Want no ads? View Plans
Want no ads? View Plans
Altoona Youth Hockey

Altoona Youth Hockey Volunteer Sign Up 2021-2022

Please review the available slots below and click on the button to sign up. Thank you!

Created by:   Lara Spencer
 
Already signed up? You can change your sign up.

Date (mm/dd/yyyy) Location Time (CST) Available Slot
11/06/2021 (Sat.) UWEC Women's Club Game  2:15pm - 4:45pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Sarah Peterson
Jodi Frank
Try Hockey for Free  4:45pm - 6:00pm  

Concessions

 
Sarah Peterson
11/07/2021 (Sun.) UWEC Women's Club Game  8:45am - 11:15am  

Concessions (2)

 
All slots filled
Sarah Peterson
Jodi Frank
Altoona Peewee A vs. Eau Claire B  11:15am - 12:45pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Sarah Peterson
Danielle Wik
For Austin Wik

Penalty Box

 
Jeremy Gilbert

Clock

 
Robert Bollig

Music

 

Scoring

 
Chad Gates
Jenny Gates
Between Games  12:45pm - 2:00pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Jeremy Gilbert
Jenny Gates
Altoona Peewee A vs. Eau Claire B  2:00pm - 3:45pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Janelle Canfield (2)

Penalty Box

 
Jeremy Gilbert

Clock

 
Robert Bollig

Music

 

Scoring

 
Chad Gates
Jenny Gates
Open Skate  5:15pm - 7:15pm  

Concessions

 
Amy Fiore
11/09/2021 (Tue.) Beginners/Mites practice  5:30pm - 7:00pm  

Concessions

 
Jenny Gates
11/10/2021 (Wed.) CVGHA Skills  5:30pm - 7:00pm  

Concessions

 
Tina Lee
11/12/2021 (Fri.) Beginners/Mites Practice  5:30pm - 7:00pm  

Concessions

 
Sarah Peterson
11/13/2021 (Sat.) CVGHA U12 vs. WVU  10:00am - 11:45am  

Concessions (2)

 
All slots filled
Jodi Frank
Kevin Anderson
Between Games  11:45am - 1:15pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Kevin Anderson
Jodi Frank
CVGHA U12 vs. WVU  1:15pm - 2:45pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Jodi Frank
Nicole Erickson
Altoona Peewee A vs. RIce Lake  2:45pm - 4:15pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Janelle Canfield (2)

Penalty Box

 
Julie Coach

Clock

 
Chad Gates

Music

 

Scoring

 
Jenny Gates
CVGHA U14 vs. TBD  4:15pm - 5:45pm  

Concessions (2)

 
1 of 2 slots filled
Jenny Gates
Altoona Peewee A vs. Rice Lake  5:45pm - 7:15pm  

Concessions (2)

 
1 of 2 slots filled
Amy Fiore

Penalty Box

 
Julie Coach

Clock

 
Chad Gates

Music

 

Scoring

 
Jenny Gates
11/14/2021 (Sun.) Altoona Peewee A vs. Spooner  9:45am - 11:30pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Jodi Frank
Brittany Prock

Penalty Box

 

Clock

 
Lara Spencer

Music

 
Julie Coach

Scoring

 
Jenny Gates
Between Games  11:30am - 12:30pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Jeremy Gilbert
Jenny Gates
Altoona Peewee A vs. Spooner  12:30pm - 2:00pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Jodi Frank
Nicole Erickson

Penalty Box

 
Jenny Gates

Clock

 

Music

 
Chad Gates

Scoring

 
Julie Coach
Open Skate  5:15pm - 7:15pm  

Concessions

 
Sarah Peterson
11/16/2021 (Tue.) Beginners/Mites Practice  5:30pm - 7:00pm  

Concessions

 
Jenny Gates
11/17/2021 (Wed.) CVGHA Skills  5:30pm - 7:00pm  

Concessions

 
Danielle Wik
For Austin Wik
11/19/2021 (Fri.) Beginners/Mites Practice  5:30pm - 7:00pm  

