - more available
Anna Podlipnia
Malgorzata Sokolowski
Magdalena Kocjan
Beata Koczaj
Filip Stawierej
Karolina Dmitruk
Olga Masztak
Ma?gorzata Milczarek
Beata Broniek
Marzena Kasperek
Aneta Iciek
Kamila Ciolkiewicz
Joanna Weglowski
Karolina Redesiuk
Monika Badocha
Joanna Szmytka
Joanna Szmytka
Beata Lach
Dorota Citak
Dorota Bielska
Justyna Himley
ANETA CHWALA
Gosia Chmielewski
Barbara Kielar
Klaudia Schimscheiner
Anna Pios
Halina Rejdak
Jakub Cichon
Halina Pieprzycki
Piotr Ciukaj
Sylwia Wnuk
Anna Garlewicz
Kasia Popiwniak
Magdalena Majchrzak
Beata Legowska
Natalia Lewinski
Agnieszka Domanski
Karolina Sehmer
Anna Lesniewska
Kinga Maciejewski
Anna Kiszlo Siemionko
Magdalena Slowik
edyta mazur
Kasia Baclawski
Marta Teodorczak
katarzyna zakrzewski
Justyna Alegoz
Wioletta Seta
Monika Cwikla
Sylwia Panek
Dla Maxa Cygan

4 Klasa

Piekna nasz Polska cala - podrecznik - $22

 
39 slots filled - more available
Dorota Golebiewska
Massimiliano PariseMassimiliano Parise
AGNIESZKA KOZAKIEWICZ
Dorota Wandycz
BARTOSZ SOWA
Kasia Cwikla
Iwona Alvarez
Bogumila Makowski
Renata Figura
Agnieszka Zuczek
Ewa Graca
Monika Paczocha
Andrzej Balenda
Joanna Lason
Tomasz Miodowski
Bogdan Wojdylo (2)
Diana Gondek
Ela Grzeszczak
Agnieszka Macior
Monika Szewczyk
Beata Furtak
Malgorzata Jaworski
Malgorzata Jantczak
Alan Niezgoda
Patrycja Stangret
Kinga Kuznia
Magdalena Sekscinski
Magda Porzezynska
Joanna Rokosz
Ewa Gut
Ewa Danielczak
Malgorzata Franczyk
Magdalena Wrobel
Magdalena Wrobel - Martzel Montes
Marzena Rapciak
Urszula Budziosz
Anna Tarasiuk
Justyna Arendarczyk
Arendarczyk
Katarzyna Szamraj
Katarzyna Adamski

4 Klasa

Piekna nasz Polska cala - cwiczenia - $23

 
56 slots filled - more available
Beata Beata
Dorota Golebiewska
Massimiliano Parise
AGNIESZKA KOZAKIEWICZ
Anna Baczynski
Dorota Wandycz
BARTOSZ SOWA
Renata Winnicki
Kasia Cwikla
Marzena Buszydlik
Iwona Alvarez
Bogumila Makowski
Renata Figura
Agnieszka Zuczek
Ewa Graca
Monika Paczocha
Andrzej Balenda
Joanna Lason
Tomasz Miodowski
Bogdan Wojdylo (2)
AGNIESZKA WOJCIK
Diana Gondek
DANIEL ZANIK
Ela Grzeszczak
Agnieszka Macior
Monika Szewczyk
Beata Furtak
Malgorzata Jaworski
Malgorzata Jantczak
Alan Niezgoda
Anna Lapinska
Patrycja Stangret
Izabela Zabdyr
Kinga Kuznia
Magdalena Sekscinski
Ilona Wozniak
Magda Porzezynska
Joanna Rokosz
Karolina Krask
Agnieszka Bawarski
Agnieszka Warzecha
Ewa Gut
maria nosal
Urszula Wec
Ewa Danielczak
Malgorzata Franczyk
Magdalena Wrobel
Magdalena Wrobel - Martzel Montes
Marzena Rapciak
Aneta Kulig
OLIVIA Kulig
Magdalena Rusinski
Urszula Budziosz
Anna Tarasiuk
Justyna Arendarczyk
Arendarczyk
Katarzyna Szamraj
Katarzyna Adamski
Urszula Kopec

