Stars & Comets Parents

Priority Stars & Comets Registration - Current Families

We are excited to be able to offer Stars & Comets 2019 - 2020 registration appointments for currently enrolled families of Stars & Comets.  The priority registration dates for those groups will be May 7 - May 17.  Appointments should take approximately 15 minutes.  Please make sure your registration paperwork is completely filled out (with the exception of the signatures that are to be notarized) before your scheduled appointment.  You may have your paperwork notarized in advance if desired or there will be a notary available during your appointment (please bring your photo ID).

Please note that we cannot accept incomplete or partially filled out packets.  Families who arrive with incomplete paperwork will be asked to reschedule or wait in the walk-in line (if there is one that day).   Also, it is very important that you are on time for your scheduled appointment!  Unfortunately we are not able to take families who arrive after their scheduled appointment time.  When you arrive for your appointment, please take a seat in the designated appointment waiting area and you will be called as soon as possible.  Thank you!

Location: Stars & Comets Office

Created by:   Palm Harbor United Methodist Church
 
Already signed up? You can change your sign up.

Date (mm/dd/yyyy) Time (EDT) Available Slot
05/07/2019 (Tue.) 8:00am - 8:15am  

Registration Appointment

 
Nozomi Mueller
Plato PH
8:15am - 8:30am  

Registration Appointment

 
Suzanne Valliere
Stars and Comets
8:30am - 8:45am  

Registration Appointment

 
Amber Burris
Ozona Elementary
8:45am - 9:00am  

Registration Appointment

 
Leah Wheeley
Clearwater Fundamental and Ozona
9:00am - 9:15am  

Registration Appointment

 
Steve Gross
Plato ph
9:15am - 9:30am  

Registration Appointment

 
Colleen Ficco
Ozona Elementary
9:30am - 9:45am  

Registration Appointment

 
Riley Brennecke
Sutherland Elementary
9:45am - 10:00am  

Registration Appointment

 
Scott Kane
Plato PH
12:30pm - 12:45pm  

Registration Appointment

 
Scott Kane
plato PH
12:45pm - 1:00pm  

Registration Appointment

 
Brigitte Towell
Evan Towell WCS
1:00pm - 1:15pm  

Registration Appointment

 
Mariel Mikos
Stars & Comets registration
1:15pm - 1:30pm  

Registration Appointment

 
Julian Giordano
For sage
1:30pm - 1:45pm  

Registration Appointment

 
David Millisor
Plato Palm Harbor
1:45pm - 2:00pm  

Registration Appointment

 
Joe Carroll
North Center for Gifted Studies
2:00pm - 2:15pm  

Registration Appointment

 
Michelle Banlowe
Westlake Christian
2:15pm - 2:30pm  

Registration Appointment

 
Sheri Koeppl
Westlake Christian and Elisa Elementary
3:15pm - 3:30pm  

Registration Appointment

 
Nissa Vrettos
Westlake
3:30pm - 3:45pm  

Registration Appointment

 
Suzanne Storrs
Curlew Creek
3:45pm - 4:00pm  

Registration Appointment

 
Rebekah Johnson
Sutherland elementary
4:00pm - 4:15pm  

Registration Appointment

 
Robyn Ritchie
Elisa Nelson
4:00pm - 4:15pm  

Registration Appointment

 
Amar Patel
Westlake Christian
4:15pm - 4:30pm  

Registration Appointment

 
Tyson Conrad
Sutherland Elementary
4:15pm - 4:30pm  

Registration Appointment

 
Dawn Henry
Elisia Nelson
4:30pm - 4:45pm  

Registration Appointment

 
Erik Thompson
Plato Academy Palm Harbor
4:30pm - 4:45pm  

Registration Appointment

 
Gena Birney
Sutherland
4:45pm - 5:00pm  

Registration Appointment

 
Chelby Clark
Elisa Nelson
4:45pm - 5:00pm  

Registration Appointment

 
Amanda Pellington
Elliot Moore S & C Registration
5:00pm - 5:15pm  

Registration Appointment

 
Holly Conner
Charlotte Conner
5:00pm - 5:15pm  

Registration Appointment

 
Rick Beckert
Curlew Creek
5:15pm - 5:30pm  

Registration Appointment

 
Heather Tucker
West Lake Christian
5:15pm - 5:30pm  

Registration Appointment

 
Nancy Lynn
Sutherland
5:30pm - 5:45pm  

Registration Appointment

 
Jen Mounts
Ozona Elementary
05/08/2019 (Wed.) 8:00am - 8:15am  

Registration Appointment

 
Kelly Rich
Eliza Nelson elementary (palm harbor center for gifted studies)
8:15am - 8:30am  