Concessions

 
Sarah Peterson
11/21/2021 (Sun.) Beginners/Mites Practice  9:45am - 11:15pm  

Concessions

 
Sarah Peterson
Altoona Peewee A vs. Black River Falls  12:30pm - 2:15pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Sarah Peterson
Brittany Prock

Penalty Box

 
Jeremy Gilbert

Clock

 
Robert Bollig

Music

 
Julie Coach

Scoring

 
Jenny Gates
Between Games  2:15pm - 3:45pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Jeremy Gilbert
Sarah Peterson
Altoona Peewee A vs. Black River Falls  3:45pm - 5:15pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Jasie Mullen (2)

Penalty Box

 
Jenny Gates

Clock

 
Robert Bollig

Music

 
Jeremy Gilbert

Scoring

 
Julie Coach
Open Skate  5:15pm - 7:15pm  

Concessions

 
Jeremy Gilbert
11/23/2021 (Tue.) Beginners/Mites Practice  5:30pm - 7:00pm  

Concessions

 
Jenny Gates
11/24/2021 (Wed.) CVGHA Skills  5:30pm - 7:00pm  

Concessions

 
Sarah Peterson
11/27/2021 (Sat.) Altoona Peewee B vs. Stevens Point B  11:45am - 1:45pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
kathy brock
Nicole Erickson

Penalty Box

 
R. Kevin Kline

Clock

 
James Fedie

Music

 
Jasie Mullen

Scoring

 
David Gilbertson
Altoona Mites vs. Black River Falls  1:45pm - 3:15pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Kathy Brock
R. Kevin Kline

Clock

 
James Fedie

Music

 
Jenny Gates
chad
Altoona Peewee B vs. Stevens Point B  3:15pm - 4:45pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Jenny Gates
Matthew Lee

Penalty Box

 
R. Kevin Kline

Clock

 
James Fedie

Music

 
Jasie Mullen

Scoring

 
David Gilbertson
EC Bantam A vs. Chippewa Bantam A  5:45pm - 8:00pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Robert Bollig
Danielle Wik
11/28/2021 (Sun.) Altoona Squirts vs. Spooner Squirts  7:15am - 9:15am  

Concessions (2)

 
All slots filled
Kathy Brock
Nicole Erickson

Penalty Box

 
DAVID GILBERTSON

Clock

 
Robert Bollig

Music

 
Mary Stabenow

Scoring

 
Sarah Peterson
9:15am - 10:45am  

Concessions (2)

 
All slots filled
Jodi Frank
Kathy Brock

Penalty Box

 
Kevin Anderson

Clock

 
Robert Bollig

Music

 
Nicole Hurlburt
(Elliette Hurlburt)

Scoring

 
Sarah Peterson
Altoona Peewee B vs. Black River Falls Peewee B  10:45am - 12:15pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Kathy Brock
Nicole Erickson

Penalty Box

 
Kimberly Vold
Jon Vold

Clock

 
Robert Bollig

Music

 
Jasie Mullen

Scoring

 
James Fedie
Between Games  12:15pm - 1:45pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Robert Bollig
Brittany Prock
Altoona Peewee B vs. Black River Falls Peewee B  1:45pm - 3:15pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Robert Bollig
Jodi Frank

Penalty Box

 
DAVID GILBERTSON

Clock

 
James Fedie

Music

 
Nicole Hurlburt
(Elliette Hurlburt)

Scoring

 
R. Kevin Kline
Open Skate  5:15pm - 7:15pm  

Concessions

 
Kathy Brock
11/30/2021 (Tue.) Beginners/Mites Practice  5:30pm - 7:00pm  

Concessions

 
Danielle Wik
For Austin Wik
12/01/2021 (Wed.) CVGHA Skills  5:30pm - 7:00pm  

Concessions

 
Kathy Brock
12/03/2021 (Fri.) Beginners/Mite Practice  5:30pm - 7:00pm  

Concessions

 
Sarah Peterson
UWEC Women's Club Game  7:00pm - 9:15pm  

Concessions

 
Sarah Peterson
12/04/2021 (Sat.) UWEC Women's Club Game  8:30am - 11:15am  

Concessions

 
Aaron Walczak
RAM vs. WI Rapids  11:45am - 3:00pm  

Concessions (3)