4 Klasa

Religia - Klasa "4" - $18

 
58 slots filled - more available
Agnieszka Watras-Tofilska
Beata Beata
Dorota Golebiewska
Massimiliano Parise
AGNIESZKA KOZAKIEWICZ
Anna Baczynski
Dorota Wandycz
BARTOSZ SOWA
Renata Winnicki
Kasia Cwikla
Iwona Alvarez
Bogumila Makowski
Renata Figura
Agnieszka Zuczek
Ewa Graca
Monika Paczocha
Andrzej Balenda
Joanna Lason
Tomasz Miodowski
Marzena Buszydlik
Magdalena Mokrzycki
Bogdan Wojdylo (2)
AGNIESZKA WOJCIK
Diana Gondek
DANIEL ZANIK
Ela Grzeszczak
Agnieszka Macior
Monika Szewczyk
Beata Furtak
Malgorzata Jaworski
Malgorzata Jantczak
Alan Niezgoda
Anna Lapinska
Patrycja Stangret
Izabela Zabdyr
Kinga Kuznia
Magdalena Sekscinski
Ilona Wozniak
Magda Porzezynska
Joanna Rokosz
Karolina Kras
Agnieszka Bawarski
Ewa Gut
maria nosal
Urszula Wec
Ewa Danielczak
Malgorzata Franczyk
Magdalena Wrobel
Magdalena Wrobel - Martzel Montes
Marzena Rapciak
Aneta Kulig
OLIVIA Kulig
Magdalena Rusinski
Urszula Budziosz
Kamila Wojtkowski (2)
Anna Tarasiuk
Justyna Arendarczyk
Arendarczyk
Katarzyna Szamraj
Katarzyna Adamski
Urszula Kopec

4 Klasa

Zeszyty 2 szt - $3

 
51 slots filled - more available
Agnieszka Watras-Tofilska
Beata Beata
Dorota Golebiewska (2)
Massimiliano Parise
AGNIESZKA KOZAKIEWICZ
Anna Baczynski
Dorota Wandycz (2)
BARTOSZ SOWA
Renata Winnicki
Kasia Cwikla
Iwona Alvarez
Bogumila Makowski
Renata Figura
Agnieszka Zuczek
Ewa Graca
Monika Paczocha
Andrzej Balenda
Joanna Lason
Tomasz Miodowski
Marzena Buszydlik
Magdalena Mokrzycki
Bogdan Wojdylo (2)
AGNIESZKA WOJCIK
Diana Gondek
DANIEL ZANIK
Ela Grzeszczak
Agnieszka Macior
Monika Szewczyk
Beata Furtak
Malgorzata Jaworski
Malgorzata Jantczak
Anna Lapinska
Patrycja Stangret
Izabela Zabdyr
Anna Piotrowski (2)
Magdalena Sekscinski
Agnieszka Bawarski
Ewa Gut
Ewa Danielczak
Malgorzata Franczyk
Magdalena Wrobel
Magdalena Wrobel - Martzel Montes
Marzena Rapciak
Aneta Kulig
OLIVIA Kulig
Magdalena Rusinski
Urszula Budziosz
Kamila Wojtkowski (2)
Anna Tarasiuk
Katarzyna Szamraj