Registration Appointment

 
Shannon Gonzalez
Curtis Fundamental
8:30am - 8:45am  

Registration Appointment

 
Jill Hensley
Plato Academy Palm Harbor
8:45am - 9:00am  

Registration Appointment

 
Melanie Coulter
Ozona
9:00am - 9:15am  

Registration Appointment

 
Holly Marzula
Westlake Christian School
9:15am - 9:30am  

Registration Appointment

 
Debra Giovanis
Plato PH
9:30am - 9:45am  

Registration Appointment

 
Susan Kelly
Westlake
9:45am - 10:00am  

Registration Appointment

 
Sherri Reyes
Westlake
12:30pm - 12:45pm  

Registration Appointment

 
Crystal Hoffert
Plato PH
12:45pm - 1:00pm  

Registration Appointment

 
Nicole Manolakis
HLE
1:00pm - 1:15pm  

Registration Appointment

 
Karen Drapeau
Sutherland
1:15pm - 1:30pm  

Registration Appointment

 
David Millisor
Stars and Comets
1:30pm - 1:45pm  

Registration Appointment

 
1:45pm - 2:00pm  

Registration Appointment

 
2:00pm - 2:15pm  

Registration Appointment

 
brianna cuza
north county gifted
2:15pm - 2:30pm  

Registration Appointment

 
Sharon Winterton
Westlake
3:15pm - 3:30pm  

Registration Appointment

 
Celynda Redgrave
Westlake Christian School
3:30pm - 3:45pm  

Registration Appointment

 
zack dunmire
north county gifted
3:45pm - 4:00pm  

Registration Appointment

 
David Derrick
Sutherland
4:00pm - 4:15pm  

Registration Appointment

 
Kristin Pauley
Westlake
4:00pm - 4:15pm  

Registration Appointment

 
Brittany Miller
Registration
4:15pm - 4:30pm  

Registration Appointment

 
Donald Kozlowski
Ozona
4:15pm - 4:30pm  

Registration Appointment

 
Angie Reynolds
Sutherland elementary
4:30pm - 4:45pm  

Registration Appointment

 
Michelle Miner
Ozona
4:30pm - 4:45pm  

Registration Appointment

 
Amar Patel
Westlake
4:45pm - 5:00pm  

Registration Appointment

 
Jennifer Gibson
Sutherland
4:45pm - 5:00pm  

Registration Appointment

 
Stacey Reed Cash
Curlew Creek
5:00pm - 5:15pm  

Registration Appointment

 
Kim Ragle
Lake St. George
5:00pm - 5:15pm  

Registration Appointment

 
Athina Panagiotopoulos
Westlake
5:15pm - 5:30pm  

Registration Appointment

 
Elaine Hagan
Westlake
5:15pm - 5:30pm  

Registration Appointment

 
Sandra Higgins
Ozona elementary - Hanna Higgins
5:30pm - 5:45pm  

Registration Appointment

 
Daniel Detrick
Plato Academy Palm Harbor
05/09/2019 (Thu.) 8:00am - 8:15am  

Registration Appointment

 
Piper Vanderlee
Sutherland
8:15am - 8:30am  

Registration Appointment

 
Tracey Anderson
Westlake Christian
8:30am - 8:45am  

Registration Appointment

 
Dana Murphy-Booth
Highland Lakes Elementary
8:45am - 9:00am  

Registration Appointment

 
Wendy Smedes
Plato Academy Palm Harbor
9:00am - 9:15am  

Registration Appointment

 
Christian Brayboy
Westlake Christian
9:15am - 9:30am  

Registration Appointment

 
Vivian Wolff
After school
9:30am - 9:45am  

Registration Appointment

 
Jennifer Graham
Stars and Comets
9:45am - 10:00am  

Registration Appointment

 
Linda Pine
lhighland lakes
05/14/2019 (Tue.) 8:00am - 8:15am  

Registration Appointment

 
Jarolin Caminero
Stars and Comets
8:15am - 8:30am  

Registration Appointment

 
Jenell Klopotoski
Palm Harbor Middle
8:30am - 8:45am  

Registration Appointment

 
Debra Prewitt
Westlake
8:45am - 9:00am  

Registration Appointment

 
Debbie Baker
Westlake Christian School
9:00am - 9:15am  

Registration Appointment

 
9:15am - 9:30am  

Registration Appointment

 
9:30am - 9:45am  

Registration Appointment

 
9:45am - 10:00am  

Registration Appointment

 
12:30pm - 12:45pm  

Registration Appointment

 
Holly Tardif
Westlake
12:45pm - 1:00pm  

Registration Appointment

 
Louise Santos
LSG
1:00pm - 1:15pm  

Registration Appointment

 
Oliver Van Keuren
Plato Academy Palm Harbor
1:15pm - 1:30pm  

Registration Appointment

 
Alycia Zamora
Ozona
1:30pm - 1:45pm  

Registration Appointment

 
1:45pm - 2:00pm  

Registration Appointment

 
Palm Harbor United Methodist Church
Westlake Christian
2:00pm - 2:15pm  

Registration Appointment

 
2:15pm - 2:30pm  

Registration Appointment

 
3:15pm - 3:30pm  

