Dyzur

Dyzury

Prosimy w tym miejscu wpisac sie na jeden dyzur w roku szkolnym 2018/2019 wybierajac date i zmiane.  Kazda rodzina musi odpracowac jeden dyzur aby otrzymac zwrot zlozonego depozytu.  

Kilkakrotne wpisanie sie na dyzur  traktowane jest jako nieplatny wolentariat.

Checki za odpracowany dyzur beda wydawane w pierwszy weekend kazdego miesiaca. Wszystkie checki za przepracowane  dyzury  w ciagu roku musza byc odebrane do zakonczenia roku szkolnego. Po tym terminie checki przepadaja.

Created by:   Polska Szkola Slowackiego
 
Already signed up? You can change your sign up.

Date (mm/dd/yyyy) Location Time (CDT) Available Slot
08/23/2018 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
Wiola Szymanski
08/24/2018 (Fri.) piatek  4:45pm - 7:00pm  

dyzur (2)

 
1 of 2 slots filled
Katarzyna Pieczaba
08/25/2018 (Sat.) sobota rano  8:45am - 11:00am  

dyzur (2)

 
All slots filled
Kasia Baclawski
Beata Broniek
Budynek Szkolny  11:00am - 12:30pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Grzegorz Czaplak
Anna Smolik
09/06/2018 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
Urszula Wec
09/07/2018 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Anna Zajda
Anna Kopec
09/08/2018 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur (2)

 
All slots filled
Agata Wasilewska
dyzur ranna zmiana sobota
Joanna Lason
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Marzena Buszydlik
Agnieszka Stachyra
09/13/2018 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
Dorota Wandycz
09/14/2018 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Dorota Hornik
Beata Przyborowski
09/15/2018 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur (2)

 
All slots filled
Klaudia Schimscheiner
Janusz Chmielewski
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Renata Przyborowska
Malgorzata Myrda
09/20/2018 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
Ela Grzeszczak
09/21/2018 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur

 
Violetta Zarnowski

dyzur (2)

 
All slots filled
BEATA BERNAT
Urszula Mordarska
09/22/2018 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur (2)

 
All slots filled
Beata Lach
Katarzyna Lazarczuk
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Aneta Lopienski
Agnieszka Banas
09/27/2018 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
Joanna Barnas
09/28/2018 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Monika Gruszeczka
Beata Koczaj
09/29/2018 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur (2)

 
All slots filled
Natalia Ciesla
Magdalena Pudelko
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
agnieszka jaworski
Kasia Kruczek
10/04/2018 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
Jolanta Pytlak
10/05/2018 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Agnieszka Zuczek
Beata Penar
10/06/2018 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur (2)

 
All slots filled
Artur Bartnik
Izabela Majewski
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Marta Kuczewski
Marzena Kasperek
10/11/2018 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
Anna Mroczkowski
10/12/2018 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
1 of 2 slots filled
Margaret Graca
10/13/2018 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur (2)

 
All slots filled
Renata Wroton
Przemys?aw Broncel
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Malgorzata Myrda
Radoslaw Galezowski
10/18/2018 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
Dorota Papciak
10/19/2018 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Magda Fularz
Magda Fularz
Jolanta Konopka
10/20/2018 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur (2)

 
1 of 2 slots filled
Ewa Kulikowska
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Agnieszka Solecka
Ewa Waluszko
10/25/2018 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
Edyta Mazur
10/26/2018 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Iwona Tchorz
Teresa Jesion
10/27/2018 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur (2)

 
All slots filled
Agata Kostecka
Malgorzata Sokolowski
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Magdalena Porzezynska
Alina Siuzdak
11/01/2018 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
Bogumi?a Makowski
11/02/2018 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Barbara Jamroz
Malgorzata Sochacki
11/03/2018 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur (2)

 
All slots filled
Natalia Niemiec
Paulina Nenadovic
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Aneta Kulig
Beata Poduch
11/08/2018 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
Grzegorz Czaplak
11/09/2018 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Joanna Michalska
agnieszka warzecha
11/10/2018 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur (2)

 
All slots filled
Sylwia E. Pomorska
Ewelina Kowalska
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Dorota Bielska/ Vecera
Jola Grzesik
Jola Grzesik
11/15/2018 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
Paulina Plewa
11/16/2018 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Magda Kalinowski (2)
Sylwia Olczak
11/17/2018 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur

 
Sylwia Zdrzalka

dyzur (2)

 
All slots filled
Anna Reng
Sylwia Zdrzalka
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Marzena Kasperek
Renata Wilk-Manko
Renata Wilk Manko
11/29/2018 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
11/30/2018 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Maria Nosal
Bogdan Zajac
12/01/2018 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur (2)

 
All slots filled
Katarzyna Bielinska
Agnieszka Adamska
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Karolina Redesiuk
Agnieszka Wojcik
12/06/2018 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
Gosia Stopka
12/07/2018 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Marek Chromniak
zbigniew wolas
12/08/2018 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur (2)

 
All slots filled
Justyna Owerczuk
Agnieszka Niescior-michalak
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Katarzyna Wolan
Anna Gniedziejko
12/13/2018 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
sylwia winnicki
12/14/2018 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Ewa Kowalczyk
DIANA DOBRZYCKI
12/15/2018 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur (2)

 
All slots filled
Iwona Kubacha
Justyna Himley
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Anna Brysiewicz (2)
12/20/2018 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
Magdalena Filipowicz
Kalina Matusiewicz
01/03/2019 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
01/04/2019 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Renata Pretnik
Sebastian Hasik
01/05/2019 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur (2)