 
All slots filled
James Fedie (3)
James, Valerie, and Anna Fedie
Altoona Peewee A vs. Amery Peewee  3:00pm - 4:30pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Jodi Frank
Jamie Ganske

Penalty Box

 
Kimberly Vold

Clock

 
Kimberly Vold
Jon vold

Music

 
Nicole Hurlburt
Elliette Hurlburt

Scoring

 
Jenny Gates
Altoona Mites vs. Eau Claire Mites  4:30pm - 5:45pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Janelle Canfield (2)

Clock

 
Kevin Anderson

Music

 
Nicole Hurlburt
Elliette Hurlburt
Altoona Peewee A vs. Amery Peewee  5:45pm - 7:30pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Nicole Erickson
Kathy Brock

Penalty Box

 
Jenny Gates
Chad

Clock

 

Music

 
Nicole Hurlburt
Elliette Hurlburt

Scoring

 
Julie Coach
12/05/2021 (Sun.) Altoona Peewee A vs. Menomonie Peewee A  7:45am - 9:45am  

Concessions (2)

 
All slots filled
Brittany Prock
Nicole Erickson

Penalty Box

 
Ed Reiter

Clock

 
Robert Bollig

Music

 
Julie Coach

Scoring

 
Jenny Gates
CVGHA U12 vs. WW Stars  9:45am - 11:15am  

Concessions (2)

 
All slots filled
Robert Bollig
Jenny Gates
Altoona Peewee A vs. Menomonie Peewee A  11:15am - 12:45pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Jodi Frank
Brittany Prock

Penalty Box

 
Jenny Gates
Chad

Clock

 
Robert Bollig

Music

 
Julie Coach

Scoring

 
Amy Fiore
CVGHA U12 vs. WWS  2:00pm - 3:45pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Robert Bollig
Nicole Erickson
Open Skate  5:15pm - 7:15pm  

Concessions

 
Sarah Peterson
12/07/2021 (Tue.) Beginners/Mites Practice  4:45pm - 6:15pm  

Concessions

 
Jenny Gates
12/08/2021 (Wed.) CVGHA Skills  6:45pm - 8:15pm  

Concessions

 
Kevin Anderson
12/09/2021 (Thu.) RAM vs. Menomonie  5:30pm - 9:30pm  

Concessions (3)

 
All slots filled
Nicole Hurlburt
Nicole Hurlburt
Jameson Hurlburt (Ellie Hurlburt)
Danielle Wik
6:00pm - 9:30pm  

Concessions

 
Mark Duce
12/10/2021 (Fri.) Beginners/Mites Practice  5:30pm - 7:00pm  

Concessions

 
Jodi Frank
12/11/2021 (Sat.) Altoona Peewee A vs. Burnette  8:45am - 10:45am  

Concessions (2)

 
All slots filled
Robert Bollig
Katie Groves

Penalty Box

 
Katy Gustafson

Clock

 
Kevin Anderson

Music

 
Mary Stabenow

Scoring

 
Jenny Gates
Altoona Peewee B vs. Somerset  10:45am - 12:15pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Robert Bollig
Nicole Erickson

Penalty Box

 
Katy Gustafson

Clock

 
Kimberly Vold
Jon vold

Music

 
James Fedie

Scoring

 
Kathy Brock
Kory
Altoona Squirts vs. Burnette  12:15pm - 1:45pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Nicole Erickson
Brittany Prock

Penalty Box

 
Kathy Brock
Kathy

Clock

 
Robert Bollig

Music

 
Kathy Brock
Kory

Scoring

 
Brad Wik
Altoona Peewee B vs. Somerset  1:45pm - 3:15pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Robert Bollig
Jodi Frank

Penalty Box

 
Kimberly Vold

Clock

 
Kimberly Vold
Jon vold

Music

 
James Fedie

Scoring

 
Kathy Brock
Kory
Altoona Squirts vs. Burnette  3:15pm - 4:45pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Jenny Gates
Jodi Frank

