St. Joseph's Cathoic Church -Knights of Columbus

2019 Sarpy Co. Fair Food Booth

Questions? Call Ralph Meister 402 707-8426

Created by:   Ralph Meister
 
Already signed up? You can change your sign up.

Date (mm/dd/yyyy CDT) Available Slot
07/31/2019
(Wed. 6:30am - 11:00pm)

6:30am-11:00am (5)

 
All slots filled
Amy Green (2)
Donna Urbanski
MARY MINES
see you then !!!!!!
Steven Murphy

10:30am-4:00pm (5)

 
3 of 5 slots filled
Dan Craney
Cook
Alice Bacon
Kitchen Aide
Robert Bryl
Food Prep

11:00am-2:00pm (4)

 
All slots filled
Gayle Hughes
Karen Schmidt
Dani Schram (2)
Mike Schram

4:00pm-8:00pm (10)

 
8 of 10 slots filled
Ron Cacka
Head Cook
Shelley Cacka
Faith Cacka
Dean Shepler
Food Prep
Carol Rath (2)
Floater/server
Debbie Vacek
Larry Vacek
Food Prep

8:00pm-11:00pm (8)

 
6 of 8 slots filled
Frank Kolar
Cook
Scott Buchholz
Hannah Ferrin
Server
Scott Ferrin
Server
Carl Weiss
Server
Ellen Weiss
Server

9:00pm-11:00pm (2)

 
All slots filled
Mike Baker (2)
08/01/2019
(Thu. 6:30am - 11:00pm)

6:30am-11:00am (5)

 
All slots filled
Amy Green (2)
Decaon Ficenec (2)
Dan Schram

10:30am-4:00pm (5)

 
All slots filled
Amanda Staroscik
Mick Kreifels
Kathy Kreifels
Dan Craney
cook
galen klenda
Food Prep

11:00am-2:00pm (4)

 
3 of 4 slots filled
Gayle Hughes
Karen Litjen
Food Prep
Karen Schmidt

4:00pm-8:00pm (16)

 
All slots filled
Amanda Staroscik
Jerry Kessler
head grill cook
Scott Ferrin
Food Prep
Mary Johnson
Iro Johnson
T Johnson
cook
Ron Cacka
Asst. Cook
Russ SWANSON
Food prep
Debbie Vacek
Larry Vacek
Food Prep
Scott Buchholz
Kathy Kaiser
Server
Lin Kulm
Server
jim amerine
Kitchen Aide
Gary Partusch (2)
Server/Floater

8:00pm-11:00pm (11)

 
6 of 11 slots filled
Amanda Staroscik
Mark and Cindy Nelson (2)
Food Prep and Server
Frank Kolar
Cook
angie carlson (2)
Kevin and Angie

9:00pm-11:00pm (2)

Clean Up

 
08/02/2019
(Fri. 6:30am - 11:00pm)

6:30am-11:00am (5)

 
All slots filled
Amy Green (2)
Decaon Ficenec (2)
Steve Murphy

10:30am-4:00pm (5)

 
4 of 5 slots filled
Dan Craney
cook
Mike Litjen
Food Prep
galen klenda
Kitchen Aide
amanda staroscik
Server

11:00am-2:00pm (4)

 
All slots filled
Gayle Hughes
Mary Johnson
Claudia Burchard
jim amerine
Food Prep

4:00pm-8:00pm (19)

 
7 of 19 slots filled
Jerry Kessler
head grill cook
Scott Ferrin
Food Prep
Shelley Cacka
Faith Cacka
Miriam Cacka
Drinks/Ice
Julie Master
Russ SWANSON

8:00pm-11:00pm (11)

 
2 of 11 slots filled
Martin Apprich
Cook
amanda staroscik
Server

9:00pm-11:00pm (2)

Clean Up

 
08/03/2019
(Sat. 6:30am - 11:00pm)

6:30am-11:00am (5)

 
3 of 5 slots filled
Denny Schmidt DENNY
Will Cook Breakfast
Dave Jones
Cook
Tom Wenzl
Server

10:30am-4:00pm (11)

 
8 of 11 slots filled
Amanda Staroscik
Lisa Dierking
Steven Murphy
Ted Boro
Head Cook
Joe Boro
Asst Cook
galen klenda
Asst Cook
Pam Klenda
Kitchen Aide
Larry Boro
Kitchen Aide

11:00am-2:00pm (4)

 
2 of 4 slots filled
Gayle Hughes
Lois Dalton

4:00pm-8:00pm (19)

 
4 of 19 slots filled
Amanda Staroscik
Jerry Kessler
head grill cook
Martin Apprich
Kitchen prep
Darrick Luethje
cook

8:00pm-11:00pm (11)

 
4 of 11 slots filled
Amanda Staroscik
Douglas Simpleman (3)

9:00pm-11:00pm (2)

Clean Up

 
All slots filled
Carol Malchow
Cleanup
Carol Malchow
08/04/2019
(Sun. 6:30am - 11:00pm)

6:30am-11:00am (5)

 
3 of 5 slots filled
Denny Schmidt DENNY
Will Cook Breakfast
Dave Jones
Cook
Kelly Johnson
server

10:30am-3:00pm (5)

 
All slots filled
Dan Craney
cook
Lisa Dierking (3)
1-KItchen Aide/ 2 Servers
Donna Devine
Food Prep

3:00pm-7:00pm (12)

 
5 of 12 slots filled
Ron Cacka
Head Cook
Shelley Cacka
Faith Cacka
Bob zielinski (2)
Food Prep/Server


©2019 SignUpGenius.
All Rights Reserved.
Privacy Policy | Terms of Service