 
All slots filled
Magdalena Baumgart
Renata Weoton
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
1 of 2 slots filled
Justyna Markowska
01/10/2019 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
Monika Skorski
01/11/2019 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
1 of 2 slots filled
Agnieszka Kryczka
01/12/2019 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur (2)

 
All slots filled
Ewa Ohiggins
Iwona Ostapinski
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Katarzyna Galuszczynska
Barbara Kruszewska
01/17/2019 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
01/18/2019 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Malgorzata Ciomek
Katarzyna Rupar
01/19/2019 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur (2)

 
All slots filled
Maria Soltys
Emma Lomax
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Agnieszka Boryczko
2 Zmiana sobota
Kamila Wojtkowski
01/24/2019 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
Dominika Maksymiuk
01/25/2019 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Agata Szczykowska
Beata Rafalko
01/26/2019 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur (2)

 
All slots filled
Anna Pios
Anna Lesniewska
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
ANNA CICHON
Dorota Bielska-vecera
01/31/2019 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
Katarzyna Kusnierz
02/01/2019 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
katarzyna kwietniewski
Pawel Gucwa
02/02/2019 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur (2)

 
All slots filled
Malgorzata Milczarek
Katarzyna Darlak
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Justyna Markowska
Beata Plewa
02/07/2019 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
Anna Tarasiuk
02/08/2019 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Marzena Szewczyk
katarzyna kwietniewski
02/09/2019 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur (2)

 
All slots filled
Izabela Komorowska
Magdalena Baumgart
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Malgorzata Myrda
Iwona Zubrowski
02/14/2019 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
Ewa Danielczak
02/15/2019 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Roman Jurczenia
Beata Suchodolska-Klis
02/16/2019 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur (2)

 
All slots filled
Maria Kurowski
Sylwia Szlachta
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Marzena Kasperek
Alina Siuzdak
02/21/2019 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
Marcin Sekscinski
02/22/2019 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Renata Lechowicz
Bernadeta Schab
02/23/2019 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur (2)

 
All slots filled
Aneta Branas (2)
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Joanna Szmytka
Sobota 2
Kamila Wojtkowski
02/28/2019 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
Kasia Plewa
03/01/2019 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Paulina Burzawa
Izabela Kuczek
03/02/2019 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur (2)

 
All slots filled
Elzbieta Wojdylo
Agnieszka Kozakiewicz
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Beata Sak
Justyna Zagorski
03/07/2019 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
Katarzyna Pieczaba
03/08/2019 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
El?bieta Palikot
Monika Szewczyk
03/09/2019 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur (2)

 
All slots filled
Jolanta Kadziola
Margaret Skawinska
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Monika Bendel (2)
03/14/2019 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
03/15/2019 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Krzysztof Kanski
Pawel Bochnak
03/16/2019 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur (2)

 
All slots filled
Magdalena Olejarz
Ilona Wozniak
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Agnieszka Bolinski
Dorota Croegaert
03/21/2019 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
TERESA LECHOWICZ
03/22/2019 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Katarzyna Ostrowska
Maria Nowobilski
03/23/2019 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur (2)

 
1 of 2 slots filled
Iwona Kubacha
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Magdalena Fraczek
Jola Grzesik
03/28/2019 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
Katarzyna Pieczaba
03/29/2019 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Barbara Ziaja
Polska Szkola Slowackiego
03/30/2019 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur (2)

 
All slots filled
Dorota Jarosz
Polska Szkola Slowackiego
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Joanna Szmytka
Justyna Zagorski
04/04/2019 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
Agnieszka Przeklasa
04/05/2019 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Agnieszka Z
Izabela Zabdyr
04/06/2019 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur (2)

 
All slots filled
Margaret Skawinska
Ewa Surlas
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Kamila Wojtkowski
Jola Godlewska
04/11/2019 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
Magda Filipowicz
04/12/2019 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Jolanta Nawrocka
Bozena Toporkiewicz
04/13/2019 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur (2)

 
All slots filled
Magdalena Baumgart
Dorota Jarosz
Dorota Jarosz
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Aneta Lopienski
Agnieszka Banas
04/25/2019 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
Renata Dyrda
04/26/2019 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
SEBASTIAN Hasik
Malgorzata Jantczak
04/27/2019 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur (2)

 
All slots filled
Bartlomiej Drabczak
Monika Wiktorowski
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Renata Wilk Manko
Joanna Kruz
05/02/2019 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
Katarzyna Kusnierz
05/03/2019 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
BEATA PENAR
Anna Wojtkowski
05/09/2019 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
IRENA KLOZA
05/10/2019 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Aneta Lubas
Renata Pawlak
05/11/2019 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur (2)

 
1 of 2 slots filled
Iwona Ostapinski
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
1 of 2 slots filled
justyna grudzien
sob., 5.11.19,12.00-4.15
05/16/2019 (Thu.) czwartek  4:30pm - 8:00pm  

dyzur

 
05/17/2019 (Fri.) piatek  4:45pm - 8:45pm  

dyzur (2)

 
All slots filled
Andrzej Rog
Sabina Lechowicz
05/18/2019 (Sat.) sobota rano  7:40am - 11:45am  

dyzur (2)

 
Budynek Szkolny  12:00pm - 4:15pm  

dyzur (2)

 
1 of 2 slots filled
Agnieszka Boryczko
©2019 SignUpGenius.
All Rights Reserved.
Privacy Policy | Home