Want no ads? View Plans
Want no ads? View Plans
Swim & Rock

Swim & Rock 2019 Timer Sign-up

Swim & Rock -  the most fun you will have by the pool! We look forward to having you at the meet. 

Created by:   Melanie McKula
 
Already signed up? You can change your sign up.

Date (mm/dd/yyyy) Location Time (EST) Available Slot
11/22/2019 (Fri.) Boys Course  7:30am - 11:00am  

Timer (16)

 
11 of 16 slots filled
garrett teames
snow
Michelle Vanderloo
Meredith Pilaro
Alice Mar
Cherie O''Connor
Meghan Birkholz
Makos
Jay Takach
Jay Takach (Snow)
Candi Newell
LTF
Edna Grimm
MAKO
Bridget Janicki
NCAP Marymount
meredith pilaro
Snow 7038959256
Girls Course  7:30am - 11:00am  

Timer (23)

 
8 of 23 slots filled
Amy Furches
Ncap
Minna Bober
SNOW
Kathleen Estes
Snow
Tiffany Royce
Makos
Emma Tillett
Colt
Wendy Wilson
MAKO
Ana Karla Coudert
York
Traci Johnston
CVAC
Finals Course  5:30pm - 8:00pm  

Timer (23)

 
11/23/2019 (Sat.) Boys Course  7:30am - 11:00am  

Timer (16)

 
All slots filled
Michelle Vanderloo
Meredith Pilaro
Taryn Campbell
York
marian lozano
FXFX
Paige Dyer
Snow
MaryAnn Heiskanen
Snow
Ed Kinsella
York
John Griffin
MAKOS
Stephani Keen
Stacey Robinette (2)
Makos
Sarah Evers (2)
Makos
Joel Kan
Joel Kan - Makos
Kristen Parrott
Makos Kristen Parrott
Marci Makin
May have to leave at 10:45
Girls Course  7:30am - 11:00am  

Timer (23)

 
All slots filled
Trent Buff
Amy Furches
Ncap
Lisa Alvis
LifeTime MidAtlantic
Robert Craig
Lynette Burns
Greg Stone
SNOW Swimming
Kara Tufts
York
Nancy Spence
Mako
CELIA DINICOLA
Makos
Veronica Perdomo (2)
Amanda Redash (2)
Bryan & Amanda Redash (SNOW)
Kristen Spencer Ellenberger
MAKOS
Rashida Branson
Mary Beth DeLuca
York
Kate Walsh
York
John Mechem
York
Jennifer Smith
NCAP-Marymount
Erika Wanchick
York
amanda dixon
MAKOS
Rebecca Charneco
makos
Joanna Owen
HAC
Boys Course  11:30am - 2:30pm  

Timer (16)

 
12 of 16 slots filled
Garrett Teames
Snow
Lynda Falkenstein
Lynda Falkenstein mako
Terence O'Brien
Jim Caton
makos
Candi Newell
LTF
Julie Phillips
MAKO
Janette Thode
Janette Thode - NCAP Marymount
Kristine Brady
Mako
Matthew Fahle
Debbie Hall
Jeff hall
David Gruendel
Mako
Peter Francis
NCAP-Marymount
Girls Course  11:30am - 2:30pm  

Timer (23)

 
19 of 23 slots filled
Mark Weldon
York
Laura O'Dea
York
Alex Fiske
York
Karen Hernandez
Makos
Eric Mata
Makos
Minna Bober
SNOW
Mark Weldon Weldon
Tawnya Ramey
SNOW
Pete Bowman
Mako
Lynda Falkenstein
Robert Worst mako
Patrice Mikell
York
Jennifer Mirilovich
Makos
Karen Radcliffe
FXFX
Maria Rice
Fxfx
Jason Bremer
y
Tim Seigne
York
Bob Stein
Kristen Griest
York
Chad Ludwig
Boys Course  3:00pm - 5:30pm  

Timer (16)

 
15 of 16 slots filled
Troy Giese
York
Angela Cocker
York
Greg Portner
NCAP Marymount
Mary Sanford
York
Rob Moore
Makos
Brett Creech
FXFX
Jennifer Edwards
Scott Edwards
James Parks
York
Susan Lam
Duong Lam 571-276-1688
Yu Chen
HACC
Catherine Chiappetta
Makos
Susie Luongo
Grey Luongo - Marymount
Cady Codding
NCAP Marymount (Papadopoulos)
Nathan Park
Mako
Julie or Erik Pozo
HACC
Girls Course  3:00pm - 5:30pm  