Penalty Box

 
Shayla Wilkes

Clock

 
Robert Bollig

Music

 
Shayla Wilkes
Paul Wilkes

Scoring

 
Brad Wik
12/12/2021 (Sun.) Altoona Peewee A vs. Black River Falls  8:30am - 10:30am  

Concessions (2)

 
All slots filled
Robert Bollig
Brittany Prock

Penalty Box

 
Kevin Anderson

Clock

 

Music

 
Julie Coach

Scoring

 
Jenny Gates
Between Games  10:30am - 11:45am  

Concessions (2)

 
All slots filled
Robert Bollig
Katy Gustafson
Altoona Peewee A vs. Black River Falls  11:45am - 1:30pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Kevin Anderson
Megan Anderson

Penalty Box

 
Jenny Gates

Clock

 

Music

 
Jeremy Gilbert

Scoring

 
Julie Coach
Beginners/Mites Practice  4:00pm - 5:15pm  

Concessions

 
Janelle Canfield
Open Skate  5:15pm - 7:15pm  

Concessions

 
Jeremiah Raine
12/14/2021 (Tue.) RAM vs. Amery  3:30pm - 9:30pm  

Concessions (2)

 
1 of 2 slots filled
Aaron Walczak
6:00pm - 9:30pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Mark Duce
BRAD WIK
12/15/2021 (Wed.) CVGHA skills  5:30pm - 7:00pm  

Concessions

 
12/16/2021 (Thu.) Beginners/Mites Practice  5:00pm - 6:30pm  

Concessions

 
Jenny Gates
12/18/2021 (Sat.) Altoona Squirts vs. La Crosse  9:15am - 11:15am  

Concessions (2)

 
All slots filled
Jenny Gates
JODI FRANK

Penalty Box

 
BRAD WIK

Clock

 
Robert Bollig

Music

 
Mary Stabenow

Scoring

 
Sarah Peterson
Between Games  11:15am - 12:15pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Mary Stabenow
Jordan Reiter
Altoona Squirts vs. La Crosse  12:15pm - 1:45pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Jameson Hurlburt
(Elliette Hurlburt)
Nicole Hurlburt
Elliette Hurlburt

Penalty Box

 
BRAD WIK

Clock

 
Robert Bollig

Music

 

Scoring

 
David Gilbertson
Altoona Peewee B vs. Baldwin  2:15pm - 4:30pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Laurel Hodkiewicz
Brittany Prock

Penalty Box

 
Ed Reiter

Clock

 
James Fedie

Music

 
Nicole Hurlburt
(Elliette Hurlburt)

Scoring

 
BRAD WIK
12/19/2021 (Sun.) Altoona Squirts vs. Menomonie  9:15am - 11:30am  

Concessions (2)

 
All slots filled
Jodi Frank
Nicole Erickson

Penalty Box

 
Kevin Anderson

Clock

 
Robert Bollig

Music

 
Mary Stabenow

Scoring

 
Sarah Peterson
Open Skate  5:15pm - 7:15pm  

Concessions

 
Mary Stabenow
12/21/2021 (Tue.) Beginner/Mite Practice  5:00pm - 6:15pm  

Concessions

 
Laurel Hodkiewicz
Altoona Peewee B vs. Menomonie Peewee B  6:15pm - 7:45pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Aaron Walczak
Jasie Mullen

Penalty Box

 
Kimberly Vold

Clock

 
Mark Duce

Music

 
Nicole Hurlburt

Scoring

 
BRAD WIK
12/22/2021 (Wed.) CVGHA Skills  6:30pm - 8:00pm  

Concessions

 
12/26/2021 (Sun.) Open Skate  5:15pm - 7:15pm  

Concessions

 
Jill Patchin
12/27/2021 (Mon.) Beginners/Mites Practice  5:30pm - 7:00pm  

Concessions

 
Kevin Anderson
12/29/2021 (Wed.) Beginners/Mites Practice  5:30pm - 7:00pm  

Concessions

 
Kevin Anderson
CVGHA Skills  7:00pm - 8:15pm  

Concessions

 
Aaron Walczak
01/02/2022 (Sun.) Altoona Peewee B vs. Eau Claire Pewee C  7:15am - 9:15am  