5 Klasa

W radosnym kregu - podrecznik - $17

 
39 slots filled - more available
Urszula Przewrocka
Bartlomiej Hulewicz
katarzyna fiszer
Katarzyna Padol
Renata Wilk-Manko
Daniel Manko
Magdalena Pudelko
Joanna Kruz
Dorota Hornik
Dorota Hornik
Dorota Golebiewska
Alessandro Parise
Renata Ocytko
Paulina Burzawa
Ma?gorzata Milczarek
Marcin Maka
agnieszka jaworski
Katarzyna Zalewska
Dorota Klepacka
Agnieszka Banas
Joanna Felis
ANETA CHWALA
Anita Misiun
KATARZYNA BARCZAK
Natan Malikowski
Wojciech Dziewonski (2)
Anna Piotrowski (2)
Magda Kalinowski
Natalia Kruszynska
Natalia Kruszynska
Ilona Wozniak
Karolina Sehmer
Darius Krupski
Urszula Wec
Lidia Wasiak
Ewa Kulikowska
Iwona Kubacha
Magda Filipowicz
Kalina Matusiewicz
Margaret Skawinska
Katarzyna Kropiwnicka

5 Klasa

W radosnym kregu - cwiczenia - $22

 
50 slots filled - more available
Urszula Przewrocka
Bartlomiej Hulewicz
katarzyna fiszer
Katarzyna Padol
Renata Wilk-Manko
Daniel Manko
Magdalena Pudelko
Joanna Kruz
Dorota Hornik
Dorota Hornik
Dorota Golebiewska
Alessandro Parise
Sabina Lechowicz
Renata Ocytko
Paulina Burzawa
Beata Sak
Nicole Sak
Ma?gorzata Milczarek
Marcin Maka
Malgorzata Kowalczyk
agnieszka jaworski
Katarzyna Zalewska
Dorota Klepacka
Jadwiga Marszalek
Agnieszka Banas
Joanna Felis
ANETA CHWALA
Anita Misiun
KATARZYNA BARCZAK
Natan Malikowski
Wojciech Dziewonski (2)
Anna Piotrowski (2)
Magda Kalinowski
Katarzyna Zurek
Natalia Kruszynska
Natalia Kruszynska
magdalena ulomek
Ilona Wozniak
Karolina Sehmer
Darius Krupski
Urszula Wec
Edyta Mrugala
Edyta Mrugala
Kasia Baclawski
Lidia Wasiak
Ewa Kulikowska
Iwona Kubacha
Magda Filipowicz
Kalina Matusiewicz
Margaret Skawinska
Malgorzata Ozga
Piotr Surlas
Katarzyna Kropiwnicka
Anna Berezowska

5 Klasa

Nowy podrecznik do historii klasa 5 - $22

 
51 slots filled - more available
Urszula Przewrocka
Bartlomiej Hulewicz
katarzyna fiszer
Katarzyna Padol
Renata Wilk-Manko
Daniel Manko
Magdalena Pudelko
Joanna Kruz
Dorota Hornik
Dorota Hornik
Dorota Golebiewska
Alessandro Parise
Sabina Lechowicz
Renata Ocytko
Paulina Burzawa
Beata Sak
Nicole Sak
Ma?gorzata Milczarek
Marcin Maka
Malgorzata Kowalczyk
agnieszka jaworski
Katarzyna Zalewska
Dorota Klepacka
Agnieszka Banas
Joanna Felis
ANETA CHWALA
Anita Misiun
KATARZYNA BARCZAK
Natan Malikowski
Wojciech Dziewonski (2)
Anna Piotrowski (2)
Magda Kalinowski
Katarzyna Zurek
Natalia Kruszynska
Natalia Kruszynska
magdalena ulomek
Kasia Popiwniak
Izabela Klimowicz
Ilona Wozniak
Karolina Sehmer
Darius Krupski
Urszula Wec
Edyta Mrugala
Edyta Mrugala
Kasia Baclawski
Lidia Wasiak
Ewa Kulikowska
Iwona Kubacha
Magda Filipowicz
Kalina Matusiewicz
Margaret Skawinska
Malgorzata Ozga
Piotr Surlas
Katarzyna Kropiwnicka
anna berezowska

