WAHA

8U Girls Jamboree #GTG

Please review the available slots below and click on the button to sign up. Thank you!

Created by:   Robin Bilsborough
 
Already signed up? You can change your sign up.

Date (mm/dd/yyyy) Location Time (CST) Available Slot
10/03/2021 (Sun.) Spooner Civic Center  4:00pm - 5:00pm  

Individual Player (9)

 
All slots filled
Ashley Land
Carrie Romsos
Prentiss Voelker
Carrie Romsos
Elizabeth Penzkover
Carrie Romsos
Millie Warren
Carrie Romsos
Jayden Ledin
Carrie Romsos
Annika Smith
Carrie Romsos
Kaylee Smith
Carrie Romsos
Charlotte Cavender
Carrie Romsos
Macie Reinke

Association Team (3)

 
2 of 3 slots filled
Carrie Romsos
Emalin Larson
Carrie Romsos
Kirsi Rantala
10/16/2021 (Sat.) Sauk Prairie Ice Arena  1:15pm - 2:15pm  

Individual Player (3)

 
All slots filled
Haddie McRoberts
Kaari Davis
Kortlynn Besch

Association Team (4)

 
All slots filled
Sauk Prairie Youth Hockey
Sauk Prairie
Tommy Sayer
Tomah U8 Girls
Amy Claggett
Wildcats u8
Brittany Spencer Grant
Verona Youth Hockey
10/17/2021 (Sun.) Wilson Ice Arena  10:30am - 12:45pm  

Association Team (6)

 
All slots filled
Tony Horner (3)
SHAW Girls
Mark Schairer
Wash Co Lynx
CJ Tipping
Fondulac
Casey Girdaukas
Sheboygan
10/30/2021 (Sat.) Cornerstone Community Center 1640 Fernando Dr De Pere, WI 54115  10:00am - 11:30am  

Individual Player (18)

 
4 of 18 slots filled
Kaitlin Rinabarger
Ruby Rinabarger
Nina Quicksell
Emily Quicksell
Hanna Taylor
Olive Taylor
Kyle Loncosky
Kinley Loncosky

Association Team (6)

 
1 of 6 slots filled
Brandon McKittrick
11/06/2021 (Sat.) Hudson Civic Center  10:00am - 2:00pm  

Individual Player (12)

 
3 of 12 slots filled
Ashley Wahlstrom
Lillian Dowd
Virginia White

Association Team (6)

 
5 of 6 slots filled
Shannon Ducklow (2)
Western Wisconsin Stars U8
Nichole Kroening
Hudson 8U
Allie Carroll
Blackhawk Hockey Association - Baldwin
Krystle Dinda
Superior 8U Spartans
11/20/2021 (Sat.) Ice Hawks Arena Stevens Point  11:00am - 1:00pm  

Individual Player (9)

 
7 of 9 slots filled
Sara McKittrick
Would like to be teamed up with Emma Schneck, who is also signing up as an individual from the Oshkosh Youth Hockey Association.
John Schneck
From Oshkosh Warbirds. Would like Emma Schneck to sign up with Jasa McKittrick
Violet Zebro
Chris Nelson (2)
Kim Wiesman
Marley Wiesma
Sadie Krzanowski
Play with Alayna and Brynlee Nelson

Association Team (5)

 
4 of 5 slots filled
Sara Collins
WVU Junior Eagles
Sara Collins
WVU Junior Eagles
Ann Kolstad
Marshfield Youth Hockey
Chris Toner
11/21/2021 (Sun.) Mullett Ice Center - 700 North Ave., Hartland, WI 53029  7:00am - 9:45am  

Association Team (8)

 
7 of 8 slots filled
Joshua Finke
AYHA 8U Girls
Kristy Studinski
WCYHA Lynx White
Michelle Andrae
Ozaukee 8U
Jeremy Halvorson
Waukesha Warhawks
Laina Rallo
SHAW U8
Laina Rallo
SHAW U8 (we have 2 teams)
Tiffany Zamzow
EYHA Blue Girls
11/27/2021 (Sat.) Chippewa Ice Arena  9:00am - 2:00pm  

Individual Player (18)

 
1 of 18 slots filled
Ashley Wahlstrom

Association Team (6)

 
4 of 6 slots filled
Melissa Martin
Chippewa 8U girls
Michael Jax
Menomonie Mustangs 8U Girls
Allie Carroll
Blackhawk Hockey Association - Baldwin
Chelsea Warren
12/05/2021 (Sun.) Dunn Co Fanetti Ice Arena 620 17th St E Menomonie WI I  1:00pm - 5:00pm  

Individual Player (18)

 

Association Team (6)

 
5 of 6 slots filled
April Kitelinger
ECA Stars U8 girls
Michael Jax
MYHA Girls 8U Team
Connie Fedie
Chippewa youth hockey
Allie Carroll
Blackhawk Hockey Association - Baldwin
Chelsea Warren
Spooner Rails
12/12/2021 (Sun.) Waupaca  9:00am - 11:00am  