Registration Appointment

 
Jayme Pope
Westlake Christian
3:30pm - 3:45pm  

Registration Appointment

 
Lisa Thomas
Curtis Fundamental
3:45pm - 4:00pm  

Registration Appointment

 
Kristen Beal
Highland Lakes
4:00pm - 4:15pm  

Registration Appointment

 
Ron Favali
Curtis
4:00pm - 4:15pm  

Registration Appointment

 
Antoaneta Pavlova
Sutherlant
4:15pm - 4:30pm  

Registration Appointment

 
Amanda Tobeck
Westlake Christian
4:15pm - 4:30pm  

Registration Appointment

 
Yvonett Jimenez
WCS
4:30pm - 4:45pm  

Registration Appointment

 
Sandra Higgins
Ozona
4:30pm - 4:45pm  

Registration Appointment

 
Tasha Schwabe
Josh Schwabe
4:45pm - 5:00pm  

Registration Appointment

 
Jessica Pippenger
Palm harbor middle
4:45pm - 5:00pm  

Registration Appointment

 
Amy Crawford
Sutherland Elementary
5:00pm - 5:15pm  

Registration Appointment

 
Jennifer Englert
WCS
5:00pm - 5:15pm  

Registration Appointment

 
PJ Davis
Westlake Christian
5:15pm - 5:30pm  

Registration Appointment

 
Jaime Crosse
Curtis Fundamental
5:15pm - 5:30pm  

Registration Appointment

 
Nick Tsotsos
Westlake
5:30pm - 5:45pm  

Registration Appointment

 
Salma Turpin
Palm Harbor Middle
05/15/2019 (Wed.) 8:00am - 8:15am  

Registration Appointment

 
April Torregiante
Sutherland
8:15am - 8:30am  

Registration Appointment

 
Lynne Boyle
Curtis Fundamental
8:30am - 8:45am  

Registration Appointment

 
Kaleigh Adams
Curlew Creek / Palm Harbor Middle
8:45am - 9:00am  

Registration Appointment

 
Sara Filiatreau
Sutherland Elementary
9:00am - 9:15am  

Registration Appointment

 
Amy Bailey
Curlew and PHMS
9:15am - 9:30am  

Registration Appointment

 
Kristy Garay
Westlake
9:30am - 9:45am  

Registration Appointment

 
Maria Keenan
Westlake
9:45am - 10:00am  

Registration Appointment

 
Melissa Friedland
Lake Saint George Elementary
12:30pm - 12:45pm  

Registration Appointment

 
12:45pm - 1:00pm  

Registration Appointment

 
1:00pm - 1:15pm  

Registration Appointment

 
Avalon Alexander
Westlake Christian
1:15pm - 1:30pm  

Registration Appointment

 
Lisa Kolenda
Westlake
1:30pm - 1:45pm  

Registration Appointment

 
Ashley Parker
Westlake
1:45pm - 2:00pm  

Registration Appointment

 
2:00pm - 2:15pm  

Registration Appointment

 
2:15pm - 2:30pm  

Registration Appointment

 
3:15pm - 3:30pm  

Registration Appointment

 
3:30pm - 3:45pm  

Registration Appointment

 
Palm Harbor United Methodist Church
Plato Academy
3:45pm - 4:00pm  

Registration Appointment

 
Andrew Banks
Curlew Creek
4:00pm - 4:15pm  

Registration Appointment

 
Deanna Page
TSFES
4:00pm - 4:15pm  

Registration Appointment

 
4:15pm - 4:30pm  

Registration Appointment

 
4:15pm - 4:30pm  

Registration Appointment

 
Josh Schwabe
Lake St. George
4:30pm - 4:45pm  

Registration Appointment

 
Dario Garay
Westlake
4:30pm - 4:45pm  

Registration Appointment

 
Christine Medina
Tarpon Springs Fundamental
4:45pm - 5:00pm  

Registration Appointment

 
Crystal Hoffert
Plato PH
4:45pm - 5:00pm  

Registration Appointment

 
Maggie Haggerty
Highland lakes
5:00pm - 5:15pm  

Registration Appointment

 
Kristin Cambridge
Sutherland
5:00pm - 5:15pm  

Registration Appointment

 
Lisa Fasting
Highland Lakes
5:15pm - 5:30pm  

Registration Appointment

 
Kenna Miller
Highland lakes
5:15pm - 5:30pm  

Registration Appointment

 
diana parker
Highland Lakes
5:30pm - 5:45pm  

Registration Appointment

 
Maryanna Conner
Curtis Fundamental
05/16/2019 (Thu.) 8:00am - 8:15am  

Registration Appointment

 
Brandon Brayboy
Westlake
8:15am - 8:30am  

Registration Appointment

 
8:30am - 8:45am  

Registration Appointment

 
8:45am - 9:00am  

Registration Appointment

 
9:00am - 9:15am  

Registration Appointment

 
9:15am - 9:30am  

Registration Appointment

 
Amy Bailey
Curlew/PHMS
9:30am - 9:45am  

Registration Appointment

 
Fayola Goldstone
Westlake
9:45am - 10:00am  

Registration Appointment

 
Melissa Friedland
Lake Saint George


©2019 SignUpGenius.
All Rights Reserved.
Privacy Policy | Terms of Service