5 Klasa

Religia - Klasa "5"- $18

 
50 slots filled - more available
Urszula Przewrocka
Bartlomiej Hulewicz
katarzyna fiszer
Katarzyna Padol
Renata Wilk-Manko
Daniel Manko
Magdalena Pudelko
Joanna Kruz
Dorota Hornik
Dorota Hornik
Dorota Golebiewska
Alessandro Parise
Sabina Lechowicz
Renata Ocytko
Paulina Burzawa
Beata Sak
Nicole Sak
Ma?gorzata Milczarek
Marcin Maka
Malgorzata Kowalczyk
agnieszka jaworski
Katarzyna Zalewska
Dorota Klepacka
Agnieszka Banas
Joanna Felis
ANETA CHWALA
Anita Misiun
KATARZYNA BARCZAK
Natan Malikowski
Wojciech Dziewonski (2)
Anna Piotrowski (2)
Magda Kalinowski
Katarzyna Zurek
Natalia Kruszynska
Natalia Kruszynska
magdalena ulomek
Kasia Popiwniak
Ilona Wozniak
Karolina Sehmer
Darius Krupski
Urszula Wec
Edyta Mrugala
Edyta Mrugala
Kasia Baclawski
Lidia Wasiak
Ewa Kulikowska
Iwona Kubacha
Magda Filipowicz
Kalina Matusiewicz
Margaret Skawinska
Malgorzata Ozga
Piotr Surlas
Katarzyna Kropiwnicka
anna berezowska

6 Klasa

Sercem w strone ojczyzny - podrecznik - $18

 
28 slots filled - more available
Piotr Medes
BARTOSZ SOWA
Renata Kocol
Ewelina Kosztolowicz
Aneta Bajorek
Joanna Weglowski
Jadwiga Marszalek
Adrian Czerwinski
Marzena Kaleta
Izabela Kuczek
malgorzata dowgiert
Agnieszka Raszewska
Joanna Dudek
Tomasz Maslowski
Karolina Kras
Elzbieta Kopec
Beata Wolas
Marta Teodorczak
Aneta Kulig
Peter Kulig
Ewelina Pomorska
Marcel Balawender
Robert Okrasinski
Barbara Aniecko
Barbara Aniecko
Emilia Wadych (2)
Bartek Drabczak
Magdalena Przystupa

6 Klasa

Sercem w strone ojczyzny - cwiczenia - $21

 
41 slots filled - more available
Piotr Medes
BEATA KOCZAJ
BARTOSZ SOWA
Renata Kocol
Ewelina Kosztolowicz
Anna Rataj
Aneta Bajorek
Joanna Weglowski
Jadwiga Marszalek
Adrian Czerwinski
agnes jedras
religia kl.6
Marzena Kaleta
Izabela Kuczek
Agata Skorska
malgorzata dowgiert
Agnieszka Raszewska
magdalena fraczek
Monika Gruszeczka
Joanna Dudek
Tomasz Maslowski
Izabela Klimowicz
KarolinA Kras
Grzegorz Czaplak
Elzbieta Kopec
Beaat Rafa?ko
Beata Wolas
Beata Suchodolska-Klis
Agata Szczykowska
Marta Teodorczak
Aneta Kulig
Peter Kulig
Magdalena Rusinski
Margaret Kozielska
Ewelina Pomorska
Katarzyna Wolan
Marcel Balawender
Robert Okrasinski
Barbara Aniecko
Emilia Wadych (2)
Bartek Drabczak
Magdalena Przystupa