Timer (23)

 
22 of 23 slots filled
Dave Yashar
Kim Bailey
York
C. Sebastian Gomez Abero
NCAP-Marymount
Garrett Teames
Snow
Taryn Campbell
York
Angela Na
NCAP - Marymount
Eva Kay
Jennifer Hollister
Allison Rozycki
MAKO
Trent Benisch
York
Rashida Branson
John Castorina
York
Andy Shen
York
Valerie Diehl
York
Predita Rostomian Gharakhanian
York
Christina Bailey
York
Jeff Kaplan
Edward Hollister
Lora Zalewski
York
Sabine Francis
NCAP-Marymount
Stephanie Reininger
Makos
Sean Stegmaier
Makos
Finals Course  6:00pm - 8:30pm  

Timer (23)

 
5 of 23 slots filled
Elizabeth Zapp
Greg Zapp SNOW
Mike Dasher
MAKOS timer
Candace Shafer
Mako
Fiona McClure
Makos timer
Jennifer Prunty
MAKO
11/24/2019 (Sun.) Boys Course  7:20am - 11:00am  

Timer (16)

 
All slots filled
Michelle Vanderloo
Meredith Pilaro
Bridget Janicki
NCAP Marymount
Ed Kinsella
York
Nancy Spence
Mako
Jay Takach
Jay Takach (Snow)
Stacey Robinette (2)
Makos
Joel Kan
Joel Kan - Makos
Tammy White
Ava Kim
MAKO
Lynda Hensley
York
Brent Sharrer
Sharrer
Isabel Morrison
York--Jane Morrison
Sarah Evers (2)
Makos
Girls Course  7:20am - 11:00am  

Timer (23)

 
20 of 23 slots filled
Stephanie McMahan
SNOW
Amy Furches
Ncap
Guna Lasmane
York
Robert Craig
Nicki Miller
Makos
B.A. Spignardo
York
Sean Lyons
Kellie Webb
York
Trent Buff
Kristen Spencer Ellenberger
MAKOS
Rachelle Knepper
MAKOS
Fiona McClure
Makos
Anne Humphrey
(NCAP)
Kate Walsh
York
Rebecca Charneco
Makos
Amy Moschella
Jason Scadron
MAKOS
Tina Lerke
MAKO
Tim Pastva
Makos
Jennifer Prunty
MAKO
Boys Course  12:30pm - 3:30pm  

Timer (16)

 
7 of 16 slots filled
Rich Clabeaux
York
Allison Jiminez
NCAP Marymount
Candi Newell
LTF
Claire Erlanger
York
Laurie Tansey (2)
Laurie and James Tansey
Matthew Fahle
Girls Course  12:30pm - 3:30pm  

Timer (23)

 
16 of 23 slots filled
Ann Siemering
York
Jeff Gilliam
York
Jen Fiske
York
Ana And Tim McIntosh
York
Janice Carroll
Makos
Pete Bowman
Mako
Jennifer Mirilovich
Makos
Dawn Rossi
Makos
Scott Woodworth
York
Yu Chen
HACC
Paul Whittington
Bob Stein
Nathan Hoang
Tracy Moran
Aaron McCurry
Snow
Marian Lozano
FXFX
Boys Course  3:45pm - 6:00pm  

Timer (16)

 
7 of 16 slots filled
Troy Giese
York
Rob Moore
Makos
Kaitlyn Chen
Mako
Kristen Parrott
Makos- Kristen Parrott
Susie Luongo
Grey Luongo - Marymount
Amy Sullo
Makos
Karyn Schwartz
Girls & Boys Course - Combined  3:45pm - 6:00pm  

Timer (23)

 
11 of 23 slots filled
Dave Yashar
Sara Crummett
NCAP-Marymount
Amy Furches
Ncap
Mickie Antognoli
Hillary Gramlich
Kate Dayoub
York
Young Chon
Lora Zalewski
York
Sean Stegmaier
Makos
Valerie Diehl
York
Michelle Parks
York
Want no ads? View Plans
Want no ads? View Plans


©2019 SignUpGenius.
All Rights Reserved.
Privacy Policy | Terms of Service