Concessions (2)

 
All slots filled
Jillian Talford (2)
Kirk Talford

Penalty Box

 
Kimberly Vold

Clock

 
James Fedie

Music

 
Kevin Kline

Scoring

 
BRAD WIK
CVGHA 8U vs. La Crosse  9:15am - 11:00am  

Concessions (2)

 
All slots filled
Jillian Talford (2)
Kirk Talford
Altoona Peewee A vs. Superior  11:00am - 12:45pm  

Concessions (2)

 
1 of 2 slots filled
Jordan Reiter

Penalty Box

 
David Gilbertson

Clock

 
Mark Duce

Music

 
Sarah Peterson

Scoring

 
Alexandra Talford
Alexandra Talford
Altoona Peewee B vs. Eau Claire Peewee C  12:45pm - 2:15pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Sarah Peterson
Michelle McCormick
Michelle McCormick

Penalty Box

 
Kimberly Vold

Clock

 
James Fedie

Music

 
Kevin Kline

Scoring

 
BRAD WIK
Altoona Peewee A vs. Superior  2:15pm - 3:45pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Jordan Reiter
Michelle McCormick
Michelle McCormick

Penalty Box

 
David Gilbertson

Clock

 
Mark Duce

Music

 
Sarah Peterson

Scoring

 
Alexandra Talford
Alexandra Talford
Open Skate  5:15pm - 7:15pm  

Concessions

 
Laurel Hodkiewicz
01/03/2022 (Mon.) CVGHA Skills  5:30pm - 7:00pm  

Concessions

 
01/04/2022 (Tue.) Beginners/Mites Practice  5:00pm - 6:15pm  

Concessions

 
Laurel Hodkiewicz
RAM vs. Viroqua  6:15pm - 9:15pm  

Concessions (4)

 
01/06/2022 (Thu.) RAM JV vs. Barron  4:00pm - 6:30pm  

Concessions (2)

 
1 of 2 slots filled
Aaron Walczak
RAM vs. Barron  6:30pm - 9:15pm  

Concessions (4)

 
2 of 4 slots filled
Aaron Walczak
Mike Larson
01/08/2022 (Sat.) Green Bay U15 vs. Shattuck  10:15am - 1:00pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Jodi Frank
Cameron Frank
Beginners/Mites Practice  4:45pm - 6:15pm  

Concessions

 
Janelle Canfield
Green Bay U15 vs. Shattuck  6:15pm - 9:00pm  

Concessions (2)

 
01/09/2022 (Sun.) Green Bay U15 vs. Shattuck  8:15am - 11:00am  

Concessions (2)

 
All slots filled
Jodi Frank
Cameron Frank
CVGHA U8 vs. Eau Claire Sabres  11:00am - 12:15pm  

Concessions (2)

 
1 of 2 slots filled
Jordan Reiter
Altoona Squirts vs. Black River Falls  12:15pm - 1:45pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Janelle Canfield (2)

Penalty Box

 
Ed Reiter

Clock

 
Robert Bollig

Music

 
Paul Wilkes

Scoring

 
Sarah Peterson
Between Games  1:45pm - 3:15pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Jordan Reiter
Mary Stabenow
Altoona Squirts vs. Black River Falls  3:15pm - 5:00pm  

Concessions (2)

 

Penalty Box

 
Ed Reiter

Clock

 
Robert Bollig

Music

 
Paul Wilkes

Scoring

 
Sarah Peterson
Open Skate  5:00pm - 7:15pm  

Concessions

 
01/10/2022 (Mon.) Beginners/MItes Practice  5:30pm - 7:00pm  

Concessions

 
Aaron Walczak
01/11/2022 (Tue.) Beginners/Mites Practice  4:45pm - 6:15pm  

Concessions

 
Janelle Canfield
01/12/2022 (Wed.) CVGHA Skills  6:45pm - 8:15pm  

Concessions

 
Aaron Walczak
01/13/2022 (Thu.) RAM vs. Frederic  6:15pm - 9:15pm  

Concessions (4)