6 Klasa

Geografia Polski - Klasa 6 - $15

 
35 slots filled - more available
Piotr Medes
BARTOSZ SOWA
Renata Kocol
Ewelina Kosztolowicz
Anna Rataj
Aneta Bajorek
Joanna Weglowski
Jolanta Sowka
Jadwiga Marszalek
Adrian Czerwinski
Kinga Wardzala
Marzena Kaleta
Izabela Kuczek
Agata Skorska
malgorzata dowgiert
Agnieszka Raszewska
magdalena fraczek
Joanna Dudek
Tomasz Maslowski
Izabela Klimowicz
Karolina Kras
Elzbieta Kopec
Beata Wolas
Beata Suchodolska-Klis
Marta Teodorczak
Aneta Kulig
Peter Kulig
Magdalena Rusinski
Ewelina Pomorska
Marcel Balawender
Robert Okrasinski
Barbara Aniecko
Emilia Wadych (2)
Bartek Drabczak
Magdalena Przystupa

6 Klasa

Nowy podrecznik do historii do klasy 6 - $22

 
43 slots filled - more available
Piotr Medes
BEATA KOCZAJ
BARTOSZ SOWA
Renata Kocol
Ewelina Kosztolowicz
Aneta Bajorek
Monika Gruszeczka
Joanna Weglowski
Jolanta Sowka
Jadwiga Marszalek
Adrian Czerwinski
Adrian Czerwinski
Kinga Wardzala
Marzena Kaleta
Izabela Kuczek
Agata Skorska
malgorzata dowgiert
Agnieszka Raszewska
magdalena fraczek
Joanna Dudek
Elzbieta Szczepaniak
Zofia Dudek Dudek
Tomasz Maslowski
Izabela Klimowicz
Renata Lechowicz
Karolina Kras
Grzegorz Czaplak
Elzbieta Kopec
Monika Wiktorowski
Beata Suchodolska-Klis
Agata Szczykowska
Marta Teodorczak
Aneta Kulig
Peter Kulig
Magdalena Rusinski
Ewelina Pomorska
Marcel Balawender
Robert Okrasinski
Barbara Aniecko
Beata Rafalko
Emilia Wadych (2)
Bartek Drabczak
Magdalena Przystupa

6 Klasa

Religia - Klasa "6" - $18

 
44 slots filled - more available
Piotr Medes
BEATA KOCZAJ
BARTOSZ SOWA
Renata Kocol
Ewelina Kosztolowicz
Anna Rataj
Aneta Bajorek
Monika Gruszeczka
Joanna Weglowski
Jolanta Sowka (2)
Jadwiga Marszalek
Adrian Czerwinski
agnes jedras
cwiczenia kl.6
Marzena Kaleta
Izabela Kuczek
Agata Skorska
malgorzata dowgiert
Agnieszka Raszewska
Joanna Dudek
Elzbieta Szczepaniak
Zofia Dudek Dudek
Tomasz Maslowski
Izabela Klimowicz
Renata Lechowicz
Karolina Kras
Grzegorz Czaplak
Elzbieta Kopec
Monika Wiktorowski
Beata Wolas
Beata Suchodolska-Klis
Agata Szczykowska
Marta Teodorczak
Aneta Kulig
PETER Kulig
Magdalena Rusinski
Ewelina Pomorska
Katarzyna Wolan
Marcel Balawender
Robert Okrasinski
Beata Rafalko
Emilia Wadych (2)
Bartek Drabczak
Magdalena Przystupa

7 Klasa

Blizej Polski - podrecznik - $17

 
27 slots filled - more available
Paulina Burzawa
Jolanta Nawrocka
Sebastian Palikot
Marta Nabielec
Agnieszka Stachyra
Edyta Maciuszek
Agata Wasilewska
Agata wasilewska
Paulina Nenadovic
Gosia Chmielewski
Sylwia Zdrzalka
Danuta Zalewski
magdalena fraczek
iwona zubrowski
Zofia Dudek Dudek
Marzen Guzy
Anna Lapinska
Edyta Mrugala
Edyta Mrugala
Andrzej Pabian
Andrzej Pabian
Marzena Rapciak
Monika Wiktorowski
Iwona Swiatoniowska
Aurelia Syniec
Beata Poduch