Individual Player (3)

 

Association Team (8)

 
All slots filled
Casey Girdaukas
Sheboygan Lakers
Kristy Studinski (2)
WCYHA 8u Lynx White & Blue
Melanie Hirte
Sara Collins
WVU Junior Eagles
Sara Collins
Ann Kolstad
Marshfield Youth Hockey Association
Jennifer Coppock
Fox Valley - Whitecaps
01/08/2022 (Sat.) Marinette Community Rec Center  12:00pm - 1:30pm  

Individual Player (9)

 

Association Team (3)

 
1 of 3 slots filled
Sara McKittrick
01/15/2022 (Sat.) Marshfield Youth Hockey 405 E 17th St, Marshfield, WI 54449  9:00am - 11:00am  

Individual Player (9)

 

Association Team (5)

 
4 of 5 slots filled
Sara Collins
WVU Junior Eagles
Sara Collins
WVU Junior Eagles
Ann Kolstad
Matt Gehr
Somerset Ice - 529 Main Street, Somerset, WI 54025  9:00am - 6:00pm  

Individual Player (18)

 
1 of 18 slots filled
Matt Gehr

Association Team (6)

 
All slots filled
April Kitelinger
U8 ECA Stars
Allie Carroll
Blackhawk Hockey Association - Baldwin
Michael Jax
Menomonie 8U Girls
Chelsea Warren
Spooner Rails
Shannon Ducklow
Shannon Ducklow
Western Wisconsin Stars U8
Kettle Moraine Ice Center  9:15am - 12:30pm  

Association Team (4)

 
All slots filled
Casey Girdaukas
Sheboygan Lakers
Laina Rallo
SHAW U8 Girls
Ryan Blick
Fond du Lac Blue
Kristy Studinski
WCYHA - Lynx Blue

Association Team (4)

 
All slots filled
Michelle Andrae
Ozaukee 8U
Joshua Finke
AYHA 8U
Ryan Blick
Fond du Lac 8U
Kristy Studinski
WCYHA- Lynx White
01/23/2022 (Sun.) Sparta Ice Rink 1121 E Montgomery St, Sparta, WI 54656  12:00pm - 1:30pm  

Individual Player (9)

 

Association Team (6)

 
2 of 6 slots filled
Tommy Sayer
Tomah
April Kitelinger
ECA Stars U8 girls
02/05/2022 (Sat.) Naga-Waukee Ice Arena 2699 Golf Rd Delafield, WI  10:15am - 1:00pm  

Individual Player (18)

 

Association Team (6)

 
5 of 6 slots filled
Kristy Studinski (2)
WCYHA Lynx Blue & White Team
Chris Parsons
Waukesha County
Casey Girdaukas
Michelle Andrae
Ozaukee 8U
02/12/2022 (Sat.) Sheboygan  2:15pm - 3:45pm  

Individual Player (6)

 

Association Team (4)

 
All slots filled
Michelle Andrae
Ozaukee 8U
Ryan Blick
Fond du Lac U8
Laina Rallo
SHAW U8 Girls
Chris Spiering
Verona Ice Arena 451 E Verona Ave, Verona WI 53593  3:00pm - 5:45pm  

Individual Player (18)

 
2 of 18 slots filled
Brieann Hubanks
Rowan Lippitt

Association Team (6)

 
2 of 6 slots filled
Angela Hunt
Chad Vezina
02/13/2022 (Sun.) Tomah Ice Center 1625 Butts Ave, Tomah WI 54660  11:00am - 3:00pm  

Individual Player (9)

 
1 of 9 slots filled
Courtney Dudek

Association Team (5)

 
4 of 5 slots filled
Sarah Upton
Sauk Prairie 8u girls
Tommy Sayer
Tomah
April Kitelinger
ECA Stars U8 girls
Sara Collins
WVU Junior Eagles
02/26/2022 (Sat.) Ozaukee Ice Center  3:15pm - 4:45pm  

Individual Player (6)

 

Association Team (6)

 
All slots filled
Michelle Andrae (2)
Ozaukee 8U Girls (2 teams)
Kristy Studinski
WCYHA - 8U Lynx Blue
Kristy Studinski
WCYHA - 8u Lynx White
Joshua Finke
AYHA 8U
Jeremy Halvorson
Waukesha Warhawks
02/27/2022 (Sun.) Spooner Civic Center 301 Walnut St. Spooner 54801  1:00pm - 4:00pm  

Individual Player (18)

 

Association Team (4)

 
03/06/2022 (Sun.) Green Island Ice Arena 2312 7th Street S LaCrosse WI  10:00am - 3:00pm  

Individual Player (9)

 

Association Team (3)

 
2 of 3 slots filled
Tommy Sayer
Tomah
April Kitelinger
ECA Stars
©2021 SignUpGenius.
All Rights Reserved.
Privacy Policy | Terms of Service  |