 
1 of 4 slots filled
Aaron Walczak
01/16/2022 (Sun.) Open Skate  5:15pm - 7:15pm  

Concessions

 
Laurel Hodkiewicz
01/17/2022 (Mon.) Beginner/Mite Practice  5:30pm - 7:00pm  

Concessions

 
Kevin Anderson
01/18/2022 (Tue.) RAM JV vs. Somerset  4:00pm - 6:30pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Aaron Walczak
BRANDON DEGRASSE
RAM vs. Somerset  6:30pm - 9:15pm  

Concessions (4)

 
3 of 4 slots filled
Aaron Walczak
Mike Larson
BRANDON DEGRASSE
01/19/2022 (Wed.) CVGHA Skills  6:45pm - 8:15pm  

Concessions

 
BRANDON DEGRASSE
01/20/2022 (Thu.) Beginners/Mites Practice  4:45pm - 6:15pm  

Concessions

 
Kevin Anderson
01/22/2022 (Sat.) Eau Claire Peewee A game  11:45am - 1:45pm  

Concessions (2)

 
3:15pm - 5:15pm  

Concessions (2)

 
CVGHA U10 vs. Fox Valley  5:15pm - 7:15pm  

Concessions (2)

 
1 of 2 slots filled
Kevin Anderson
01/23/2022 (Sun.) Altoona Peewee B vs. Chippewa Peewee C  8:15am - 10:30am  

Concessions (2)

 
All slots filled
JODI FRANK
Nicole Hurlburt
w/Jameson Hurlburt (Ellie Hurlburt)

Penalty Box

 
Jordan Reiter

Clock

 
James Fedie
Kris Dubiel

Music

 
David Gilbertson
Jasie

Scoring

 
David Gilbertson
David
Open Skate  5:15pm - 7:15pm  

Concessions

 
Kevin Anderson
01/25/2022 (Tue.) RAM JV vs. Baldwin  4:00pm - 6:30pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
BRANDON DEGRASSE
Nicole Hurlburt
RAM vs. Baldwin  6:30pm - 9:15pm  

Concessions (4)

 
All slots filled
BRANDON DEGRASSE
Aaron Walczak
Mary Stabenow
Nicole Hurlburt
01/28/2022 (Fri.) CVGHA Tournament U12 Game  6:00pm - 8:00pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Kevin Anderson
Mary Stabenow
8:00pm - 9:45pm  

Concessions (2)

 
01/29/2022 (Sat.) CVGHA Tournament U10 Game  7:15am - 9:15am  

Concessions (2)

 
1 of 2 slots filled
Kevin Anderson
9:15am - 10:45am  

Concessions (2)

 
All slots filled
Kevin Anderson
Megan Anderson
CVGHA Tournament U12 Game  10:45am - 12:15pm  

Concessions (2)

 
CVGHA Tournament U10 Game  12:15pm - 1:45pm  

Concessions (2)

 
CVGHA Tournament U12 Game  1:45pm - 3:15pm  

Concessions (2)

 
CVGHA Tournament U10 Game  3:15pm - 4:45pm  

Concessions (2)

 
4:45pm - 6:15pm  

Concessions (2)

 
CVGHA Tournament U12 Game  6:15pm - 7:45pm  

Concessions (2)

 
7:45pm - 9:30pm  

Concessions (2)

 
01/30/2022 (Sun.) CVGHA Tournament U10 Game  7:15am - 9:15am  

Concessions (2)

 
CVGHA Tournament U12 Game  9:15am - 10:45am  

Concessions (2)

 
CVGHA Tournament U10 Game  10:45am - 12:15pm  

Concessions (2)

 
CVGHA Tournament U12 Game  12:15pm - 1:45pm  

Concessions (2)

 
All slots filled
Janelle Canfield (2)
CVGHA Tournament U10 Game  1:45pm - 3:15pm  

Concessions (2)

 
Open Skate  5:15pm - 7:15pm  

Concessions

 
Want no ads? View Plans
Want no ads? View Plans
©2022 SignUpGenius.
All Rights Reserved.
Privacy Policy | Terms of Service  |